رفتن به مطلب

موس سایدواندر مایکروسافت مدل X7

اشتراک گذاری

Recommended Posts

موس فروخته شد.

ختم تاپیک

سلام دوستان، یه موس مایکروسافت مدل سایدواندر X7 دارم که میخوام بزارمش واسه فروش و فروش اون هم داخل ایسام و پرشین تولز ادامه داره،

اول از معایبش میگم.

خیلی دوست داشتم ال سی دی روی موس و ال ای دی زیر اون رنگش آبی باشه اما رنگش قرمزه و یه چرخی که زدم فهمیدم تقریبا تمام محصولات مایکروسافت رنگشون قرمزه حتی جعبه اش، دیگه اینکه با خود موس پد نبود اگه یه پد با لایه تفلون میزاشتن که دیگه میشد باهاش شب و روز کرد.

حالا مزایاش

از مزایاش که بخوام بگم بدون اغراق موس خیلی خوش دسته و باحال و عجیب غریبیه شبیه بشقاب پرنده اس حقیقت، مواد روی خود موس از عرق کردن دست جلوگیری می کنه، دکمه های این موس با درایوری که روی سیتستم نصب بشه قابل برنامه ریزی هرچند تا حالا بکارم نه اومده، از dpi400 تا dpi2000 رو هم استفاده میکنه، سطح موس طوری تنظیم شده که مچ دست ارتفاع زیادی از سطح نداشته باشه، صدای کلیک دکمه هاش خیلی نرمه و اصلا رو مخ یا خشک نیست، اسکرولاش هم به ازای هر بار چرخش صدای تیک میده که اینم خودش بهتر از اینه که کامل بچرخه، ،،،،،،یه خشاب میخوره که وزنه های موس داخلش قرار میگیرن واسه سبک یا سنگین کردن موس که خودم از سه وزنه 10 گرمی استفاده کردم تا واسه بازیایی مثل کانتر سنگینش کنم، من با موس های زیادی کار کردم من جمله death ader یا diamond back یا logitch g700 و win tech و جینیوس های اند و مناسب گیم و طراحی غیره اما این موس از لحاظ اینکه دست و خسته نکنه از دس ادر یا دیاموند بک انصافا بهتره، دیگه اینکه موسی که فک نکنم ازش بتعداد انگشتای دست باشه و کمیابه چون هرقدر سرچ کردم چیزه خاصی پیدا نکردم بجز چندتا موس قدیمی مایکروسافت، این موس هم بهترین موس سال 2008 یا 2009 بود. در مورد قیمت هم باید بگم که با این قیمت هیچ موسی با همچین امکانات یا راحتی پیدا نمیشه، قیمت این موس اگه پیدا بشه نوش 300 به بالا هست چون خودم وقتی ارزون بود 2 سال پیش حدود 70 دلار گرفتمش.

اگه سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم..

قیمت هم از 95 تومن شروع میشه

اینم یه کلیپ از موس در کمال صحت و سلامتی ( کلیپ رو به 2 قسمت تقسیم کردم جمعا با حجم 40 مگ)

MOV_00333.part2.rar

MOV_00333.part1.rar

کلیپ رو به 2 قسمت تقسیم کردم پس دوستان باید هر دو قسمت رو بگیرن و بعد با نرم افزار winrar یا 7zip اونارو به هم بچسبونن

دیگه سلامتی

post-14065-0-61166200-1384027207_thumb.jpg

post-14065-0-09155800-1384027268_thumb.jpg

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

قیمت نو موس حدود 1 ماه پیش در بازار رضا 220 تومن بود!

قیمت مدنظرشما برای فروش چقدره؟

بهتره قیمت پایه اعلام کنید

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

به به استاد حميد شما كه اون ايسوس رو دادى رفت به وقتش خداييش صفر بوديم بعضى كالاهاتون واقعاً محشره... B)

به قول استاد حميد يه پايه بزارين مگرنه بعضيا ميان ميگن بعنوان استارت با دلار 1000 تومنى حساب كن مثل بنده اونوقت شايد موجبات دلخورى براتون ايجاد كنه با عرض شرمندگى... :)

لینک به دیدگاه

به به استاد حميد شما كه اون ايسوس رو دادى رفت به وقتش خداييش صفر بوديم بعضى كالاهاتون واقعاً محشره... B)

به قول استاد حميد يه پايه بزارين مگرنه بعضيا ميان ميگن بعنوان استارت با دلار 1000 تومنى حساب كن مثل بنده اونوقت شايد موجبات دلخورى براتون ايجاد كنه با عرض شرمندگى... :)

قربانت عدنان جان لطف دارید!

همچنان منتظر قیمت پایه هستیم شاید به کارمون اومد.

لینک به دیدگاه

فكر كنم موستون اين باشه:

http://lioncomputer.ir/product/840/Microsoft%20Sidewinder%20Gaming/

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

من یه قیمت گرفتم میگفتن 300 به بالا هست تو اهواز، شما اهل کجا هستید؟ حقیقت نمیدونم بگم چند ولی یکی از دوستان هم یه لینک گذاشتن که اینجا هستش و مشخصات با قیمتشم داده..

ولی دلاری 1000 تومن خیلی ستمه اخه :unsure: 

لینک به دیدگاه

نه آقا این چه حرفی دشمنت شرمنده، دوستان کلا از انتقاد خوشم میاد چون باعث میشه تجربه ام بیشتر بشه

اگه بازم میتونید کمک کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

قیمت پایه رو میزاریم از 95 هزار تومن، البه باید بگم که موس هیچ خط یا خش یا ضربه خوردگی و اینا نداره، کلا تو عکس هاش هم معلومه دیگه

ولی دوسنان اگه میتونن قیمت بدن طوری نیس، منتظر میمونیم ببینیم خدا چی میخواد

دیگه سلامتی

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوست عزیز زحمت بکشید تصاویر رو منطبق با قوانین فروم اصلا کنید . الان تصاویر شما قابل دیدن نیستن . با تشکر

لینک به دیدگاه

نه متاسفانه فعلا فقط فروش هست تا ببینیم مشکلمون حل میشه یا نه

به هر حال بازم مرسی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما برای یک کالا 2 تاپیک ایجاد کردید که این خلاف قوانین هست . تاپیک دوم شما پاک شد . لطفا تکرار نکنید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...