رفتن به مطلب

خریدار Nvidia gtx580 فقط و فقط رفرنس!

Farjam
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان عزیز
خریدار کارت 580 فقط و فقط رفرنس هستیم
در زمینه قطعات هم درسته آماتور هستم اما اونقدر اطلاعات دارم که بدونم غیر رفرنسها بهتر هستند پس "اسپیچ" بی "اسپیچ"!

2 عدد کارت زوتاک 580 آکبند هر کدام به قیمت 960 تومن با گارانتی سراغ دارم + اینکه کارت 760 با قدرت بیشتر از 660ti و 580 هم با قیمت زیر 1100 سراغ دارم پس بهتره قیمتهاتون برای دست دوم و رفرنس منطقی باشه مگرنه مجبور میشید نگه دارید ترشیه انویدیا بندازید که اصلا هم خوش طعم نیست

تذکر:
1. کارت غیر رفرنس پیشنهاد ندید! مگه اینکه بخواید به قیمت رفرنس بفروشیدش پس با خودتونه
2. به سوالاتی نظیر: " فلان کارت رو دارم چند میخرید؟" و "فلان کارت رو دارم قیمت پیشنهادیت رو بفرست" جواب داده نمیشه و اسمشون هم وارد لیست کم هوشانِ جامعه میشه و به بهزیستی معرفی میشن

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

سلام اخوی، نهایت قیمت 760 رو چقدر راه داره بدی؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

من مگه 760 برای فروش گذاشتم عزیز؟

لینک به دیدگاه

سلام

اون 580 اکبندی که گفتی رو از کجا می شد پیدا کرد؟

ویرایش: یه 580 زوتک رفرنس دارم می خواهم SLI کنم، اما اگه بشه بجاش با همان قیمت کارتم را با یک R280X جدید ATI یا R290 عوض کنم خیلی بهتر می شه. البته اینو از آنجایی گفتم که شاید بتوانید یکی از آن کارتهای جدید AMD که به دستتان می رسد، قبل از شهید کردنش(!) به ما بفروشید شاید بتوانم حتی کارتم را با قیمت دور و بر 500-600 به شما بدهم، ممنون.

ویرایش شده توسط ali2551
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگه خودم ازشون نخریدم بهت آدرس میدم ... چون به عنوان گزینه اخر میخوام نگهش دارم واسه خودم :دی

اون کارتهای 280 و 270هم خیلی زود بخرم میره واسه 4-5 ماه دیگه....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...