رفتن به مطلب

SLI? یا GTX 770

اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه GTX 650 Ti TF Boost دارم به نظر شما همینو SLI کنم یا یه GTX 770 بگیرم؟؟؟

لینک به دیدگاه

اگه بخوای SLI کنی خوب فکر کنم هزینت پایین تر باشه! اما قدرت 770 هم بالاتر هست و اینکه مشکلات SLI(هرچه قدر هم کم!)!

ولی خوب تکنولوژی جدید تر هم هست!

البته دما فراموش نشه!

لینک به دیدگاه

اوکی مرسی از نظراتون امروز میرم که یا 770 بگیرم یا 760...

اگه بودجه مشکل نداری، 760 نگیر! همون 770 بگیر! چون بعدا پشیمون میشی!

لینک به دیدگاه

770 گزینه مناسب شما برای خرید هست.نمونه غیر رفرنس با کولر خنک و مناسب تهیه کنید.

لینک به دیدگاه

اوکی مرسی از نظراتون امروز میرم که یا 770 بگیرم یا 760...

GTX 760 قیمت ریالیش تو ایران خیلی بالاست به نظر من نمیرزه

ولی GTX 770 قیمتش تو ایران مناسبه نسبت به قیمت دلاریش.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب من 770 sliبستم  به نظر من در حال حاظر با توجه به قیمیت و  کاراییش بهترین گرافیک توی بازاره و یکیش هم میتونه کار تمام گیمر ها رو راه بیاندازه شما 770 asus direct cu ii بگیر عالیه هم خنک هم با کیفیت  هم ظاهر قشنگی داره من sli کردم نه مشکل دما دارم نه مشکل دیگه  .760 قدرتش خیلی کمتره از 770 و قیمتش نمیارزه.

لینک به دیدگاه

دوست خوب من 770 sliبستم  به نظر من در حال حاظر با توجه به قیمیت و  کاراییش بهترین گرافیک توی بازاره و یکیش هم میتونه کار تمام گیمر ها رو راه بیاندازه شما 770 asus direct cu ii بگیر عالیه هم خنک هم با کیفیت  هم ظاهر قشنگی داره من sli کردم نه مشکل دما دارم نه مشکل دیگه  .760 قدرتش خیلی کمتره از 770 و قیمتش نمیارزه.

من که زیاد اهل گیم نیستم کارایه گرافیکی انجام میدم زیادد رندر میگیرم به نظر من sli کردن 770 کاره بیخودیه چون مگه چه کاری میخوای بکنی که یه 770 جوابتو نده؟!!قدرته زیادیم به نظره من جالب نیست...بعدم اینکه امروز یه MSI GTX 770 LIGHTINING سفارش دادم چون تو گرافیک با تجربه ای که من دارم MSI خیلی بهتر از ASUS هستش.ولی mainboard فقط ASUS.به هر حال ممنون از راهنماییت.

لینک به دیدگاه

GTX 760 قیمت ریالیش تو ایران خیلی بالاست به نظر من نمیرزه

ولی GTX 770 قیمتش تو ایران مناسبه نسبت به قیمت دلاریش.

اوکی مرسی شهاب جان همون 770 lightining گرفتم ولی مسخره ها گفتن شنبه تحویل میدن.تو بازار اصلا پیدا نمیشد.

لینک به دیدگاه

770 گزینه مناسب شما برای خرید هست.نمونه غیر رفرنس با کولر خنک و مناسب تهیه کنید.

اوکی ممنون از راهنماییت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که زیاد اهل گیم نیستم کارایه گرافیکی انجام میدم زیادد رندر میگیرم به نظر من sli کردن 770 کاره بیخودیه چون مگه چه کاری میخوای بکنی که یه 770 جوابتو نده؟!!قدرته زیادیم به نظره من جالب نیست...بعدم اینکه امروز یه MSI GTX 770 LIGHTINING سفارش دادم چون تو گرافیک با تجربه ای که من دارم MSI خیلی بهتر از ASUS هستش.ولی mainboard فقط ASUS.به هر حال ممنون از راهنماییت.

دوست خوب من که گفتم یکیش هم کارتو انجام میده .خوب دلیل sli کردن هم اونقدرا بیخود نیست من عادت دارم همیشه گیم هارو با اخربن حد تنظیمات و با sweetfxبازی میکنم بنابراین sli از نون شب واجب تره حالا شما اگر گیمر نیستی و نمی خوای بازی کنی و زیاد رندر میگیری از کارتهای کوادرو انودیا بگیر 770 یا 780 بودن کارت دلیل بر قوی بودنش برای رندر نیست اینا کارشون چیز دیگه است شما اگر کار سنگین رندر نیست 760 هم کافیه برات چون نه 770 نه 760 برای رندر کردن تفاوت زیادی ایجاد نمیکنن توی اجرای بازی ها تفاوت دارن.

لینک به دیدگاه

چرا خوب بالاخره یه بازی مثل batman یا COD modern بیاد مگه میشه بازی نکرد؟البته من خودمو میشناسم دیگه اونارو با ps3بازی میکنم D: والا من با 650 ti boost کرایسیس 3 بازی کردم همه چیزم تا خرخره زیاد کردم خیلیی روون اجرا شد بدون کوچکترین لگ...از نظره گرافیکم که فکر کنم رو دست کرایسیس چیزی نباشه.خلاصه همینکه من میگم770 2way sli بدرد نمیخوره D:

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

چرا خوب بالاخره یه بازی مثل batman یا COD modern بیاد مگه میشه بازی نکرد؟البته من خودمو میشناسم دیگه اونارو با ps3بازی میکنم D: والا من با 650 ti boost کرایسیس 3 بازی کردم همه چیزم تا خرخره زیاد کردم خیلیی روون اجرا شد بدون کوچکترین لگ...از نظره گرافیکم که فکر کنم رو دست کرایسیس چیزی نباشه.خلاصه همینکه من میگم770 2way sli بدرد نمیخوره D:

دوست عزیز محال ممکنه .

من با 7950 اگه رو ultra بذارم اصلا فریم جالبی نمیگیرم . چطور شما با 650 خیلی روون اجرا کردید ؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز محال ممکنه .

من با 7950 اگه رو ultra بذارم اصلا فریم جالبی نمیگیرم . چطور شما با 650 خیلی روون اجرا کردید ؟

چرا دوست من ممکنه...شما یه نگاه به باقیه کانفیگت بنداز مشکل از اونجاست...من با cpu 8 هسته ای و رم 16 2133 ران کردم هیچ افتیم نداشت.

لینک به دیدگاه

Crysis3.png

تا جایی که بنده میدونم 8 هسته در گیم آنچنان کارایی نداره .

عکسی که مشاهده میکنید نشون دهنده اینه که 650ti boost  در حالت مدیوم بین 20 تا 52 فریم میگیره که بازهم فریم بالایی نیست .

حالا من نمیدونم شما چطور در حالت ultra بازی رو خیلی روون اجرا کردید.

اینجا رو هم ببینید . http://www.pcper.com/reviews/Graphics-Cards/NVIDIA-GeForce-GTX-770-Review-GK104-Speed-Bump/Crysis-3-SLI

ویرایش شده توسط Peyman_NP
لینک به دیدگاه

ای بابا کاغذ بازیو بیخیال فعلا که من بازی کردم حالا چیکار کنیم؟؟

لینک به دیدگاه

بعدم شنبه 770 میرسه دستم اونموقه دیگه کلا همه چی شیرین میشه :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...