رفتن به مطلب

لگ در بازی با توجه به سیستم مورد نیاز

ShayanC1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز لیونی

من جدیدا سیستمی که گرفتم به خیلی مشکل باهاش برخوردم ....تو یه سری بازی هایی مثل crsis 3 /assassins creed 3/batman arkham city/max pyne 3 و احتمالا یه سری های دیگه افت فریم دارم و با بسیار کمی لگ مواجه میشم...مثلا همین بتمن ارخام سیتی با سیستم قبلیم که مشخصاتش ati hd 4800 1gb ddr5 و athlon II X4 620 روی اخرین گرافیک بدون هیچ مشکلی بازی میکردم اما با این سیستم تو بازی لگ دارم حتی aa بازی هم تا اخر نزاشتم...درایو گرافیکم اپدیت هس...اخرین ورژن دایرکت ایکس و برنامه های جانبی هم نصب کردم...ویندوزم سالمه و جدید نصبیدم و خلاصه سیستمم هم برای این بازی ها دوبرابرشون هم هس اما نمیدونم چرا تو بازی ها گاهی اوقات کند میشه...دوستان عزیز اگه راه حلی چیزی هس مدیونتون میشم اگه کمکم کنید...مرسی ...

اینم سیستممه

• AMD FX-8350

• MSI 990FXA-GD80

• Kingston HyperX Genesis 8GB 4GBx2 1600MHz

• GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB GDDR5
  •  
  •  
ویرایش شده توسط ShayanC1
لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.داداش شما که بازی ها رو اجرا میکنید  ابتدای بازی افت فریم میده یا مدت زمانی میگذره ؟ 

ویرایش شده توسط alithz
لینک به دیدگاه

بتمن که از همون اول...اما کرسیس یکم میگذره تو بعضی از صحنه های اکشنش

لینک به دیدگاه

مشخصات سیستمتون معلوم نیست عزیز

الان چی اوکیه عزیز؟

لینک به دیدگاه

پاورتون چند واته؟

رم ها تو اسلاتهای درست هستن؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در حال اجرای بازی یه شات GPUz بگیر بزار اینجا

ویرایش : تب سنسور

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

پاورتون چند واته؟

رم ها تو اسلاتهای درست هستن؟

تو امضام هس

بله عزیز هر دوتا رو تو اسلات ابی رنگ گزاشتم

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

دوستان من موقعی که سیستم رو گرفتم سی پی یو از دستم افتاد و پایه هاش کج شد...موقعی که صافشون کردم یکی از پایه ها افتاد که دادم بیرون برام ردیفش کردن...امکان داره در اثر همون ضربه کاستی هایی به سیستم وارد کرده یا خودش باعث همین گرفتاریه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به دوستان عزیز لیونی

من جدیدا سیستمی که گرفتم به خیلی مشکل باهاش برخوردم ....تو یه سری بازی هایی مثل crsis 3 /assassins creed 3/batman arkham city/max pyne 3 و احتمالا یه سری های دیگه افت فریم دارم و با بسیار کمی لگ مواجه میشم...مثلا همین بتمن ارخام سیتی با سیستم قبلیم که مشخصاتش ati hd 4800 1gb ddr5 و athlon II X4 620 روی اخرین گرافیک بدون هیچ مشکلی بازی میکردم اما با این سیستم تو بازی لگ دارم حتی aa بازی هم تا اخر نزاشتم...درایو گرافیکم اپدیت هس...اخرین ورژن دایرکت ایکس و برنامه های جانبی هم نصب کردم...ویندوزم سالمه و جدید نصبیدم و خلاصه سیستمم هم برای این بازی ها دوبرابرشون هم هس اما نمیدونم چرا تو بازی ها گاهی اوقات کند میشه...دوستان عزیز اگه راه حلی چیزی هس مدیونتون میشم اگه کمکم کنید...مرسی ...

اینم سیستممه

• AMD FX-8350
  • MSI 990FXA-GD80
  • Kingston HyperX Genesis 8GB 4GBx2 1600MHz
  • GIGABYTE GTX 770 OC WF 3X 2GB GDDR5
  •  
  •  

احیانا مانیتور رو عوض نکردید و مانیتور فول اچ دی خریده باشید ؟

چون با اون سخت افزار من بعید میدونم اون بازی ها رو با حداکثر کیفیت بازی کرده باشید ؟

برای مثلا فرمودید کرایسیس 3 که بنده نتونستم با کارت DX10 همرده کارت شما این بازی رو ران کنم...چون کارت  DX11 باید داشته باشید...

بنده خودم بتمن آرخام سیتی رو خیلی بازی میکردم با فنوم 4.2 گیگاهرتزی و گرافیک 560TI با فرکانس هسته نزدیک 1گیگاهرتز ولی اصلا امکانپذیر نبود تنظیمات رو روی حداکثر قرار بدم.بهترین پچ ها و بهینه ترین درایور ها رو هم داشتم.

لینک به دیدگاه

خب داداش مسئله حل شد.

من که میگم مشکل از همون CPU هستش.

به همین سادگی به همین خوشمزگی چقدر راحت مسئله رو حل کردی داداش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من موقعی که سیستم رو گرفتم سی پی یو از دستم افتاد و پایه هاش کج شد...موقعی که صافشون کردم یکی از پایه ها افتاد که دادم بیرون برام ردیفش کردن...امکان داره در اثر همون ضربه کاستی هایی به سیستم وارد کرده یا خودش باعث همین گرفتاریه؟

خب داداش مسئله حل شد.

من که میگم مشکل از همون CPU هستش.

بعیده...

لینک به دیدگاه

احیانا مانیتور رو عوض نکردید و مانیتور فول اچ دی خریده باشید ؟

چون با اون سخت افزار من بعید میدونم اون بازی ها رو با حداکثر کیفیت بازی کرده باشید ؟

برای مثلا فرمودید کرایسیس 3 که بنده نتونستم با کارت DX10 همرده کارت شما این بازی رو ران کنم...چون کارت  DX11 باید داشته باشید...

بنده خودم بتمن آرخام سیتی رو خیلی بازی میکردم با فنوم 4.2 گیگاهرتزی و گرافیک 560TI با فرکانس هسته نزدیک 1گیگاهرتز ولی اصلا امکانپذیر نبود تنظیمات رو روی حداکثر قرار بدم.بهترین پچ ها و بهینه ترین درایور ها رو هم داشتم.

نه مانیتور هم زیاد بالا نی 1600x900

کلا من مشکلم با سیستم جدیدمه  ...نمیدونم چرا اینطوری میشه....برا مثال همین الان داشتم تام رایدر رو بازی میکردم که حدود 15% رفتم یه جا که بارون میاد در حد خیلی خیلی ریزی افت فریم دارم...البته من خیلی حساسم رو فریم شاید کسه دیگه اون افت فریم رو اصلا متوجه نباشه

بعیده...

خدا از دهنت بشنوه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه مانیتور هم زیاد بالا نی 1600x900

کلا من مشکلم با سیستم جدیدمه  ...نمیدونم چرا اینطوری میشه....برا مثال همین الان داشتم تام رایدر رو بازی میکردم که حدود 15% رفتم یه جا که بارون میاد در حد خیلی خیلی ریزی افت فریم دارم...البته من خیلی حساسم رو فریم شاید کسه دیگه اون افت فریم رو اصلا متوجه نباشه

خدا از دهنت بشنوه

من و ضربدر 2 کن از شما سر این قضیه حساس ترم

ولی افت فریم هم جا داره ، مثلا اسپلینتر صل موقع لود مراحلش یا سیو در هنگام بازی کردن افت فریم داره که طبیعیه واسه شما کجا افت میکنه؟

لینک به دیدگاه

من و ضربدر 2 کن از شما سر این قضیه حساس ترم

ولی افت فریم هم جا داره ، مثلا اسپلینتر صل موقع لود مراحلش یا سیو در هنگام بازی کردن افت فریم داره که طبیعیه واسه شما کجا افت میکنه؟

اگه منظورتون اسپلینتر سله که من فعلا بازیش نکردم(من یه میهن پرستم :D )  اما اگه منظور تام رایدره اون قسمت که یارو گرگه پاشو گاز گرفته لارا میخواد براش دارو جمع کنه اون قسمت تو بارون فریم کمی پایینه که واقعا چشم بصیرت میخواد که ببینیش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه منظورتون اسپلینتر سله که من فعلا بازیش نکردم(من یه میهن پرستم :D )  اما اگه منظور تام رایدره اون قسمت که یارو گرگه پاشو گاز گرفته لارا میخواد براش دارو جمع کنه اون قسمت تو بارون فریم کمی پایینه که واقعا چشم بصیرت میخواد که ببینیش

قبل شروع بازی gpu z روبازی کن وبزار رو تب سنسور بعد برو همونجا و وقتی دارپ فریم کرد ، سریع cTR+Tab بزن برو روی gpuz شاتش رو برامون بگیر و بزار اینجا

لینک به دیدگاه

این تو کریسیس 3 عادیه یا نه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دمای گرافیکتون عادیه کاملا.

دست به تنظیمات انویدیا کنترل پنل نزدید ؟

لینک به دیدگاه

دمای گرافیکتون عادیه کاملا.

دست به تنظیمات انویدیا کنترل پنل نزدید ؟

نه عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این GPU load چرا انقدر بالا پایین رقته و اینکه ایا واقعا 70 درصد یا اینکه تو اون لحظه اینقدر داشته کار میکرده؟ موس رو روی نمودار تکون بده ببین چه اعدادی رو نشون

یه gpu نرمال باید لودش اینطوری باشه

نمودارش خیلی ریز کم و زیاد شه ، واسه شما پایینه بعد هی جهش کرده بالا !!

97go4c8jpygl9cdd0oy4.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان من تو بازی کریسیس3 وقتی رزولیشن رو کمی پایین میارم دیگه نه لگی و نه افت فریمی دارم....این یعنی چی دقیقا؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...