رفتن به مطلب

رم برای گیم

Recommended Posts

میخام بهترین رما برای گیم پیشنهاد بدین باس1066خودم اینا مد نظرمه corsair ocz TeamGroup :-?

لینک به دیدگاه

نظر من در رم های گران قیمت روی OCZ هست.

اگه شما بودجه مناسب داری، من به شما OCZ رو پیشنهاد می کنم.

برای بودجه های متوسط واقعا Crosair انتخاب عالی ای هست.

برای بودجه های پایین هم من Patriot رو پیشنهاد می کنم.

لینک به دیدگاه

اگر فقط کارایی گیم باشه 4 گیگ 800 پاتریوت رو پیشنهاد میکنم و بهتره که پول بابت OCZ هدر نده :-?

لینک به دیدگاه

من با حرف آقای dominator کاملا موافق ام.

کلا رم، برای گیم، چیز عجیبی نیست، شما می تونی از رم های پاتریوت استفاده کنی.

رم های حرفه ای معمولا برای اورکلاک به کار می رن.

لینک به دیدگاه

نظر من در رم های گران قیمت روی OCZ هست.

؟

برای بودجه های متوسط واقعا Crosair انتخاب عالی ای هست.

؟

میخام بهترین رما برای گیم پیشنهاد بدین باس1066خودم اینا مد نظرمه corsair ocz TeamGroup

koorosh kabir عزیز پیشنهاد میکنم اگه زیاد اهل OC نیستید 4GB 800 C4/C5 تهیه کنید.G.Skill PK گزینه ی خوبی هست.

لینک به دیدگاه

koorosh kabir عزیز پیشنهاد میکنم اگه زیاد اهل OC نیستید 4GB 800 C4/C5 تهیه کنید.G.Skill PK گزینه ی خوبی هست.

جناب Maximus یه سوال:

به طور کلی برای سیستم گیم حجم بیشتر بهتره یا باس بالاتر؟ (مثلا 4GB 800 در برابر 2GB 1066 یا 2GB 1200 )

لینک به دیدگاه

جناب Maximus یه سوال:

به طور کلی برای سیستم گیم حجم بیشتر بهتره یا باس بالاتر؟ (مثلا 4GB 800 در برابر 2GB 1066 یا 2GB 1200 )

با اجازه امید جان .

در گیم مثلمه که حجم بیشتر کارایی بیشتری داره مثلا 4gb باس 800 کاراییش تقریبا دو برابر 2 گیگ 1066 هست و باس 800 و 1066 تفاوت زیادی با هم ندارند .

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

از این جهت گفتم که تا حالا تمام بازی هایی رو که اجرا کردم هیچ وقت Mem Usage شون تو ی تسک منیجر ویندوز به 2گیگ نمی رسید.(البته اون هایی که بنده تست کردم؛ شاید گیم هایی هست که من بی خبرم)

یقینا در آینده بازی های جدید تر, حجم بیشتری رو نیاز خواهند داشت.

لینک به دیدگاه

اهل اور که تا اونجایی که مینم اجازه بده هستم ولی تو این فصل خطر ناکه حسن یعنی رمایTeamGroup ازcorsair دومیناتر بهترن تو باس 1066؟:-?

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

اهل پاتریوت نیستم چون قبلا داشتم و دست کم هفتهای دوتا ریسیتا داشتم در حال پخش اهنگ ناگهان ورور میکرد و بعد صفحه ابی که باتعویض رمها کم شد وبا تعویض کا رت گرافیک 2ماه یکبار شده :-?

لینک به دیدگاه

ایا برای خرید رم طبق دفترچه مادربرد عمل کنم بهتره یعنی تاثیر داره یانه:-?

لینک به دیدگاه

مشکلی پیش نمیاد بخام درکنار 2 گیگ دوال چنل ژیل 2گیگ رم با یه برند دیگه اضافه کنم به صورت یه 2 گیگ یا دوال چنل وباید با یه تایمینگ باشه یا با تایمینگ دیگم میشه استفاده کرد؟:-?

لینک به دیدگاه

1.دوست عزیز، کی گفته که باس مهم نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

شما اگه باس رمت پایین باشه، به همون نسبت از کارایی سی پی یوت تا حدی کم می شه.اما مهم اینه که QPI یا FSB یا HT سی پی یو شما چند هست؟؟؟؟؟؟؟؟اگه باس رم تاثیر نداشت، کلا انقدر باس های مختلف نمی یومد بیرون که.

2.کی گفته باس 800 با 1066 فرق نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تایمینگ cl4 باس 1066 تقریبا کاراییش تو بعضی موارد با تایمینگ cl5 باس 1066 یکی هست.فقط در این صورت، این دو کارایی نزدیکی دارند.

3.شما اگه ویستا داشته باشی، Memoryusage شما به راحتی تو بازی ها به چهار گیگ می رسه.در ویندوز xp هم memory usage بالا می ره،امام تو رزولوشن های بالا، در ضمن بازی مثل ghost busters که تازه وارد هم هست، recommend رمش 4 گیگ هست.

4.شما بهتره کلا از رم های یک برند و یک سری و با یک تایمینگ کنار هم استفاده کنی، اما می شه شما نه رم هات از یک برند باشه، نه تایمینگشون یکی باشه، نه باس یکی داشته باشن.اما کلا خوب کار نمی کنن.

5.کلا رم دو کاناله بهتر از رم تک کانانل هست و رم سه کاناله بهتر از هر دوتاشون هست.(البته اگه سی پی یو سوکت 1366 داری، سه کاناله بهتره)

6.کلا QVL یا همون رم های پیشنهادی از سوی شرکت سازنده مادربورد، منظورش این نیست که شما این رم ها رو بزار، و یا این که این مادربورد فقط با این رم ها کار می کنه، بیشتر منظورشون اینه که ما با این رم ها تست کردیم و موردی نبوده و قطعات خوب کار کردن، این به این معنی نیست که این مادربورد با حافظه های دیگه بد کار می کنه، معنیش اینه که با اون حافظه های ذکر شده موردی نداره. :-?

لینک به دیدگاه

جناب Maximus یه سوال:

architect عزیز بستگی به شرایط و نوع بازی داره.کلا این مسئله به application وابسته هست.

اهل اور که تا اونجایی که مینم اجازه بده هستم ولی تو این فصل خطر ناکه حسن یعنی رمایTeamGroup ازcorsair دومیناتر بهترن تو باس 1066

کدوم Team مد نظرتون هست؟

لینک به دیدگاه

اگه صبر کنم قیمتش متعادل تر نمیشه چون به نظر میاد نسبت به بقیه خیلی بالا تره:-?

لینک به دیدگاه

اگه صبر کنم قیمتش متعادل تر نمیشه چون به نظر میاد نسبت به بقیه خیلی بالا تره:(

این سوال رو باید آقای حسینی پاسخ بدند.:-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...