رفتن به مطلب

لگ در بازی با توجه به سیستم مورد نیاز

ShayanC1
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من قبلا سیستم خیلی ضعیف ی داشتم  رزولیشن رو می اوردم پایین تا کارت گرافیک بتونه بازی رو ران کنه.

اما شما کارت گرافیک ضعیف ندارید !

برعکس خیلیم قویه.

:blink:

من واقعا با انویدیا حال نمیکنم...خواستم 7970 بگیرم اما یه سری دوستان رو محبتی که داشتن گفتن انویدیا بهتره...قبلا 4800 مدلش یادم نی اما 1 گیگ دی دی ار 5 بود داشتم خیلی باهاش حال میکردم و تا پارسال رو هیچ بازی نبود بگه نه...اما انویدیا اینطور نی.

لینک به دیدگاه

• ارسال 55
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان خودمم با برنامه PerformanceTest تست کردم نتایج اعلام شده این شد؟ایا اوکیه؟

54317289587012883036.jpg

لینک به دیدگاه

بابت منفی های داده شده هم تشکر میکنم...تاپیک زدیم مشکلمون حل شه بجاش منفی میگیریم...درود

لینک به دیدگاه

با توجه به بنچ های خود سایت PassMark امتیاز 6000 گرافیک شما کاملا نرمال و قابل قبوله:

http://www.videocardbenchmark.net/gpu.php?gpu=GeForce+GTX+770

لینک به دیدگاه

ویروس نداره سیستم؟

تازه سیستم رو خریدم(البته خریده بودم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفیق شما تنظیمات خود کارت رو از تو ویندوز  ببر بالا ببین تو بازی بهتر میشه

لینک به دیدگاه

رفیق شما تنظیمات خود کارت رو از تو ویندوز  ببر بالا ببین تو بازی بهتر میشه

چطوری؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداشم 1 سوال دیگه
 کارت رو اسلات 16x هستش؟

لینک به دیدگاه

داداشم 1 سوال دیگه

کارت رو اسلات 16x هستش؟

:d تخصصی وارد نیسم اما رو اولین اسلات از بالا هستش

:D

لینک به دیدگاه

شما گرافیک رو میتونی با یه سیستم دیگه تست کنی ببینی مشکل داره هنوز یا نه ؟

چون تستها و دما خوب بودن ..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفیق کنار ساعت سیستم تو او نوار عکس انویدیا رو میبینی واردش بشو

من الان کارتم amd هست و نمیتونم ادرس دقیق بهت بدم چون گزینه هاش تو ذهنم نیست

فقط وارد که شدی داخلش بگرد گزینه هایی اعدادی که جولوشونx داره رو به اعداد بیشتر تبدیل کن  حتی کارت انویدیا این قابلیت رو داره که تنظینات رو فقط در مورد بازی مشکل دار اعمال کنی

من با کارت amd  تو بازی فیفا لگ داشتم که تنظیمات کارت رو بیشتر کردم مشکل لگم رفع شد

تو اینترنت کلی فایل در مورد رفع لگ هست غافل از اینکه اولین راه حل رفع لگ همین تنظیمات کارت هستش

لینک به دیدگاه

شما گرافیک رو میتونی با یه سیستم دیگه تست کنی ببینی مشکل داره هنوز یا نه ؟

چون تستها و دما خوب بودن ..

انجام میدم...درود

رفیق کنار ساعت سیستم تو او نوار عکس انویدیا رو میبینی واردش بشو

من الان کارتم amd هست و نمیتونم ادرس دقیق بهت بدم چون گزینه هاش تو ذهنم نیست

فقط وارد که شدی داخلش بگرد گزینه هایی اعدادی که جولوشونx داره رو به اعداد بیشتر تبدیل کن  حتی کارت انویدیا این قابلیت رو داره که تنظینات رو فقط در مورد بازی مشکل دار اعمال کنی

من با کارت amd  تو بازی فیفا لگ داشتم که تنظیمات کارت رو بیشتر کردم مشکل لگم رفع شد

تو اینترنت کلی فایل در مورد رفع لگ هست غافل از اینکه اولین راه حل رفع لگ همین تنظیمات کارت هستش

پیدا کردم عزیز...درود

لینک به دیدگاه

در مورد Crysis 3 اینو بهت میتونم بگم که حتی تایتان توی جزئیات بالا از پسش برنمیاد فقط 690 و 7990 چارشو دارن!در مورد سایر بازیها هم میتونه مشکلت از ضعف CPU یا درایور یا خود بازی باشه...چون به جز Crysis 3 بقیه بازیهات قدیمی ترن...این بازی بتمن Arkham Origin رو بگیر یه تست بکن ببین چطوره...بازی مکس پین هم تا جایی که یادمه با خیلی از سیستمهای برپایه ی AMD (حالا چه پردازنده و چه گرافیک)مشکل داشته همشم  آپدیت میداد بیرون...به نظرم آپدیت جدیدشو بگیر ببین مشکلت حل میشه؟نظر شخصی من که حالا ممکنه درست هم نباشه اینه که میتونه مشکل نرم افزاری باشه...اینکه چه نسخه ای از بازی هم تهیه شده مهمه...مثلاً Reloaded یا Skidrow یا BlackBox ...شما اگه بتونی بازی Matro Last Light رو تهیه کنی یه نرم افزار بنچمارکینگ توش داره با اون از کارتت تست بگیری بتونی بذاری خیلی کمک میکنه

لینک به دیدگاه

احتمال داره از ورژن کارت گرافیکت باشه . این دو سه نسخه ی آخر خیلی ایراد دارند . شما این نسخه رو بنصب 327.23 . یا اگه  314.22  رو داری اونو بنصب که از همه بهتره :

الان جدید ترین نسخه  331.65 که من اونم تست کردم ایراد داره .

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز با درود که مشکلتون رو مطرح کردید

از نظر من از کارت نمیتونه باشه اللخصوص کارت windforce که بهترین کولینک داره و یه کارت بسیار خوبی است

احتمالا تایمینگ رمهاتون بهم ریخته یه شات از  CPUz از رمها بزارید چون با تجربه ای که از این مینبرد دارم باید دستی تایمینگ داد

و 50% درصد هم بخاطر سی پیوتون است سعی کنید اگر سی پیو دیگری دارید جایگزین سی پیو فعلی کنید و تست را انجام دهید

و مورد بعدی هم از هارد هم میتونه باشه هارد دور پایین و فرسوده میتونه تو بازی و یا کل برنامه ها اختلال ایجاد کنه ...

لینک به دیدگاه

اگه از وین 8 استفاده می کنید یه وین 7 sp1 نصب کنید ببینید مشکل حل شده یا نه .

حتما از آخرین درایورها برای سیستمتون استفاده کنید.

ویرایش شده توسط HUAWEI
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D تخصصی وارد نیسم اما رو اولین اسلات از بالا هستش

:D

پس مشکلی نیس

لینک به دیدگاه

در مورد Crysis 3 اینو بهت میتونم بگم که حتی تایتان توی جزئیات بالا از پسش برنمیاد فقط 690 و 7990 چارشو دارن!در مورد سایر بازیها هم میتونه مشکلت از ضعف CPU یا درایور یا خود بازی باشه...چون به جز Crysis 3 بقیه بازیهات قدیمی ترن...این بازی بتمن Arkham Origin رو بگیر یه تست بکن ببین چطوره...بازی مکس پین هم تا جایی که یادمه با خیلی از سیستمهای برپایه ی AMD (حالا چه پردازنده و چه گرافیک)مشکل داشته همشم  آپدیت میداد بیرون...به نظرم آپدیت جدیدشو بگیر ببین مشکلت حل میشه؟نظر شخصی من که حالا ممکنه درست هم نباشه اینه که میتونه مشکل نرم افزاری باشه...اینکه چه نسخه ای از بازی هم تهیه شده مهمه...مثلاً Reloaded یا Skidrow یا BlackBox ...شما اگه بتونی بازی Matro Last Light رو تهیه کنی یه نرم افزار بنچمارکینگ توش داره با اون از کارتت تست بگیری بتونی بذاری خیلی کمک میکنه

بازیشو دارم تستش میکنم بهتون خبر میدم

استارتر عزیز با درود که مشکلتون رو مطرح کردید

از نظر من از کارت نمیتونه باشه اللخصوص کارت windforce که بهترین کولینک داره و یه کارت بسیار خوبی است

احتمالا تایمینگ رمهاتون بهم ریخته یه شات از  CPUz از رمها بزارید چون با تجربه ای که از این مینبرد دارم باید دستی تایمینگ داد

و 50% درصد هم بخاطر سی پیوتون است سعی کنید اگر سی پیو دیگری دارید جایگزین سی پیو فعلی کنید و تست را انجام دهید

و مورد بعدی هم از هارد هم میتونه باشه هارد دور پایین و فرسوده میتونه تو بازی و یا کل برنامه ها اختلال ایجاد کنه ...

استاد عزیزمون اقا معین گفتند بعیده از cpu باشه...هاردم که واقعا افتضاحه

اگه از وین 8 استفاده می کنید یه وین 7 sp1 نصب کنید ببینید مشکل حل شده یا نه .

حتما از آخرین درایورها برای سیستمتون استفاده کنید.

هر دو ویندوز رو دارم که در ویندوز 8 با بتمن ارخام سیتی هیچ مششکلی ندارم اما با وین 7 مشکلم بیشتره که اونم بیخیال...همین تام رایدر دهنم صاف شد از بس افت فریم داشتم

م بزودی میزار..درود دوستم

ویرایش شده توسط ShayanC1
لینک به دیدگاه

احتمال داره از ورژن کارت گرافیکت باشه . این دو سه نسخه ی آخر خیلی ایراد دارند . شما این نسخه رو بنصب 327.23 . یا اگه  314.22  رو داری اونو بنصب که از همه بهتره :

الان جدید ترین نسخه  331.65 که من اونم تست کردم ایراد داره .

الان اخرین ورژن درایور رو سیستمم نصبه...یعنی شما میگین 314.22 رو نصب کنم بهتره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

DX 11 فعال هست ؟ 

V sync چطور؟

لینک به دیدگاه

DX 11 فعال هست ؟ 

V sync چطور؟

بله فدات شم...خیلی مشکل سردرگمیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رفیق خوب اگه خیلی داره ازارت میده سیستمو بده دست یه شخص وارد وقتی سیستم از نزدیک دمه دستش باشه راحتتر میتونه مشکل رو حل کنه اونجوری همه جوانب رو از نزدیک میبینه و میسنجه 

زیر پاتو نگاه کن شاید پات رو سیمه؟ :D  خواستم خستگیت در بره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی هنگام بازی کردن قبلس تسک منیجر و باز کن و تمام  proceses های غیر ضرروری رو ببند ببین تاثیری تو بازی میزاره

با نرم افزاری که تمام برنامه هایی که تو startup قرار میگیرن رو نشون میده همه رو غیر فعال کن یه ریستارت بعد اجرای بازی بعد اعلام نتیجه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله فدات شم...خیلی مشکل سردرگمیه

هر دو گزینه را غیر فعال کرده و بازی کنید . 

فکر میکنم چندی قبل خود شرکت سازنده هم عدم موفقیت Batman arkham city در DX11 را اعلام کرد ، که من در اولین فرصت لینکشو خدمتت میدم.

گرافیک من با درایور 314 اذیت میکرد، اما با 296 راحت همه بازی ها را با مانیتور 40 روی حداکثر کیفیت اجرا میکنم.

توصیه دوستان در مورد درایور هم جدی بگیرید و با نسه های دیگه ای امتحان کنید

ویرایش شده توسط New_User
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...