رفتن به مطلب

4850 یا 9600GT sparkle

اشتراک گذاری

Recommended Posts

البته باعرض معذرت از دوستان بله کارتهای 4850 مشکلی نداشت اما در مورد کارتهای 4870 این مشکل وجود داشت که البته به قول

رضا جان این مشکل هم به تازگی حل شده است

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

شما با چه مدرکی استناد به بهتر بوردن ati می کنید؟؟؟

به هیچ وجه مطلب شما درست نیست

نیازی به اثبات کردن نداره

این رو حتمآ شنیدی که Geforce واسه بازی کردن خوبه و ATI برای کارهای گرافیکی مثل 3dmax و یا شرکتهایی که با کارهای گرافیکی سرو کار دارند

این بعنی چی به نظر خودت

یعنی کشش ATI بیشتره و متاسفانه ATI تنها مشکلی که داره خنک کنندگیشه که اونم راه حلش رو گفتم در پست قبل.

ATI و Geforce رو نمیشه باهم مقایسه کرد.

معمولآ کسایی که از قدیم تو کار کامپیوتر هستن اول سراغ ATI میرن.

اینهایی رو که بهتون میگم حاصل تجربیاتمه وگرنه بیخودی که نمیام این مطالب رو بنویسم

-

یک مثال در پست قیل برای شما زدم که گفتم "Gecube Ati 128 بازی Driver4 رو اجرا کرده"این در حالیه که کارت گرافیک Geforce در همون رده نمیتونست بازی های پایینتر از Driver 4 رو اجرا کنه

همونطور که گفتم تجربیاتم رو واسه شما نقل کردم :-?

موفق باشید :(

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

با سلام.

دوستان هدف من از طرح این سوال فقط این بود که بدونم دوستانی که از کارت 4850 استفاده می کنند در اجرای بازیها با رزولوشن 1680x1050مشکلی دارند واصلا این کارت برای این رزولوشنها مناسب هست یا نه؟ ودیگر اینکه از برندهای مختلفی که از این کارت هست کدوم یکی از بقیه با کیفیت تره. با تشکر

دوست عزیز عملکرد این کارت تو این زرولیشن بستگی به نوع بازی داره.فکر میکنم به جز چند بازی با تنظیمات بالا بتونه تو این شرایط جوابگو باشه.در مورد برندها هم بنده Gainward GS رو بیشتر از بقیه میپسندم.ولی به احتمال قوی قیمتی حدود 190 داشته باشه که میشه با 20-30 تومن بیشتر GTX260 تهیه کرد.

نیازی به اثبات کردن نداره

این رو حتمآ شنیدی که Geforce واسه بازی کردن خوبه و ATI برای کارهای گرافیکی مثل 3dmax و یا شرکتهایی که با کارهای گرافیکی سرو کار دارند

این بعنی چی به نظر خودت

یعنی کشش ATI بیشتره و متاسفانه ATI تنها مشکلی که داره خنک کنندگیشه که اونم راه حلش رو گفتم در پست قبل.

ATI و Geforce رو نمیشه باهم مقایسه کرد.

معمولآ کسایی که از قدیم تو کار کامپیوتر هستن اول سراغ ATI میرن.

اینهایی رو که بهتون میگم حاصل تجربیاتمه وگرنه بیخودی که نمیام این مطالب رو بنویسم

-

یک مثال در پست قیل برای شما زدم که گفتم "Gecube Ati 128 بازی Driver4 رو اجرا کرده"این در حالیه که کارت گرافیک Geforce در همون رده نمیتونست بازی های پایینتر از Driver 4 رو اجرا کنه

همونطور که گفتم تجربیاتم رو واسه شما نقل کردم

موفق باشید

دوست خوب من همونطور که قبلا اشاره کردم با استناد به منطق مطلب رو بیان کنید.این مواردی که شما مطرح میکنید اصلا اثبات شده نیست.اگر نیازی میبینید تمام مواردی رو که عرض کردید نقض کنم؟!

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

با عرض سلام

دوست عزیز عملکرد این کارت تو این زرولیشن بستگی به نوع بازی داره.فکر میکنم به جز چند بازی با تنظیمات بالا بتونه تو این شرایط جوابگو باشه.در مورد برندها هم بنده Gainward GS رو بیشتر از بقیه میپسندم.ولی به احتمال قوی قیمتی حدود 190 داشته باشه که میشه با 20-30 تومن بیشتر GTX260 تهیه کرد.

دوست خوب من همونطور که قبلا اشاره کردم با استناد به منطق مطلب رو بیان کنید.این مواردی که شما مطرح میکنید اصلا اثبات شده نیست.اگر نیازی میبینید تمام مواردی رو که عرض کردید نقض کنم؟!

جناب آقا/خانوم Maximus

دوست گل من

شما میتونی به شخصه بازی درایور 4 رو تهیه کرده و روی 128 Ati و 128 Geforce در رده ی هم امتحان و مقایسه کنید

من یه دوست داشتم خیلی واسه Geforce اهمیت قایل بود و میگفت بهتره

اما وقتی بازی assasins creed اومد و نتونست رو کارت هم ردش با ATI روی جی فرس بازی کنه خودش اومد اعتراف کرد و گفت ATI بهتره

اگر تو کارش باشین و توجه کرده باشین یه مدت سر مقاله بعضی سایتهای ایرانی و خارجی این شده یود:

انویدیا با همکاری کرایتک با این همه تبلیغ از ATI عقب افتاد!-

این یعنی چی به نظر شما؟

به نظر من یعنی که GeForce داره خودشو میشکه که از ATI رد کنه ولی تا به هم نزدیک میشن ATI یک محصول جدید تر.....

کافیه برید تو google.com وی سرچ کنید "ATI یا Geforce"

به حرفهای من میرسید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاسختون رو میدم فقط به این دلیل که بحث کاملا روشن بشه.

جناب آقا/خانوم maximus

دوست گل من

شما میتونی به شخصه بازی درایور 4 رو تهیه کرده و روی 128 ati و 128 geforce در رده ی هم امتحان و مقایسه کنید

اولا ینده وقت این کار رو ندارم.دوما شما کدوم کارت 128mb از این دو کمپانی رو با هم مقایسه کردید؟

من یه دوست داشتم خیلی واسه geforce اهمیت قایل بود و میگفت بهتره

اما وقتی بازی assasins creed اومد و نتونست رو کارت هم ردش با ati روی جی فرس بازی کنه خودش اومد اعتراف کرد و گفت ati بهتره

متاسفانه اینجور بحثها خیلی وقته ده مده شده!

یعنی به نظر شما امکان داره این بازی رو hd4850 اجرا بشه بعد رو gts250 اجرا نشه؟

اگر تو کارش باشین و توجه کرده باشین یه مدت سر مقاله بعضی سایتهای ایرانی و خارجی این شده یود:

انویدیا با همکاری کرایتک با این همه تبلیغ از ati عقب افتاد!-

این اتفاق زیاد عجیب نیست کلا بسته به موقعیت زمانی اصولا یکی از این دو کمپانی بر دیگری در سری خاصی ارجعیت پیدا میکنه که البته این امر متغییر هست.

به نظر من یعنی که geforce داره خودشو میشکه که از ati رد کنه ولی تا به هم نزدیک میشن ati یک محصول جدید تر.....

البته فکر کنم دوستان فروم بدونند که بنده کلا طرفدار کمپانی خاصی نیستم ولی این صحبت شما خیلی عجیبه.!

یعنی به نظر شما الان gtx295 از hd4870x2 ضعیفتره؟

کافیه برید تو google.com وی سرچ کنید "ati یا geforce"

متاسفانه و یا خوشبختانه همچین بحثهایی فقط در فرومهای فارسی زیاد مطرح هست و این مسئله خیلی وقته به تاریخ پیوسته!

از من به شما یک نصیحت:هیچ گاه نگاه نکنید چند نفر در مورد یک چیزی نظر مثبت دارند نگاه کنید که چه کسی در اون مورد نظر مثبت داره.

خواهشمندم پاسختون رو به بنده pm کنید چون این تاپیک ذاتا ربطی به این بحث ما نداره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پاسختون رو میدم فقط به این دلیل که بحث کاملا روشن بشه.

اولا ینده وقت این کار رو ندارم.دوما شما کدوم کارت 128mb از این دو کمپانی رو با هم مقایسه کردید؟

متاسفانه اینجور بحثها خیلی وقته ده مده شده!

این اتفاق زیاد عجیب نیست کلا بسته به موقعیت زمانی اصولا یکی از این دو کمپانی بر دیگری در سری خاصی ارجعیت پیدا میکنه که البته این امر متغییر هست.

البته فکر کنم دوستان فروم بدونند که بنده کلا طرفدار کمپانی خاصی نیستم ولی این صحبت شما خیلی عجیبه.!

یعنی به نظر شما الان gtx295 از hd4870x2 ضعیفتره؟

متاسفانه و یا خوشبختانه همچین بحثهایی فقط در فرومهای فارسی زیاد مطرح هست و این مسئله خیلی وقته به تاریخ پیوسته!

از من به شما یک نصیحت:هیچ گاه نگاه نکنید چند نفر در مورد یک چیزی نظر مثبت دارند نگاه کنید که چه کسی در اون مورد نظر مثبت داره.

خواهشمندم پاسختون رو به بنده pm کنید چون این تاپیک ذاتا ربطی به این بحث ما نداره.

چرا ذاتآ ربطی به این بحث نداره!!??

موضوع این تاپیک"4850 یا 9600GT sparkle " یعنی ATI یا Geforce!

اگر شما به این دو کارت گرافیک اشاره دارین بهتون بگم که بحث روی این دو گرافیک میره به سمت بهتر نشون دادن

و بنده قبلآ روی دو کارت گرافیک دیگر ATI و Geforce آزمایش کردم حدود 7-8 ماه پیش

خوب عزیز من بحث همینجاست که Geforce بیشتر مواقع پا جای پای ATI میذاره و واسه همین همیشه ATI یه قدم جلوتر بوده و یه مدت قبل اینکه ATI به AMD فروخته بشه کمرنگتر شده بود چون علاوه بر مشکلاتی که برای ATI بوجود اومده بود Geforce تبلیغات گسترده ای رو کرده بود و ATI هم توی ایران کمیاب شده بود اگه یادتون باشه

حالا تهرانش رو نمیدونم - توی شهرستانها که کمیاب شده بود

میشه شما مدل کارت گرافیک کامپیوتر شخصیتون رو بگین !؟ 100% Geforce :confused:

لینک به دیدگاه

موضوع این تاپیک"4850 یا 9600GT sparkle "

چون ذاتا 9600GT با HD4850 قیاس نمیشه و این دو کمپانی رو با مقایسه ی تنها دو محصول نمی سنجند.

یعنی ATI یا Geforce!

واقعا نمیدونم از کجا به این نتیجه رسیدید!

اگر شما به این دو کارت گرافیک اشاره دارین بهتون بگم که بحث روی این دو گرافیک میره به سمت بهتر نشون دادن

100% باید بحثها اینگونه پیش بره.وگرنه مقایسه ی HD4870 با کارتی مثل 9500GT اصلا قیاس نیست بلکه جانبداری هست.

و بنده قبلآ روی دو کارت گرافیک دیگر ATI و Geforce آزمایش کردم حدود 7-8 ماه پیش

دوست عزیز در اینکه در شرایط درایوری زمانی که شما تست گرفتید در این بازی مقداری کارتهای همرده از ATi بهتر بودن(در حد چند فریم)مشکلی نیست ولی این تفاوتی که شما میفرمایید به چند فریم بسنده نمیکنه!

خوب عزیز من بحث همینجاست که Geforce بیشتر مواقع پا جای پای ATI میذاره و واسه همین همیشه ATI یه قدم جلوتر بوده و یه مدت قبل اینکه ATI به AMD فروخته بشه کمرنگتر شده بود چون علاوه بر مشکلاتی که برای ATI بوجود اومده بود Geforce تبلیغات گسترده ای رو کرده بود و ATI هم توی ایران کمیاب شده بود اگه یادتون باشه

حالا تهرانش رو نمیدونم - توی شهرستانها که کمیاب شده بود

من که نفهمیدم منظور شما چیست!:confused:

میشه شما مدل کارت گرافیک کامپیوتر شخصیتون رو بگین !؟ 100% Geforce

زیاد خوشحال نباشید>>>>>HD4850

لینک به دیدگاه

اصلآ چرا بحث کنیم

این دوتا لینک رو ببینید

جداول جداگانه مربوط به ATI و nVidia هست

ATI:

http://www.hardwaresecrets.com/article/131

nVidia:

http://www.hardwaresecrets.com/article/132

لینک به دیدگاه

:confused:

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

چون ذاتا 9600gt با hd4850 قیاس نمیشه و این دو کمپانی رو با مقایسه ی تنها دو محصول نمی سنجند.

واقعا نمیدونم از کجا به این نتیجه رسیدید!

100% باید بحثها اینگونه پیش بره.وگرنه مقایسه ی hd4870 با کارتی مثل 9500gt اصلا قیاس نیست بلکه جانبداری هست.

دوست عزیز در اینکه در شرایط درایوری زمانی که شما تست گرفتید در این بازی مقداری کارتهای همرده از ati بهتر بودن(در حد چند فریم)مشکلی نیست ولی این تفاوتی که شما میفرمایید به چند فریم بسنده نمیکنه!

من که نفهمیدم منظور شما چیست!:confused:

زیاد خوشحال نباشید>>>>>hd4850

100% باید بحثها اینگونه پیش بره.وگرنه مقایسه ی hd4870 با کارتی مثل 9500gt اصلا قیاس نیست بلکه جانبداری هست.

یه ذره دیگه راجع به اون چیزی که من نوشتم بیشتر فکر کنید قطعآ متوجه میشید که این حرف شما با اون حرفی که من گفتم فرق میکنه

من گفتم که 7-8 ماه پیش و با کارتهای قدیمی تر از این 2مدلی که شما گفتین!

و در پستهای قبلی هم گفته بودم که در رده هم بودند

من که نفهمیدم منظور شما چیست!

خیلی واضح بود

نمیدونم چرا نفهمیدین!!!

زیاد خوشحال نباشید>>>>>hd4850 .

شما گفتین و بنده باور کردم

چه ربطی داشت که میگین زیاد خوشحال نباش؟!

میشه بگین که خود شما چرا سمت ati رفتین!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :->

لینک به دیدگاه

یه ذره دیگه راجع به اون چیزی که من نوشتم بیشتر فکر کنید قطعآ متوجه میشید که این حرف شما با اون حرفی که من گفتم فرق میکنه

من گفتم که 7-8 ماه پیش و با کارتهای قدیمی تر از این 2مدلی که شما گفتین!

و در پستهای قبلی هم گفته بودم که در رده هم بودند

بله کاملا متوجه منظورتون شده بودم ولی شما از مقایسه ی همون دو کارتی که عرض میکنید(که هنوز هم نامی ازشون نبردید)ادعا به بهتر بودن کلی کمپانی ATi دارید!

خیلی واضح بود

نمیدونم چرا نفهمیدین!!!

گنگ بودن از لحاظ بی محتوایی عرض کردم.همچنان سوال میکنم HD4870X2 یا GTX295؟

شما گفتین و بنده باور کردم

هر جور راحت هستید.ینده نیازی ندارم برای یک مسئله خیلی ساده دروغ بگم.نیازی میبینید شات هم بزارم.

چه ربطی داشت که میگین زیاد خوشحال نباش؟!

به خاطر اون آیکون خوشحالی که گذاشته بودید.

میشه بگین که خود شما چرا سمت ati رفتین!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز شما از کجای صحبتهای من به این نتیجه رسیدید که بنده نظرم اینه که ATi کمپانی خوبی نیست!

بنده عرض کرده بودم که باید نسبت به موقعیت زمانی خاص و در رنج قیمت سنجید.حدود یک سال پیش و با توجه به قیمت,HD4850 گزینه ایده عالی بود ولی الان نیست!

خواهشمندم اگه میخواید همینطوری پیش برید ادامه ندید!

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

توی کل حرفهاتون فقط گزینه آخر به گفته های من ربط داشت و بقیش ...

(Maximus : دوست عزیز شما از کجای صحبتهای من به این نتیجه رسیدید که بنده نظرم اینه که ATi کمپانی خوبی نیست!

بنده عرض کرده بودم که نسبت به موقعیت زمانی خاص و در رنج قیمت سنجید.حدود یک سال پیش و با توجه به قیمت,HD4850 گزینه ایده عالی بود ولی الان نیست!)

شما میگین اونموقعی که ATI خریدین مناسبترین کارت بوده به نظر خودتون

شما میتونستید با مبلغ کمتری یک گرافیک Geforce در همون رده بردارید

پس نتیجه میگیریم که بازم ATI از نظر کلی بهتر عمل کرده و Geforce بعضی وقتها ...

شما دارید سلیقه ای رفتار میکنید پس بهتره ادامه ندیم چون من کلی میگم و طبق نتایجی که در در انجمنهای سایتهای ایرانی و خارجی دیگر بدست آوردم ولی شما...

بحث رو همینجا تموم میکنم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز Farzadr :

صحبت شما کلا مشکل دار هستش اگر به پست هاتون نگاه کنید کاملا متوجه میشید!

رو از هر نظری بخوای بررسی کنی حداقل یه سرو گردن از Geforce بالاتره به جز قیمت که همیشه ATI بالاتره

منظور شما از سرو گردن؟! Profermance / Price کارت های ATi سری Radeon در بیشتر مواقع بهتر از شرکت nvidia سری Geforce بوده.ولی از لحاظ Performance و قابلیت Overclocking و Volt mod ......کارت های nVIDIa برتر هستند!

تنها مشکلی که ATI داره گرم شدنشه که اگر یک کیس خوب مثل Green یا CoolerMaster داشته باشی دیگه حله

و یا یه فن اضاف کنی

این مشکل در سری کارت های HD4800 Series رود که کلا برطرف شده.

این حرف شما کلا رد میشه؟!

nVIDIA از لحاظ نرم افزاری کاملا از ATi جلوتره!

برای استفاده از کاره های گرافیکی امرزوه نیاز به تکنولوژی nVIDIA Cuda هست که فقط در کارت های گرافیک nVIDIA سری 8000 و 9000 و GTX و GTS .

ولی به زولی با عرضه شدن Havok و همچنین Ati Stream و بهینه سازی Application ها احتمالا کفته ترازو به سمت ATI کشیده خواهد شد.

شما میتونی به شخصه بازی درایور 4 رو تهیه کرده و روی 128 ati و 128 geforce در رده ی هم امتحان و مقایسه کنید

کدوم مدل از 128MB ؟! اگر اشتباه نکنم سه مدل 128MB داره و فکر کنم منظور شما سری AGP 8x هست؟!

Geforec MX4000/FX5200/FX5500 .

وقتی بازی assasins creed اومد و نتونست رو کارت هم ردش با ati روی جی فرس بازی کنه خودش اومد اعتراف کرد و گفت ati بهتره

برای اجرای یک بازی فقط کارت گرافیک یا GPU مهم نیست! سایر قطعات هم مهمه!

موضوع این تاپیک"4850 یا 9600GT sparkle " یعنی ATI یا Geforce!

اصلا این دو کارت با هم مقایسه نمیشند!

کارت گرافیک Radeon HD4850 با Geforce 9800GTX+ و GTS250 مقایسه میشه.

کرات گرافیک Geforce 9600GT هم با HD4830/HD4670/HD4730 .

گنگ بودن از لحاظ بی محتوایی عرض کردم.همچنان سوال میکنم HD4870X2 یا GTX295؟

امید جان اگر امکان داره من جواب سوال رو بدم.

در کل HD4870 X2 و GTX295 در رزولیشن های پایین اصلا تفاوت محسوسی ندارند!

در رزولیشن های بالا این دو کارت تفاوت چند فرمی پیدا میکند که تقریبا بازی هم محسوس نیست یعنی زمانی که HD4870 X2 جوابگو نباشه تقریبا میشه گفت GTX295 هم جوابگو نیست. ولی در کل GTX295 به علت Physx و Cuda بهتره.

حدود یک سال پیش و با توجه به قیمت,HD4850 گزینه ایده عالی بود ولی الان نیست!

درسته.

با عرضه GTS250 و قیمت پایین GTX260 Core216 تقریبا HD4850 ارش خرید نداره.

در کل از بعضی دیدگاه ها Geforce به علت قدرت اورکلاک بالاتر و Physx و Cuda بهتر هست.

Radeon هم به علت Performance / Price در بعضی نقاط از Geforce سر تره و علت پیشرفتش هم در بیشتر مواقع این بوده.

امروزه همون کارت باز هم ضعیف تر از HD4850 هست.

در هنگام خرید اول باید به P/P توجه کرد.

در کل صحبت های شما بی اساس و بدون مدرک هست.

اگر لازم میدونید ار رابطه با هر کدوم از گفته های بنده مدرکی براتون قرار بدم؟!

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Arman
لینک به دیدگاه

توی کل حرفهاتون فقط گزینه آخر به گفته های من ربط داشت و بقیش ...

از لطفی که دارید بی نهایت سپاسگذارم!

خیر.9800GTX که هم رده ی این کارت بود قیمتی در حدود 350-450 تومن داشت.در صورتی که بنده کارت رو 250 تهیه کردم.

پس نتیجه میگیریم که بازم ATI از نظر کلی بهتر عمل کرده و Geforce بعضی وقتها ...

بله در سری HD4000 مخصوصا اوایل ورود در ایران به دلیل اختلاف قیمت فاحش بین محصولات همرده دو کمپانی کارتهای ATi انتخاب بهتر بود.

شما دارید سلیقه ای رفتار میکنید پس بهتره ادامه ندیم چون من کلی میگم و طبق نتایجی که در در انجمنهای سایتهای ایرانی و خارجی دیگر بدست آوردم ولی شما...

من و سلیقه!

کی میتونه منکر این بشه که HD3000 زیاد عملکرد خوشی رو به همراه نداشت و بالعکس HD4000 عملکرد عالی.بحث جانبداری نیست.همونطور که گفتم باید در بازه ی زمانی خاص بررسی بشند نه فقط با مقایسه یک محصول.

میتونید لینک یکی از اون سایتهایی رو که میفرمایید(هم ایرانی و هم خارجی)رو لطف کنید!

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

به نظر من گرافیک های ati قیمت مناسی تری دارند تاgeforce

مثلا ati 4890 چنده geforce gtx 295 چنده؟

من خودم طرفدار geforce بودم ولی الان از ati هم خوشم میاد.

لینک به دیدگاه

به نظر من گرافیک های ati قیمت مناسی تری دارند تاgeforce

مثلا ati 4890 چنده geforce gtx 295 چنده؟

من خودم طرفدار geforce بودم ولی الان از ati هم خوشم میاد.

خوب مثل اینکه بحثها داره زیادی غیر منطقی میشه!

دوست عزیز اصلا gtx295 هم کلاس hd4890 نیست.

لینک به دیدگاه

اشتباه سوال کردم گویا .ببخشید دوستان منظورم این بود که قوی ترین گرافیک ati و geforce

که اشتباه کردم.

ببخشید شرمنده:confused:(

لینک به دیدگاه

نقل قول:

Arman : برای اجرای یک بازی فقط کارت گرافیک یا GPU مهم نیست! سایر قطعات هم مهمه!

دوست من

این دوستمون که بازی رو تست کرده روی همون سیستم فقط گرافیک رو عوض کرده و ATI گذاشته(شرکت کامپیوتری دارن) و چون قبلآ بهش گفته بودم که ATI بهتره این آزمایش رو انجام داده(البته این رو هم بگم که بهم گفت 2تا گرافیک توی یه سطح بودن)

روی Geforce وقتی میخواسته وارد بازی بشه پیغام میداده در رابطه با ناسازگاری گرافیک و روی ATI واضح وارد بازی میشده.

در کل بنده اعتقادم به ATI هستش.

چون هم با geforce کار کردم هم با ATI واز همون دوران طفولیت به ATI علاقه مند بودم.

ATI فقط در یک سری بد کار کرد و خوشبختانه از اون به بعد عالی کار کرده

-----------------------------------------------

اونجایی هم که

Maximus گفتن : خیر.9800GTX که هم رده ی این کارت بود قیمتی در حدود 350-450 تومن داشت.در صورتی که بنده کارت رو 250 تهیه کردم.

این دوتا گرافیک که همرده همدیگه نیستن!

مطلبی که تو آدرس زیر هست رو بخونید - جدید نیست ولی بخونید ببینم بازم میگید ....

http://www.shahrsakhtafzar.com/graphic/HD-4850-4870-drop-price.html

لینک به دیدگاه

این دوستمون که بازی رو تست کرده روی همون سیستم فقط گرافیک رو عوض کرده و ATI گذاشته(شرکت کامپیوتری دارن) و چون قبلآ بهش گفته بودم که ATI بهتره این آزمایش رو انجام داده(البته این رو هم بگم که بهم گفت 2تا گرافیک توی یه سطح بودن

شما برا خاطر یک بازی که اونهم اجرا نکردنش ممکنه هزار یک دلیل نا مربوط(درایور....) به ATI/Nvidia باشه دارید میگید ATI فلانه؟!

کارت گرافیک Geforce 9800GTX تقریبا هم سطح HD4850 هست!

معلوم هم نیست اون گرافیک هایی که شما تست کردین چی بوه و چگونه!

لینک به دیدگاه

آقا آرمان و ماسیمز لینک زیر رو حتمآ ببینید~x(~x(o:-)

http://game.amd.com/us-en/unlock_radeon4800.aspx?p=5

اگه میگین معتبر نیست یه لینک دیگه بدم :confused:

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا بحث نابه جا میکنید اخه.چرا به طور ناصحیح دارید جانب داری میکنید؟بابا بسه دیگه

شما اصلا هیچی تو کتتون نمیره هیچجور هم قانع نمیشید هیچکس نمیتونه بگه انویدیا بهتره یا ati همه اعضای سایت وتمام مردم جهان اینو میدونند که در برخی از زمان یه محصول از یک شرکت بردیگری ارجعیبت داره مثلا شما نمیتونید کارت 4890 رو با 295 مقایسه کنید.

من الان 2تا کارت 4890 رو کراس کردم میتونم با 295 مقایسه کنم یا بطور کلی فقط در حال حاظر اینارو میشه باهم مقایسه کرد:

در ضمن یادت باشه برای مقایسه کارتها باید هم رده باشن در ضمن هم رده با قیمت نه هم رده در فناوری ساخت:

4850 با 9800gtx

4870 با 260gtx

4890 با 275gtx

4870x2 با295gtx

4890*2 با 295gtx

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چرا بحث نابه جا میکنید اخه.چرا به طور ناصحیح دارید جانب داری میکنید؟بابا بسه دیگه

شما اصلا هیچی تو کتتون نمیره هیچجور هم قانع نمیشید هیچکس نمیتونه بگه انویدیا بهتره یا ati همه اعضای سایت وتمام مردم جهان اینو میدونند که در برخی از زمان یه محصول از یک شرکت بردیگری ارجعیبت داره مثلا شما نمیتونید کارت 4890 رو با 295 مقایسه کنید.

من الان 2تا کارت 4890 رو کراس کردم میتونم با 295 مقایسه کنم یا بطور کلی فقط در حال حاظر اینارو میشه باهم مقایسه کرد:

در ضمن یادت باشه برای مقایسه کارتها باید هم رده باشن در ضمن هم رده با قیمت نه هم رده در فناوری ساخت:

4850 با 9800gtx

4870 با 260gtx

4890 با 275gtx

4870x2 با295gtx

4890*2 با 295gtx

در ضمن راجب اون لینکت شما تست مقایسه یه کارت 260 رو باقیمت 220تومن دارید مقاسه میکنید با قدرت شماره 1 ati تو تک هستی ای ها با قیمت بالای 300 تومن.اخه پسزه خوب یکم انصاف داشته باش تو مقایسه

ببینبد کارت 4890 با 275GTX مقایسه میشه نه با کارتهای ضعیفتر انویدیا

میتونید به لینک زیر مراجعه کنید:

http://www.ninjalane.com/reviews/video/msi_hd4890

لینک به دیدگاه

آقا اصلآ قبوله

شما راست میگین

من میدونم توی ذهن شما چی میگذره

کسی که میگه هم رده از نظر قیمته دیگه تا ته قضیه شو میشه خوند

شما راست میگین Geforce خوبه

من هرچی خودمو کشتم گفتم ATI از نظرهای کلی بهتر فعالیت میکنه شما تو مختون فرو نرفت

اونجایی هم که اونطوری مقایسه شدن موقعی که ATI اون چیپ رو ساخته هنوز این مدلهای geforce نبودن

بسه هرچی خودتونو واسه Geforce میکشین

در ضمن همیشه طرفدارای ATI میگن ATI بهتره چون میدونن بهتره

ولی طرفدارای Geforce میگن نمیشه مقایسه کرد

من تاحالا با چندین شرکت این مسأله رو مطرح کردم گفتن نمیشه مقایسه کرد ولی پشتش میگن از نظر کلی ATI بهتر عمل کرده و اصلآ خرابی نداره و Geforce متاسفانه درصد خرابی کارتهاش خیلی بالاست مخصوصآ Sparkle

اینها رو از یه مهندس کامپیوتر تو شرکت بیستون رایانه پرسیدم

خواهشآ دیگه ادامه ندید

چون میدونم بحث کردن با Geforceیها فایده نداره و در هر صورت میگن نمیشه مقایسه کرد

لینک به دیدگاه

جای این همه بحث نداره همچین موضوع خفنی نیست که این همه دارید بحث میکنید .

ati و nvidia هر دو کارتهایی رو دارند که هر کارت با کارت دیگه مقایسه میشه نمیشه همینطوری بگیم که ati بهتره و به نظر من هر دو کیفیتشون خوبه من خودم به شخصه عاشق کارتهای ati هستم دوستان خبر دارند انواع و اقسامش رو گرفتم و هیچ وقت سمت جیفورس نرفتم ولی این دلیل نمیشه که بگیم کارتهای nvidia کیفیت خوبی ندارند و بحث جالبی نیست چون از این بحث ها در فروم زیاد بوده و در نهایت هم نمیفهمیم چطوری به پایان رسید و نتیجه چی شد :confused:

لینک به دیدگاه

اونجایی هم که

Maximus گفتن : خیر.9800GTX که هم رده ی این کارت بود قیمتی در حدود 350-450 تومن داشت.در صورتی که بنده کارت رو 250 تهیه کردم.

این دوتا گرافیک که همرده همدیگه نیستن!

مطلبی که تو آدرس زیر هست رو بخونید - جدید نیست ولی بخونید ببینم بازم میگید ....

http://www.shahrsakhtafzar.com/graph...rop-price.html

فکر کنم منظور شما اینه که GTS250 هم رده ی HD4850 هست.درسته؟

در واقع GTS250 بهیه سازی شده ی 9800GTX Plus میباشد.در زمان عرضه ی HD4850 رقیب 9800GTX به شمار می آمد.

من میدونم توی ذهن شما چی میگذره

خواهشمندم به کسی بی احترامی نکنید.

شما راست میگین Geforce خوبه

کی تا الان همچین حرفی رو زده!دوست عزیز باید تو رنج قیمت سنجید.به طور مثال تا 90 تومن بهترین گزینه HD4670 هست.در 140 تومن HD4770.

من تاحالا با چندین شرکت این مسأله رو مطرح کردم گفتن نمیشه مقایسه کرد ولی پشتش میگن از نظر کلی ATI بهتر عمل کرده و اصلآ خرابی نداره و Geforce متاسفانه درصد خرابی کارتهاش خیلی بالاست مخصوصآ Sparkle

بحث شرکای تجاری دو کمپانی اصلا ربطی به خرابی خود کمپانی نداره!

چون میدونم بحث کردن با Geforceیها فایده نداره و در هر صورت میگن نمیشه مقایسه کرد

دوست عزیز کسی با بحثهای درست و علمی مشکلی نداره.ولی این حرف شما که کلی بیان میکنید یک مقدار کم لطفی هستش.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...