رفتن به مطلب

فروش مانیتور ASUS ML229H

dante21
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان مانیتور ASUS ML229H بفروش میرسد با مشخصات زیر :

پنل IPS

کنتراست 50.000.000:1

زمان پاسخ دهی : 5میلی ثانیه

زاویه دید 178 درجه ای

1. مانیتور سالم و بدون پیکسل سوخته میباشد.

2. دارای گارانتی بازرگانی مهر میباشد تا تاریخ : 1394/03/01

3. دلیل فروش : خرید مانیتور 27 اینچ

==> نظر شخصی : یکی از بهترین مانیتورهای 22 اینچ موجود در ایران.

قیمت پایه : 700.000

فوری : 800.000

post-11736-0-46780000-1381669682_thumb.jpgpost-11736-0-44415100-1381669753_thumb.jpgpost-11736-0-88675100-1381669782_thumb.jpgpost-11736-0-28483500-1381669802_thumb.jpgpost-11736-0-68072200-1381669831_thumb.jpg

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

2 ماه.

چون نیتم 27 بود حتی پلاستیک پایه و پشتش رو جدا نکردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

به قیمت پایه خریداریم ( البته جسارتا اول ارسال بفرمایین بعد واریز میشود ) سوتفاهم نشه دوست عزیزم

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون فعلا دوستان پایه رزرو کردن :) اگر هم شنبه طبق قرار واریز کنن بلافاصله ارسال میشه.

شما هم رو چشم ما جا داری اگه ایشون انصراف دادن چشم

لینک به دیدگاه

ممنون از پیشنهادتون فعلا دوستان پایه رزرو کردن :) اگر هم شنبه طبق قرار واریز کنن بلافاصله ارسال میشه.

تأييد ميشه با اجازه استاد عطا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مخلصم / خب اینو اصولا اینجا اعلام بفرمایین که به قیمت پایه رزرو کردن که خریدارینی که پیشنهاد میدن ببینن 

ویرایش 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

علی رغم نیاز و البته با اجازه جناب منصوری 720 خریدارم ( البته گام رو مشخص نکردید ولی من 20 تومن بالای پایه پیشنهاد دادم ) 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و همچنان منتظر پاسخ دوست عزیز هستیم .....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا چنین تایپیک فروشی ندیده بودم که حالا دیدم  ( البته از صاحب تایپیک عذرخواهی میکنم  ) 

دوستان بنده این مانیتور رو به قیمت پایه پیشنهاد دادم که صاحب تایپیک فرمودند به قیمت پایه رزرو شده !  ( کاربر عزیز eddy )  تو تایپیک هم اعلام نکرده بودن که ایشون مانیتور رو به قیمت پایه خواستن که اینجا ملاک پیشنهادهای داخل تایپیکه تا همه ببینن و پیشنهاد بالا بدن  ! 

خب بنده انصراف دادم ولی به علت نیاز به مانیتور دوباره 20 تومن بالای پایه پیشنهاد دادم یعنی 720 تومن که بالاترین پیشنهاد تایپیک بوده .

که ایشون بعداز یک روز به بنده پ خ کردن که اگر به قیمت فوری میخواین میتونم تقدیمتون !!! یعنی پیشنهاد ما کشک بود و بنده تا الان الاف ایشون بودم  

خب دوستان به نظرتون ایشون بنده رو مسخره نکردن ؟  خب اگر مد نظر همون 800 تومنه پس چرا قیمت پایه گذاشتن ؟ ایا شما چنین معامله ای رو قبول دارید ؟ بنده هم مطمئن هستم که ایشون هیچ پیشنهادی دریافت نکردن چون بنده هیچ پیشنهادی تو تایپیک ندیدم

( البته از کاربر eddy عذرخواهی میکنم ) ولی خدایی اعصابم ریخته به هم 

از مدیر بخش هم خواهش میکنم این موضوع رو بررسی کنید ببینید مشکل کجاست  

لینک به دیدگاه

واقعا چنین تایپیک فروشی ندیده بودم که حالا دیدم  ( البته از صاحب تایپیک عذرخواهی میکنم  ) 

دوستان بنده این مانیتور رو به قیمت پایه پیشنهاد دادم که صاحب تایپیک فرمودند به قیمت پایه رزرو شده !  ( کاربر عزیز eddy )  تو تایپیک هم اعلام نکرده بودن که ایشون مانیتور رو به قیمت پایه خواستن که اینجا ملاک پیشنهادهای داخل تایپیکه تا همه ببینن و پیشنهاد بالا بدن  ! 

خب بنده انصراف دادم ولی به علت نیاز به مانیتور دوباره 20 تومن بالای پایه پیشنهاد دادم یعنی 720 تومن که بالاترین پیشنهاد تایپیک بوده .

که ایشون بعداز یک روز به بنده پ خ کردن که اگر به قیمت فوری میخواین میتونم تقدیمتون !!! یعنی پیشنهاد ما کشک بود و بنده تا الان الاف ایشون بودم  

خب دوستان به نظرتون ایشون بنده رو مسخره نکردن ؟  خب اگر مد نظر همون 800 تومنه پس چرا قیمت پایه گذاشتن ؟ ایا شما چنین معامله ای رو قبول دارید ؟ بنده هم مطمئن هستم که ایشون هیچ پیشنهادی دریافت نکردن چون بنده هیچ پیشنهادی تو تایپیک ندیدم

( البته از کاربر eddy عذرخواهی میکنم ) ولی خدایی اعصابم ریخته به هم 

از مدیر بخش هم خواهش میکنم این موضوع رو بررسی کنید ببینید مشکل کجاست  

کاربر عطا زود قضاوت نکنین . خونسرد باشین من اونقدر برای خودم شخصیت قائل هستم که نخوام کسیو سر کار بزارم !2روزی هم که شما از نظرتون الاف بودین من در حال تکمیل پروژه فوق لیسانسم بودم اگه میدونستم چشم به راهین خبر میدادم :)

در هر صورت این مانیتور فروخته شد و شما حتی با قیمت فوری هم صاحب این مانیتور نمیشین چون از کاربر تازه وارد ادم انتظار نداره اما با سابقه ...!

پول دیشب واریز شد و تنها راه به هم زدن معامله با اقای منصوری خرید فوری بود از نظر من.روز خوش

17068717139781385641_thumb.png62345041035210431673_thumb.png

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...