رفتن به مطلب

نظر سنجی درمورد بهترین برند سازنده کارت گرافیک

اشتراک گذاری

بهترین برند سازنده کارت گرافیک  

646 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. به نظر شما کدام برند کارت گرافیک های بهتری میسازد

Recommended Posts

یادم نیست قبلا اینجا چی گفته بودم =))

اما چیزی که طی این مدت و با کسب تجربه متوجه شدم این بوده که همیشه یک برند نمیتونه خوب باشه در همه محصولاتش... هر برندی فراز و فرودهای خودش رو داره

ما (یعنی حتی خودم) مردمی هستیم ،نه فقط ایران بلکه همه دنیا، که مثلا وقتی ببینیم کارت 680 یک برندی فوق العاده بوده و وقتی محصول سری 700 اش رو میده چشم بسته میگیم اینم فوق العادست... یا اگر مثلا یک شرکتی یک سری از گرافیک هاش در مقایسه با سایر برند ها خوب نبوده وقتی محصول جدید هم بزنه بدون اینکه باش کار کرده باشیم حاضریم قسم بخوریم که محصول جدیدش هم بد از آب در اومده... یا مثلا یه نفر تاپیک می زنه در مورد اینکه کارت گرافیک جدید مثلا 980ti رو از چه برندی بگیره ، 99 درصد ماها منجمله خودم بطور کلیشه ای میگیم من فلان کارت n سال پیش این برند رو داشتم و خوب بود شما هم همین برند رو بگیرید! یا برعکس ، من کارت گرافیک سری قبل این برند رو گرفتم(یا اصلا طرف اصلا نداشته و فقط شنیده) سوخت شما هم نگیر که می سوزه :| حتی از دیدِ جزئی تر بخوایم نگاه کنیم اگه کارت رده بالای یک برند از یک سری خاص مثلا با چیپ 900 انویدیا خوب/ بد در اومده باشه دلیل بر خوب/بد بودن محصول میان رده یا رده پایینش نیست

لایک اساسی داشت!
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنده چند سال پیش تعداد 20 عدد کارت گرافیک 8600 zotac خریدم و عینا 20 عدد دچار ترکیدن خازن های جامد شدن . علت هم ضعیف بودن فن و بی کیفیت بودن خازن ها بود . و اون زمان مجبور شدم دوباره همه رو عوض کنم . به نظر من از لحاظ سیستم سرمایشی در رده پایین تا بالا هیچی Giga نمیشه . (کاملا تجربی گفتم و مدرکی هم نیست)

فک کنم یه ادم غیر حرفه ای هم از قیافه گرافیک متوجه شه کدوم فن بهتر هست

ویرایش شده توسط Jafarcata
لینک به دیدگاه

چون همیشه AMD RADEON استفاده کردم بهترین برند Sapphire  برای این محصولات هستش.

و برای NVIDIA به نظر من EVGA . 

ویرایش شده توسط TERRORIST
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

نظریه تخصصی یم ، asus بهترین کارت گرافیک ها رو میزنه .... :smug:

نظریه فنی یم، بهترین کارت گرافیک ارزون ترین نشون هست ..... (داخل ایران)

ویرایش شده توسط amirbibak0
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...