رفتن به مطلب

نحوه امتیازدهی در بازارچه

Recommended Posts

ممنون حمید جون

با این چیزای خفنی که بچه ها میفروشن دیگه حرف برای گفتن ندارم

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام با تشکر از حمید آقا ای کاش تم سایت هم هر روز رنگ عوض میکرد روحیه ما هم عوض میشد تم سایت منو یاد تم فی*سب*وک میندازه

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

سلام دستتون دردنکنه :) ایشالله از فروم های دیگه هم پیشرفته تر شه و مورد پسند دوستان واقع بشه ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه notification هم داشته باشه بد نیست :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این امتیاز بازارچه از کی فعال شده ؟ 

اینکه دیروز 2روز قبل هم نبود. 

جالب اینجاست که یکسری از کاربران 5 امتیاز دارند ، درصورتی که مشخص نیست کی و کجای این 2 روز 5 تا معامله کردند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالب اینجاست که یکسری از کاربران 5 امتیاز دارند ، درصورتی که مشخص نیست کی و کجای این 2 روز 5 تا معامله کردند.

درود 

شما میتونین برین تو پروفایل کاربران و ببینین اون 5 امتیاز از کجا اومده 

ممنون از حمید خان

لینک به دیدگاه

قبلا با هم معامله کردن و امتیازش رو الان دارن به هم میدن

لینک به دیدگاه

مرسی فرجام جان همین الان با سینا جان صحبت کردم و قراره خبرشو بهم بده و پیشنهاد بسیار خوبی بود

لینک به دیدگاه

داره فرجام جان، تو تنظیمات کاربره، تو پست اول توضیح نحوه ی فعال کردنش هست.

لینک به دیدگاه

کاربران نمیتونن امتیاز الکی به هم بدن چون باید حتما" لینک معامله در امتیاز آمده باشه.

اگر کسی تخلفی در این زمینه مرتکب بشه، لینک اشتباه بده، یا در اون لینکی که داده خرید و فروشی نکرده باشه، باید حتما" به ادمین گزارش کنید تا در صورت صلاحدید برخورد کنند!!

به عنوان عضو کوچکی از انجمن بزرگ لیون، پیشنهاد میکنم از این لحاظ مدیران عزیز لیون در اولین فرصت یکسری قوانین تنبیهی جدید مانند ممنوع المعامله شدن، یا اخراج شدن، در صورت دادن امتیاز مثبت غیر واقعی، و یا دادن امتیاز منفی بی جهت یا از روی لجبازی، به قوانین خرید و فروش اضافه کنند. 

همچنین بخش یا تاپیکی رو برای اعتراض به دریافت نمره ی منفی داشته باشیم که اگر خدای ناکرده مواردی بود که معمولا" هم منجر به دعوا و بحث میشه. آنجا بتوان گزارش کرد و خلاصه اینطوری پیش نیاد هر کسی تاپیک شکایت جدا گانه بزنه، مثلا" یک تاپیک همه ی این مشکلات رو دربر داشته باشه که مسائل بازارچه را شامل بشه، میتونه حتی با تاپیک "اعلان تاپیک های فروش قدیمی برای بسته شدن" ادغام بشه تا از شلوغ شدن انجمن جلوگیری بشه و بخش آکادمیک انجمن فدای تاپیک های پراکنده ی بازارچه نشه.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود 

شما میتونین برین تو پروفایل کاربران و ببینین اون 5 امتیاز از کجا اومده 

ممنون از حمید خان

چه جالب واقعا نمیدونستم .

روی امتیاز بازارچه هم کلیک کنید مشخص میشه از کجا اومده ، ظاهرا که ملت طی 48 ساعت 5 تا معامله در یک فروم انجام میدن خیلی جالبتره .

قبلا با هم معامله کردن و امتیازش رو الان دارن به هم میدن

خیلی ممنون آقای حسینی که همیشه جواب منطقی و قانع کننده ای دارید و مثل بعضی از دوستان ، حاشیه نمیرید . 

لینک به دیدگاه

چه جالب واقعا نمیدونستم .

روی امتیاز بازارچه هم کلیک کنید مشخص میشه از کجا اومده ، ظاهرا که ملت طی 48 ساعت 5 تا معامله در یک فروم انجام میدن خیلی جالبتره .

خیلی ممنون آقای حسینی که همیشه جواب منطقی و قانع کننده ای دارید و مثل بعضی از دوستان ، حاشیه نمیرید . 

سلام مکائیل جان امتیاز ما رو فراموش نکنی :excl:

لینک به دیدگاه

فرجام جان اون رو هم داره

برای فعال سازی آخرمطلب توضیح دادم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام مکائیل جان امتیاز ما رو فراموش نکنی :excl:

سلام مخلصیم.

جناب قربانی من نیازی به امتیاز بازارچه ندارم ، دوست هم ندارم امتیاز الکی از کسی بگیرم یا امتیاز بیخودی به کسی بدم که خدایی نکرده خلاف قوانین و مقررات انجام داده باشم .

در صداقت و امانتداری شما شکی نیست و سالها قبل این مساله برای من آشکار شده .

ویرایش شده توسط New_User
لینک به دیدگاه

فرجام تو اول پست اول رو درست بخون بعد بگو :دی

نحوه اطلاع رسانی داره اونم دوتا هم به صورت اعلامیه در انجمن هم از طریق ایمیل.

لینک به دیدگاه

از تاریخ عضویتم در لیون (۱۲ بهمن ۹۰) تا به امروز، امتیازات تمام عزیزانی رو که در انجمن لیون افتخار معامله باهاشون داشتم ثبت کردم. به لطف خدا از بابت این معاملات دوستانی گرانقدر بدست آوردم و خدا رو شکر از معاملاتم راضی بودم. امیدوارم دوستان طرف معامله هم از بنده راضی بوده باشند. اگر احیانا" تاپیکی از دستم در رفته یا معامله ای رو که در لیون انجام شده فراموش کردم، دوستان در پ خ تذکر بدن، امتیازشون رو ثبت کنم که یه وقت حقی از کسی ضایع نشه.

با تشکر از نعیم جان و مدیریت فروم که این امکان رو بوجود آوردن.  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سلام مخلصیم.

جناب قربانی من نیازی به امتیاز بازارچه ندارم ، دوست هم ندارم امتیاز الکی از کسی بگیرم یا امتیاز بیخودی به کسی بدم که خدایی نکرده خلاف قوانین و مقررات انجام داده باشم .

میکائیل جان، شرمنده نشناختم نام کاربری جدیدت رو. :big bug: اصلا" قصد جسارت نداشتم عزیز دل.

به صورت عمومی پیشنهاد دادم - اصلا" مخاطب اون پیشنهاد شما نبودی.  :batting eyelashes: یه وقت به دل نگیری از من.  @};-

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان، میشه امیتاز معاملاتی که تو اینجا و پی تی تاپیک مشترک داشتند و نهایتا تو پی تی فروش رفتند اینجا هم ثبت کرد؟ کلا قابلیت import کردن امیتاز نمیشه گذاشت؟:دی

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان، میشه امیتاز معاملاتی که تو اینجا و پی تی تاپیک مشترک داشتند و نهایتا تو پی تی فروش رفتند اینجا هم ثبت کرد؟ کلا قابلیت import کردن امیتاز نمیشه گذاشت؟

سلام عزیز

نه به هیچ وجه.

لینک به دیدگاه

سلام به همگی دوستان، میشه امیتاز معاملاتی که تو اینجا و پی تی تاپیک مشترک داشتند و نهایتا تو پی تی فروش رفتند اینجا هم ثبت کرد؟ کلا قابلیت import کردن امیتاز نمیشه گذاشت؟:دی

اون بستگی به دو طرف داره...

من باشم خیر این کارو انجام نمیدم..باید همونجایی که معامله صورت گرفته امتیازش داده بشه و در صورت سوء استفاده یا کلاهبرداری در همون انجمنی که معامله صورت گرفته پیگیری بشه...

بنده نظر خودمو گفتم.

پیروز باشید.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم، این امتیازات خرید و فروش مختص فروم لیون هست و نه هیچ انجمن دیگری.

لینک به دیدگاه

آقا من که تو پرشین تولز امتیاز ندارم. بیام اینجا معامله کنم بلکه 2 تا دونه امتیاز بگیریم اعتباری جمع کنیم برای خودمون  ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...