رفتن به مطلب

4850 یا 9600GT sparkle

اشتراک گذاری

Recommended Posts

جای این همه بحث نداره همچین موضوع خفنی نیست که این همه دارید بحث میکنید .

ati و nvidia هر دو کارتهایی رو دارند که هر کارت با کارت دیگه مقایسه میشه نمیشه همینطوری بگیم که ati بهتره و به نظر من هر دو کیفیتشون خوبه من خودم به شخصه عاشق کارتهای ati هستم دوستان خبر دارند انواع و اقسامش رو گرفتم و هیچ وقت سمت جیفورس نرفتم ولی این دلیل نمیشه که بگیم کارتهای nvidia کیفیت خوبی ندارند و بحث جالبی نیست چون از این بحث ها در فروم زیاد بوده و در نهایت هم نمیفهمیم چطوری به پایان رسید و نتیجه چی شد :confused:

مث اینکه نمیخواید این بحث پایان پیدا کنه o:-)

من خودمو کشتم گفتم ادامه ندید ولی باشه حرفی نیست ادامه میدیم

Dominator من منظورم این نبود Geforce بده منظورم این بود که ATI از نظر بنده بهتر عمل کرده(حالا گفته های شرکتها و .... به کنار)

خوب شما وقتی میگین عاشق ATI هستی یعنی به نظر خودتونATI بهتره دیگه

من خودمم در پستهای قبلی گفتم که خیلی به ATI علاقه دارم و این علاقه هم بیخودی نیست دلیل داره و دلیلش اینه که از محصولاتش هر دفه استفاده کردم چه روی سیستم خودم چه جای دیگه راضی بودم.

------------

من و دوستم تقریبآ هر دومون یک نوع انتظار از کامپیوتر داریم و همیشه وقتی بازی جدیدی میاد باهم ...

از زمانی که باهم دوست شدیم من 3 تا کارت گرافیک ATI عوض کردم

اوشون 5 تا که آخرین بار رو ATI گرفته و میگه که ازش راضیه

1 بار یک گرافیکش در حین بازی کردن سوخته . یه بار هم بیخودو بی جهت وقتی روشن کرده صفحه مانیتور هی تغییر رنگ میداده که مشخص شده گرافیکش خراب شده.

وفتی این اتفاقها افتاد من بهش گفتم یه بار ATI رو امتحان کن که اونم قبول کرده و خریده و راضیه ازش.

لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برادر من ATI رو دوست دارم چون از کیفیتش راضی هستم ولی هیچ وقت هم نگفتم NVIDIA کیفیتش خوب نیست .

میشه بفرمایید و بگید ATI از چه نظرهایی بهتر عمل کرده که NVIDIA در اون مورد عملکرد منفی داشته ؟

هر کارتی ممکنه خراب بشه در کل هر قطعه ای احتمال خرابیش وجود داره و نمیشه بگیم حالا که این کارت خراب شد پس کیفیتش خوب نیست اتفاقا کارتهای ati هم خرابی توش زیاده و حتی بعضی از دوستان رو دیدم که کارت آکبند (hd 4870 toxic) رو سیستم بستند و دیدن مشکل داره خوب حالا با پیش اومدن همچین مشکلی ما باید کیفیت ati رو زیر سوال ببریم یا همین مورد باالعکس در مورد nvidia باشه ؟

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

مقایسه 4890cf و gtx285 خوبه‌؟؟!!

این دو مورد هم هیچ ربطی به هم ندارند به این صورت درست تره .

4890 cf و gtx295

لینک به دیدگاه

لینک هایی که این دوستمون گذاشتند HD4890 vs GTX260 C216 هست که زمین تا آسمون با هم تفاوت دارند. از هرلحاظ از جمله تاریخ عرضه/قیمت/قدرت.......

بحث تمام شده هست.

لینک به دیدگاه

لینک هایی که این دوستمون گذاشتند hd4890 vs gtx260 c216 هست که زمین تا آسمون با هم تفاوت دارند. از هرلحاظ از جمله تاریخ عرضه/قیمت/قدرت.......

بحث تمام شده هست.

اون لینکهایی که من گذاشته بودم از سایتهای معتبر بود

یعی شما بهتر از اوناها اطلاع دارید که چه نوع کارتهایی بیشتر به هم نزدیکند!؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این مورد چندین بار تکرار شد که هر کارت از این دوکمپانی با کارت مقابل کمپانی دیگر مقایسه میشه .

لینک به دیدگاه

این کاره شما مثل این میمونه که من بگم Radeon AGP 8X 9200 128MB رو بیام با 8800GTS 512MB G92 XFX Alpha Dog مقایسه کنم بگم چون این کارت (nVIDA) بهتره پس کلا ATI اصلا بدرد نمیخوره=D>

در صورتی که زمین تا آسمون این دو کارت با هم تفاوت دارند.

لینک به دیدگاه

برادر من ATI رو دوست دارم چون از کیفیتش راضی هستم ولی هیچ وقت هم نگفتم NVIDIA کیفیتش خوب نیست .

میشه بفرمایید و بگید ATI از چه نظرهایی بهتر عمل کرده که NVIDIA در اون مورد عملکرد منفی داشته ؟

هر کارتی ممکنه خراب بشه در کل هر قطعه ای احتمال خرابیش وجود داره و نمیشه بگیم حالا که این کارت خراب شد پس کیفیتش خوب نیست اتفاقا کارتهای ati هم خرابی توش زیاده و حتی بعضی از دوستان رو دیدم که کارت آکبند (hd 4870 toxic) رو سیستم بستند و دیدن مشکل داره خوب حالا با پیش اومدن همچین مشکلی ما باید کیفیت ati رو زیر سوال ببریم یا همین مورد باالعکس در مورد nvidia باشه ؟

این حرف شما بی منطقه که وقتی یک قطعه خراب میشه و نه یه بار نه یه سری بلکه چندین بار و توی چند سری کیفیتش بد نیست!!!

مطمیننآ خرابی شرکتهایی مثل Sparkle که استانداردهای Geforce , nVidia رو رعایت میکنن بیشتره.

تو پست قبلی اشاره کردم به یک موضوعی و گفتم که مهندس شرکت .......... بعدش بردم توی یه انباری که توش پره قطعات سوخته بود و برای اینکه بهم ثابت کنه تعداد زیادی کارتهای سوخته از شرکتهای Sparkle , Foxccon , .... در حدی خرابی داشتن که چندتا جعبه پر بود

من منظورم این نبود که Geforce خرابی بیشتر داره . گفتم شاید خودتون بفهمید

منظور بنده این بود که شرکتهایی مثل اسپارکل که فقط و فقط تحت استانداردهای Geforce کار میکنن خرابی دارن مشکل Geforce همینجاست که هر شرکتی داره ....

وگرنه برندهایی مثل Asus , Gigabyte , Club اینها درصد خرابیشون خیلی کمه

شما یک نگاه سطحی به برندهایی که ATI میزنند بنداز

در حال حاظر 24 تا شرکت دارن Geforce میزنن

و 10تا شرکت دارن ATI میزنن

پس به نتیجه میرسیم که استانداردهای ATI پیشرفته تر و پیچیده تر هستند که هر شرکتی نمیتونه و خود ATI حاظر نیست با هر شرکتی کار بکنه

شاید یکی از عواملی که باعث شده Geforce زیاد بشه و مردم برن سراغ Geforce زیاد بودن برندهاش یاشه(شاید)

همیشه وقتی میخوای گرافیک بخری 2 سوالی که برای بار اول توی ذهنت ایجاد میشه اینه : ATI یا Geforce و چه برندی!؟

من همیشه ATI توی ذهنم ایجاد شده

و یه مطلب دیگه اینکه من 100 بار گفتم که کیفیت ATI بهتره نگفتم Geforce بده

هی همه میگن چرا میگی Geforce بده و نمیشه بگی بده

یه بار دیگه میگم : از نظر شخصی من ATI بهتره

هی دوستان میگن نمیشه مقایسه کرد

یه حرفی میزنیناااا

امکان نداره که نشه مقایسه کرد

لینک به دیدگاه

باشه دوست عزیز همه حرفهای شما درست خودتون رو اذیت نکنید و این بحث ادامه پیدا نکنه بهتره .

امید جان به نظر من زحمت قفل این تاپیک رو بکش چون بحث زیاد جالبی نیست و به درد کسی هم نمیخوره.

لینک به دیدگاه

من هم با نظر رضا جان موافقم از همه خواهش میکنم تاپیکو ببندید ما میگیم نره این اقا میگه بدوشید.اصلا هم قانع نمیشه و تامل نمیکنه به پستهای دیگران

لینک به دیدگاه

10تا شرکت دارن ati میزنن

شما این 10 تا شرکت رو برای من pm میکنید.چون بنده سر انگشتی حساب میکنم میره بالای 15 تا.

به درخواست دوستان تاپیک قفل شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...