رفتن به مطلب

لطفا راهنمایی کنید: تعویض کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من یک SAPPHIRE HD 7950 دارم به نظر شما ارزش داره این رو بفروشم و یک ASUS GTX 780 OC بگیرم؟ یا اینکه برای سری جدید AMD صبر کنم؟ یا اصلاً کارت خودم رو نگه دارم و یک SAPPHIRE HD 7950 دیگه بگیرم و Crossfire کنم؟

با سپاس.

ویرایش شده توسط J.Naderi
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

اگر از لحاظ مالی براتون مسئله نیست بفروشید یک 780 بگیرید.

اگر که اره همین کارت رو نگه دارید :)

دوتا گرافیک کنار هم رو پیشنهاد نمیکنم

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

اگر از لحاظ مالی براتون مسئله نیست بفروشید یک 780 بگیرید.

اگر که اره همین کارت رو نگه دارید :)

دوتا گرافیک کنار هم رو پیشنهاد نمیکنم

یعنی با وجود هزینه تمام شده کمتر دو تا 7950 باز هم ارزش نداره؟ (چون در حال حاضر یک 7950 دارم)

لینک به دیدگاه

سلام در صورتی کراس ارزش دارد که سی پی یو قوی پاور قوی و کیستم تهویه خوبی داشته باشد و مهم تر از همه کارت گرافیک تک هسته ای از نظر روان بودن بازی خیلی بهتر از کارت دوهسته ای یا کراس میباشد به نظر من صبر کن و کارت 290x ای ام دی بگیر که به احتمال زیاد از تایتانم قویتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی با وجود هزینه تمام شده کمتر دو تا 7950 باز هم ارزش نداره؟ (چون در حال حاضر یک 7950 دارم)

اگر قرار هزینه کنید یک کارت قوی بگیرید که دردسرش کمتر باشه در صورتی که دوکارت ممکنه پرفورمنسش بیشتر باشه و لی خوب دردسرش هم بشتره(مصرف برق بیشتر.حرارت بیشتر.عدم ساپورت در بعضی بازی ها)

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان

اگر صبر کنم که کارت 290x به بازار بیاد:

1) خیلی طول می کشه که به بازار ایران برسه؟ از لحاظ قیمت بیشتر از کارت 780 میشه؟

2) ارزش این صبر رو داره یا همون 780 رو بگیرم؟

ببخشید اذیتتون می کنم.

لینک به دیدگاه

به نظر بنده کارت شما تا دوسال جوابگوی شما خواهد بود ( به طور کامل )

بعد از این مدت تعویض  کنید تا تغییرات محسوس در کارایی رو احساس کنید .

زیادم وسواس به خرج نده دوست من

لینک به دیدگاه

شما مشخصات سیستمتون رو نفرمودید

مادربرد ، پاور ، پردازنده، رم؟ مدل کیس و تهویه ای که داره.

اینا رو اگر بفرمایید بهتر می تونیم مشاوره بدیم

لینک به دیدگاه

سلام در صورتی کراس ارزش دارد که سی پی یو قوی پاور قوی و کیستم تهویه خوبی داشته باشد و مهم تر از همه کارت گرافیک تک هسته ای از نظر روان بودن بازی خیلی بهتر از کارت دوهسته ای یا کراس میباشد به نظر من صبر کن و کارت 290x ای ام دی بگیر که به احتمال زیاد از تایتانم قویتره

درود

290x از 780 قوی ترهست حدود5تا10درصد!

اکا به پای تایتان نرسیده ازاین لحاظ  کمپانی nvidia اقدام به عرضه gtx 780ti کرده برای رقابت با 290x که اندکی از 780 قوی تر هست!

پیشنهاد من تهیه یه کارت gtx 780 هست!

البته مواظب پاورسیستم هم باشید

لینک به دیدگاه

پولتو الکی هدر نکن چون کارت 7950میتونه تمام بازیها رو با رزولویشن فول hdوحداگثر تنظیمات اجرا کنه چون در صورت تعویض کارت تفاوت زیادی با کارتهای جدیدتر نسبت به قیمت که پرداخت کردی نمیبینی .

لینک به دیدگاه

شما مشخصات سیستمتون رو نفرمودید

مادربرد ، پاور ، پردازنده، رم؟ مدل کیس و تهویه ای که داره.

اینا رو اگر بفرمایید بهتر می تونیم مشاوره بدیم

asus p8z77-v delux

3770k

8gb 1600

enermax rev 87+ 1000w

haf-x

لینک به دیدگاه

به نظر بنده اگر الان پولی دستتون اومده و ذوق خرید رو دارید (یه جورایی حسش رو دارید) در خرید GTX 780 شک نکنید!!! ببینید دوست عزیز حتی اگر کارت 290X هم بیاد مطمئن باشید یک کارت انقلابی نیست!!! در همین حد 780 شاید یخورده قوی تر باشه!! که اونم مطمئنا واسه یوزر های عادی به چشم نمیاد !! (شاید اگر در صنعت ساخت بازی باشید بیاد)  ولی اگر عجله ندارید و زیاد براتون فرق نمیکنه صبر کنید تا سری جدید AMD بیاد شاید و شاید بهتر از Nvidia ظاهر بشه..خصوصا در قیمت که واسه ما مهمه!! 

خلاصه بدونید کارت 780 تا 2-3 سال آینده جواب میده ..حتی 770 ی که بنده هم دارم فوق العادست دیگه چه برسه به 780 که دیگه غولیه واسه خودش!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...