رفتن به مطلب

نظر سنجی درمورد بهترین برند سازنده کارت گرافیک

اشتراک گذاری

بهترین برند سازنده کارت گرافیک  

646 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام برند کارت گرافیک های بهتری میسازد

Recommended Posts

متاسفانه ایسوس جدیدا کیفیتش بد شده  از اون بدتر گارانتیش (ویستا) هست که واقعا ارزش خرید نداره.

گیگابایت حرف نداره هم گارانتیش هم کیفیت ادم خیالش راحته مخصوصا مدل 970 گیگا حرف اول میزنه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام دوستان یه سوال داشتم می خواستم بدونم پسوند  TI به معنی چی هست که در کارت های گرافیک هست؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال داشتم می خواستم بدونم پسوند  TI به معنی چی هست که در کارت های گرافیک هست؟؟ :-?

سئوال جالبیه

فکر کنم اولین بار در geforce 4 Ti استفاده شد و نسخه بهبود یافته با فرکانس هسته و مموری کلاک بالاتر بود. در جدول تناوبی Ti به معنای تیتانیوم است. در کارتهای انویدیا میشه گفت فقط یک علامت و نشان تجاری محصوله.

من که نتونستم چیزی پیدا کنم.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما

می خواستم ببینم که این پسوندها بهتر هستن یا فرقی ندارن

کلا خوب هستن یا نه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

وقتی گلکسی و گینوارد دو تا و شش تا رای میاره
یعنی تبلیغات میون اهل فن هم خیلی تاثیر داره؟!

لینک به دیدگاه

هرکی gigabyte 970 g1  رو استفاده کنه و کور کلوکشو بذاره رو 1588 باهاش گیم بزنه گرافیک که سهله از اون به بعد صندلیه کامپیوترشم گیگا میگیره

لینک به دیدگاه

هرکی gigabyte 970 g1  رو استفاده کنه و کور کلوکشو بذاره رو 1588 باهاش گیم بزنه گرافیک که سهله از اون به بعد صندلیه کامپیوترشم گیگا میگیره

سلام گل گفتی عزیزم باهات موافقم :x  :)  :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام گل گفتی عزیزم باهات موافقم :x  :)  :clapping:

فقط آپدیته جدید347.52 رو نصب کنی تو بازیها با این اور کرش میده.ولی با344.75 و347.25 بهتر جواب میدن.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

چه از نظر قیمت و کیفیت گیگابایت از همه سرتره درسال 2014 که گذشت گیگابایت کمترین ارجاع به گارانتی را داشت ایسوس دوم شد با فاصله زیاد

لینک به دیدگاه

واقعا یک سری نمیدونم چرا میگن ایسوس تو سری 900 بدعمل کرده؟کارت هاش از نظر من خیلی بهینه تر از رقبا هستش الکی به خاطر نهایتا 4 یا پنج فریم فشار نیاورده رو کارت هاش و تکنولوژی خنک کنندش هم از گیگا بهتره

لینک به دیدگاه

گرافیکی نیست که برقاش پشتش بخوره؟ خیلی تو چشه تو کیس در شیشه ای اینایی ک جلوش میخوره

یه 7770 سافایر دارم پشتش میخوره خیلی خوبه

ویرایش شده توسط sohrab zar
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درست شد

وممنون به خاطر نظرتون وراهنمایی که کردین

این چه فرومیه که هر لحظه یکی اخراج میشه :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

متاسفانه ایسوس جدیدا کیفیتش بد شده  از اون بدتر گارانتیش (ویستا) هست که واقعا ارزش خرید نداره.

گارانتی ایسوس ربطی به خود ایسوس نداره لطفا با تحقیق صحبت کنید

لینک به دیدگاه

گیگابایت حرف نداره هم گارانتیش هم کیفیت ادم خیالش راحته مخصوصا مدل 970 گیگا حرف اول میزنه 

برای دوستانی که به کم راضی هستند گیکا خوبه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

asus کلا کارت های خوبی می سازه و شخصا قبولش دارم اما تو سری 900 کمی متفاومت عمل کرد. برای مثال در کارت 980، اول مدل strix رو ارائه کرد که خنک کنندگی اون کمی ضعیف تر از برند های دیگه بود. بعدش مدل Matrix Platinum رو بیرون داد که خنک کنندگی بهتر و یه سری امکانات دیگه داشت و به طور کلی از strix بهتر بود. در آخر هم gold edition رو ارائه کرد که یه جورایی تیر آخر asus بود. هم خنک کنندگی عالی و هم قوی ترین 980 هست. نظر من اینه که شاید این ها تکنیک های تجارت و بیزینس باشه چون من خودم موقعی که قصد خرید 980 asus رو داشتم، اصلا به strix فک نمیکردم و نظرم matrix بود که اونم حدود 200 تومن اختلاف داشت !!!

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

evga واقعا برند قدرتمند وخاصیه گرچه بیشتر تو کار رفرنس یا سوپر کلاک هست اگه اشتباه نکنم . غیر رفرنس  کارتی ازش ندیدم  (*)

asus سری rog هم تو غیر رفرنس خیلی قویه ولی من به evga رای دادم.. @};-

evga 580 داشتم قبلا :blush:

لینک به دیدگاه

من خودم به ASUS و EVGA رای دادم ولی جدیدن بعضی برندها دارند کولاک می کنند!!

jnav_1.jpg

58n3_2.jpg

wlm0_3.jpg

a1f7_4.jpg

لینک به دیدگاه

inno3D کجاست ؟ ته لیست wtf 

دوستان نسبت به zotac و inno3D کم لطفی میکنند , خودم هم msi 770 داشتم , الانم 980 asus strike دارم ولی انصافا zotac و inno3D نسبت به قیمتشون محشرن

ویرایش شده توسط DeviiiiiL
لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

شخصا از کیفیت ساخت بگیر تا طول عمر و ... Msi رو دوست دارم...از گیگا اصلا خوشم نمیاد.ایسوس هم که تا این تاریخ تنها شرکتی هستش که سیستم تمام مکانیزه رو داره.یعنی صد درصد قطعاتش رو ماشین میسازه بدون دخالت انسان

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به نظر من بهترین برند زوتاک هستش. می دونین چرا؟

چون همیشه قیمت هاش از برند های دیگه ارزون تره و کیفیت خیلی خوبی هم داره.

یکی از دوستان تو یک تاپیک دیگه فرمودند که zotac gtx 950 AMP edition که اگه اشتباه نکنم لیون کامپیوتر هم دارتش تنها برندیه که قدرتش تقریبا با یک 960 ریفرنس برابر هست.

با این وجود باز هم از بقیه ارزون تره :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...