رفتن به مطلب

(لطفا کمک کنید) BIOS Update

Mehrad Can
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام 

از اساتید سوال دارم آپدیت کردن bios لبتاپ رو توصیه میکنند؟ ممکن است بعد از آپدیت به مشکلات جبران ناپذیری بر بخورم؟ آیا میشه این آپدیت رو rollback کرد؟

این لینک Read Me ورژن جدید bios لبتابمه http://download.lenovo.com/consumer/mobiles/5dcn40ww.txt توسط شرکت سازندش که باید اضافه کنم این bios update  رو در لیست درایور های ویندوز 7 گذاشته و برای ویندوز 8 و 8.1 bios update دیده نمیشه و ممکن است بعد از آپدیت در ویندوز 8 به مشکل بخورم؟ در حال حاضر از  8 , 7 64bit استفاده میکنم و جزعیات بیشترلبتاپ در signature پستم امده

لینک آخرین آپدیت درایور ها برای 7 و 8 و 8.1 که (اپدیت bios) فقط برای 7 امده 

http://support.lenovo.com/en_US/research/hints-or-tips/detail.page?&DocID=HT073632

ممنونم ازتون و از کمکتون

ویرایش شده توسط Mehrad Can
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برو به این لینک مشکلت رو مطرح کن جواب میده

http://www.overclockingheroes.com/forum/thread736-25.html#post25323

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

3 تا لپ تاپ بایوس آپدیت کردم و مشکلی ندیدم ( sony / dell/ msi )/

PC که آپدیت میکنم و مشکلی نبودش فقط از طریق خود برنامه آپدیتش که میره برات آپدیت هارو میاره و سعی کن دستی آپدیت نکنی یا لااقل ببین تا آپدیت نسخه بتا نباشه/

فکر کنم چون نزده برا 8 ساپورت میکنه با مشکل 90% روبرو بشی/ البته روی dell vostro 1520 سیستم عامل 8 نصب هستش . کار میکنه

لینک به دیدگاه

سلام

3 تا لپ تاپ بایوس آپدیت کردم و مشکلی ندیدم ( sony / dell/ msi )/

PC که آپدیت میکنم و مشکلی نبودش فقط از طریق خود برنامه آپدیتش که میره برات آپدیت هارو میاره و سعی کن دستی آپدیت نکنی یا لااقل ببین تا آپدیت نسخه بتا نباشه/

فکر کنم چون نزده برا 8 ساپورت میکنه با مشکل 90% روبرو بشی/ البته روی dell vostro 1520 سیستم عامل 8 نصب هستش . کار میکنه

قربونه معرفتت که واسه کمک کردن به دیگران اینقدر وقت میزاری راستشو بخوای مردد بودم مردد تر شدم چه کاریه آپدیت نمیکنم

راستی روی سیستمت ssd گذاشتی یا از hibeernat رانش کردی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قربونه معرفتت که واسه کمک کردن به دیگران اینقدر وقت میزاری راستشو بخوای مردد بودم مردد تر شدم چه کاریه آپدیت نمیکنم

راستی روی سیستمت ssd گذاشتی یا از hibeernat رانش کردی؟

بابا منکه وقتی نمیذارم / پس حالا تو کمک اون یکی بچه ها رو ببینی میگی خودشون رو هلاک کردن :

حمید - حامد - آقا بهزاد - فرجام / بهمن / اون یکی عطا / محمودی عزیز / پوریا / و ... .

وه والا همینجوری از صفر میاد بالا / اس اس دی هم ندارم هاردم 1 ترابایت سامسونگ هستش

لینک به دیدگاه

بابا منکه وقتی نمیذارم / پس حالا تو کمک اون یکی بچه ها رو ببینی میگی خودشون رو هلاک کردن :

حمید - حامد - آقا بهزاد - فرجام / بهمن / اون یکی عطا / محمودی عزیز / پوریا / و ... .

وه والا همینجوری از صفر میاد بالا / اس اس دی هم ندارم هاردم 1 ترابایت سامسونگ هستش

استاتر عزیز این آقا عطای گل ازبچه های ناب روزگارهستن و همیشه شکسته نفسی میکنن و.......

ما که پیش عطا جان داریم درس پس میدیم!

مشکلتون رو ازخوب کسی پرسیدین دیدین که چقدردقیق و خوب جواب دادن!

عطا جان اردات داریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استاتر عزیز این آقا عطای گل ازبچه های ناب روزگارهستن و همیشه شکسته نفسی میکنن و.......

ما که پیش عطا جان داریم درس پس میدیم!

مشکلتون رو ازخوب کسی پرسیدین دیدین که چقدردقیق و خوب جواب دادن!

عطا جان اردات داریم

بابا من کجا دقیق جواب دادم / بلایی که سرم اومده بود رو گفتم همین/ منم از شما یاد گرفتم / یادت باشه آق حمید اگه تو و اون یکی دوستان نبودین تا الان 2 بار سیستم رو عوض کرده بودم / یادته که :wub:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...