رفتن به مطلب

مشکل با GTX 770 دربازی

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام محمود جان به نظر من ابتدا با یک کارت دیگه از سر8

قبل نصب این یه 280 رو سیستم بود که بازی های DX10 رو خوب اجرا میکرد اما وقتی اینو گذاشتم بعضی از بازی ها اینطوری میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام محمود جان

در بازی PES 2014 این مشکل برای بعضی از کارتها وجود داره و منم در این بازی با کارت ASUS GTX 570 Direct CU II این مشکل رو دارم و در بعضی از صحنه ها گیر میکنه .   

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمود جان

در بازی PES 2014 این مشکل برای بعضی از کارتها وجود داره و منم در این بازی با کارت ASUS GTX 570 Direct CU II این مشکل رو دارم و در بعضی از صحنه ها گیر میکنه .   

پس روی .PES 14 طبیعیه !! دیدم  PES بدون افت فریم گیر میکنه پس مشکل از بازی بوود ، ممنون که اطلاع دادی :wub:

لینک به دیدگاه

درود بنده با 680 تو2 pay day مشکل فریز داشتم اما فقط تو مرحله اول که معرفی هست و میره تو زیر زمین و.....بقیه بازی فقط تو شروع ماموریت فریز میداد بعذ درست میشد.

کلا بازی سنگینی نیست اگه حین بازی gpu یوزیج رو چک کنین میبینین که همش پایینه!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام محمود جان به نظر من ابتدا با یک کارت dx11 (ترجیحا از سری 500 تا 700) انویدیا هم امتحان کنید اگر مشکل همچنان پا برجا بود کارت گرافیکتون بر روسیستم دیگری که از نظر سخت افزاری مناسب هست تست کنید 

بنده هم همین کارت دارم ومشکل مکث تصویر یا فریز شدن ندارم البته من دو تا گیمی که گفتید را بازی نکردم اما به غیر از  ROME II و  Most Wanted که مشکل لگ و افت فریم داره بقیه بازی را به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی بازی میکنم

یه چند روزی هست که با فروم برای من به سختی لود میشه و باید چندین بار رفرش کنم و پست هاو پیغامم نصفه نیمه سند میشه :(

attachicon.gifewq.jp

دست گلت درد نكنه ،يه بحث ديگه هم هست اخه بورد من با شما فرق داره، خودت كه بهتر ميدوني روي اين ٨٧ ماكسيموس يه سري ابشن براي pcie گذاشته كه واسه بهتر شدن نتايجه، شايد با تغيير اينا درست شه ، واسه خودمم عجيبه چرا سر اين بازي ها اينطوري مي كنه؟ توي كال اف خوارزهم دارم اينافت فريمو شما اصلا نداري ، 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بنده با 680 تو2 pay day مشکل فریز داشتم اما فقط تو مرحله اول که معرفی هست و میره تو زیر زمین و.....بقیه بازی فقط تو شروع ماموریت فریز میداد بعذ درست میشد.

کلا بازی سنگینی نیست اگه حین بازی gpu یوزیج رو چک کنین میبینین که همش پایینه!!

بسيار ممنون از شما با اين فيدبك هاييكه كه شما و دوستان اعلم كردي احتمال ميدم باگ بازي باشه و مشكل ناساز گاري نرم افزاري داره

لینک به دیدگاه

داش امیر منتظر آپدیت و پچ رسمی کونامی باشید تا آخر اکتبر میاد

احتمالا 18اکتبر

این مشکل بخاطر فوکس انجین هست با آپدیت درست میشه

کارتتونم عشقه :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داش امیر منتظر آپدیت و پچ رسمی کونامی باشید تا آخر اکتبر میاد

احتمالا 18اکتبر

این مشکل بخاطر فوکس انجین هست با آپدیت درست میشه

کارتتونم عشقه :lol:

ممنون قابلتونو نداره

Payday هم دقیقا مثل PES 2014 میشه رو کارتم نکنه اینم فوکس انجینه موتورش ؟ :-?

لینک به دیدگاه

دست گلت درد نكنه ،يه بحث ديگه هم هست اخه بورد من با شما فرق داره، خودت كه بهتر ميدوني روي اين ٨٧ ماكسيموس يه سري ابشن براي pcie گذاشته كه واسه بهتر شدن نتايجه، شايد با تغيير اينا درست شه ، واسه خودمم عجيبه چرا سر اين بازي ها اينطوري مي كنه؟ توي كال اف خوارزهم دارم اينافت فريمو شما اصلا نداري ، 

خواهش میکنم ، واسه همین گفتم برای اینکه خیال خودت راحت بشه  بهتره رو یه سیستم دیگه هم تست کنی ولی من مطمئنم مشکل از کارت نیست چون اگر قرار باشه ایرادی داشته باشه حداقل باید تو بازی های سنگینی مثل crysis3 که GPU&Memory usage بالا هست خودشو نشون بده

من تو کال اف خوارز مشکلی ندارم بازی کاملا رون اجرا میشه اما امروز بازی Lostpalnt3 رو نصب کردم بازی رو مد dx9 اجرا میشه و GPUusage در حد 30-40 درصد هست و فریم رو 62 قفل هست میخواستم ببینم بازی من مشکل داره یا اینکه موتور بازی بر پایه dx9 هست 

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میکنم ، واسه همین گفتم برای اینکه خیال خودت راحت بشه  بهتره رو یه سیستم دیگه هم تست کنی ولی من مطمئنم مشکل از کارت نیست چون اگر قرار باشه ایرادی داشته باشه حداقل باید تو بازی های سنگینی مثل crysis3 که GPU&Memory usage بالا هست خودشو نشون بده

من تو کال اف خوارز مشکلی ندارم بازی کاملا رون اجرا میشه اما امروز بازی Lostpalnt3 رو نصب کردم بازی رو مد dx9 اجرا میشه و GPUusage در حد 30-40 درصد هست و فریم رو 62 قفل هست میخواستم ببینم بازی من مشکل داره یا اینکه موتور بازی بر پایه dx9 هست 

شاید به خاطر تفاوت پلتفرم باشه و نیاز باشه که ایسوس که اپدیت برای برداش یا انویدیا برای کارتاش بده تا اینا باهم بهینه شن ، مثلا درایور های intel رو که واسه 8 بود رو 8.1 میزدی ، سیستم قات میزد ولی وقتی درایور مخصوص 8.1 رو داد همه چی اوکی شد . اینا هم همین طوره هنوز نتونتسن کامل با نسل جدید بهینش کنند ،

بدبختی انقدر تست هارو خوب پاس میکنه ادم شک می کنه اونکه تو بازی دیده واقعی بوده یا توهم؟!

لینک به دیدگاه

NFS که ذاتا مشکل دارن ولی کال نباید اینطوری بشه ، نمی دونم چشه

ازه مشکل ندارن

سلام محمود جان به نظر من ابتدا با یک کارت dx11 (ترجیحا از سری 500 تا 700) انویدیا هم امتحان کنید اگر مشکل همچنان پا برجا بود کارت گرافیکتون بر روسیستم دیگری که از نظر سخت افزاری مناسب هست تست کنید 

بنده هم همین کارت دارم ومشکل مکث تصویر یا فریز شدن ندارم البته من دو تا گیمی که گفتید را بازی نکردم اما به غیر از  ROME II و  Most Wanted که مشکل لگ و افت فریم داره بقیه بازی را به راحتی و بدون کوچکترین مشکلی بازی میکنم

یه چند روزی هست که با فروم برای من به سختی لود میشه و باید چندین بار رفرش کنم و پست هاو پیغامم نصفه نیمه سند میشه :(

attachicon.gifewq.jpg

اما من با NFS مشکل نداشتم تا الان! نه لگ داشته نه افت فریم!

شایدم داشته من نفهمیدم! :D

لینک به دیدگاه

نه عزیز مشکلی نیست کلا بازی بر پایه dx9 هست برعکس شماره 2 که dx11 بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان یه چیزی متوجه شدم تو بازی farcry 3 هم این مشکل هست ولی وقتی  log برنامه GPUz رو دیدم ، مشاهده شد که وقتی این مشکل پیش اومده ، GPU load از 99 رسیده به  0 یا 1 و بعد دوباره شده 99 / به همین صورت VCCD و یقیه چیزا افت کرده حالا مشکل چی بوده ؟؟ ولت افت کرده یا برنامه قات زده که 99 درصد و کرده  0 یا 1 کرده و به همون نسبت بقیه هم خودشونو کم کردن ؟؟

* باید بگم همچین مشکلی در بازی Crysis 3 حتی با msaa 8x پیش نیومده

لینک به دیدگاه

الان یه چیزی متوجه شدم تو بازی farcry 3 هم این مشکل هست ولی وقتی  log برنامه GPUz رو دیدم ، مشاهده شد که وقتی این مشکل پیش اومده ، GPU load از 99 رسیده به  0 یا 1 و بعد دوباره شده 99 / به همین صورت VCCD و یقیه چیزا افت کرده حالا مشکل چی بوده ؟؟ ولت افت کرده یا برنامه قات زده که 99 درصد و کرده  0 یا 1 کرده و به همون نسبت بقیه هم خودشونو کم کردن ؟؟

خب با این اوصاف که تعداد بازیهای مشکل دار ، داره بیشتر میشه  یه کم جای تعجب داره!!!! نباید انجور باشه!!!

امیر جان نمی تونی لنگه کارت خودتو از یکی قرض بگیری تست کنی؟

خودمم کنجکاو شدم شاید کارتت گارانتی لازم باشه؟!؟!؟!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب با این اوصاف که تعداد بازیهای مشکل دار ، داره بیشتر میشه  یه کم جای تعجب داره!!!! نباید انجور باشه!!!

امیر جان نمی تونی لنگه کارت خودتو از یکی قرض بگیری تست کنی؟

خودمم کنجکاو شدم شاید کارتت گارانتی لازم باشه؟!؟!؟!

چرا میشه ولی شماله بنده خدا

شایدم درایور ها باهاش مشکل داره چون بازی های جدید خوب اجرا میشه ولی اونا نه و خود انویدیا هم اشاره ای به بهینه شدن در بازی ها قدیمی نکرده

لینک به دیدگاه

من نصب کردم Farcry رو، اما این مشکلی که گفتی رو نداستم!

همه چی رو هم روی Ultra قرار دادم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نصب کردم Farcry رو، اما این مشکلی که گفتی رو نداستم!

همه چی رو هم روی Ultra قرار دادم!

اااا پس حالا باید بگردم ببینم مشکل چی ، اخه الانم Hitman زدم ولی اونم سالم بود ، ولی باز Farcry مشکل داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام امیر محمود خان عزیز. 

فکر نمیکنید وقتی 3dmark 11 extreme و تست(720+1080) msi kombuster پاس میکنه ، مشکل از بازی باشه ؟ 

این مواردی که گفتم تست کنید تا مطمئن بشیم که مشکل از کارت گرافیک نیست .

لینک به دیدگاه

درود

شما با msi afterburner ولتاژ و یوزیج و کورکلاکتون رو حین بازی مانیتور کنین(از تو settings نرم افزار تیکش رو بزنین تا پارامتر ها رو بتونین حین بازی مانیتور کنین عددا میاد بالای صفحه بازی)و به این صورت رفتار کارتتون رو حین بازی چک کنین.

تو بازی far cry 3 دوستان با درایو های قدیمی تو صحنه اول بازی که تو قفس هست مشکل افت فریم شدید داشتن(تا حد 14-15) ولی تو خود بازی مشکلشون حل میشده.

دقت کنید تو بعضی از قسمت های این بازی وقتی که کارکتر ها با هم صحبت میکنند (پارت هایی که جز داستان بازی هستن مثل همین صحنه تو قفس اول بازی) فریم بازی حتی اگر v-sync روشن هم نباشه روی 30 یا 60 قفل میشه.پس تو این موارد وقتی فریمتون کمه نگران نباشید.

شخصا با درایور 327.23 تو این بازی مشکلی نداشتم از اونجا که دائما حین بازی یوزیج و ولتاژ و.... رو چک میکنم مطمئنم به جز اون پارتهایی که عرض کردم که فریم قفل میشه افت یوزیج gpu نداشتم.

با این درایور امتحان کنید رو وین 7 عزیز.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه بنچمارکها رو کامل و خوب پاس میکنه بهترین راحت اینه که بدیش من :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام امیر محمود خان عزیز. 

فکر نمیکنید وقتی 3dmark 11 extreme و تست(720+1080) msi kombuster پاس میکنه ، مشکل از بازی باشه ؟ 

این مواردی که گفتم تست کنید تا مطمئن بشیم که مشکل از کارت گرافیک نیست .

دستارو عین هلو پاس میکنه حتی کلاک خوشکلی هم میزنه ، هم 3d11 extreme تست شده ، هم  3d13 extreme تست شده هم heaven 4 تست شده و هم vally benchmark همرم خیلی روون و راحت پاس میکنه

-----------

از این جهت میگم از بازی نیست چون روی سیستم قبلیم با همین بازی خیلی راحت بازی می کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شما با msi afterburner ولتاژ و یوزیج و کورکلاکتون رو حین بازی مانیتور کنین(از تو settings نرم افزار تیکش رو بزنین تا پارامتر ها رو بتونین حین بازی مانیتور کنین عددا میاد بالای صفحه بازی)و به این صورت رفتار کارتتون رو حین بازی چک کنین.

تو بازی far cry 3 دوستان با درایو های قدیمی تو صحنه اول بازی که تو قفس هست مشکل افت فریم شدید داشتن(تا حد 14-15) ولی تو خود بازی مشکلشون حل میشده.

دقت کنید تو بعضی از قسمت های این بازی وقتی که کارکتر ها با هم صحبت میکنند (پارت هایی که جز داستان بازی هستن مثل همین صحنه تو قفس اول بازی) فریم بازی حتی اگر v-sync روشن هم نباشه روی 30 یا 60 قفل میشه.پس تو این موارد وقتی فریمتون کمه نگران نباشید.

شخصا با درایور 327.23 تو این بازی مشکلی نداشتم از اونجا که دائما حین بازی یوزیج و ولتاژ و.... رو چک میکنم مطمئنم به جز اون پارتهایی که عرض کردم که فریم قفل میشه افت یوزیج gpu نداشتم.

با این درایور امتحان کنید رو وین 7 عزیز.

این کار کردم و گفتم تو این بازی یهو و payday 2 و کالاف خوارز . یهو gpu یوسج و واتاژ و .... همه افت میکنه در حالت بیکاری ، درصورتیکه بازی های سنگین تر مثله hitman و crysis 3 و ... اینطوری نمیشه .

لینک به دیدگاه

اخه اینم شد مشکل!؟؟؟؟

تازه من یه چند باری با Pes14 مشکل فریز داشتم!

اما الان اونم رفع شده! یعنی طی 2 شب گذشته که تقریبا بین 7-8 دست بازی کردم مشکلی نبود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالم از این نوع مشکلات بهم می خوره اخه ورم دارم ببرم گارانتی ، گارانتی قبول نمیکنه ، اونم چی سازگار !!! یه تست 01 میگیره میگه کارت سالمه !@$$

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طي انجام يكسري فرايند مشكلمون با farcry 3 حل شد

١- از نو زدن بايوس مادوبورد

٢- تعويض ويندوز و ارتقاع به ٨.١ rtm خود ماكروسافت

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...