رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید نوت بوک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ای کاش سونی رو میگرفتی .

SONY VAIO Fit Series SVF15 21F4E

CPU: INTEL i5 - 3337U  (1.8 Ghz ) / CACHE: 3.0 MB / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 750 GB SATA / LCD: 15" Diagonal High Definition / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: NVIDIA GeForce GT 740M - 1GB  / PORTS:  LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + HDMI / 2.4 Kg / Windows 8 PRO

2600 حدودا

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

• ارسال 71
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ای کاش سونی رو میگرفتی .

CPU: INTEL i5 - 3337U  (1.8 Ghz ) / CACHE: 3.0 MB / RAM: 4GB DDR3 / HDD: 750 GB SATA / LCD: 15" Diagonal High Definition / DRIVE: DVD+RW DoubleLayer / VGA: NVIDIA GeForce GT 740M - 1GB  / PORTS:  LAN + WiFi + CARD READER + WebCam + HDMI / 2.4 Kg / Windows 8 PRO

2600 حدودا

خیلی ممنون ولی خیلی گرونه. نظرتون روی lenovo G580  چیه؟

لینک به دیدگاه

ممنون از کسانی که راههنمایی کردن . بقیه نمی خوان به من یه کمکی بدن؟

دوست من اگر کارت گرافیک برات مهمه n46vz چون gt650m داره حتی gtx560m هم قوی تره من الان همین لپتاپو دارم خیلی عالیه.سخت افزار.صفحه.زاویه دید.اندازه.کیفیت صدا فوق العاده.داشتن ساب ووفر و...

در گزینه های بعدی میتونم بهت بگم z500  وk46 هم خوبه

اینم باید بگم که z500 هم لپتاپ خوبیه یکی از گزینه های خودمم بود اما کیفیت ساخت پایین بود مثلا کیبوردش خیلی شل و ول بود صفحش خیلی بد بود اماااااااااااااااااااااااااا ظاهری فوق العاده

در کل 3 تا لپتاپ همشون خوبن بستگی به خودتون داره.

موفق باشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من اگر کارت گرافیک برات مهمه n46vz چون gt650m داره حتی gtx560m هم قوی تره من الان همین لپتاپو دارم خیلی عالیه.سخت افزار.صفحه.زاویه دید.اندازه.کیفیت صدا فوق العاده.داشتن ساب ووفر و...

در گزینه های بعدی میتونم بهت بگم z500  وk46 هم خوبه

اینم باید بگم که z500 هم لپتاپ خوبیه یکی از گزینه های خودمم بود اما کیفیت ساخت پایین بود مثلا کیبوردش خیلی شل و ول بود صفحش خیلی بد بود اماااااااااااااااااااااااااا ظاهری فوق العاده

در کل 3 تا لپتاپ همشون خوبن بستگی به خودتون داره.

موفق باشی.

ممنونم اما چند روزیه که خریدمش

z500 بر خلاف شما وقتی از نزدیک ایسوس خیلی کیبورد و بندش بی کیفیت بود اما واقعا صفحه نمایشش جا داشت بهتر شه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ای کاش سونی رو میگرفتی .

2600 حدودا

راتسش هیچ برتری ای نسبت به z500 توش ندیدم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

salam khubin?man niyaz be rahnemaii daram kasi inja hast nazari bede????rastesh beyne asus vivo book 550 cb va asus 550 jv dodelam !akhe too sita zade 550 jv mojud nist!!! mishe 550 jv ro too bazar peydash kard? gheymatesh hodoodan chande ?age peyda nashe mikham vivobook550 begiram !nazaretun chie sahebnazarane in arse :cowboy: a?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

salam khubin?man niyaz be rahnemaii daram kasi inja hast nazari bede????rastesh beyne asus vivo book 550 cb va asus 550 jv dodelam !akhe too sita zade 550 jv mojud nist!!! mishe 550 jv ro too bazar peydash kard? gheymatesh hodoodan chande ?age peyda nashe mikham vivobook550 begiram !nazaretun chie sahebnazarane in arse :cowboy: a?

سلام و به این انجمن خوش امدید

1- لطفا فارسی تایپ کنید

2- خب بین این دوتا خیلی تفاوت هست هم از نظر پردازنده و هم گرافیک ( 550cb از پردازنده های 2 هسته ای استفاده می کنه ولی jv از 4 هسته ای و از نسل هسول )

3- مدل گرافیک jv بالاتره و قدرت مند تر

4- و دراخر هم حدود 1 تا 1.5 میلیون از cb گرون تر / اخرین بار که دیدم حدود 4 تا 4200 بود .

کلا JV خیلی نوت بوک مامانیه و ارزش خرید داره فکر نکنم تو کلاس اون رقیبی با این قیمت باشه .  ولی خب گرون

و CB هم خوبه ولی رقبایی داره که با قدرتی بیشتر و قیمتی مناسب تر می تونن اونو کنار بزارن

لینک به دیدگاه

مرسی .چشم.و باز مرسی از راهنماییتون والا واسه کاره معماری میخوام هزینه ای هم که در نظر گرفتم حدود 3.5 ملیونه.میشه چند نمونه از  رقبایی cb رو بگین؟

لینک به دیدگاه

درود پیشنهاد میدم lenovo y480 یا asus s550touch تهیه کنید

قیمت Asus حدود3450 هست با مشخصات

core i7

8g ram

750g h.d.d

24g ssd

15.6 inch

tuchscreen صفحه لمسی

gt740m 2g up to 4g

لینک به دیدگاه

سلام مرسی از پیشنهادتون .راستش چون قراره با نرم افزارای سنگین کار کنم میخوام که گرافیکش 4 باشه !core i 7 باشه !همچین چیزی و سراغ ندارین؟

لینک به دیدگاه

کلا مشخصاتی که میخوام داشته باشه :

مموری 6 یا بیشتر 

گرافیک 4

core i 7

15.6"

لطفا اگه موردی با این شرایط میشناسین معرفی کنید مرسیییییی

لینک به دیدگاه

کلا مشخصاتی که میخوام داشته باشه :

مموری 6 یا بیشتر 

گرافیک 4

core i 7

15.6"

لطفا اگه موردی با این شرایط میشناسین معرفی کنید مرسیییییی

یه ماکس هزینه بدی بد نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان لطفا در نظر داشته باشید که اکثر VIVO book های تو ایران i7 شون سری u وهمونطور که میدونید سری u کور ای 7 از 2 هسته اصلی و 4 ترید است ولی لنوو ها از 4 هسته اصلی و 8 ترید که تو کار های پردازشی بهتر عمل می کنه و تنها گزینه یکی همین jv و یکی هم بود که از سری k46 هست تو ایسوس که پردازندشون 8 ترید

راستش از HP ها خبر ندارم

ولی بین ایسوس و لنوو hاینا خیلی قدرت مندن 

lenovo z500

lenovo y510

Asus s550JV

Asus K46 (پسوندش یادم نیست :دی )

فقط هر دوشون یه سری مشکلات گنده دارن

لنوو صفحه نمایش هاش  برایتنس ضعیف و کنتراست پایینی داره و جای کار داشت ولی ایسوس اینطور نیست

ایسوس خرابی سخت افزاری بیشتری داده و اصلا از تاچ پد  و کیبورد خوبی بهره نمی بره بر عکس لنوو که خیلی حساس و با کیفیته

دوست عزیز حجم همه یه مسئله است برای خودش

JV خیلی ظریف کار شده ولی Y 510 کلفته و یوقوره اما جای اضافه کردن کارت دوم برای SLI رو داره

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

خیییلیی خیییلییی ممنونم برا توضیحاتتون.اما خو حرفاتون یکم زیادی تخصصی بود  آخه :unsure: !lenovo که اصلش تو بازار زیادی کمپیداست! asus k46 هم مانیتورش کوچیکه !اضافه کردن  کارت دوم sli یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

1 سوال دیگه ! 4 ترید یا 8 ترید یعنی چی ؟میشه لطفا یکم توضیح بدین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیییلیی خیییلییی ممنونم برا توضیحاتتون.اما خو حرفاتون یکم زیادی تخصصی بود  آخه :unsure: !lenovo که اصلش تو بازار زیادی کمپیداست! asus k46 هم مانیتورش کوچیکه !اضافه کردن  کارت دوم sli یعنی چی؟

لنوو که اصل غیر اصل نداره !!!

هرجاییش رو نگرفتید بگین تا عامیانه تربگم

SLI تکنولوژی انویدیاس که هر دو کارت باهم کار کنه یه جورایی باهم قدرتشون جمع میشه

اصطلاحاتی که من گفتم همونیه که بری تو بازار میگن

ترید هم عامیانش اینه که میگن

4 هست اصلی داره 4 هسته مجازی که باهم میشه 8 هسته

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

عالی محمود جان ازتوضیحات مناسب و دقیقت

مرسی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عالی محمود جان ازتوضیحات مناسب و دقیقت

مرسی

قوربون شما داریم پیشتون درس پس میدیم استاد

لینک به دیدگاه

بازم مرسی برا توضیحاتتون . لطف میکنید.

آخه من گفتم lenovo گفتن الان چینیش تو بازار زیاده اگه اصلش باشه  از asus هم بهتره!

لینک به دیدگاه

بازم مرسی برا راهنماییاتون .مدل های دیگه ای به ذهنتون نمیرسه با توجه به اون مشخصاتی که نوشتم؟!!! :confused:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم مرسی برا توضیحاتتون . لطف میکنید.

آخه من گفتم lenovo گفتن الان چینیش تو بازار زیاده اگه اصلش باشه  از asus هم بهتره!

چرت گفتن الان همه ساخت چینه (دیگه از اپل  و ریزر که بالاتر نداریم تو ساخت لپ تاپ های قدرت مند ) همه اینا هم ساخت چینه

این لنوو ها مونیه که از در خارج کشور هم فروخته میشن دیگه چیزی به اسم Made in USA یا ایرلند نداریم

لینک به دیدگاه

ماکسش 3.700

خب پس با این وجود اگه نگیم بهترین گزینه میشه گفت نسبت به قیمت کارای بالای داره این هست Lenovo-IdeaPad-Y510p-A

گرچه برای خانوم ها چون ظاهر یکم بیشتر مهم هست asus بهتر ASUS G750JH

:)گرچه قیمت حال در  بازار رو ندارم

امیر هم که ترکوند :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازم مرسی برا راهنماییاتون .مدل های دیگه ای به ذهنتون نمیرسه با توجه به اون مشخصاتی که نوشتم؟!!! :confused:

تو ایسوس و لنوو ایناس ( که میگن این دو از بقیه کیفیتش بالاتر) بقیه میره تو HP وACER و اینجر مارکا

برای اینکه باز گزینه بهتری پیدا کنید از برند های معروف باید برین رو 6 تومن به بالا که از ایسوس سری g و 8 تومن مک بوک رتینا و از 9 تومن ریزر بلد جزو تاپ ترین لپ تاپ های دینا هستند میشه و خیلیقدرت مند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...