رفتن به مطلب

اشتراک گذاری

Recommended Posts

واقعا عالی بود محمود جان!

زدی به هدف شدید!

ولی خدایش کارت غولیه :D  من که سرو صدایی نشندیم تا حالا ازش!

همون مشکلش دماش هست دیگه!

اونم البته میشه برطرفش کرد، ولی اگه خودشون این کارو میکردن، دیگه خیلی عالی میشد!

خدا قوت مرد :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا عالی بود محمود جان!

زدی به هدف شدید!

ولی خدایش کارت غولیه :D  من که سرو صدایی نشندیم تا حالا ازش!

همون مشکلش دماش هست دیگه!

اونم البته میشه برطرفش کرد، ولی اگه خودشون این کارو میکردن، دیگه خیلی عالی میشد!

خدا قوت مرد :wub:

نوکرم

دیده که من چه طوری بر طرفش کردم

لینک به دیدگاه

خیلی عالی بود و خیلی زحمت کشیده بودید، ای کاش عکسهای که از خود کارت گرفته بودید با یک زمینه سفید ساده می بود اینطوری خیلی بهتر می شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی عالی بود و خیلی زحمت کشیده بودید، ای کاش عکسهای که از خود کارت گرفته بودید با یک زمینه سفید ساده می بود اینطوری خیلی بهتر می شد.

مثلا می خواستیم تنوع بدیم و از دنیای خشک قطعات بکنیم کمی هنریش کنیم که خیلی از خوب در نیومد :(

لینک به دیدگاه

نوکرم

دیده که من چه طوری بر طرفش کردم

جان مننن؟؟؟؟

همون واتر بلاک که گفتی؟؟؟

از کجااا؟

چند؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جان مننن؟؟؟؟

همون واتر بلاک که گفتی؟؟؟

از کجااا؟

چند؟؟؟؟

نه بابا فن انرمکسا رو میگم 10 درجه تاثیر داشت

لینک به دیدگاه

نه بابا فن انرمکسا رو میگم 10 درجه تاثیر داشت

داشتم سکته رو میزدم ها!!! :D

فقط تعویض فن ها؟

یا کلا رویه رو عوض کردی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داشتم سکته رو میزدم ها!!! :D

فقط تعویض فن ها؟

یا کلا رویه رو عوض کردی؟

نه فن عوضم نکردم فقط دوتا گذاشتم بقلش که باد بزنه هیت سینکا خنک شه مگه ندید عکس سیستم تست رو در بخش بنچمارکینگ رویو

لینک به دیدگاه

نه فن عوضم نکردم فقط دوتا گذاشتم بقلش که باد بزنه هیت سینکا خنک شه مگه ندید عکس سیستم تست رو در بخش بنچمارکینگ رویو

ایول!

دیدم، اما فکر کردم واسه کیس هست!

آره اینم فکر خوب و کم هزینه ای هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

محمود جان بازم شاهکار کردی برادر واقعا زیبا و خوندنی بود بررسیت که جای یه تشکر مخصوص داره همچنین از جناب حاج صابر هم تشکر میکنم که در این امر کمک و یاری کردن و همچنین وب سایتهای ذکر شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از لطف تمامی دوستان کمال تشکر را دارم :wub: @};-

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

ممنون دوست عزیز.خیلی وقت بود نقد و بررسی به این توپی نخونده بودم.دست مریزاد :wub:

من به تازگی همین کارت رو تهیه کردم قبلا 7970 سافایر داشتم میتونم بگم یه سرو گردن بالاتر از 7970 هست.اما کارت من در حالت عادی دماش 35-37 درجه متغیر هست ولی موقع بازی های سنگین تا 75-80 درجه هم میرسه.به نظرتون دلیل این تفاوت با کارت شما چیه؟؟

در ضمن من کمی در زمینه اور بیسواد هستم این برنامه asus gpu tweak دقیقا چیکار باهاش میشه کرد؟؟میشه همینطور دستی فرکانس و برد تا اخر؟؟خخخخخخخخ :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دوست عزیز.خیلی وقت بود نقد و بررسی به این توپی نخونده بودم.دست مریزاد :wub:

من به تازگی همین کارت رو تهیه کردم قبلا 7970 سافایر داشتم میتونم بگم یه سرو گردن بالاتر از 7970 هست.اما کارت من در حالت عادی دماش 35-37 درجه متغیر هست ولی موقع بازی های سنگین تا 75-80 درجه هم میرسه.به نظرتون دلیل این تفاوت با کارت شما چیه؟؟

در ضمن من کمی در زمینه اور بیسواد هستم این برنامه asus gpu tweak دقیقا چیکار باهاش میشه کرد؟؟میشه همینطور دستی فرکانس و برد تا اخر؟؟خخخخخخخخ :D

شما از رو کودوم شات یا تست گفتین که کارت های ما باهم تفاوت داره ؟؟ می خوام بدونم که دلیلشو بهتون بگم

لینک به دیدگاه

منظورم از تفاوت بین کارت ها تفاوت دماییشون هست.چون نوشته بودید کارت شما در حالت عادی 45 درجه هست ولی کارت من حدود 35 درجه هست و روی بازیهای سنگین به 75 درجه میرسه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظورم از تفاوت بین کارت ها تفاوت دماییشون هست.چون نوشته بودید کارت شما در حالت عادی 45 درجه هست ولی کارت من حدود 35 درجه هست و روی بازیهای سنگین به 75 درجه میرسه.

دمای VRM زده بودیم اونقده ، دمای gpu همون نزذیکیای شماس

ویرایش : البته یه چیزم هست ، اونم فصل هاس که تو تست ها تاثیر میزار ، مثلا ما اینو اوایل مهر شروع به تست کردیم ، اون موقع هوای محیط کلا گرم تر بود ولی الان که هوا سرد شده ما در حالت Idle دمای حدود 30 تا 33 درجه رو داریم

یعنی دمای محیط و رطوبت و ... موثره

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...