رفتن به مطلب

پرینتر جهت چاپ بر روی dvd پرینتیبل

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

دوستان یک پرینتر کم اصطحلاک و مقرون به صرفه که کیفیت چاپ رویه دی وی دی و همچنین کاغذ خوب باشه معرفی کنید

بودجه 600 تا 650

فقط واسه چاپ روی dvd و کاغذ گلاسه میخوام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش به نظر من اگر R290  اپسون بتونی پیدا کنی بسیار خوبه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جایی سراغ دارید اقای حسینی دارند

میشه مشخصاتشو بهم بدی ممنون

لینک به دیدگاه

R290 خیلی سخت پیدا میشه . اگر هم باشه دیگه عمرش رو کرده . دنبال T50 یا P50 اپسون باشی بهتره . P50 الان آکبندش حدود 900 تومانه . شاید کارکرده خیلی تمیز در حدود 700  گیر بیاد . میتونی بهش کارتریج قابل شارژ یا تانک جوهر وصل کنی که هزینه رو خلی پایین میاره .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز تیراژ کارت چقدره؟ کانن 4840 دارم که خیلی خوب و بهتر از P50 و T50 کار میکنه و الان 4940 که مدل ارتقا یافتش هست تو بازار موجوده. تو خریدش به خاطر کم اصطحلاک بودن شک نکن. من تا الان 1000 تا بیشتر فقط DVD چاپ زدم که باید فقط کارشو بببینی تا بفهمی چی میگم . قیمتشم سرسام آور نیست و حتما آکبند بخر. یادت نره کانن 4940 فقط اگر خریدی قبل استفاده با من هماهنگ کن بهت بگم چیکار کنی که مصرف کارتریج و جوهر نداشته باشی. این پرینتر برای استفاده بی دردسر فقط یه راه داره

ویرایش شده توسط old gamer
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...