رفتن به مطلب

مودینگ کیس تو میز (PC Desk/Case MOD 2012)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

به پیشنهاد داداشه گلم Modan این سیستم رو گذاشتم

امیدوارم جالب باشه!

تو سایتش طرز ساخت هست. حجم عکس ها زیاد میشد نگذاشتم فایل زیپش 14 مگ شد!

مشخصات :

Asus Gene  IV Motherboard
i5-2500k Processor
Radeon HD 7950 Graphics card with Water Cooling block (EK)
3x Dell UltraSharp (U2312HM) Monitors (in Eyefinity setup) with a modded ergotnomic mount.
3x Gelid UV Reactive Green fans
XSPC Raystorm CPU waterblock
XSPC RX360 Radiator
PrimoFlex UV Green tubinh
Swiftech pump

post-10586-0-25380200-1382505641_thumb.jpg

post-10586-0-26643800-1382505683_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

ﺁﻗﺎ ﻣﺮﺳﯽ، ~ﺳﺖ ﻫﺎﯼ ﺍﻭﻥ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺭﻭ ﻫﻢ ﻣﻨﺘﻘﻞ ﻣﯿﮑﻨﻢ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺿﻤﻦ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﻋﮑﺲ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﺭﺍﻩ ﺍﻧﺪﺍﺯﯾﺶ ﻭﺍﻗﻌﺎ ﺩﺭ ﺗﻮﺍﻥ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﻣﺎ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎﯼ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﻓﮑﺮ ﻧﮑﻨﻢ ﺑﺎﺷﻪ ﺍﻣﺎ ﺧﯿﻠﯽ ﺧﻔﻨﻪ ﻭ ﺑﺎﯾﺪ ﻓﻘﻂ ﺗﻤﺎﺷﺎ ﮐﺮﺩ!

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻋﺰﯾﺰ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺍﯾﻦ ﻟﻌﻨﺘﯽ ﺑﺪﺟﻮﺭ ﭼﺸﻤﻤﻮ ﮔﺮﻓﺘﻪ ﮐﺴﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﮐﻤﮑﻢ ﮐﻨﻪ ﺑﺘﻮﻧﻢ ﺩﺭﺵ ﺑﯿﺎﺭﻡ..،؟ ﺭﺍﺳﺘﺶ ﯾﻪ ﻣﯿﺰ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯼ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﻣﺎ Case ﻫﺎﯼ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯼ ﯾﻪ ﺯﻣﺎﻧﯽ ﺗﻮ ﺑﺎﺯﺍﺭ ﺑﻮﺩ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﮔﯿﮕﺎ ﻣﯿﺰﺩ ﺍﮔﻪ ﺑﺸﻪ ﮔﯿﺮ ﺁﻭﺭﺩ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰﻡ ﮐﻪ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﺎﻻ ﯾﯿﺶ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯼ ﻫﺴﺖ ﺟﺎﺳﺎﺯﯾﺶ ﮐﻨﻢ!

ﮐﻼ ﺑﻪ ﻧﻈﺮﺗﻮﻥ ﺭﺍﻫﺶ ﭼﯽ ﻫﺴﺖ..،؟

ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﯿﻨﮕﯽ ﮐﻪ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﺮﺩﻩ ﺩﻗﯿﻘﺎ ﮐﺴﯽ ﻣﺘﻮﺟﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﭼﻪ ﺟﺰﯾﯿﺎﺗﯽ ﺭﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﻭ ﺍﺻﻼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺗﻬﯿﺸﻮﻥ ﮐﻨﻢ..،؟

ﺱ~ﺍﺳﮕﺬﺍﺭﻡ ~ﯾﺸﺎ~ﯾﺶ

ﻧﮑﺘﻪ ﻫﻤﯿﻨﻪ ﮐﻪ ﻣﻦ ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭﯼ ﺑﭻ~ﻭﻧﻢ ﺑﺮﺩ ﻭ ﻣﺨﻠﻘﺎﺗﺶ ﺭﻭ ﻧﻤﯿﺪﻭﻧﻢ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﺑﻪ ﻭﺟﻮﺩ ﻣﯿﺎﺩ ﯾﺎ ﻧﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺗﻬﻮﯾﻪ ﻭ ﺍﯾﻨﻬﺎ! ﺍﮔﻪ ﻫﻤﯿﻨﺠﻮﺭﯼ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺩﯾﮕﻪ ﮐﺴﯽ ~ﻭﻝ case ﻧﻤﯿﺪﺍﺩ! ﺭﺍﺳﺘﺶ ﻣﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﯾﻨﻪ ﻭﻟﯽ ﺍﮔﻪ ﻧﺸﻪ ﺭﻭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭﯼ ﮐﺮﺩ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﻣﺜﻞ ﻫﻤﻮﻧﻮ ﺳﻔﺎﺭﺵ ﺑﺪﻡ ﯾﺎ ﺑﺨﺮﻡ ﻣﺸﮑﻠﯽ ﻧﯽ

ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻮﻟﺮ ﻣﺮﺳﯽ ﻓﮑﺮ ﻣﯿﮑﻨﯽ ﭼﻘﺪﺭ ﺧﺮﺝ ﺑﺮﺩﺍﺭﻩ

ﻣﯿﺰﺷﻮ ﺩﺍﺭﯼ؟؟ﺍﮔﻪ ﺩﺍﺭﯼ ﮐﺎﺭﯼ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﻓﻘﻂ ﺑﺎﯾﺪ ﺧﻼﻕ ﺑﺎﺷﯽ ﻭ ﺑﺰﻧﯽ ﻣﯿﺰﻭ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﯼ ﯾﮏ ﻣﯿﻦ ﺑﺎ ﺟﺰﺋﯿﺎﺗﺶ ﮔﻮﺩ ﮐﻨﯽ...

ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﺮ ﻣﻦ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﻋﯿﻦ ﺍﻭﻥ ~ﻡ~ ﻫﺎﺭﻭ ﺑﺮﺍﺕ ﮔﯿﺮ ﺑﯿﺎﺭﻡ+ﺑﻼﮎ CPU ﻭ ﺭﺍﺩﯾﺎﺕ ﻭ ....

ﺭﺍﺳﺘﺶ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺍﯾﻦ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﺭﻭ ﺩﺍﺷﺘﻢ ﺍﻣﺎ ﺧﻮﺍﺳﺘﻢ ﺯﺭﻧﮓ ﺑﺎﺯﯼ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﺭﻡ:ﺩﯼ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺍﺭﺩ ﺧﻼﻗﯿﺖ ﺩﺍﺷﺘﻦ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﺳﺮ ﻣﯿﺰﻧﻦ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﻣﯿﺰﺩﻡ ﺷﺎﯾﺪ ﺩﯾﺪﻩ ﻧﻤﯿﺸﺪ ﺭﺍﺳﺘﯽ ﭼﻘﺪﺭ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﻣﻀﺎﺗﻮﻥ ﺷﺒﯿﻪ ﭼﯿﺰﯾﻪ ﮐﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ..ﺑﺒﻨﺪﻡ ﻫﻤﻮﻥ UP5 ﺭﻭ ﻣﯿﮕﯿﺮﻡ ﺑﺎ 770 ﻭﻟﯽ ﻣﻨﺘﻈﺮﻡ ﻓﻌﻼ 4820 ﺑﯿﺎﺩ ﺍﮔﻪ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﻣﻮﻗﻊ ﻧﻈﺮﻡ ﻧﺮﻓﺖ ﺭﻭ 4930 ﻧﮕﯿﺮﻡ :ﺩﯼ ﻭﻟﯽ ﮐﻠﯿﺎﺕ ﺣﺘﯽ ﮐﻼﮎ ﺭﻡ 2133 ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ..ﺑﺮﺩﺍﺭﻡ ﭼﻮﻥ x79 up5 ﺗﺎ 2133 ﺳﺎ~ﺭﺕ ﻣﯿﮑﻨﻪ ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺷﻤﺎ ﮐﻮﺍﺩ ﭼﻨﻠﻪ..،؟

ﮐﻼ~ﺭﻓﻮﺭﻣﻨﺲ ﭼﻄﻮﺭﻩ. ،؟

ﻋﺰﯾﺰ ﯾﻪ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﻦ ﺑﺰﻥ ﭼﻮﻥ ﺍﺣﺴﺎﺱ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺟﺎﺵ ﺍﯾﻨﺠﺎ ﻧﯿﺴﺖ ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺣﺘﻤﺎ ﮐﻤﮏ ﻣﯽ ﮐﻨﻦ

ﯾﻪ ﻣﯿﺰ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﮐﻪ ﺗﻮﺵ ﺟﺎ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﯿﺸﻪ ﯾﻪ ﮐﺎﺭﺍﯾﯽ ﮐﺮﺩ

ﻗﺜﻂ ﮐﺎﻓﯿﻪ ﻋﻼﻭﻩ ﺑﺮ ﻣﯿﺰ ﯾﻪ ﺍﺳﺘﯿﺸﻦ ﺍﻭﺭ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﯽ ﻭ ﯾﻪ ﺑﺎﮐﺲ ﻭﺍﺗﺮﮐﻮﺍﯾﻨﮓ

ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺳﻌﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﻢ ﺗﻮ ﺍﯾﻦ ﻣﻮﺭﺩ ﺍﮔﺮ ﭼﯿﺰﯼ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﮕﺬﺍﺭﻡ ﺭﻭﯼ ﻓﺮﻭﻡ

post-14229-0-38923100-1382583012_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺭﻭﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻦ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﺱ~ﺳﮕﺬﺍﺭ ﻣﯿﺸﻢ، ﺍﺻﻼ ﺷﺪﻧﯽ ﻫﺴﺖ ؟!

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اقای علیزاده فکر کنم تقریبا هر مدلی که بخواین رو میتونه واستون در بیاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﮔﺮ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﺭﻭﺵ ﺳﺎﺧﺖ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﯾﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻦ ﺍﻧﺠﺎﻡ ﺑﺪﻥ ﺱ~ﺳﮕﺬﺍﺭ ﻣﯿﺸﻢ، ﺍﺻﻼ ﺷﺪﻧﯽ ﻫﺴﺖ ؟!

داداشم قطعاتی که داری + پک مورد نظرت در مورد واترکولینگ + میزت بگذار تو همین تاپیک و یا هرجایی که دوستان بیان و برای اجرایی شدنش نظر بدن

منم با چیزایی که از همین سایت و سایت های مودینگ دیدم برای طراحیش تا حدودی میتونم کمک کنم

شما هزینه سیستم + هزینه کولینگ + میزت (عکس از میز) بگذار ببینیم چطوری میشه

ایشالله که بشه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

ﻣﺨﻠﺼﯿﻢ، ﻭﺍﻻ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻫﻨﻮﺯ ﻗﻄﻌﯽ ﻧﺸﺪﻩ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺯﯾﺎﺩ Rampage IV Extreme ﺑﺎ 4930 ﻣﯿﺒﻨﺪﻡ، ﺍﺻﻼ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ~ﮎ ﻫﺎﯼ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﯿﻨﮓ ﺍﻃﻼ ﻋﺎﺗﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﺩﻋﺎ ﺩﺍﺭﻡ، ﻋﮑﺲ ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺷﺒﺎﻫﺘﯽ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﺰ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻣﺎ ﭼﻮﻥ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﺎﻻ ﺵ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯾﻪ ﻭ ﺯﯾﺮﺵ ﻫﻢ ﺧﺎﻟﯽ ﺗﻌﺒﯿﻪ ﮐﺮﺩﻥ ﯾﻪ ﻣﺤﻔﻈﻪ ﮐﯿﺲ ﺯﯾﺮﺵ ﺭﺍﺣﺘﺘﺮﻩ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﺰﻭ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﮔﻪ ﺑﺸﻪ ﻭ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻧﺸﻢ 2 ﺗﻮﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﺰ ﺗﻮ ﻋﮑﺲ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﮐﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ (ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﻋﻠﯿﺰﺍﺩﻩ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﺰ 2 ﺗﻮﻣﻦ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻗﯿﻤﺘﺸﻪ ﻓﻘﻂ) ﺿﻤﻦ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﻓﺮﻓﻮﺭﮊﻩ ﮐﺎﺭ ﺩﺳﺘﻪ ﻭ ﺍﻻ ﻥ ﺑﺎ 5 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻫﻢ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ﺗﻮ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻭﺍﻭﯾﻼ :ﺩﯼ

ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ 10 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﺷﺪﻩ ﺍﻣﺎ ~ﻭﻝ ﮐﯿﺲ ﻭ ﮐﻮﻟﺮﺷﻮ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﯿﻨﮓ ﺩﯾﮕﻪ.. ﺩﯾﮕﻪ ﻫﺮ ﮔﻠﯽ ﺯﺩﯼ ﺑﻪ ﺳﺮ ﺧﻮﺩﺕ ﺯﺩﯼ :ﺩﯼ

ﺩﺍﺩﺍﺷﻢ ﻗﻄﻌﺎﺗﯽ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ + ~ﮎ ﻣﻮﺭﺩ ﻧﻈﺮﺕ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻭﺍﺗﺮﮐﻮﻟﯿﻨﮓ + ﻣﯿﺰﺕ ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺗﻮ ﻫﻤﯿﻦ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﻭ ﯾﺎ ﻫﺮﺟﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺑﯿﺎﻥ ﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﺟﺮﺍﯾﯽ ﺷﺪﻧﺶ ﻧﻈﺮ ﺑﺪﻥ

ﻣﻨﻢ ﺑﺎ ﭼﯿﺰﺍﯾﯽ ﮐﻪ ﺍﺯ ﻫﻤﯿﻦ ﺳﺎﯾﺖ ﻭ ﺳﺎﯾﺖ ﻫﺎﯼ ﻣﻮﺩﯾﻨﮓ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻃﺮﺍﺣﯿﺶ ﺗﺎ ﺣﺪﻭﺩﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﮐﻤﮏ ﮐﻨﻢ

ﺷﻤﺎ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ + ﻫﺰﯾﻨﻪ ﮐﻮﻟﯿﻨﮓ + ﻣﯿﺰﺕ (ﻋﮑﺲ ﺍﺯ ﻣﯿﺰ) ﺑﮕﺬﺍﺭ ﺑﺒﯿﻨﯿﻢ ﭼﻄﻮﺭﯼ ﻣﯿﺸﻪ

ﺍﯾﺸﺎﻟﻠﻪ ﮐﻪ ﺑﺸﻪ

ﻣﻮﻓﻖ ﺑﺎﺷﯽ

post-14229-0-35315500-1382701218_thumb.jpg

post-14229-0-40163500-1382701234_thumb.jpg

post-14229-0-83434500-1382701278_thumb.jpg

post-14229-0-90034600-1382701297_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

داداش با این میز نمیشه!

ولی من یه دونه دیدم، work log بود، از ساخت همین مدل ها!
کار سختی نیست!

اتفقا از مدل کیس راحت تره!

چون همه چی رو خودت میسازی!

http://www.desktopped.com/featured/mods

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ﻣﺨﻠﺼﯿﻢ، ﻭﺍﻻ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻫﻨﻮﺯ ﻗﻄﻌﯽ ﻧﺸﺪﻩ ﻧﮕﺮﻓﺘﻢ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺍﺣﺘﻤﺎﻝ ﺯﯾﺎﺩ Rampage IV Extreme ﺑﺎ 4930 ﻣﯿﺒﻨﺪﻡ، ﺍﺻﻼ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ~ﮎ ﻫﺎﯼ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﯿﻨﮓ ﺍﻃﻼ ﻋﺎﺗﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ ﻭ ﺍﻟﺘﻤﺎﺱ ﺩﻋﺎ ﺩﺍﺭﻡ، ﻋﮑﺲ ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﻫﻢ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﻣﯿﺪﻭﻧﻢ ﺷﺒﺎﻫﺘﯽ ﺑﻪ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﺰ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺍﻣﺎ ﭼﻮﻥ ﺩﯾﺪﻡ ﺑﺎﻻ ﺵ ﺷﯿﺸﻪ ﺍﯾﻪ ﻭ ﺯﯾﺮﺵ ﻫﻢ ﺧﺎﻟﯽ ﺗﻌﺒﯿﻪ ﮐﺮﺩﻥ ﯾﻪ ﻣﺤﻔﻈﻪ ﮐﯿﺲ ﺯﯾﺮﺵ ﺭﺍﺣﺘﺘﺮﻩ ﺑﻌﺪ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﺰﻭ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻡ ﺍﮔﻪ ﺑﺸﻪ ﻭ ﻣﺠﺒﻮﺭ ﻧﺸﻢ 2 ﺗﻮﻣﻦ ﺑﺮﺍﯼ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﺰ ﺗﻮ ﻋﮑﺲ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﮐﻨﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﻬﺘﺮ ﻣﯿﺸﻪ (ﺑﻪ ﮔﻔﺘﻪ ﺁﻗﺎﯼ ﻋﻠﯿﺰﺍﺩﻩ ﺍﻭﻥ ﻣﯿﺰ 2 ﺗﻮﻣﻦ ﺑﻠﮑﻪ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﻗﯿﻤﺘﺸﻪ ﻓﻘﻂ) ﺿﻤﻦ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﻣﯿﺒﯿﻨﯿﺪ ﻓﺮﻓﻮﺭﮊﻩ ﮐﺎﺭ ﺩﺳﺘﻪ ﻭ ﺍﻻ ﻥ ﺑﺎ 5 ﻣﯿﻠﯿﻮﻥ ﻫﻢ ﺩﺭﺳﺖ ﻧﻤﯿﮑﻨﻦ ﺗﻮ ﺷﻬﺮﺳﺘﺎﻥ ﺩﯾﮕﻪ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﻭﺍﻭﯾﻼ :ﺩﯼ

ﻫﺰﯾﻨﻪ ﺳﯿﺴﺘﻢ 10 ﺑﻪ ﺑﺎﻻ ﺷﺪﻩ ﺍﻣﺎ ~ﻭﻝ ﮐﯿﺲ ﻭ ﮐﻮﻟﺮﺷﻮ ﮔﻔﺘﻢ ﺑﺰﺍﺭﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﯿﻨﮓ ﺩﯾﮕﻪ.. ﺩﯾﮕﻪ ﻫﺮ ﮔﻠﯽ ﺯﺩﯼ ﺑﻪ ﺳﺮ ﺧﻮﺩﺕ ﺯﺩﯼ :ﺩﯼ

داداشم بیا اول در مورد میز به یه نتیجه ای برسیم بعد با کمک بچه های حرفه ای تر در مورد قطعات واتر کولر و سیستم بحث کن

در مورد میز باید میز فضای خالی زیرش داشته باشه و یا اونقدر عمق که بشه مقداری رو برای سیستم بگذاری (در صورتی که بخوای سیستم رو زیرش به کار ببری)

اگر میز شما به اندازه ای هست که بشه یه مادربرد رو بگذاری و یه مقدار فضا برای کیبرد و موس هم داشته باشه مثل نمونه بالا میشه کار کرد

شما طول و عرض میز رو بهم بده

اگر ساکن تهران باشی که خیلی عالی میشه چون همه چیز در دسترش هست.

در صورتی که میز عمق داشته باشه :

فکر من اینه شما اول یه میز اورکلاک گرین که شفاف هست تهیه می کنی .

بگذاری یه سمت میزت تو عکس که میز بزرگی بود حدود 400 میلیمتر از میز رو این طوری اشغال می کنی

سمت راست میز یا همین سایز یه میز طراحی می کنیم برای کولرها

سیستم انتقال مایع خنک کننده با یه رنگ فسفری از زیر میز رد میشه به طوری که یه حالت نیم مسطتیل رو تشکیل بده

که وقتی صفحه کلید و موس رو گذاشتی بازم خودش زو نشون بده

2 حالت برای قرار گرفتن مونیتور وجود داره

اول اینکه مانیتور وسط این دو تا قرار بگیره

دوم یه سطحی ایجاد بشه که دو تا مستطیل رو با هم یکی کنه

لینک گرین :

http://www.green-case.com/products/case/openfarme/case.php?model=ocstation

مدل ها

post-10586-0-57155500-1382770072_thumb.jpg

post-10586-0-03827800-1382770085_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان ساخت این مدل بسیار سخته امیدوارم که موفق بشین

در مورد قطعات واتر کولینک اگه بخواید میتونم کمک کنم الان 7 ماهه همه قطعات و رویو ها رو میخونم بعضی هاش رو هم دارم  البته اون اواخر کار هست اصل مطلب میز هست بعدش میشه به اونا هم رسید مثلا واسه همین مایعی که دوستمون گفتن میتونید یه پاستل سبز+ میهم دای یو وی که با چند قطره یو وی میشه استفاده کرد. البته گفتم اول باید میزی در کار باشه تا یعد کولینگ مشخص شه فقط اینو بهت بگم زیر 8 تومن نمیشه دوست عزیز اینو در نظر داشته باشین تازه اونم اگه قطعات اصلی رو داشته باشین مثل گرافیک و مادربورد و ... رو البته اگه بخواین همه چیز واترکولینگ باشه این عکس ها رو هم یه نگاه بندازین

post-11219-0-73440100-1382776885_thumb.jpgpost-11219-0-78631200-1382776948_thumb.jpgpost-11219-0-69885200-1382777004_thumb.jpg

post-11219-0-22444500-1382777084_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان ساخت این مدل بسیار سخته امیدوارم که موفق بشین

در مورد قطعات واتر کولینک اگه بخواید میتونم کمک کنم الان 7 ماهه همه قطعات و رویو ها رو میخونم بعضی هاش رو هم دارم  البته اون اواخر کار هست اصل مطلب میز هست بعدش میشه به اونا هم رسید مثلا واسه همین مایعی که دوستمون گفتن میتونید یه پاستل سبز+ میهم دای یو وی که با چند قطره یو وی میشه استفاده کرد. البته گفتم اول باید میزی در کار باشه تا یعد کولینگ مشخص شه فقط اینو بهت بگم زیر 8 تومن نمیشه دوست عزیز اینو در نظر داشته باشین تازه اونم اگه قطعات اصلی رو داشته باشین مثل گرافیک و مادربورد و ... رو البته اگه بخواین همه چیز واترکولینگ باشه این عکس ها رو هم یه نگاه بندازین

attachicon.gifcross101.jpgattachicon.gifcross103.jpgattachicon.gifcross102.jpg

عزیز این خیلی زیباست

واقعا هم پول میبره

باید طراحی کنی

بدی برش کار

خیلی ...

اما آخرش خیلی خوبه !

لینک به دیدگاه

ﺁﻗﺂ ﺧﯿﻠﯽ ﻟﻄﻒ ﮐﺮﺩﯼ

ﻋﮑﺲ ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﮐﻪ ﮔﺬﺍﺷﺘﻢ ﺩﯾﮕﻪ! ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ ﭼﻘﺪﺭ ﺟﺎ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﺎﻣﻼ 5 ﮐﯿﺶ ﻭ ﺑﺮﺩ ﻫﻢ ﺯﯾﺮﺵ ﺟﺎ ﻣﯿﺸﻪ، ﺗﻮ ﯾﮑﯽ ﺍﺯ ﻋﮑﺲ ﻫﺎ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﯼ ﻣﯿﺒﯿﻨﯽ ~ﺍﯾﻪ ﻣﺎﻧﯿﺘﻮﺭ ﯾﻪ ﮐﻢ ﻣﻌﻠﻮﻣﻪ IPS 226V ﻫﺴﺖ ﯾﻌﻨﯽ ﺷﻤﺎ ﻣﯿﮕﯽ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﺳﻤﺖ ﭺ~ ﺑﺮﺩ ﺭﻭ ﺑﺒﻨﺪﯾﻢ ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﮐﻮﻟﺮ ﺑﻌﺪ ﺑﯿﺎﯾﻢ ﺷﻠﻨﮕﺎﺵ ﺭﻭ ﺑﮑﺸﯿﻢ ﺗﺎ ﺍﻭﻥ ﺳﻤﺖ ﻣﯿﺰ؟

ﺭﺍﺳﺘﯽ ﺭﻧﮓ ﻣﺎﯾﻊ ﺭﻭ ﭼﺠﻮﺭﯼ ﺩﺭﺳﺖ ﻣﯿﮑﻨﻦ؟ ﻣﻦ ﻋﺎﺷﻖ ﺍﻭﻥ Reservoir ﻫﺎﯼ ﺍﺳﺘﻮﺍﻧﻪ ﺍﻡ، ﭼﯿﺰﯼ ﺑﺎﺣﺎﻝ ﺗﺮ ﺍﺯ ﻣﺪﻝ ﻧﺪﯾﺪﻡ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﻣﺎﻝ Zalman ﻧﻪ؟ ﻫﺮﺩﻭﻧﺶ ﭼﻘﺪﺭ ﺩﺭ ﻣﯿﺎﺩ؟ ﻫﺮﭼﯽ ﺑﯿﺸﺘﺮ ﺑﺒﻨﺪﯼ ﭼﻪ ﺗﺎﺛﯿﺮﯼ ﺗﻮ ﮐﺎﺭﺍﯾﯽ ﺩﺍﺭﻩ؟

ﺍﻭﻥ ﮔﯿﺲ ﮔﺮﯾﻦ ﻇﺎﻫﺮﺍ ﻫﻢ ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺪﯾﻤﯿﻪ ﻫﻢ ﻧﺎﻣﻮﺟﻮﺩ ﻫﻢ Rampage extreme ﺗﻮﺵ ﺟﺎ ﻧﻤﯿﺸﻪ

ﺩﺍﺩﺍﺷﻢ ﺑﯿﺎ ﺍﻭﻝ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﯿﺰ ﺑﻪ ﯾﻪ ﻧﺘﯿﺠﻪ ﺍﯼ ﺑﺮﺳﯿﻢ ﺑﻌﺪ ﺑﺎ ﮐﻤﮏ ﺑﭽﻪ ﻫﺎﯼ ﺣﺮﻓﻪ ﺍﯼ ﺗﺮ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻗﻄﻌﺎﺕ ﻭﺍﺗﺮ ﮐﻮﻟﺮ ﻭ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺑﺤﺚ ﮐﻦ

ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﯿﺰ ﺑﺎﯾﺪ ﻣﯿﺰ ﻓﻀﺎﯼ ﺧﺎﻟﯽ ﺯﯾﺮﺵ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻭ ﯾﺎ ﺍﻭﻧﻘﺪﺭ ﻋﻤﻖ ﮐﻪ ﺑﺸﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭﯼ ﺭﻭ ﺑﺮﺍﯼ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ (ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﺑﺨﻮﺍﯼ ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺭﻭ ﺯﯾﺮﺵ ﺑﻪ ﮐﺎﺭ ﺑﺒﺮﯼ)

ﺍﮔﺮ ﻣﯿﺰ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺍﯼ ﻫﺴﺖ ﮐﻪ ﺑﺸﻪ ﯾﻪ ﻣﺎﺩﺭﺑﺮﺩ ﺭﻭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﯾﻪ ﻣﻘﺪﺍﺭ ﻓﻀﺎ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﯿﺒﺮﺩ ﻭ ﻣﻮﺱ ﻫﻢ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ ﻣﺜﻞ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﺑﺎﻻ ﻣﯿﺸﻪ ﮐﺎﺭ ﮐﺮﺩ

ﺷﻤﺎ ﻃﻮﻝ ﻭ ﻋﺮﺽ ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﺑﻬﻢ ﺑﺪﻩ

ﺍﮔﺮ ﺳﺎﮐﻦ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺑﺎﺷﯽ ﮐﻪ ﺧﯿﻠﯽ ﻋﺎﻟﯽ ﻣﯿﺸﻪ ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﯿﺰ ﺩﺭ ﺩﺳﺘﺮﺵ ﻫﺴﺖ.

ﺩﺭ ﺻﻮﺭﺗﯽ ﮐﻪ ﻣﯿﺰ ﻋﻤﻖ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ :

ﻓﮑﺮ ﻣﻦ ﺍﯾﻨﻪ ﺷﻤﺎ ﺍﻭﻝ ﯾﻪ ﻣﯿﺰ ﺍﻭﺭﮐﻼﮎ ﮔﺮﯾﻦ ﮐﻪ ﺷﻔﺎﻑ ﻫﺴﺖ ﺗﻬﯿﻪ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ .

ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﯾﻪ ﺳﻤﺖ ﻣﯿﺰﺕ ﺗﻮ ﻋﮑﺲ ﮐﻪ ﻣﯿﺰ ﺑﺰﺭﮔﯽ ﺑﻮﺩ ﺣﺪﻭﺩ 400 ﻣﯿﻠﯿﻤﺘﺮ ﺍﺯ ﻣﯿﺰ ﺭﻭ ﺍﯾﻦ ﻃﻮﺭﯼ ﺍﺷﻐﺎﻝ ﻣﯽ ﮐﻨﯽ

ﺳﻤﺖ ﺭﺍﺳﺖ ﻣﯿﺰ ﯾﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﺳﺎﯾﺰ ﯾﻪ ﻣﯿﺰ ﻃﺮﺍﺣﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﯿﻢ ﺑﺮﺍﯼ ﮐﻮﻟﺮﻫﺎ

ﺳﯿﺴﺘﻢ ﺍﻧﺘﻘﺎﻝ ﻣﺎﯾﻊ ﺧﻨﮏ ﮐﻨﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﯾﻪ ﺭﻧﮓ ﻓﺴﻔﺮﯼ ﺍﺯ ﺯﯾﺮ ﻣﯿﺰ ﺭﺩ ﻣﯿﺸﻪ ﺑﻪ ﻃﻮﺭﯼ ﮐﻪ ﯾﻪ ﺣﺎﻟﺖ ﻧﯿﻢ ﻣﺴﻄﺘﯿﻞ ﺭﻭ ﺗﺸﮑﯿﻞ ﺑﺪﻩ

ﮐﻪ ﻭﻗﺘﯽ ﺻﻔﺤﻪ ﮐﻠﯿﺪ ﻭ ﻣﻮﺱ ﺭﻭ ﮔﺬﺍﺷﺘﯽ ﺑﺎﺯﻡ ﺧﻮﺩﺵ ﺯﻭ ﻧﺸﻮﻥ ﺑﺪﻩ

2 ﺣﺎﻟﺖ ﺑﺮﺍﯼ ﻗﺮﺍﺭ ﮔﺮﻓﺘﻦ ﻣﻮﻧﯿﺘﻮﺭ ﻭﺟﻮﺩ ﺩﺍﺭﻩ

ﺍﻭﻝ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﺎﻧﯿﺘﻮﺭ ﻭﺳﻂ ﺍﯾﻦ ﺩﻭ ﺗﺎ ﻗﺮﺍﺭ ﺑﮕﯿﺮﻩ

ﺩﻭﻡ ﯾﻪ ﺳﻄﺤﯽ ﺍﯾﺠﺎﺩ ﺑﺸﻪ ﮐﻪ ﺩﻭ ﺗﺎ ﻣﺴﺘﻄﯿﻞ ﺭﻭ ﺑﺎ ﻫﻢ ﯾﮑﯽ ﮐﻨﻪ

ﻟﯿﻨﮏ ﮔﺮﯾﻦ :

http://www.green-case.com/products/case/openfarme/case.php?model=ocstation

ﻣﺪﻝ ﻫﺎ

attachicon.gif1.jpg

attachicon.gif2.jpg

لینک به دیدگاه

البته خوب این و گذاشتم فقط ببینن والا مثل اینو نمیشه دراورد به این راحتی اینا کلی زمان و هزینه و دم دستگاه واسش بوده

لینک به دیدگاه

داداش رنگ رو با بهترین کیفیت و زیبایی اقای علیزاده دارن از اون لحاظ خیالت راحت .post-11219-0-28619100-1382787635_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

ﺑﺰﺍﺭ ﻫﻤﻮﻥ ﻭﺭﮎ ﻻﮒ ﺭﻭ ﺑﯿﻨﯿﻢ ﺍﯾﻨﮏ ﺑﺒﯿﻦ ﻓﮑﺮ ﮐﻨﻢ ﺑﺎ ﻣﯿﺰ ﻣﻦ ﻫﻤﭽﯿﻦ ﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺸﻪ ﺩﺭ ﺁﻭﺭﺩ

http://www.desktopped.com/featured/2011/04/high-performance-custom-rig-built-inside-a-glass-desk/

ﺩﺍﺩﺍﺵ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻣﯿﺰ ﻧﻤﯿﺸﻪ!

ﻭﻟﯽ ﻣﻦ ﯾﻪ ﺩﻭﻧﻪ ﺩﯾﺪﻡ، work log ﺑﻮﺩ، ﺍﺯ ﺳﺎﺧﺖ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺪﻝ ﻫﺎ!

ﮐﺎﺭ ﺳﺨﺘﯽ ﻧﯿﺴﺖ!

ﺍﺗﻔﻘﺎ ﺍﺯ ﻣﺪﻝ ﮐﯿﺲ ﺭﺍﺣﺖ ﺗﺮﻩ!

ﭼﻮﻥ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺭﻭ ﺧﻮﺩﺕ ﻣﯿﺴﺎﺯﯼ!

http://www.desktopped.com/featured/mods

ویرایش شده توسط Modan
لینک به دیدگاه

ﺩﺍﺩﺍﺵ ﺭﻧﮓ ﺭﻭ ﺑﺎ ﺑﻬﺘﺮﯾﻦ ﮐﯿﻔﯿﺖ ﻭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﺍﻗﺎﯼ ﻋﻠﯿﺰﺍﺩﻩ ﺩﺍﺭﻥ ﺍﺯ ﺍﻭﻥ ﻟﺤﺎﻅ ﺧﯿﺎﻟﺖ ﺭﺍﺣﺖ .attachicon.gifDSC_0087.jpg

ﺩﺍﻻ ﺗﺮﺳﯿﺪﻡ ﮔﻔﺘﺲ 8 ﺗﻮﻣﻦ ﻓﮑﺮ ﮔﺮﺩﻡ ﻣﻨﻈﻮﺭﺕ ﺍﯾﻨﻪ ﻫﻤﭽﻮﻥ ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭ ﺑﺒﺎﺭﻡ ﺩﺍﺩﺍﺵ ﺍﻣﮑﺎﻧﺎﺕ ﺩﺭ ﺧﻂ ﻓﻘﺮﻩ ﺩﯾﮕﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯾﻢ ﺑﺎ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﻫﺎﻣﻮﻥ ﯾﻪ ﭼﯿﺰﯼ ﺩﺭ ﺑﯿﺎﺭﯾﻢ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﺳﺘﻢ 8 ﺗﻮﻣﻦ ﺩﯾﮕﻪ ﻫﺰﯾﻨﻪ ﻣﯿﺰ ﻭ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﮐﻨﻢ ﺩﻭﺍﻝ Xeon ﻣﯿﺒﺴﺘﻢ ﺑﺎ 20 ﺗﺎ، ~ﻭﻟﯽ ﮐﻪ ﺑﺎ ﺳﺨﺘﯽ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻣﯿﺎﺩ ﺣﯿﻔﻪ!

ﺿﻤﻨﺎ ﺁﻗﺎﯼ ﻋﻠﯿﺰﺍﺩﺗﻮﻥ ﻣﺜﻞ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻫﻢ ﻧﯿﺎﺯﯼ ﻧﺪﺍﺭﻥ ﻫﻢ ﮐﻼﺳﺸﻮﻥ ﺧﯿﻠﯽ ﺑﺎﻻ ﺳﺖ ﺍﻓﺘﺨﺎﺭ ﻧﻤﯿﺪﻥ ﭼﻮﻥ ﺍﺯﺷﻮﻥ ﺩﻋﻮﺕ ﮐﺮﺩﻡ ﺗﻮ ﺗﺎ~ﯾﮏ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﻨﻦ ﻧﻪ ~ﺍﺳﺨﯽ ﺩﺍﺩﻥ ﻧﻪ ﺷﺮﮐﺖ ﮐﺮﺩﻥ ﺑﻪ ﻫﺮ ﺣﺎﻝ ﺧﻮﺩﻣﻮﻥ ﺩﺭﺵ ﻣﯿﺎﺭﯾﻢ ﻏﻤﯽ ﻧﯿﺴﺖ  :ﺩﯼ

لینک به دیدگاه

ببین عزیز دل، وقتی توی میز میخوای بزاری، باید به کولینگ توجه ویژه کنی!
شما میزی که داری، هیج جوره امکان اینکه بهش چیزی اضافه کنی نیست!

میشه یه کاریش کرد، اما اگه میخوای یه چی خفن و خوب دراد؛ با این نمیشه!
http://rog.asus.com/forum/showthread.php?33072-Build-Log-Project-Abyss&country=&status=

ببین اینو، بگردی بازم پیدا میکنی!

لینک به دیدگاه

ﺧﻮﺏ ﻣﻨﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺗﻮﺟﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﺍﯼ ﮔﻨﻢ ﺩﯾﮕﻪ!

ﺍﮔﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭﺕ ﺍﺯ ﺧﻔﻦ ﻭ ﺧﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﻠﻪ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﺍﮔﻪ ﺑﺪﻧﻦ ﻣﺎ ﺑﺎ ﭼﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﻋﮑﺲ ﺍﯾﻨﻬﺎﺭﻭ ﻧﻤﯿﺰﺍﺭﻥ ﺗﻮ ﻧﺖ ﺭﯾﺎ ﻧﺸﻪ :ﺩﯼ

ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺪﻭﻥ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺁﻗﺎ ﺣﺎﻣﺪ ﺣﺪﺍﻗﻌﻞ 8 ﺗﺎ ﺧﺮﺝ ﺩﺍﺭﻩ

ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﻣﯿﺰ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺯﺕ ﺩﺍﺭﻡ، ﺍﻻﻥ ﺯﯾﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺒﺰ ﻫﻤﻪ ﻓﻀﺎ ﺧﺎﻟﯽ ﻫﺴﺖ، ﺣﺎﻻ

ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﻀﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺩﻟﺨﻮﺍﻩ ﺑﯿﻨﺪﻡ ﻭ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﻨﺪﯾﺶ ﮐﻨﻢ، ﻧﻤﯿﺶ!!!!؟

ﺑﺒﯿﻦ ﻋﺰﯾﺰ ﺩﻝ، ﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮﯼ ﻣﯿﺰ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﺑﺰﺍﺭﯼ، ﺑﺎﯾﺪ ﺑﻪ ﮐﻮﻟﯿﻨﮓ ﺗﻮﺟﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﮐﻨﯽ!

ﺷﻤﺎ ﻣﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯼ، ﻫﯿﺞ ﺟﻮﺭﻩ ﺍﻣﮑﺎﻥ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﺑﻬﺶ ﭼﯿﺰﯼ ﺍﺿﺎﻓﻪ ﮐﻨﯽ ﻧﯿﺴﺖ!

ﻣﯿﺸﻪ ﯾﻪ ﮐﺎﺭﯾﺶ ﮐﺮﺩ، ﺍﻣﺎ ﺍﮔﻪ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﻪ ﭼﯽ ﺧﻔﻦ ﻭ ﺧﻮﺏ ﺩﺭﺍﺩ؛ ﺑﺎ ﺍﯾﻦ ﻧﻤﯿﺸﻪ!

http://rog.asus.com/forum/showthread.php?33072-Build-Log-Project-Abyss&country=&status=

ﺑﺒﯿﻦ ﺍﯾﻨﻮ، ﺑﮕﺮﺩﯼ ﺑﺎﺯﻡ ~ﯾﺪﺍ ﻣﯿﮑﻨﯽ!

لینک به دیدگاه

ﺧﻮﺏ ﻣﻨﻢ ﻣﯿﺨﻮﺍﻡ ﺗﻮﺟﻪ ﻭﯾﮋﻩ ﺍﯼ ﮔﻨﻢ ﺩﯾﮕﻪ!

ﺍﮔﻪ ﻣﻨﻈﻮﺭﺕ ﺍﺯ ﺧﻔﻦ ﻭ ﺧﻮﺏ ﻣﺜﻞ ﻧﻤﻮﻧﻪ ﻫﺎﯼ ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﻠﻪ ﻧﻤﯿﺸﻪ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﺍﮔﻪ ﺑﺪﻧﻦ ﻣﺎ ﺑﺎ ﭼﻪ ﻗﯿﻤﺖ ﻫﺎﯾﯽ ﺧﺮﯾﺪ ﻣﯿﮑﻨﯿﻢ ﺩﯾﮕﻪ ﻋﮑﺲ ﺍﯾﻨﻬﺎﺭﻭ ﻧﻤﯿﺰﺍﺭﻥ ﺗﻮ ﻧﺖ ﺭﯾﺎ ﻧﺸﻪ :ﺩﯼ

ﻭ ﺍﻟﺒﺘﻪ ﺩﺭﺳﺖ ﮐﺪﻭﻥ ﺍﻭﻧﻬﺎ ﺑﻪ ﻗﻮﻝ ﺁﻗﺎ ﺣﺎﻣﺪ ﺣﺪﺍﻗﻌﻞ 8 ﺗﺎ ﺧﺮﺝ ﺩﺍﺭﻩ

ﺩﺭ ﺭﺍﺑﻄﻪ ﺑﺎ ﻣﯿﺰ ﯾﻪ ﺳﻮﺍﻝ ﺍﺯﺕ ﺩﺍﺭﻡ، ﺍﻻﻥ ﺯﯾﺮ ﻫﻤﯿﻦ ﻣﺒﺰ ﻫﻤﻪ ﻓﻀﺎ ﺧﺎﻟﯽ ﻫﺴﺖ، ﺣﺎﻻ

ﺍﮔﻪ ﺍﯾﻦ ﻓﻀﺎ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺩﻟﺨﻮﺍﻩ ﺑﯿﻨﺪﻡ ﻭ ﻗﺴﻤﺖ ﺑﻨﺪﯾﺶ ﮐﻨﻢ، ﻧﻤﯿﺶ!!!!؟

نه دیگه 8 تومن!

اصلا، وردار یه طرح بزن واسه خودت، برو بده به اقای نجار، بگو اینو واسه من بسازی چقدر میشه!

یکم سایزش باید از میز کامپیوتر کوچیک تر باشه!

فرقش هم اینه که یکم سوراخاش بیشتر هست! و البته اینکه چوب هم شاید کمتر ببره! چون فضاهایی مثل کشو یا فضای کیس ازش خارج میشه!

دیگه خیلی خفن بخواد قیمت بوخوره، البته با توجه به طرح اگه زیاد فضایی نباشه، میشه 2 تومن!

2 تومن هم کلا واسه کولینگ و فن هایی که بخوای ببندیو بقیش!

سنگ هم بترکه 1 تومن روی هوا خرج بشه! میشه 5 تومن کلا!

تازه مطمئن هم هستم که باز کلی کمتر میشه!

اینایی که داری میبینی؛ فقط خیلی خوشگله، وگرنه خرج زیادی ور نداشته!

من خودم یه دونه دیگه دیدم، کل اتاق رو طرف اومد کرد میز و سیستم رو گذاشت توش، پیدا نکردم لینک رو بدمش بهت!

چوب میخوای کار کنی، ارزون در میاد!

------------------------------------

در مورد میز خودت، میشه هرکاری که بخوای باهاش انجام بدی! اما به نظر من قشنگ نمیشه!

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم دوستان تو این کارا موفق باشن یه جورایی خودم حال میکنم.واسه همین من میگم خرج داره منکلشو با کولینگ گفتم 8تومن نه میزوpost-11219-0-56515400-1382791168_thumb.jpgpost-11219-0-40369200-1382791182_thumb.jpgpost-11219-0-03885700-1382791202_thumb.jpg

ویرایش شده توسط hamed1715
لینک به دیدگاه

خیلی دوست دارم دوستان تو این کارا موفق باشن یه جورایی خودم حال میکنم.واسه همین من میگم خرج داره منکلشو با کولینگ گفتم 8تومن نه میزو

دقیقا منم مثه شما!

با کولینگ هم اونقدر نمیشه!

کولینگ واسه فضا نورد نمیخوای بزاری که!

http://lioncomputer.ir/product/3012/XSPC%20EX240%20Dual%20fan%20WaterCooling%20Radiator/

http://lioncomputer.ir/product/3013/XSPC%20X2O%20750%20V4%20Dual%20Bay%20WaterCooling%20Pump/

http://lioncomputer.ir/product/2126/XSPC%20RayStorme%20Intel%20CPU%20Water%20Block/

فقط رادیاتور 2 تا باشه، با بلاک رم و گرافیک میشه 2 تومن دیگه!

تازه من دارم شاهانه میگم! چون اصلا نیازی نیست به 2تا رادیاتور!!!!

بهترینش استفاده از 360 میلی متری هست!

لینک به دیدگاه

رادیات 360 اگر بخوان جواب بده حتما 2 تا اونم نه lp یچیزی مثل rx360 میخواد .شما حداقل 20 تا فیتیگ میخواین و 1/4 های 90 درجه هر فیتینگ دستکم و میانگین 7 دلار پاتوندر میاد البته برندی مثل bitspower بیشتر میشه و xspc کمتر.مخزن اکسترنال استوانه ای ایران نیست یا باید بسازید یا از اونور بیارین که هزینه میره بالاشیلنگ هم میخواد بلاک گرافیک به تنهایی 400 به بالا هست .حیف کاش میشد مستقیم خرید کرد

لینک به دیدگاه

رادیات 360 اگر بخوان جواب بده حتما 2 تا اونم نه lp یچیزی مثل rx360 میخواد .شما حداقل 20 تا فیتیگ میخواین و 1/4 های 90 درجه هر فیتینگ دستکم و میانگین 7 دلار پاتوندر میاد البته برندی مثل bitspower بیشتر میشه و xspc کمتر.مخزن اکسترنال استوانه ای ایران نیست یا باید بسازید یا از اونور بیارین که هزینه میره بالاشیلنگ هم میخواد بلاک گرافیک به تنهایی 400 به بالا هست .حیف کاش میشد مستقیم خرید کرد

مگه سیستمی که دارن چی هست که بخواد جواب بده؟؟؟؟؟

اگر برای تهویه داخل میگین، که وقتی میشه از طریق فن هوا رو جا به جا کرد، چرا اون حرکت آخه؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم اینو فقط بر اساس فکر خودم نمیگم.اینو اتفاقا خودم  رانجمن overclock .net پرسیدم وب هم گفتن در صورت استفاده از واتربلاک برای رم گرافیک پردازنده و مادربورد برای دستیابی به دمای مناسب باید از دوتا رادیات 360 کمک بگیرید که همه در یک لوپ قرار نگیرند

البته اگه بخوان با فن خنک کنن اون یچیز دیگست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...