رفتن به مطلب

فروش فوری یک عدد Power Green GP-685-B

omidtb
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروش فوری یک عدد Power Green GP-685-B 

توضیحات : این باور توسط گرانتی گرین تعویض شده یکی باور قبلی همین مدل یعنی 685 بود که به دلیل مشکل فنی گارانتی این باور را که اکبند هم هست و تا تاریخ 94/8/16 که از گارانتی باور قبلی مانده به این باور اضافه شده ( حدود 2 سال گرانتی تعویض درجا که هم روی پاور نوشته شده و هم در سیستم ثبت شده ) به من داد و چون این زمان تعویض حدود یک هفته طول کشید و من هم به سیستم نیاز داشتم رفتم و یک باور 850 گرین خریدم از این رو میخوام بفروشم 

این رو هم اضافه کنم که این خود شرکت جعبه این باور رو به من ندادن و جعبه ای که موجوده برای باور قبلی هست

و همچنین باور اولیه مدل فن سبز بود و این باوری که الان موجوده فن مشکی در مورد تفاوت اگر دوستان اطلاعی دارن بگن

اینم لینک این مدل :Green GP685B Power
قیمت پایه ‍‍:290 هزار تومان تومن 

قیمت فروش فروی 320 هزار تومان 

فروش در مشهد به صورت حضوری و دیگر شهرستانها اول واریز بعد ارسال (هزینه ارسال به خریدار)

فروش هم زمان در پرسین تولس http://forum.persiantools.com/t472417.html#post8424011

فروخته شد در خارج از تاپیک

post-6256-0-17000400-1383496750_thumb.jpg

post-6256-0-63859100-1383496800_thumb.jpg

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

قیمت؟

قیمت پایه ‍‍:300 هزار تومان تومن 

قیمت فروش فروی 360 هزار تومان 

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

عکس ها آبدیت شد 

ویرایش شده توسط omidt
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...