رفتن به مطلب

مشکل در مرحله دوم کرایسیس 3

ho3ein
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یه برج هستش از بالا ردیابیت میکنه و میزنتت ، میری یه جایی یه اصلحه عجیب غریب رو زمین افتاده برمیداریش باید با اون برج رو بزنی که نابود شه اما صلا مهمات نداره :S کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنیم ؟ جولی برج هم مین گذاری شده :D

لینک به دیدگاه

سلام یه برج هستش از بالا ردیابیت میکنه و میزنتت ، میری یه جایی یه اصلحه عجیب غریب رو زمین افتاده برمیداریش باید با اون برج رو بزنی که نابود شه اما صلا مهمات نداره :S کسی از دوستان میدونه باید چیکار کنیم ؟ جولی برج هم مین گذاری شده :D

عزیز وقتی اسلحه رو از رو زمین برداشتین به سمت برج نشونه برین و شلیک کنین تا برج منفجر بشه.(لازم نیست به برج نزدیک بشید مهماتشم اون پایین سمت راست بالای جایی که مقدار انرژی تون رو زده نوشته 100 که اگه اشتباه نکنم با این مهمات 100 میتونین 10 تا تیر بزنین یعنی هر بار 10 تا کم میشه)

ویرایش شده توسط kasra991
لینک به دیدگاه

عزيز منم اين مشکل داشتم.وقتي اصلحه رو از رو زمين برميداري خاليه!

مشکل از کرک بازي هست! شما بازي رو يه بار ديگه نصب کن اما ارتباطت رو با اينترنت قطع کن! بعد نصب حتما crack fix بازي هم بزن!

من که با اين کار مشکلم حل شد.

لینک به دیدگاه

عزيز منم اين مشکل داشتم.وقتي اصلحه رو از رو زمين برميداري خاليه!

مشکل از کرک بازي هست! شما بازي رو يه بار ديگه نصب کن اما ارتباطت رو با اينترنت قطع کن! بعد نصب حتما crack fix بازي هم بزن!

من که با اين کار مشکلم حل شد.

اره فک کنم مشکل کرک هستش ، کرک هم همون reloaded هستش ها :( باید یه دوباره نصب کنم بازی رو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...