رفتن به مطلب

سیستم مورد نیاز عنوان Need for Speed: Rivals اعلام گردید !

MR.Bahavar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

need-for-speed-rivals.jpg

چندی پیش سیستم مورد نیاز عنوان محبوب Need for Speed: Rivals که بزودی قرار است وارد بازار جهانی شود از سوی کمپانی EA اعلام شد این در حالی است که حجمی که این عنوان از فضای هارد شما را خواهد گرفت عددی برابر با 30 گیگابایت است همچنین کمپانی EA صراحتا اعلام کرده است که قادر خواهید بود این عنوان را بر روی سیستم عاملهای 32 بیتی اجرا کنید اما بنظر میرسد ین کپمانی توصیه کرده است که این عنوان را بر روی سیستمهای 64 بیت نصب کنید در ادامه میتوانید سیستم مورد نیاز این عنوان را ببینید : 

MINIMUM System Requirements

• CPU: Intel 2.4 GHz Core 2 Duo, AMD 2.6 GHz Athlon X2
  • RAM: At least 4 GB
  • DISC DRIVE: CD/DVD ROM drive required for istallation only
  • HARD DRIVE: At least 30 GB of free space
  • VIDEO: AMD Radeon 3870 512Mb or better, NVIDIA GeForce 8800 GT 512 Mb or better, IntelHD 4000 integrated 512Mb or better
  • DIRECTX: DirectX 10.1 compatible
  • INPUT: Keyboard and mouse
  • ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 Kbps or faster internet connection

RECOMMENDED System Requirements

• OS: Windows XP, Windows Vista (SP2), Windows 7 (Recommended is Windows 8 64-bit)
  • CPU: Intel Quad Core CPU, AMD Duo Core CPU
  • RAM: At least 8 GB
  • DISC DRIVE: CD/DVD ROM drive required for istallation only
  • HARD DRIVE: At least 30 GB of free space
  • VIDEO: AMD Radeon 7870 3Gb or better, NVIDIA GeForce GT660 3Gb or better
  • DIRECTX: DirectX 11 compatible
  • INPUT: Keyboard and mouse
  • ONLINE CONNECTION REQUIREMENTS: 512 Kbps or faster internet connection

منبع

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

3 گیگ گرافیک ؟!!!! فک نکنم راست باشه

نمیدونم والا 

یعنی میخاد خود شرکت EA دروغ بگه :blink:

لینک به دیدگاه

تشکر میکنم.

این مشخصات مورد نیاز که اعلام میشه یه مقداری خصوصا در مورد حجم رم شوخی میکنن.(یا یه جوراای اغراق میشه شایدم بشه اسمش رو گذاشت دروغ!! :lol: )

اینهمه بازی اومد تو بازار که زده بودن 8 گیگ رم برای جزئیات بالا نیازه اما تو حداکثر جزئیات یوزیج حجم رم حتی به 4 گیگ هم نزدیک نمیشه.

برای گرافیک 2 گیگ هم زیاده برای full hd .خودشم 2 مدل گرافیکی که پیشنهاد کرده 2 گیگ هستن.

عموم کمپانی ها:EA,RockStar و.... تو ارائه سیستم مورد نیاز شوخی میکنن.

لینک به دیدگاه

MINIMUM System Requirements

• VIDEO:  IntelHD 4000 integrated 

:party:  :clapping:  :party: 

:Peace Sign:   :Peace Sign:

خوش خبر باشی احسان جان،

من که مجهز هستم!

لینک به دیدگاه

من که اصلا بازیش نمیکنم.حتی یه بار امتحانشم نمیکنم.سری نید فور اسپید رو گندشو زدن رفت.از undercover به بعد خرابش کردن.این بازی هم در واقع همون Mostwanted 2012 هستش که یکم بارون داره و یه فراری :D چیز دیگه ای نداره عین همون بازی.اخه چقد دزد و پلیس بازی :wacko: .ایده جدید ندارین؟؟؟

EA چرا نمیره یه بازی مثل Forza یا gran turismo نمیزنه؟؟

همون شرکتی که سری need for speed shift رو میساخت از EA جدا شده حالا خودش داره رو یه بازی توپ تو سبک فورزا و گرن توریسمو میسازه که قراره اوایل 2014 بیاد Project Cars.به این میگن بازی.منکه بی صبرانه منتظرشم.

لینک به دیدگاه

اخیرا توجه کردین ...این شرکتای گیم وارد یه کل کل حسابی شدن در رابطه با سیستم مورد نیاز.....اون از cod ghost  اینم از این ...

لینک به دیدگاه

خخخ با این وضعی که بازیا دارن پیش میرن برای تابستون دیگه یه 40 میلیونی باید جمع کنم و 4 تا تایتان و 4970x با 128 گیگ رم بذارم تا شاید بتونه به آخر نسل هشتم برسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همیشه RECOMMENDED System Requirements رو هم پایین تر از حد اعلام میکنن موتوره فراست بایت 3 هستش فکر نکنم  روی اخرین جزییات بشه با 660 بازیش کرد چون 660 خیلی قوی نیست  من دموی هی جدیدش رو دیدم گرافیکش خیلی زیباست و شبیه بازی drive club در امده که برای ps4  انحصاری میاد .ضمنا خدمتت دوستمون که میگه nfs بشه مثل فورزا یا گران توریسمو پسر خوب nfs شاید کیفیتش اومده باشه پایین این اواخر که البته دو عنوان اخر کرایتریون خیلی خوب بودن و درواقع بازسازی NFS های کلاسیک بودن ولی ماهیت گیم پلی NFS از اولین شمارش همین بوده تعقیب و گریز به هر حال امیدوارم خوب باشه تا طرفدارها لذت ببرن من که همه رو بازی کردم مطمئن ام این رو هم بازی میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای رقابت با  کنسولها و نسل جدید گیمر های PC باید اماده باشن چون من خودم با اینکه همه کنسول ها رو از زمان PS1 تا الان تجربه کردم فکر نکم که ایندفعه کنسول بگیرم چون اولا   گیم ها رو برای هر دو کنسول X1 و PS4  توی ایران نمیارن مثل بازی های PS3 از موقعی که  کپی شد دیگه بلورهای بازی ها یا کمیاب کمیاب شد گیر نیومد یا با قیمت های سرسام اور میفروختن که اصلا نمیارزید مثلا AC3چی داشت من مفتی روی PC بازیش کردم  PS3 ایش رو میگفتن 300000 هزار تومان که چی؟؟این دو کنسول هم درایو هاشون بلوری درایو هستن معلوم نیست کپی خور بشن یا کی کپی  بشن چرا همون جور که میدونید ایرانیان بدنبال اجناس مفت هستن!!پس زنده باد  پلتفورم قدیمی دوست خوب رفیق همراه PC البته در کنارش رفقای خوبی چونSKIDROW-FLT-RELOADED-WARLAMET-RAZOR1911 ,   !!!!!!

لینک به دیدگاه

همیشه RECOMMENDED System Requirements رو هم پایین تر از حد اعلام میکنن موتوره فراست بایت 3 هستش فکر نکنم  روی اخرین جزییات بشه با 660 بازیش کرد چون 660 خیلی قوی نیست  من دموی هی جدیدش رو دیدم گرافیکش خیلی زیباست و شبیه بازی drive club در امده که برای ps4  انحصاری میاد .ضمنا خدمتت دوستمون که میگه nfs بشه مثل فورزا یا گران توریسمو پسر خوب nfs شاید کیفیتش اومده باشه پایین این اواخر که البته دو عنوان اخر کرایتریون خیلی خوب بودن و درواقع بازسازی NFS های کلاسیک بودن ولی ماهیت گیم پلی NFS از اولین شمارش همین بوده تعقیب و گریز به هر حال امیدوارم خوب باشه تا طرفدارها لذت ببرن من که همه رو بازی کردم مطمئن ام این رو هم بازی میکنم.

بله بنده هم احتمال میدم شاید کارتهای 7870 یا 660 نتونن رو حداکثر جزئیات فریم خوب بدن.ازین نظر میگم این مشخصات برای RECOMMENDED System Requirements هست و برای Optimum System Requirements گرافیک بالاتری مورد نیاز میشه.اما در مورد مقدار رم یک شوخی هست.

مطمئن باشید رو حداکثر جزئیات قدری بیش ار 1 گیگ از مموری گرافیکتون و خیلی کمتر از 4 گیگ از رمتون استفاده میشه.

یه نگاهی به مقدار رم تعیین شده برای حداکثر(Optimum) برای بازی های کرایسیس و مترو و مکس پین 3 و.........بندازین بعد رو سیستمتون بازی رو حداکثر جزئیات اجرا کنید و تسک منیجر یا یه نرم افزار مانیتورینگ رم که بهش اعتماد دارین رو باز کنید و ببینید که حدود 3 گیگ رم کم و بیش اشغال شده(که تازه مقداریش هم مربوط به ویندوز هست)شخصا تست کردم کاملا.در مورد رم گرافیک هم همینطوره 2گیگ هم برای حداکثر جزئیات زیاده.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

:دی

به سلامتی و میمنت...منم که تا کارتمو فروختم همه شرکتا به فکر ورژن جدید بازیاشون افتادن...

ای بسوزه..

لینک به دیدگاه

بله بنده هم احتمال میدم شاید کارتهای 7870 یا 660 نتونن رو حداکثر جزئیات فریم خوب بدن.ازین نظر میگم این مشخصات برای RECOMMENDED System Requirements هست و برای Optimum System Requirements گرافیک بالاتری مورد نیاز میشه.اما در مورد مقدار رم یک شوخی هست.

مطمئن باشید رو حداکثر جزئیات قدری بیش ار 1 گیگ از مموری گرافیکتون و خیلی کمتر از 4 گیگ از رمتون استفاده میشه.

یه نگاهی به مقدار رم تعیین شده برای حداکثر برای بازی های کرایسیس و مترو و مکس پین 3 و.........بندازین بعد رو سیستمتون بازی رو حداکثر جزئیات اجرا کنید و تسک منیجر یا یه نرم افزار مانیتورینگ رم که بهش اعتماد دارین رو باز کنید و ببینید که حدود 3 گیگ رم کم و بیش اشغال شده(که تازه مقداریش هم مربوط به ویندوز هست)شخصا تست کردم کاملا.در مورد رم گرافیک هم همینطوره 2گیگ هم برای حداکثر جزئیات زیاده.

عزیز ببخشید ولی چطور قراره خوب فریم بده یا نده وقتی که بازی رو 30 فریم بر ثانیه لاک شده؟؟؟خود EA اطلاع داد که این بازی بنا بر بعضی مشکلات در فریم های بالا  حداکثر با 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

خوب حالا کارتهای گرون قیمت و رده بالا با یه مانیتور فول اچ دی به چه دردی میخوره؟؟

به نظر من حداکثر یدونه 7870 برای مانیتور فول اچ دی کافی باشه.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

برای رقابت با  کنسولها و نسل جدید گیمر های PC باید اماده باشن چون من خودم با اینکه همه کنسول ها رو از زمان PS1 تا الان تجربه کردم فکر نکم که ایندفعه کنسول بگیرم چون اولا   گیم ها رو برای هر دو کنسول X1 و PS4  توی ایران نمیارن مثل بازی های PS3 از موقعی که  کپی شد دیگه بلورهای بازی ها یا کمیاب کمیاب شد گیر نیومد یا با قیمت های سرسام اور میفروختن که اصلا نمیارزید مثلا AC3چی داشت من مفتی روی PC بازیش کردم  PS3 ایش رو میگفتن 300000 هزار تومان که چی؟؟این دو کنسول هم درایو هاشون بلوری درایو هستن معلوم نیست کپی خور بشن یا کی کپی  بشن چرا همون جور که میدونید ایرانیان بدنبال اجناس مفت هستن!!پس زنده باد  پلتفورم قدیمی دوست خوب رفیق همراه PC البته در کنارش رفقای خوبی چونSKIDROW-FLT-RELOADED-WARLAMET-RAZOR1911 ,   !!!!!!

منم با شما موافقم عزیز.باید فکر کنسول های نسل بعد رو از کلمون بندازیم بیرون. :D 

پی سی همیشه بهترین پلتفورم برای بازی بوده و خواهد بود.

درسته با چندتا بازی انحصاری و اینا مردم رو به سمت کنسولا میکشن ولی هیچی جای پی سی رو نمیگیره. :D  :p  8-X old school  8-X  :p  :D 

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

عزیز ببخشید ولی چطور قراره خوب فریم بده یا نده وقتی که بازی رو 30 فریم بر ثانیه لاک شده؟؟؟خود EA اطلاع داد که این بازی بنا بر بعضی مشکلات در فریم های بالا  حداکثر با 30 فریم بر ثانیه اجرا خواهد شد.

خوب حالا کارتهای گرون قیمت و رده بالا با یه مانیتور فول اچ دی به چه دردی میخوره؟؟

به نظر من حداکثر یدونه 7870 برای مانیتور فول اچ دی کافی باشه.

نمیدونم شما از فریم خوب چه مفهومی رو برداشت کردید عزیز.

عزیز دل ملاک بنده هم همون 30 فریم هست.فریم خوب یعنی فریمی که لگ توش حس نشه معنیش این نیست که مثلا 1000 فریم بده.فریم بد یعنی فریم زیر 30 .

این از مفهوم فریم خوب و بد در پست قبلی بنده(و البته همه جا چون عموما فریم 30 رو فریم خوب در نظر میگیرن و فریم 30 به بعد رو smooth play به حساب میارن) بنده هم گذری خوندم این مساله رو که این بازی قراره رو فریم 30 قفل باشه.اما مساله سر اینه که خود کارت بتونه 30 فریم بده یا نتونه.

همونطور که نه تنها 7870 بلکه 7950(کارتی که خودم در گذشته تجربش کردم و میدونم از 7870 هم قویتره) هم تو بعضی از بازی ها(tomb rider-crysis 3-metro ll) تو حداکثر جزئیات(یعنی aa هم آخرین حد) تو فول hd زیر 30 فریم میدن بنده گفتم احتمال داره که 7870 نتونه بازی رو تو حداکثر جزئیات در 1080  فریم 30 رو فیکس ارائه بده.که احتمال هم داره.

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

مرسی احسان جان

خبر خوبی بود

لینک به دیدگاه

همونطور که نه تنها 7870 بلکه 7950(کارتی که خودم در گذشته تجربش کردم و میدونم از 7870 هم قویتره) هم تو بعضی از بازی ها(tomb rider-crysis 3-metro ll) تو حداکثر جزئیات(یعنی aa هم آخرین حد) تو فول hd زیر 30 فریم میدن بنده گفتم احتمال داره که 7870 نتونه بازی رو تو حداکثر جزئیات در 1080  فریم 30 رو فیکس ارائه بده.که احتمال هم داره.

بنده هم بانظر کسری جان موافقم 7870 ازپس اجرای بازی درfull hd و با بالاترین جزییات اونم بالای 30 فریم ، برنمیاد!

لینک به دیدگاه

بازهم حجم بازی روی 30G ؟؟؟؟؟؟؟

عجب؟؟؟

انگارهمه شرکت ها عادت کردن حجمارو توی این سری از بازی ها بالای 25 و 30 اعلام کنن!

فکرمیکنم رقابتی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب حجم رفته بالا درسته دیگه شما ببینید همین الان خیلی بازی ها روی 15 تا 19 گیگ دارن عرضه میشن خوب این هم روش من فکر میکنم بازی هایی که مولتی پلیر گسترده دارن معمولا حجم زیادتری دارن همیشه اینجور بوده در اینده هم همین جور خواهد بود ولی حجم رو دیگه باید عادت کرد من عادت دارم چون بازی نسخه اسکایرم خودم رو با تمام DLC هاش و مود هایی که بهش اضاف کردم به اضافه دو تا HD TEXTURE رو همش شد 38 گیگ که بیشترین حجم بازی بود که رو PC تا الان اجرا کرده بودم پس نسل بعد باید حتما 30 تا 40 گیگ باشه روی PC فقط مشکل دیسک  برای جابجایی یا دانلوده دیگه وقتشه  بلوری درایو رو رفت توکارش چون مثل اینکه قراره یه سری از بازی های  PC  روهم روی بلوری بدن مثلا CALL OF DUTY GHOSTS رو 50 گیگ اعلام کردن اگر قراره روی DVD 9 باشه که میشه 6تا دیسک فکر نکنم به صرفه باشه براشرکت ها از نظر بسته بندی و اندازه پک. نمیدونم چی میشه ولی هیجان انگیز شده اساسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان اشاره کردن خیلی از این حچم برای بخش مولتی است ، اما کار دیگه ای که انجام شده دیگه نیومدن مثل قبل خیلی بازی رو فشرده کنن تا پدر سیستم موقف پردازش و دیکمپرسینگ در نیاد ، برای همین هست تو بازی ای مثل splinter cell بلک لیست فریمی تقریبا ثابتی رو داریم ( بازی دارای قفل فریمی نبوده ) و دراپ خیلی خیلی کمه چون سریعتر فایل ها برای پردازش دردست قطعات قرار میگیره  ، در حقیقت خیلی خیلی از بخش های دیکمپرسینگ حذف شده و فقط بازگشی اخریه توسط بازیس رو گذاشتن

لینک به دیدگاه

نمیدونم شما از فریم خوب چه مفهومی رو برداشت کردید عزیز.

عزیز دل ملاک بنده هم همون 30 فریم هست.فریم خوب یعنی فریمی که لگ توش حس نشه معنیش این نیست که مثلا 1000 فریم بده.فریم بد یعنی فریم زیر 30 .

این از مفهوم فریم خوب و بد در پست قبلی بنده(و البته همه جا چون عموما فریم 30 رو فریم خوب در نظر میگیرن و فریم 30 به بعد رو smooth play به حساب میارن) بنده هم گذری خوندم این مساله رو که این بازی قراره رو فریم 30 قفل باشه.اما مساله سر اینه که خود کارت بتونه 30 فریم بده یا نتونه.

میدونم 30 فریم رونو قابل بازی کردن هستش عزیز.1000 فریم بر ثانیه هم لازم نیستش که.ولی همونطور که میدونین مانیتور اکثر گیمر ها 60 هرتز هستش و با این مانیتور 30 فریم بر ثانیه به درد نمیخوره.واسه یه کیمر حرفه ای30 فریم بر ثانیه کشندست! نمیدونم منظورم و متوجه میشین یا نه ولی فریم ریت رو باید با رفرش ریت مانیتور هماهنگ کرد.

در ضمن قرار نیست که همه جزئیات رو تا اخر بالا برد.باید بهترین تنظیمات رو با توجه به قدرت سیستم پیدا کرد تا بهترین فریم ریت رو بدست اورد.

مثلا انتی الیازینگ 2 با 8 دفعه اونقدرام فرق نمیکنه که بخاطرش فریم ریت بازی رو اورد پایین.

تو گیمینگ فریم ریت خیلی خیلی مهمتر از گرافیک هستش عزیز.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ببینیم این بار need چی کار کرده

من که فعلا فقط با most 1 حال کردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...