رفتن به مطلب

راهنمایی و پیشنهاد در مورد سیستم انتخابی من

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه از لیست انتخابی من مین p8h77 - v تو بازار نیست و همینطور مانیتور

مانیتور رو که LG 23EA63V IPS 23 inch LED Monitor انتخاب کردم ولی موندم مین رو چی انتخاب کنم

لطفا اگر امکانش هست دوستان یه مین خوب تو مایه های p8h77 - v معرفی کنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام خدمت همه دوستان

متاسفانه از لیست انتخابی من مین p8h77 - v تو بازار نیست و همینطور مانیتور

مانیتور رو که LG 23EA63V IPS 23 inch LED Monitor انتخاب کردم ولی موندم مین رو چی انتخاب کنم

لطفا اگر امکانش هست دوستان یه مین خوب تو مایه های p8h77 - v معرفی کنن ممنون میشم

2 تا راه هست . اول انتخاب یک مادربورد دیگه با سوکت 1155 . مثل یکی از اینها :

MSI Z77A-G43 با قیمت مشابه همون بورد یعنی حدود 390 تومان ، ASUS P8Z77-V LX با قیمت حدود 420 تومان که 30 تومان هزینه بیشتر میشه .

راه دوم حدود 165 تومان هزینه بیشتر و خرید پردازنده 4770 به قیمت حدود 1010 تومان که 130 تومان گرونتر از 3770 میشه و خرید بورد ASUS H87-Plus با قیمت 425 تومان که 35 تومان گرونتر از بورد قبلیه . اینطوری سیستم به روز تر میشه .

لینک به دیدگاه

ممنون حامد جان

ASUS P8Z77-V LX رو انتخاب کردم

انشالله فردا میبندمش

از همه دوستان ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان، من یک سیستم گرفتم میخوام نظر شما رو در مورد قطعاتی که بستم بدونم، و اگر پیشنهادی برای بهتر شدنش دارین که بیشتر با هم سازگار باشن خیلی بهتره....

main:elite a75f-a

cpu:amd apu a6-3650

ram:12(3*4) buss:1333

H.D.D:1tb western

vga:msi radeon 6670  2g  128 bit

نظر بدین....

لینک به دیدگاه

شما این سیستم رو برای بازی گرفتی ؟ اگر آره که خیلی سیستم خوبی برای بازی نیست . هم پردازنده متوسطه و هم گرافیک ضعیف . 12 گیگ رم هم نیازی نبود . اگر سیستم رو برای کارهای محاسباتی گرفتید و میخواستید خیلی گرون نشه ، سیستم خوبیه . فقط رم رو 4 یا 2 ماژول میکردید بهتر بود . برای اینکه در حالت 2 کاناله کار کنه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...