رفتن به مطلب

اپگرید رم

Recommended Posts

با سلام خواستم بپرسم چطور میتونم بفهمم میتونم رم لبتابم رو از 800MGH به 1600MGH یا بالاتر اپگرید کنم بدون اینکه درشو باز کنم که از گارانتی نیوفته؟ فقط میدونم تا 8 گیگ پشتیبانی میکنه. آیا نرم افزاری برای این کار هست؟

لینک به دیدگاه

ارتقای حجم رم که نرم افزاری نمیشه عزیز:دی

اگه برای افزایش فرکانس میخواید اقدام کنید میتونید از داخل بایوس این کار رو انجام بدید.(اکثر لپ تاپ ها بایوسشون قفله)

لینک به دیدگاه

رم های 800 مگاهرتز معمولا دی دی آر 2 هستن مگه تحت یه شرایط خاص رم های دی دی آر 3 تو این فرکانس فعالیت کنند . 

به همین خاطر من فکر می کنم که لپ شما توانایی پشتیبانی از رم های دی دی آر 3 رو نداره

سوای این مطلب هم اگه فرض کنیم رم های دی دی آر 3 رو پشتیبانی کنه بعید می دونم بیشتر از فرکانس 1333 رو پشتیبانی کنه چون فرکانس 1600 رو فکر کنم باید توسط سی پی یو هم پشتیبانی بشه.

گرچه شما اگه مدل لپ تاپ رو ذکر می کردین بهتر می شد نظر داد سایت سازنده معمولا اطلاعات بدرد بخوری در این زمینه ارائه می ده.

فرکانس بالاتر از 1600 مگاهرتز رو هم من شخصا روی لپ تاپ ها تا حالا ندیدم حالا شاید رو برخی از سری های گیمینگ باشه ولی رو لپ تاپ های عادی رم با این فرکانس تقریبا وجود نداره.

دوستان اگر اشتباهی در بیانات بنده هست اصلاح کنند.  

لینک به دیدگاه

ارتقای حجم رم که نرم افزاری نمیشه عزیز:دی

اگه برای افزایش فرکانس میخواید اقدام کنید میتونید از داخل بایوس این کار رو انجام بدید.(اکثر لپ تاپ ها بایوسشون قفله)

دوست من سوال این بود که نرم افزاری برای سنجش اینکه لبتاب تا چه فرکانسی از لبتاب رو پشتیبانی میکنه یا نه وجود داره؟

ویرایش شده توسط Mehrad Can
لینک به دیدگاه

رم های 800 مگاهرتز معمولا دی دی آر 2 هستن مگه تحت یه شرایط خاص رم های دی دی آر 3 تو این فرکانس فعالیت کنند . 

به همین خاطر من فکر می کنم که لپ شما توانایی پشتیبانی از رم های دی دی آر 3 رو نداره

سوای این مطلب هم اگه فرض کنیم رم های دی دی آر 3 رو پشتیبانی کنه بعید می دونم بیشتر از فرکانس 1333 رو پشتیبانی کنه چون فرکانس 1600 رو فکر کنم باید توسط سی پی یو هم پشتیبانی بشه.

گرچه شما اگه مدل لپ تاپ رو ذکر می کردین بهتر می شد نظر داد سایت سازنده معمولا اطلاعات بدرد بخوری در این زمینه ارائه می ده.

فرکانس بالاتر از 1600 مگاهرتز رو هم من شخصا روی لپ تاپ ها تا حالا ندیدم حالا شاید رو برخی از سری های گیمینگ باشه ولی رو لپ تاپ های عادی رم با این فرکانس تقریبا وجود نداره.

دوستان اگر اشتباهی در بیانات بنده هست اصلاح کنند.  

ممنونم از پاسخت مدل لبتاپم lenovo y480 هستش سری های زیادی ازش تولید شده و اکثر جستجو هام به 8 گیگ با 1600 منتهی شد پس میشه احتمال داد که رم هامو عوض کردن با این حا خودم میخوام اون هارو با بالاترین فرکانس ممکن به 8 گیگ افزایش بدم من اسنپ شات cpuz و اطلاعات کلی رو اینجا میذارم ممنون میشم اگه کمکم کنی

I7 QM3610 2.3 GHZ - RAM 6 - NVIDIA GT640M LE \ INTEL GD GRAPHICS 4000 \ 14 LED \ 750GB 5400RPM HDD

post-14066-0-77549100-1381222362_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Mehrad Can
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...