رفتن به مطلب

مشکل در نصب نشدن ویندوز 8 روی pc

mohsen.haftom
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من ویندوز قبلیم روی pc8 بود میخواستم عوضش کنم بعد تا مرحله ی انتخاب درایو میره ولی ارور زیر رو میده که تصویرش رو براتون میدارم باید چیکار کنم؟؟؟ اخه 7 نصب کردم مشکلی نداشت حتی 8.1 هم نصب کردم باز هم مشکلی نداشت حالا باید چیکار کنم؟؟؟تورو خدا راهنمایی کنید خیلی با سیستم کار دارم

24879958872186821927_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تعداد پارتیشنی که ایجاد کردید زیاده و اجازه ساخت پارتیشن جدید بهتون نمیده...

لینک به دیدگاه

اخه روی اون هارد فقط 3 تا پارتیشن هست من 3 تا هارد دارم پس نباید مشکلی داشته باشه اخه.الان باید چیکار کنم؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز

اون اخطاری که داده میگه نمیتونی روی اون درایور پارتیشن جدید ایجاد کنی!!!

مگه شما میخواین پارتیشن جدید ایجاد کنید؟؟؟

موقع نصب پارتیشن مدنظررو انتخاب کنید و ادامه بدید

لینک به دیدگاه

خب نه دیگه وقتی روی next کلیک میکنم این پیغام رو میده با چند تا ویندوز 8 هم امتحان کردم همینطوری میشه اخه چرا؟؟؟ من قبلا این مشکل رو نداشتم

لینک به دیدگاه

اون اخطار رو موقعی میده که شما میخای پارتیشن جدید بسازی!

روی درایور سوم نصب کنید ببینید اجازه میده؟

لینک به دیدگاه

من الان دیشب یه هارد جدید هم خریدم روی اون هم که میزنم باز همین پیغام رو میده میشه بخاطر این باشه که ویندوز 8 رو از روی فلش اجرا میکنم باشه؟؟؟  ولی اخه قبلا هم من نصب کرده بودم و اینجوری نمیشد

لینک به دیدگاه

قبلا از روی فلش همین ویندوز رو روی همین هارد نصب کرده بودید و مشکلی نبود؟

اگه براتون مقدوره ازروی DVD ویندوز رو نصب کنید!

لینک به دیدگاه

بله نصب کرده بودم بدون هیچ مشکلی حتی 8.1 رو هم نصب کردم و درست نصب شد.اخه این رو روی دی وی دی ندارن حجمش 5 گیگ هست چطوری رایتش کنم؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

درتنظیمات هارد تغییری ایجاد نکردین؟

رابط هارد AHCI هست!

یکبار پارتیشن مورد نظر رو فرمت کن یا حتی delete رو انتخاب کن و دوباره پارتیشن رو بساز

لینک به دیدگاه

این کار رو هم چند بار انجام دادم ولی متاسفانه هیج نتیجه ای نداد اخه برای چی اینجوری شده؟؟؟

لینک به دیدگاه

از دوستان کسی نیست که بهم کمک کنه؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط mohsen.haftom
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز. این دو راه رو تست کنید و نتیجه رو بگید.

1) دو پارتیشن 100 مگی System Reserved و پارتیشنی که میخواید ویندوزو توش نصب کنید رو Delete کنید. حالا روی فضای Unlocated ایجاد شده کلیک کنید و بدون ساخت پارتیشن جدید Next رو بزنید.

2) اگر راه اول نتیجه نداد برید تو بایوس و گزینه S.M.A.R.T رو غیر فعال کنید (تو منو های بایوس بگردید پیدا می کنید) و دوباره روش اول رو تست کنید.

اگر باز جواب نداد دوباره S.M.A.R.T رو فعال کنید و نتیجه رو اعلام کنید تا بقیه موارد رو چک کنیم.

لینک به دیدگاه

سلام . با کسب اجازه از اساتید. من هم یه بار با این مشکل مواجه شده بودم.البته win7 دقیقا نمیدونم چیکار کردم تا درست شد اما یه چیزایی یادم مونده---اول اینکه یه فلش رو کیسم بود که برش داشتم---دوم اینکه اون پارتیشن بالایی system reserved رومقداری دست کاری کردم/format-delete  و شاید تغییر حجم --- و سوم اینکه فکر میکنم فقط پارتیشن ویندوزتون باید primary باشه و بقیه logical

ویرایش شده توسط rahman1700
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جند تا مشکل ممکنه باشه یکی این هست که وین موقع نصب 4 تا درایو primary رو بیشتر ساپورت نمیکنه هارد های اضافه رو بردار بعد چک کن برای نصب بعد از نصب میتونی هارد ها رو وصل کنی . یه مورد دیگه اینکه ببین پارتیشنی که انتخاب کردی برای نصب ntfs هست ؟ و مورد دیگه اگر SD کارت به سیستم وصل هست جداش کن و مورد های دیگه هم هست :D

لینک به دیدگاه

من با فلش که اصلا نشد نصب کنم هر کاری کردم نشد بعد با دی وی دی نصب کردم وقتی که نصب میشه و میاد بالا روی یکی از هار ها این ارور رو میده الام من باید چیکار کنم؟؟؟؟؟من 3تا هارد دارم و وقتی هارد چهارم رو نصب میکنم بعدش کلا دیگه اصلا ویندوزه بوت نمیشه هرکاری هم کردم با فلش اصلا نشد بوت کنم نمیدونم چرا؟؟؟

34758592254557300793.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...