رفتن به مطلب

Intel Core i7-4770K یا Intel Core i7-4930K

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام/ نظر شخصی خودم ::

اینتل سری جدید رو گفته ماه های اول  2014 میده بازار/

انویدیا هم برنامه داره برا 2014 همانطور که تو تبلیغاتش میبینین /

رم های DDR4 رو هم گفتن اواخر 4 ماه اول 2014 روانه بازار می کنن /

به تبع تکنولوژی 14 نانو خیلی چیزا عوض میشه /

من خودم تا اینحا با این سیستمم صبر کردم و ارزش نداره که الان چیزی بخرم که بعد از چند ماه یکی دیگه بیاد و پشیمون بشم / درست که بعد از اونم میاد بازار ولی دیگه رده عوض شده/ 680 یادتون هست خیلی ها گرفتن هنوز کفنش خشک نشده بود که 700 اومد /

اگه عجله نداری و سیستم داری خونه با اون سر کن و الا حرفی نیست

درسته ولی با این سیستم من بازی crysis 3 حتی بالا نمیاد

میشه بگید برنامه ی اینتل و انویدیا روی چه سری از مدل هاشون هست و چه مدل هایی رو میخوان روانه بازار کنن؟

ایا قیمتا ارزون تره یا هم قیمت مدل های الان یا حتی گرون تر؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 90
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان این بحث یه جورایی اسپم بازی شده!

هی دوستان می گن پردازنده رو مثلا 4670 بردار، باز یکی میگه 4770 بردار.باز یکی میگه 3220 بردار!!!!

خب هرکی باشه گیج میشه، دوست عزیز و استارتر محترم

شما سقف بودجت رو مشخص کن و به نظرات کاربران برتر که در زمینه بهینه سازی و اسمبل سیستم و همینطور گیم اطلاعات بهتری دارند بسنده کن.

زیاد کشش نده بحث رو، تا اینجا بنده با نظر عطا خان (نفر قبلی) بیشتر موافقم.

چون بعد ازین که رم های DDR4 باید یه 4-3 سالی اقلا دیگه نسل بعدیش نمیاد.گرافیک هم البته زیاد فرقی نمیکنه الان اگه یه 770 SLI ببندی تا 6 سال دیگه هم فک نکنم تو هیچ بازی ای کم بیاره

یعنی فقط بخاطر رم صبر کنم  یا قطعات دیگه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر محترم تاپیک مشاوره شما به دلیل اینکه برخی دوستان جایگاه علمی خودشون رو نمیدونن داره به برنامه خنده بازار تبدیل میشه. لطفا اگر کاربر HESSAM برای شما در پیام خصوصی سیستمی پیشنهاد دادن روی همون اکتفا کنید. غیر از اون حرف کلا اضافی هست. در کل ایران سراغ ندارم کسی بهتر از ایشون پیشنهاد بده. لطفا به برنامه خنده بازارتون هم خاتمه بدید . به خاطر خودتون عرض میکنم فقط

گیمر قدیمی  شما نباید وفتی گروهی  دارن با هم مشاوره میدن و نظراشون رو معاوضعه میکنن بخودتون اجازه بدی به حرفای دیگران بگی خنده بازار اگر عملکرد کامنت باکس و فروم خبر ندارید چیزی دیگه است ولی شما کار نداشته باش کی پیام خصوصی داده که چی گفته اگر چیزی بلدی در این مورد نظر بده تمام

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید شما چکار دارید چی تو اینده میاد چی نمیاد دوستمون الان میخواد ارتقا بده معلومه که در اینده لوازم جدید میاد همیشه همینطوره در حال ارتقا هستیم ولی الان رو شما باید راهنمایی کنید نه در آینده چی میاد چی نمیاد الان چیزی معلوم نیست هنوز خبری نشده دوستان چنان از برنامه اینتل و انودیا حرف میزنن انگار رییس هیئت مدیره هستنن الان ببینید چی هست بگید اگر ایشون میخواست تو آینده ارتقا بده که الا ن راهنمایی نمیخواست.

لینک به دیدگاه

ببینید شما چکار دارید چی تو اینده میاد چی نمیاد دوستمون الان میخواد ارتقا بده معلومه که در اینده لوازم جدید میاد همیشه همینطوره در حال ارتقا هستیم ولی الان رو شما باید راهنمایی کنید نه در آینده چی میاد چی نمیاد الان چیزی معلوم نیست هنوز خبری نشده دوستان چنان از برنامه اینتل و انودیا حرف میزنن انگار رییس هیئت مدیره هستنن الان ببینید چی هست بگید اگر ایشون میخواست تو آینده ارتقا بده که الا ن راهنمایی نمیخواست.

اره  دیگه بزودی بازی های جدید میان همیشه همینطوره پس بلاخره که باید سیستمو ارتقا داد دیگه صبر میکنم و جدید تر بیاد معنی ای نداره  چون همیشه تکنولوژی در حال پیشرفته  پس صبر میکنمو اینا معنی ای نداره

لینک به دیدگاه

اره  دیگه بزودی بازی های جدید میان همیشه همینطوره پس بلاخره که باید سیستمو ارتقا داد دیگه صبر میکنم و جدید تر بیاد معنی ای نداره  چون همیشه تکنولوژی در حال پیشرفته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

رضا جان !!

عزیزم نه من دقیق از برنامه زمانبندی و ورک-تایم شیت اینتل و انویدیا و ای ام دی خبر دارم نه مدیر عامل و هیئت مدیره اوانم !!!!

فقط و فقط گفتن این حرف ها گوش زدی هست به ایشون که عزیز جان زمانیکه 680 اومد بازار اکثراً رفتن خریدن و بعد از گذشتن زمانی  کوتاه 700 اومد و موندن /

حالا :

1- اگه منتظر بمونی که از تکنولوژی جدید استفاده کنی ، زمان رو از دست دادی / یعنی همیشه یه چیزی میاد و تو هم منتظر جدیدش میمونی

1-2- من خودم برا همین سری پردازنده های هاسول و گرافیک 700 داشتم سیستم عوض می کردم که دوستان همین تاپیک مجوز ندادن بهم و الانم راضی هستم و الا بیخودی خرج کرده بودم/ ولی در مورد سیستم شما استارتر عزیز خبر ندارم که کانفیگش چیه و چند پست قبل دیدم که پردازنده رو گفتین و با این اوصاف من جا شما بودم عوض میکردم سیستم رو و برا اینکه هم ختم تاپیک بشه و هم شما به نتیجه ای مطلوب برسین میتونین در قسمت " مشاوره برا انتخاب قطعات سیستم  " و با ذکر آخرین مقدار بودجه که دارین یه سیستم توپی ببندید/

2- راستی فکر امروز من و تو آینده مارو میسازه !!! 

لینک به دیدگاه

قدرت پردازش 4930k حدود 40% از 4770k بیشتره

حدود 870 ت 4930 گرونتره و برای کسی که حداکثر کارش بازی کردنه اصلا ارزش خریدن نداره

درحال حاظر خودم از 3930k استفاده میکنم موقه بازی لود سی پی یو از 12% بیشتر نمیشه

بیشترین استفاده من از این پردازنده decode کردن hash پسورد و یا دیتا هست.(linux)

خیلی از دوستان هم 4770 گرفتن برای اور کردن و پنچمارک 

به نظر من core i5 بگیر و با بقیه پولش یه گرافیک بهتر بخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حدود 870 ت 4930 گرونتره و برای کسی که حداکثر کارش بازی کردنه اصلا ارزش خریدن نداره

درحال حاظر خودم از 3930k استفاده میکنم موقه بازی لود سی پی یو از 12% بیشتر نمیشه

4930 اصلا برا استفاده عادی قیمت معقولی نداره cpu   دو میلیون تومانی معلومه باید خوب  کار بده و قوی باشه نه بیاد قوی نباشه .دو سال پیش قوی ترین کامپیوتر تو بازار رو میشد با دو میلیون بست الان فقط یه قطعه شده اینقدر .این cpu برای خونه خیلی دیگه زیاده.من 4770k اون هم زیاده چون  باور کنید من هر کاری کردم البته منظورم کارهای عادی مثل گیم مثل پخش فیم کلا همین کاراهایکه روزمره انجام میدیمcpu usageبه 30% نرسیده پس مگر بخواهید کار فوق سنگین انجام بدید که بعید میدونم 4770 هم برای استفاده عادی زیاده ,ولی قیمت اون cpu که میگید با توجه به کارایی خیلی زیاده ضمنا من چک کردم اختلاف با 4770 K نمیارزه برا اون قیمیت چون میشه یک مین جدید با چیپ ست جدید و نسل جدید بگیری همه کامپیوترت به روز بشه بهمراه 4770 مطمئن هستم همه چی ردیف میشه ضمنا برا گیم های pc فرکانس هسته مهم نه تعدادش بیشتر از 4 هسته و کواد کورها توی گیم هایpc استفاده نمیشه حتی همون چهار هسته رو هم توی حالت recommand میخوان . این قیمت اصلا برای کارهای روزمره عادی نیست من خودم اصلا منتظر نموندم و ماه پیش z87 4770 k رو گرفتم چون میدونستم قیمت  های cpu هاعادی نیست تازه باید میرفتم یه x79 رو که قدیمی تره میگرفتم . خوب چرا جدید ادم نگیره بهتره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز cpu اونقدر هم تو بازی بی تاثیر نیست

نمیشه که دو تا گرافیک بزنم با ی cpu core i5

درسته که پول بیشتری میمونه ولی دیگه اگر میخوام ی سیستم ببندم کلا همه رو بالا ببندم تا در اینده مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

بیشترین تمرکزتون رو گرافیک باشه  سی پیو هم سری کا بگیر که اگر احتیاج به اور بود در بالاترین سطح ممکن از کارایی سیستم بهره ببرید

لینک به دیدگاه

بیشترین تمرکزتون رو گرافیک باشه  سی پیو هم سری کا بگیر که اگر احتیاج به اور بود در بالاترین سطح ممکن از کارایی سیستم بهره ببرید

بله همین کارو میکنم

لینک به دیدگاه

9 صفحه نظرات خوب یا بد دوستان عزیز رو خوندم!

موندم چه نظری بدم!

برای صرفا بازی کردن شما 4770k رو انتخاب کنید و خیالتون راحت باشه که  هیچ موقع مشکلی ایجاد نمیشه!

درضمن میتونید با اورکلاک 4770k تا فرکانس حدود4800mhz قدرتی معادل با همون 4930k داشته باشید این مطلب رو ازاون خدمتتون گفتم که مبادا نگران ضعیف بودن سی پی یوی (4770k) خودتون باشید!

لینک به دیدگاه

9 صفحه مشاوره شده و انشاالله 90 صفحه دیگه هم توراهه B) . خلاصه هرکی هر آرزویی داره بیاد و پیشنهاد بده (*) . مجانیه پولی که نیست. فقط از آقای پرنیان متعجبم چطور همه نظرات رو خوند و متوجه نشد. بنده امین هستم 29 سالمه از تهران. کسی هم پولش جور بود سیستم میخواست میتونه به HESSAM 2 یا ARMIN پیام بده مبلغو بگه سیستمو بگیره. نیازی هم به 99 صفحه تاپیک (آرزوهای دست نیافتنی شما) نیست.
یعنی واژه تمرکز اینجاست که معنی پیدا میکنه ها استارتر بدجوری تمرکز کرده. یعنی فقط من میفهمم این علامت سوالی که تو ذهنشه چه رنگیه :wacko:

ویرایش شده توسط old gamer
لینک به دیدگاه

9 صفحه نظرات خوب یا بد دوستان عزیز رو خوندم!

موندم چه نظری بدم!

برای صرفا بازی کردن شما 4770k رو انتخاب کنید و خیالتون راحت باشه که  هیچ موقع مشکلی ایجاد نمیشه!

درضمن میتونید با اورکلاک 4770k تا فرکانس حدود4800mhz قدرتی معادل با همون 4930k داشته باشید این مطلب رو ازاون خدمتتون گفتم که مبادا نگران ضعیف بودن سی پی یوی (4770k) خودتون باشید!

مرسی از نظرت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

9 صفحه مشاوره شده و انشاالله 90 صفحه دیگه هم توراهه B) . خلاصه هرکی هر آرزویی داره بیاد و پیشنهاد بده (*) . مجانیه پولی که نیست. فقط از آقای پرنیان متعجبم چطور همه نظرات رو خوند و متوجه نشد. بنده امین هستم 29 سالمه از تهران. کسی هم پولش جور بود سیستم میخواست میتونه به HESSAM 2 یا ARMIN پیام بده مبلغو بگه سیستمو بگیره. نیازی هم به 99 صفحه تاپیک (آرزوهای دست نیافتنی شما) نیست.

یعنی واژه تمرکز اینجاست که معنی پیدا میکنه ها استارتر بدجوری تمرکز کرده. یعنی فقط من میفهمم این علامت سوالی که تو ذهنشه چه رنگیه :wacko:

داداش والا من فکر میکنم این چیزهایی که ما صحبت کردیم از قضا ارزوی دست نیافتنی شماست  مثل اینکه .به نظر میرسه شما یه مشکلی دارید چون منفی هم بهتون میدن شما همسن من هستید ولی واقعا نمیدونم چرا اینجور صحبت میکنید من ماه پیش ارتقا دادم به هاسول دارم باهاش الان کارمیکنم یه گیمر قدیمی هستم (از اونا که فال اوت 1 بازی مورد علاقه اشونه نه از این به قول خودشون گیمر ها که میگن call of duty) خوب  من که دارم تست میکنم هر روز باید دوستمون رو سوالش رو جواب بدم یا شما که به نظر میرسه خودتون کار نکردید و amd کار هستید ؟و مرتب میگید از جناب اقای xو y بپرسید ؟یکم فکر کنید بعد پست بزارید لطفا .ممنون

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...