رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام و درود خدمت دوستان
قیمت کاهش یافت

يک عدد مانيتور SAMSUNG S22A360H PLUS دارم که قصدم فروش با قيمت مناسب هست.
مانيتور بدون هيچگونه خط و خشي هست و فقط يه لکه به اندازه اثر انگشت کوچيکه آدم در بالاي صفحش هست که فقط و فقط زماني که صفحه مانيتور روشن و تصوير دسکتاپ کاملا سياه و اتاق هم تقريبا تاريک باشه يکمي خودنمايي ميکنه.به گارانتيش هم زنگ زدم و گفتن مشکلي نداره و بياريدش اما ديگه من پيگيرش نشدم چون منو اينقدرا هم اذيت نميکرد و چيز مهمي نبود.کلا تو این 5 ماه شاید کمتر از 10 بار نظرمو جلب کرده!
" دلیل خرید این مانیتور برای من گیم بوده و با ورودی hdmi مانیتور، بیشتر بازی های اکشن انجام دادم و چون کارت گرافیک قبلی من 7970 top بوده است، بازی هایی همچون crysis 3 و far cry 3 و tomb raider رو با تنظیمات very high انجام دادم و کاملا عملکرد مانیتور راضی کنندس.بخصوص بازی tomb raider که یه برگ برنده برای کارت های گرافیکی amd هست و گرافیک بازی رو بی نقص به نمایش می ذاره.حتی گاهی اوقات در بازی فقط به اطراف و مناظر گرافیکی خیره میشدم مثلا در بازی assassin 3 زمانی که بالای برجها بودم! از لحاظ زمان پاسخگویی هم باید بگم که در تنظیمات مانیتور گزینه ای هست که میشه زمان پاسخگویی رو روی fast یا fastest قرار داد که من همیشه روی fastest قرار می دادم و بخوبی هم جواب می داد.تمام کلید های مانیتور لمسی می باشد و جالب اینکه مانیتور قاب مشکی قرمز براق و خیلی زیبایی داره.خلاصه اینکه من هیچگونه بدی ای از این مانیتور ندیدم و به شما این اطمینان رو میدم اگر مثل خودم آدم وسواسی هستید این مانیتور میتونه شما رو کاملا ارضا کنه. "

ورودي HDMI و VGA و گارانتي هم سام سرويس و تا اسفند داره.
اين مانيتور آک خريداري شده و 5 ماه کارکرد داشته.

قیمت فروش رو 450 (430)قرار دادم... قیمت آک الان حدود 650 هست.اینم لینک http://www.itbazar.com/P_3349.aspx

اینم شماره بنده برای پیام: 09356313989

مشخصات:
پنل سايز : 22 اينچ وايد
وضوح تصوير : 1920x1080
شدت روشنايي: 250cd/m²
زمان پاسخگويي تصوير : 5 ميلي ثانيه
زاويه ديد: افقي 170 درجه و عمودي 160 درجه
تعداد رنگ قابل نمايش: 16.7 ميليون رنگ
نصب سريع و راحت : DDC 2B
مصرف برق : در حالت روشن : 23 وات
در حالت استند باي: کمتر از 0.3 وات
سيگنال : مجزا، کامپوزيت، SOG
سيگنال تصوير : آنالوگ RBG، ديجيتال
پايه : زاويه متغير
رنگ بدنه : مشکي براق
ابعاد:523.9*406.9*239.6 ميليمتر
وزن : 3.15 کيلوگرم

post-13654-0-69440600-1382263183_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Roozegar
لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

چشم.در اسرع وقت میذارم

لینک به دیدگاه

فروش ادامه دارد

اینم شماره تماس بنده هست.هرکسی خواست در خدمتم

09356313989

ویرایش شده توسط Roozegar
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

فروش ادامه دارد

اینم شماره تماس بنده هست.هرکسی خواست در خدمتم

09356313989

up.............................

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام

دوست عزیز قیمت کو؟

قیمت رو مشخص کنید

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز قیمت کو؟

قیمت رو مشخص کنید

می خواستم دوستان منت بذارن و پیشنهادای خودشون رو اعلام بفرمایند اما...

قیمت فروش مد نظر خودم حول و حوش 500 هست.حالا بالا پایینش مشکلی نیس

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...

تعويض هم دارين؟ با قطعات آك زير

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26437

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

داداش طبق لینکی که خودت دادی ای تی بازار 475 گذاشته نو با 2 سال گارانتی

تهران فانوس   4,750,000 2 روز و 58 دقیقه قبل گارانتی سام سرویس 24 ماه

ویرایش شده توسط MiLad-S
لینک به دیدگاه

• 9 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

در صورت نیاز دوباره فعال خواهد شد / فعلاً بسته میشه به علت گذشت 11 ماه از آخرین فعالیت تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...