رفتن به مطلب

نحوه امتیازدهی در بازارچه

Recommended Posts

درود دوستان عزیزم

ازاونجا که امتیازدهی بازارچه  فروم راه اندازی شده ، درپی جواب سوالات دوستان نحوه امتیاز دهی دربخش بازارچه رو همراه با تصویر مربوطه خدمت دوستان قرارمیدم!

روش کار :

ابتدا وارد پروفایل طرف معامله می شوید(که من درون پروفایل خودم توضیح دادم)

طبق عکس زیر وارد قسمت فیدبک می شوید

post-5456-0-36645800-1382222173.png

نحوه پرکردن فرم مربوط وامتیاز دادن به طرف معامله :

post-5456-0-81757300-1382222283.png

ودرآخر جهت اطلاع از دریافت فیدبک ازسوی کاربردیگر:

وارد قسمت تنظیمات شما  و درقسمت تنظیمات اعلامیه ، پایین صفحه به من اطلاع بده، زمانی که کاربری فیدبک بهم میده رو می بینید دوتا گزینه داره که هردورو تیک میزنید!

یکی برای آگاه شدن ازطریق ایمیل و دیگری آگاه شدن از فیدبک ازطریق اعلامیه درون فروم هست!

امیدوارم مفید واقع بشه (*) 

post-5456-0-36645800-1382222173_thumb.png

post-5456-0-81757300-1382222283_thumb.png

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود حمید جان

واقعا آموزش جامعی هستش، چون خیلیها هنوز آشنا نیستن.

البته سیستم خیلی سادس و همچنین کاملا فارسیه.

لینک به دیدگاه

خواهش نعیم جان ازشما هم کمال تشکررو دارم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعاً راهنمایی مفیدی هست

با تشکر

:wub: :wub: :wub:

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

عالی بود حمید جان

دوستان و کاربران از اینکه طرف مقابل پاسخی نده و امتیاز متقابل رو نده اصلا" واهمه نداشته باشند چون در بخش "واگذار به دیگران" که خوب (الان که بهش فکر میکنم) شاید بهتر بود نوشته بشه "فیدبک ثبت شده برای دیگران" میتوان تعداد معاملات یک کاربر را مشاهده کرد.  ;)

توی پروفایل هم میتوان دکمه ی "امتیاز بازارچه" رو جایگزین دکمه ی "Feedback" کرد. البته به عنوان پیشنهاد :)

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

عالی بود حمید جان

دوستان و کاربران از اینکه طرف مقابل پاسخی نده و امتیاز متقابل رو نده اصلا" واهمه نداشته باشند چون در بخش "واگذار به دیگران" که نمیدونم - الان که فکر میکنم شاید بهتر بود نوشته بشه "فیدبک ثبت شده برای دیگران" میتوان تعداد معاملات را مشاهده کرد.  ;)

توی پروفایل هم میتوان دکمه ی "امتیاز بازارچه" رو جایگزین دکمه ی "Feedback" کرد. البته به عنوان پیشنهاد :)

ممنون آرمین جان

پس اگه طرف معامله امتیاز مربوطه رو نداد مشکلی پیش نمیاد و امتیاز طرف دیگرکه ثبت کرده براش حساب میشه! بسیارهم خوب وبه جا و به حق هست!

لینک به دیدگاه

ممنون آرمین جان

پس اگه طرف معامله امتیاز مربوطه رو نداد مشکلی پیش نمیاد و امتیاز طرف دیگرکه ثبت کرده براش حساب میشه! بسیارهم خوب وبه جا و به حق هست!

البته مادامی که طرف مقابل امتیاز نده، اگر براش امتیاز ثبت کنید امتیاز یک طرفه برای طرف مقابل خواهد بود. اما مثلا" فرض کن بعضی از دوستان که عضو فروم شدند در زمان معامله آنلاین بودن و دیگه رفتند. خوب دیگه نمیشه طرف رو پیدا کرد. اما شما امتیاز طرف رو ثبت میکنی. در این بخش "واگذار به دیگران" معامله ی شما نشان داده میشود و کاربرانی که شما رو نمیشناسن میتونن با مراجعه به این قسمت از حجم معاملات شما با خبر بشن و البته متوجه بشن با چه کاربرانی معامله انجام دادید.

مثلا" من با آقای X معامله کردم، به ایشون امتیاز دادم اما ایشون به من امتیازی نداده. شما من رو نمیشناسی، ولی آقای X رو میشناسی، میتونی با دیدن اینکه من با ایشون معامله داشتم به ایشون مراجعه کنی و در مورد من تحقیق کنی. خوبی این قسمت اینه که لزوما" نه تعداد امتیاز های مثبت بلکه اعتبار کاربرانی که در معاملات شما شرکت داشتند و حجم این معاملات به شما اعتبار میده.  (*)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

حمید جان به داد دوستان رسیدی که جای تشکر داره اونم مخصوص ولی شبیه pt هست ولی بهتر از اونجاست و پنلش هم دوست داشتنی تره که از طراح این ایده هم تشکر میکنم اینطوری دوستان با لذت بیشتری معامله میکنن 

لینک به دیدگاه

سلام

حمید جان به داد دوستان رسیدی که جای تشکر داره اونم مخصوص ولی شبیه pt هست ولی بهتر از اونجاست و پنلش هم دوست داشتنی تره که از طراح این ایده هم تشکر میکنم اینطوری دوستان با لذت بیشتری معامله میکنن 

آره داداش دقیقا هم بهتره، هم ساده تره و هم خیلی قشنگ تره یعنی در عین سادگی امکانات خیلی زیادی داره.

ویرایش شده توسط nsm1000
لینک به دیدگاه

واقعاً راهنمایی مفیدی هست

با تشکر

:wub: :wub: :wub:

ممنون محمد جان

لااقل دوستان راحت ترهستن (*)

البته مادامی که طرف مقابل امتیاز نده، اگر براش امتیاز ثبت کنید امتیاز یک طرفه برای طرف مقابل خواهد بود. اما مثلا" فرض کن بعضی از دوستان که عضو فروم شدند در زمان معامله آنلاین بودن و دیگه رفتند. خوب دیگه نمیشه طرف رو پیدا کرد. اما شما امتیاز طرف رو ثبت میکنی. در این بخش "واگذار به دیگران" معامله ی شما نشان داده میشود و کاربرانی که شما رو نمیشناسن میتونن با مراجعه به این قسمت از حجم معاملات شما با خبر بشن و البته متوجه بشن با چه کاربرانی معامله انجام دادید.

مثلا" من با آقای X معامله کردم، به ایشون امتیاز دادم اما ایشون به من امتیازی نداده. شما من رو نمیشناسی، ولی آقای X رو میشناسی، میتونی با دیدن اینکه من با ایشون معامله داشتم به ایشون مراجعه کنی و در مورد من تحقیق کنی. خوبی این قسمت اینه که لزوما" نه تعداد امتیاز های مثبت بلکه اعتبار کاربرانی که در معاملات شما شرکت داشتند و حجم این معاملات به شما اعتبار میده.  (*)

بسیارممنون آرمین جان از توضیحات دقیق و مفید

تشکر(تعداد+ تموم شده) (*)

سلام

درود عطا جان

ممنون از لطف شما

(*)

لینک به دیدگاه

چه جالب شده...

دست شما هم درد نکنه جناب نظری

شبیه همون پرشین تولزه فقط قشنگ تره...

تشکر  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

واقعا نیاز بود چنین چیزی دست مدیرا درد نکنه

و حمید جان تو هم خسته نباشی

لینک به دیدگاه

عالی شده مرسی دیگه هیچ کم و کسری نمونده :)

لینک به دیدگاه

منم امروز كه آنلاين شدم شاهد تغييرات جديد در همون بدو ورود شدم و با راهنمايى مفيد و به جاى استاد حميد ملتفت گشتم

با تشكر از زحمات دوستان مديران و استادان ارجمند حاضر در فروم

لینک به دیدگاه

ازهمه دوستان تشکرمیکنم ، نسبت به بنده لطف دارین

امیدوارم مفید واقع بشه! :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

100 در 100 داداشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود و نشکر 

فقط می تونم بگم هر دم از این باغ بری میرسد البته اگه درست گفته باشم شعر رو   :D

لینک به دیدگاه

درود و نشکر 

سلام پدر جان :big bug:

دیر زمانیست که نیستی تو فروم :wub:

نیما جان مدل یخچال و دیگ و قابلمه ها و طرح و مدل فرشاتونم میزاشتی تو امضات ! :D :p

پی اس:

طرح خوبیه این امتیاز بازارچه، منم تشکر می کنم فقط یکم وقتش رو بیشتر کنید.!

لینک به دیدگاه

عذر میخوام جناب نظری یه سوال داشتم.

این سیستم امتیاز بازارچه رو شما گذاشتید توی فروم؟؟

بنده از تایپیکتون و نحوه ی آموزشتون تشکر ویژه کردم...

فکر میکنم تلاش بی وقفه ی جناب مینادشتی بوده راه اندازی این سیستم...جا داره از ایشون هم تشکر بکنم.

@};-

لینک به دیدگاه

درود و نشکر 

درست بودن شعرمهم نیست مهم نیت هست نیما جان :D

مرسی

لینک به دیدگاه

عذر میخوام جناب نظری یه سوال داشتم.

این سیستم امتیاز بازارچه رو شما گذاشتید توی فروم؟؟

بنده از تایپیکتون و نحوه ی آموزشتون تشکر ویژه کردم...

فکر میکنم تلاش بی وقفه ی جناب مینادشتی بوده راه اندازی این سیستم...جا داره از ایشون هم تشکر بکنم.

@};-

ممنون از شما

نه عزیز این سیستم رو کاربر عزیزnsm1000 نعیم جان زحمتشو کشیدن(همون طور که آقای حسینی توی پست دیگه ای توضیح دادن)

لایک ما هنوز شارژ نشده (*)

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیز

ممنونم حمید جان که توضیحی در مورد این امتیاز دهی دادین .

باید توضیح بدم که این سیستم رو دوست خوبمون nsm1000 زحمتش رو کشیدن و فارسیش کردن و کمک کردن که ما به این سیستم دست پیدا کنیم . و سینا میاندشتی عزیز مدیر فنی سایت هم زحمت نصبش رو کشیدن .

از تمام این دوستان گلم تشکر فراوان دارم .

فقط موردی رو خواستم بهتون بگم که به امتیازها زیاد توجهی نکنید و حتما بررسی کنید که ایا این امتیازها واقعی هستن یا نه . و بهترین گزینه این نوع امتیاز دهی لینک تاپیک مورد معامله هستش دوستان گلم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...