رفتن به مطلب

سوال در مورد دوره های شبکه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان کدوم یکی از دوره های شبکه ارزش کاریش بالاتره؟ یعنی از نظر مالی آینده روشن تری داره و بیشتر می شه باهاش کار کرد؟ خودم به شخصه شندیم دوره های سیسکو عالی هستند.اصلا به نظرتون شبکه ارزش وقت گذاشتن توی ایران رو داره؟ برای شروع از کجا باید استارت زد؟ چون شنیدم مدرک دانشگاهی عملا در این زمینه به هیچ دردی نمی خوره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز جواب همه این سوالاتو میتونی تو یه همایش رایگان یکی از این موسسات آموزشی پیدا کنی

توصیه من اینه که تو همایش موسسه کهکشان نور شرکت کنی که به واقع حرفه ای ترینه

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

دوست عزیز من خودم چند سال پیش درگیره این بودم الان تخصص سخت افزار دارم نرم افزار تحقیق کردم زیاد ارزش نداره این مملکت اما از نظر شبکه بگم که آیندش روشنه بازار کار هم فوق‌العاده پیشنهاد من به شما اینه هم مایکروسافت هم سیسکو چرا که مکمل هم هستن اما خوب از نظر هزینه زیاد می‌شه دوره‌های سیسکو ارزون تره و خوب چون ساعتشم کمتر .خوب حالا من به شما پیشنهاد میدم بری سایبر تک که الان برترین آموزشگاه ایت کشور استادش فوقالعادن من خودم اونجا درس خندم می‌تونم بگم خانواده عدم می‌شه یه جراعیی و بدن حتا در بازار کار مشکل بخوری راحت کمکت می‌کنن .و اینکه شبکه واقعا دنیای بزرگیه اما هیچوقت اینکه فکر کنی‌ میتنمی توش فکوس کنی‌ و کامل کنی‌ نمی‌شه چون اگه همین الان علم وسط و شما بخوای کل مباحث شبکرو بخونی چیزی در حدود ۳۴ سال طول میکش حرف من نیست حرف مهندسین ایت هستش به عنوانه کسی‌ که چند سالی‌ تو این زمینست پیشنهاد میدم ۱ بری یه MCITP بری بعدشم بری از CCNA شروع کنی‌ . 

سالی‌ بود در خدمتم 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...