رفتن به مطلب

خریدار مادربرد سوخته اما از مارک گیگابایت طبق عکس نمونه برای کار تحقیقاتی

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز

موقعیت خوب برای تبدیل مادربرد گیگابایت سوخته به پول ........عکس زیر نمونه ای هست که من ازش سوخته و غیر قابل تعمیر رو میخوام

اگه دوستان میتونن از همین مارک و نوع اما سوختش رو برام پیدا کنن با قیمت مناسب ازش خریدارم به شرطی که مارک همون باشه از قطعه سوخته چیزی باز نشده باشه عین همون قطعه سالم اما سوختش.....برای کار تحقیقاتی میخوام لذا باید قطعاتش  کم نشده باشه و الا قیمت فرق میکنه یا نمیخرم چون  کار تحقیقاتی دانشجویی هست و بودجه کار محدود

لذا موقعیت خوبیه شاید شانسی اینو داشته باشین یا در مغازه دوستاتون  باشه  و این موقعیت میتونه براتون کمی به پول نزدیکش کنه اونم از یه جنس سوخته و غیر قابل استفاده / تحویل کرمان

ویرایش شده توسط fadakar
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

توجه توجه خرید مادربرد سوخته- شهرکرمان

اگه از این مادر بورد سوخته و غیر فابل تعمیر دارین من خریدارم به شرط اینکه روش کار تعمیری نشده باشه....برای کار تحقیقاتی میخوام و از یکی تا سه تا میخوام

%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%

ویرایش شده توسط fadakar
لینک به دیدگاه

945PLM-S2

دارم روشن میشه اما تصویر نمیده و بوق نمیزنه

چند میخوای؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

945PLM-S2

دارم روشن میشه اما تصویر نمیده و بوق نمیزنه

چند میخوای؟

سلام اگه هنوز دارین لطفا اعلام کنید و قیمت رو بفرمایید به هر حال شما فروشنده اید

ممنون

ضمنا پیام خصوصی و ایمیل هم زدم

ویرایش شده توسط fadakar
لینک به دیدگاه

سلام. من یه gigabyte p67A ud3 دارم که همین الانمرو کامپیوترم هست و دارم ازش استفاده می کنم ولی چون بایوسش ایراد داره سیستم هنگ می کنه و باید عوضش کنم. اگه خواستید بفروشم به شما البته من تهرانم و می تونم پست کنم که هزینه پست هم با شماستو قیمت مد نظرتون رو هم بفرمایید. با تشکر

ویرایش شده توسط hosseinscoot
لینک به دیدگاه

سلام. من یه gigabyte p67A ud3 دارم که همین الانمرو کامپیوترم هست و دارم ازش استفاده می کنم ولی چون بایوسش ایراد داره سیستم هنگ می کنه و باید عوضش کنم. اگه خواستید بفروشم به شما البته من تهرانم و می تونم پست کنم که هزینه پست هم با شماستو قیمت مد نظرتون رو هم بفرمایید. با تشکر

سلام حسین اقا

نه متاسفانه فقط همین مدل دستت درد نکنه تشکر عکس هم نمیخواد

ویرایش شده توسط fadakar
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...