رفتن به مطلب

کراس 7870

ali2424
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان سیستمم در امضام هست نمیدونم چرا در بازی کرایسیس 3 کم میاره البته در حالت VERY HIGH  اخرین درایور کاتالیست نصبه در ضمن اخرینبا یاس مین هم نصبه نمیدونم مشکل کجاست ایا بخاطر محدودیت PCI EXPERSS2 بودن مین هست یا یک مشکل دیگه ای  تا نظر دوستان چی باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام علی جان تا جایی که بنده در جریان هستم کلا بازی کرایسیس 3 و کلا سری های کرایسیس با کراس 2 کارت و کارتهای دو هسته ای amd مشکل داره .

لینک به دیدگاه

ممنون اخه فقط در همین بازی اینجوریه اصلا اگه کراس فعال یا غیر فعال کنم هیچ فرقی توی فریم دهی نداره در صورتی که ارم کراس فایر داخل بازی میاد ونشاندهنده فعال بودن هست در ضمن در کرایسیس 2 بسیار روان اجرا میشه تقریبا بالای 60 فریم دوستان احتمال داره کرک بازی مشکل داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . 

من شخصا با یک 7870 تست کردم ، تنظیمات ULTRA خیلی روان نیست ، اما Very High عالی بود . فکر میکنم با 2 تا 7870 بشه خیلی روان اجرا کرد، 

پیشنهاد میکنم درایور را به نسخه قدیمتر دانگرید کنید و اگر SSD دارید روی SSD بازی را نصب کرده و تست کنید . 

ویرایش شده توسط New_User
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون اخه فقط در همین بازی اینجوریه اصلا اگه کراس فعال یا غیر فعال کنم هیچ فرقی توی فریم دهی نداره در صورتی که ارم کراس فایر داخل بازی میاد ونشاندهنده فعال بودن هست در ضمن در کرایسیس 2 بسیار روان اجرا میشه تقریبا بالای 60 فریم دوستان احتمال داره کرک بازی مشکل داشته باشه

کرایسیس 2 که خیلی روونه 

من با GTX 460 AMP روی تنظیمات Hardcore همیشه 60 FPS میگرفتم 5870 و 4870x2 هم همینطور

لینک به دیدگاه

سلام . 

من شخصا با یک 7870 تست کردم ، تنظیمات ULTRA خیلی روان نیست ، اما Very High عالی بود . فکر میکنم با 2 تا 7870 بشه خیلی روان اجرا کرد، 

پیشنهاد میکنم درایور را به نسخه قدیمتر دانگرید کنید و اگر SSD دارید روی SSD بازی را نصب کرده و تست کنید . 

تنظیمات ULTRA که در بازی موجود نیست فقط Very High داره

لینک به دیدگاه

شما msaa رو رو چه حالتی گزاشتی؟

این بازی msaa خیلی سنگینی داره حتی کارتهایی مثل titan هم توش کم میارن.

احتمالا شما رو حالت 8x گزاشتی که سیستمت کم میاره!شما 2xرو امتحان کن احتمالا مشکلت حل میشه.

لینک به دیدگاه

با سلام

من هم همین مشکل رو داشتم البته با 5970 اپدیت های بازی رو دانلود کردم  ok  شد . 

http://www.plus-game.ir/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A7%D9%BE%D8%AF%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-crysis-3/

لینک به دیدگاه

دوست خوبم حالت msaa فقط بدرد چند مانیتوره میخوره رو تک مانیتور فرقی احساس نمی کنید بهتر بزارین رو حالت fxaa .

من خودم با 580 رو حالت fxaa بالاترین تنظیمات رو 1920x1080 بین 60 تا 70 فریم میگرفتم.

ویرایش شده توسط HUAWEI
لینک به دیدگاه

احتمالا مربوط به باگ این بازی باشه و بهتره آپدیت یا یه نسخه دیگه  ازبازی رو نصب کنید

لینک به دیدگاه

یه سوال دارم شما که از 2 کارت استفاده می کنید.

یکیش باید روی  16x کار کنه کارت دوم روی چند x هستش؟

شاید به خاطر اون باشه که از قدرت کارت 2 به خوبی و به طور کامل استفاده نمیشه.

دوست عزیز مینهای سری 990 fx همگی دارای مسیر 16 16 میباشند

لینک به دیدگاه

احتمالا مربوط به باگ این بازی باشه و بهتره آپدیت یا یه نسخه دیگه  ازبازی رو نصب کنید

دوستا راهحلشو پیدا کردم گرافیک دوم در حالت 1x کار میکرد بخاطر صرفه جویی در تنظیمات پاور الان تازه معنی کراس فایر رو فهمیدم

لینک به دیدگاه

دوستا راهحلشو پیدا کردم گرافیک دوم در حالت 1x کار میکرد بخاطر صرفه جویی در تنظیمات پاور الان تازه معنی کراس فایر رو فهمیدم

سلام دوستان من امروز ویندوزم را مجبور شدم برگردانم الان هر کاری میکنم گرافیک دوم باز در حالت 1x کار میکنه نمیدونم مشکل از کجاست کسی از دوستان به همچین مشکلی نخورده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...