رفتن به مطلب

کدام گرافیک قویتر است ؟ Zotac 250GTS 1GB یا Club3D ATi 4850 1GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام میشه بیگین کدوم گرافیک قدرتش بیشتره و خنکتره ؟ البته ATi بدون فن رفرنس منظورم هست

این دوتا تقریبا تو یه مایه قیمت هستند (نزدیک 200) و من میخوام تا یکی دو سال باسم کار کنه فقط اگه میشه با مدرک راهنمایی کنید .

ممنون :|

لینک به دیدگاه

به نظر من 30 تومان دیگه رو پولت بزار و 260 core 216 بگیر که از هر دو این کارتها قویتره :|

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز.

اگه می تونی 30 تومن بزار روش 4870 512mb بگیر ازهردوتاشون خیلی قویتره.یا zotac 260 ^2

لینک به دیدگاه

سلام میشه بیگین کدوم گرافیک قدرتش بیشتره و خنکتره ؟ البته ATi بدون فن رفرنس منظورم هست

این دوتا تقریبا تو یه مایه قیمت هستند (نزدیک 200) و من میخوام تا یکی دو سال باسم کار کنه فقط اگه میشه با مدرک راهنمایی کنید .

ممنون :|

درود :

دوست عزیز این به نظر بنده هر دو گرافیک تقریبا در یک رده هستند اما به خاطر اینکه کارتهای انویدیا از نظر نرم افزاری

بهتر از کارتهای ATi هست من کارت GTS 250 را پیشنهاد می دهم ضمن اینکه از نظر خنک کنندگی هم باز کارت

گرافیک GTS 250 بهتر خواهد بود.

223835db-de1b-406b-b230-e6be19f352fe.png

ویرایش شده توسط Alireza_Pc
لینک به دیدگاه

البته به قول دوستان اگر می توانی 40000 تومان دیگه بگذار روش و gtx 260 بگیر عالی خواهد بود.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از نظریات دوستان تا اینجا همه متفق القول به GTX260 نظر دارن

چند تا سوال دیگه برام پیش اومده :

1- این core 216 چیه ؟ یعنی GTS250 دو مدل داره ؟ تو هه برندها هست ؟ میشه با عکس خود کارت و یا مشخصات توضیح بدین

2- GTX260 رو با چه برندی پیشنهاد میدین ؟

3- میشه بگین GTX260 تو حالت Idel و Load چه دمایی داره ؟ میخوام با 4850 که دیده بودم مقایسه کنم

4- با این GTX260 تا کی میتونم روش حساب کنم ؟ میدونم که تو سخت فزار این سوال بی معنی هست اما با توجه به تجاربی که شما دوستان طی سالها داشتین میشه روی این کارت باسه بازیهای تا آخر 2010 حساب کرد ؟ البته نه با آخرین رزولوشن بلکه اجرای بازی با کیفیت معقول ؟

خیلی ممنون :|

لینک به دیدگاه

با سلام

MVP عزیز تاپیک مشاوره موجود بود نیازی به ایجاد تاپیک جدید نبود.

واما پاسختون:

GTS250 و HD4850 در حال حاضر هم قیمت نیستند.حدود 40 تومن تفاوت دارند.اگه قصد به هزینه در حدود 200 تومن رو دارید Inno3d GTX260 با حدود 210 تومنه انتخاب بهتریه.

ویرایش:

- این core 216 چیه ؟ یعنی GTS250 دو مدل داره ؟ تو هه برندها هست ؟ میشه با عکس خود کارت و یا مشخصات توضیح بدین

کارت GTX260 دارای دو مدل هست.که یکی دارای 192 ریز پردازنده و دیگری 216 ریز پردازنده داره.ربطی هم به GTS250 نداره.مشخصات کلی رو هم میتونید در سایت سازنده مشاهده کنید.

3- میشه بگین GTX260 تو حالت Idel و Load چه دمایی داره ؟ میخوام با 4850 که دیده بودم مقایسه کنم

تا حدودی به برند وابسته هست.به تست ها مراجعه کنید.

با این GTX260 تا کی میتونم روش حساب کنم ؟

بستگی به دیگر قطعاتتون داره.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

با سلام

GTS250 و HD4850 در حال حاضر هم قیمت نیستند.حدود 40 تومن تفاوت دارند.اگه قصد به هزینه در حدود 200 تومن رو دارید Inno3d GTX260 با حدود 210 تومنه انتخاب بهتریه.

GTS250 رو خود سایتتون داره با قیمت 197 تومن میفروشه و 4850 رو هم امروز از بازار رضا 195 تومن قیمت گرفتم پس هر دو نزدیک به 200 تومن قیمت دارن

از برند Inno3d نمیدونم چرا خوشم نمیاد البته دلیل نمیشه اما از نظر کیفیت و نوع کولر این کارت خیلی مبتدی هست به نظر من

در ضمن جواب سوالات پست 7 من که شما توضیح دادین خیلی کلی بود

با تشکر از شما :|

لینک به دیدگاه

gts 250 با برند زوتاک قیمتش حدودا 170 تومانه البته ارزونتر هم بگردی پیدا میکنی اگر قصد خریدن 250 داری .

لینک به دیدگاه

gts250 رو خود سایتتون داره با قیمت 197 تومن میفروشه و 4850 رو هم امروز از بازار رضا 195 تومن قیمت گرفتم پس هر دو نزدیک به 200 تومن قیمت دارن

بله gts250 حدود 190 تومنه.بنده msi hd4850 رو 150 تومن قیمت دارم.

از برند inno3d نمیدونم چرا خوشم نمیاد البته دلیل نمیشه اما از نظر کیفیت و نوع کولر این کارت خیلی مبتدی هست به نظر من

میشه بیشتر توضیح بدید.

در ضمن جواب سوالات پست 7 من که شما توضیح دادین خیلی کلی بود

کدوم قسمت به نظرتون گنگه عرض کنید تا بشکافم.

لینک به دیدگاه

اینم تعداد فریم ها:

left4deadb.png

left4dead_aab.png

wic_1650b.png

wic_1920.png

wic_2560.png

wic_aa_1650b.png

wic_aa_1920.png

wic_aa_2560.png

crysis_1680b.png

crysis_1920.png

crysis_2560.png

crysis_h_1650b.png

crysis_h_1920.png

crysis_h_2560.png

تو این سایت fallout هم بود، گفتم پست سنگین می شه ، دیگه نزاشتم.

این هم از نظر اورکلاک:

overclock.png

شما ببین، ارزش داره gtx260 بخری یا همون gts250 رو بخری، بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

به نظر من كه 260 gtx خيلي بهتره ولي از بين gts 250 و 4850 من صد در صد gts 250‌رو انتخاب ميكنم . توي چون توي بازي بهتر جواب ميده !!!

لینک به دیدگاه

بازم ممنون از دوستان

خب به این نتیجه رسیدم که همون 260 gtx رو بگیرم فقط برندش رو باز زوتاک انتخاب کنم و بعد از زوتاک با توجه به قیمت و کیفیت کدوم برند رو پیشنهاد میدین ؟

در ضمن من P5Q-E - E7200 و پاور گرین مدل 580 EPS دارم با این 260 gtx پاور که کم نمیاره ؟ در حالت اور کردن CPU و گرافیک چطور ؟

لینک به دیدگاه

شما اگه اون ها رو داری، خوب بی خودی پول نده.

گرافیک نیازی به اور نداره، اما سی پی یو را تا حد خوبی می تونی اور کنی.

البته شما تو رزولوشن های پایین، به مشکل بر نمی خوری و سی پی یوت جواب می ده.

اما از پاور تو اورکلاک کم میاری.به نظر من شما به جای سی پی یو خریدن، یک پاور مناسب بخر و سی پی یوت را تا یک حد معمول اورکلاک کن.اگه می خوای پاوری بخری که نه تو اورکلاک سی پی یو، و نه بعدا تو اورکلاک رم کم بیاری، به نظر من پاور 650 یا 680 گزینه های خوبی ان، برای برند می تونی از Acbel یا Green استفاده کنی.

لینک به دیدگاه

خب به این نتیجه رسیدم که همون 260 gtx رو بگیرم فقط برندش رو باز زوتاک انتخاب کنم و بعد از زوتاک با توجه به قیمت و کیفیت کدوم برند رو پیشنهاد میدین ؟

Inno3d/Club3d

در ضمن من P5Q-E - E7200 و پاور گرین مدل 580 EPS دارم با این 260 gtx پاور که کم نمیاره ؟ در حالت اور کردن CPU و گرافیک چطور ؟

مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
معمولا کارایی gts250 بالاتره.

PhysX هم اجرا میکنه. :confused:

دوستان اطلاعات کافی رو دادن.

سلام

می خواستم بدونم که اگه cpu amd باشه کدوم بهتره؟

چون من شنیدم اگه amd باشه بهتره که ati باشه

حالا می خواستم ببینم این موضوع تا چه قدر می تونه تاثیرگذار باشه و در کل اگه سیستم amd باشه GTS250 بهتره یا 4850 ؟

لینک به دیدگاه

درود

خیر دوست عزیز نوع پردازنده ربطی به نوع کارت گرافیک نداره و خود بنده هم amd 720 be دارم ولی گرافیکم جیفورس هست.شما به نظر بنده همون GTS 250 رو بردارید بهتره.

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال چرا قدرت یک مدل گرافیک از برند های مختلف متفاوت هست؟

مثلا توی bit-tech مدل ati4770 تقریبا برند xfx از giga قوی تر بود؟

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال چرا قدرت یک مدل گرافیک از برند های مختلف متفاوت هست؟

مثلا توی bit-tech مدل ati4770 تقریبا برند xfx از giga قوی تر بود؟

درود

اگر از لحاظ ویژگیهای کارت مثل کلاک هسته یا کلاک حافظه و سایه زن یا میزان حافظه گرافیکی و ... با یکدیگر تفاوت داشته باشند مثلما این موضوع روی کاراییشون تاثیر میگذاره و اگر از تمام این جهات هم مثل یکدیگر باشند مسایل دیگری مثل نوع طراحی برد کارت یا ..هست که تاثیر گذار هست و در غیر اینصورت تفاوت خیلی ناچیز هست.

لینک به دیدگاه

درود

خیر دوست عزیز نوع پردازنده ربطی به نوع کارت گرافیک نداره و خود بنده هم amd 720 be دارم ولی گرافیکم جیفورس هست.شما به نظر بنده همون GTS 250 رو بردارید بهتره.

باسلام.

دوست عزیز همونطور که اشاره کردید نوع پردازنده ربطی به نوع گرافیک نداره.اما در مورد چیپست مادر برد هم این قضیه صادق هست یا نه؟ به عنوان مثال مادربرد مورد استفاده اگر با چیپ AMD باشه وکارت گرافیک ما Geforce باشه ویا اینکه مادربرد ما با چیپست انویدیا باشه وکارتمون ATI باشه در این دو حالت هم مشکلی ایجاد خواهد شد یا نه؟ با تشکر

لینک به دیدگاه

باسلام.

دوست عزیز همونطور که اشاره کردید نوع پردازنده ربطی به نوع گرافیک نداره.اما در مورد چیپست مادر برد هم این قضیه صادق هست یا نه؟ به عنوان مثال مادربرد مورد استفاده اگر با چیپ amd باشه وکارت گرافیک ما geforce باشه ویا اینکه مادربرد ما با چیپست انویدیا باشه وکارتمون ati باشه در این دو حالت هم مشکلی ایجاد خواهد شد یا نه؟ با تشکر

با اجازه از جناب خسروی عزیز

دوست عزیز باز هم جواب منفی هست و ربطی به این موضوع هم نداره.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...