رفتن به مطلب

راهنمایی برای خریدن سیستم HIGH END

Recommended Posts

از صاحب تاپیک عذر میخام. ولی میشه این سیستمو برای من براورد قیمت کنید

intel-4770k

kingston 16gb 2400

hdd 1t wd black

ssd corsair gs 128gb

graphic gtx770 2way sli

case x9

cpu cooler hr2 macho

power green 1000w gold

motherboard  z87 deluxe

البته جای سوالتون  اینجا نیست و باید درتاپیک مشاوره برای خرید قطعات سوالاتون رو بپرسید

ولی با اجازه استاتر جواب سوال رو میدم خدمتتون!

حدود8 میلیون تومن قیمت قطعات بالا میشه

ویرایش شده توسط Hamid Parniyan
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به جای یک780 دوتا 770 ببند.چون به اختلاف قیمت پایینش میارزه به پرفورمنس بالاش

دوست عزیز سقف هزینه استارتر 5 میلیون تومن هست!

لینک به دیدگاه

به عقیده ی من بهترین سیستم گیمینگ، این سیستم هست:

هم از ایسوس کاملاً سرتره! و هم از گیگابایت!

برند MSI امثال واقعاً غوغا به پا کرد! تمام برندها و رقبا رو یکی پس از دیگری کنار زد و الان داره پادشاهی می کنه!!

من یقین دارم بیشترین نرخ فریم دهی رو نسبت به سیستم های مشابه، سیستم زیر در گیمینگ ارائه میده!

رو SLI کردن کارت های گرافیک این سیستم در آینده هم می تونید حساب ویژه ای باز کنید که اون موقع دیگه قطعاً چیزی فراتر از GTX TITAN , 7990 , GTX 690 می تونید انتظار داشته باشید از پردازش گرافیکیتون!

ضمناً از نظر سیستم کولینگ و تهویه و خنک کنندگی، سیستم زیر قابل تضمینه!!

2286437010.png

داداش سیستمی که گفتی فوق العادست ولی فک کنم هزنش زیاد بشه
لینک به دیدگاه

از صاحب تاپیک عذر میخام. ولی میشه این سیستمو برای من براورد قیمت کنید

intel-4770k

kingston 16gb 2400

hdd 1t wd black

ssd corsair gs 128gb

graphic gtx770 2way sli

case x9

cpu cooler hr2 macho

power green 1000w gold

motherboard  z87 deluxe

خواهش می کنم
لینک به دیدگاه

علی جان پیشنهاد میکنم High End فعلا نخرید چون اکثر کاربرانی که سیستم آخرین مدل خریدند بلا فاصله ضرر زیادی متحمل شدند .

داداش ضرر از چه لحاظی؟
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به جای یک780 دوتا 770 ببند.چون به اختلاف قیمت پایینش میارزه به پرفورمنس بالاش

دوتا ۷۷۰ ۳-۴ تومن هزینش میشه داداش خیلی زیاده

لینک به دیدگاه

عزیزم، تهش هر کاری کنی، میگی باز کمه، میتونی بری توی پروفایل من، بدون SSD و کولر برام 5200 آب خورده تا الان!

گرافیک رو حتما 770 بگیر، CPU رو هم 4770 هم معمولی هم انلاک میتونی بگیری!

اما مادربورد رو هزینه نکن روی گیگا، به نظر من ایسوس بگیر!

چون میدونم که عمرا همینطوری هم از نصف امکانات که داری بهره نخواهی برد!

مثلا رم رو 8 گیگ بگیر، بعدا خواستی اضافه کن!

تجربه خودمه اینا که میگم!

لینک به دیدگاه

داداش مرسی بابت پیشنهادت اره خودم اول مین گیگا رو برای شرایط گارانتی بهترش انتخاب کردم ولی نظرم برگشت روی ایسوس

لینک به دیدگاه

داداش مرسی بابت پیشنهادت اره خودم اول مین گیگا رو برای شرایط گارانتی بهترش انتخاب کردم ولی نظرم برگشت روی ایسوس

می خوام مادربرد Z87-G45 ام اس آی رو با مادربرد همرده ی خودش در برند ایسوس (Z87-Pro) و گیگابایت (Z87X-D3H) مقایسه کنید! کاملاً متوجه برتری می شید و می تونید خودتون قضاوت کنید!

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=23130&page=1

همچنین کارت گرافیک 770 MSI رو! در تمامی تست ها و نقد و بررسی های حتی ایرانی، 770 MSI بین تمامی 770 ها بهترین بوده! ایسوس که هیچ! کلاً با اون سیستم خنک کنندگی بسیار نامیدانه کاملاً از رده خارج هست! می مونه تنها رقیب گیگابایت که گیگا رو هم به راحتی کنار زده!

فکر کنم پست پیشنهادی بنده رو ندیدید احیاناً؟

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

فقط یه ایراد میشه به مادربردg45 msi میشه وارد کرد و اون هم مدارتغذیه نه چندان قوی در رقابت با مدل هم رده مانند asus و giga دونست که دراورکلاک پایدارتر خودش رو نشون میده!

پیشنهاد بنده خرید مادربرد Asus هست!

تصمیم با استاتر عزیز

البته پیشنهادات دوستان عزیز روهم درنظر بگیرید

لینک به دیدگاه

درضمن ازلحاظ گارانتی Asus گزینه بدی نیست لااقل در رقابت با آواژنگ!

لینک به دیدگاه

می خوام مادربرد Z87-G45 ام اس آی رو با مادربرد همرده ی خودش در برند ایسوس (Z87-Pro) و گیگابایت (Z87X-D3H) مقایسه کنید! کاملاً متوجه برتری می شید و می تونید خودتون قضاوت کنید!

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=23130&page=1

همچنین کارت گرافیک 770 MSI رو! در تمامی تست ها و نقد و بررسی های حتی ایرانی، 770 MSI بین تمامی 770 ها بهترین بوده! ایسوس که هیچ! کلاً با اون سیستم خنک کنندگی بسیار نامیدانه کاملاً از رده خارج هست! می مونه تنها رقیب گیگابایت که گیگا رو هم به راحتی کنار زده!

فکر کنم پست پیشنهادی بنده رو ندیدید احیاناً؟

توی گرافیک یکم موافقم! اما توی برد اصلا! اگه از لحاظ قیمت میگی که هر ارزونی بی علت نیست!

با اینکه MSI کلا سیاستش روی قیمت پایین هست، اما خوب باز حتما یه کاری انجام میده که اینطوریه!

برد رو شدیدا ایسوس توصیه میکنم!

مدل هیرو که عالیه از لحاظ کارایی و هرچی که فکر کنی! هم رده Maximus VI Extreme با قیمتی پایین تر!

لینک به دیدگاه

[url=http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=23130&page=

لینک به دیدگاه

Hero ایسوس قیمتش نزدیک به 200 هزار تومن بالاتر از اون MSI هست و باید هم بهتر باشه و قطعاً هم بهتر هست!! اگر بهتر نباشه، باید شک کرد! چون این مادربرد در سطح UD3H گیگابایت هست. هم از نظر قیمت و هم کارایی. کاملاً قابل مقایسه و رقابت هستند که باز به نظر من Hero کمی بهتر از اون مدل گیگا باشه که قطعاً باید حقیقت و واقعیات رو پذیرفت.

وگرنه اونطور بخوایم حساب کنیم، مادربرد اسنایپر در گیمینگ حرف اول رو زده! حتی بهتر از ایکس پاور MSI و رمپیج ایسوس.

شما مقایسه ی نا به جا و بی انصافانه ای داشتید و باید مدل MSI رو با مدل های هم رده ی خودش از برند ایسوس و گیگابایت مقایسه کنید نه مدل های برتر که خب زحمت کشیدید و تلاش شما ستودنیست!

کمی انصاف داشته باشید و یک طرفه به قاضی نرید! مدل های همرده ی ایسوس اینقدرا هم آش دهنسوی نیستن که سنگش رو به سینه می زنید!

ماربردهای هم رنج قیمت این G45 چیزی برای خودنمایی و برتر بودن نسبت به این مدل ندارن! با توجه به قیمتش، بهترین عملکرد رو در بین تمام مادربرد های همرده داشته.

پیشنهاد می کنم نگاهی به این لینک ها بیندازید و تصاویر گویای همه چیزه:

http://www.techpowerup.com/reviews/MSI/Z87-G45_GAMING/10.html

http://www.bit-tech.net/hardware/2013/07/22/msi-z87-g45-gaming-review/5

http://www.overclockersclub.com/reviews/msi_z87g45_gaming/11.htm

لینک به دیدگاه

مرسی از وقتی که دوستان گذاشتن اطلاعات زیادی کسب کردم و به احتمال زیاد پیشنهاد دوستمون اقای Hamid parnyan رو انتخاب کنم

لینک به دیدگاه

داداش سیستمی که گفتی فوق العادست ولی فک کنم هزنش زیاد بشه

5,350,000 تومان!

می تونید قطعات غیراصلی رو تغییراتی بدید. مثلاً کولر رو حذف کنید. یا کیس مدل پایین تری انتخاب کنید و ... .

بدون شک شما نیاز به کولر پیدا خواهید کرد که در لیست دوستان موجود نبود. سیستم کولینگ مناسب و در خور یک سیستم 5 میلیونی، اعمال نشده بود در لیست ها. فقط مین و کارت گرافیک رو غول پیشنهاد دادن! شما این موارد و نکات ریز رو در سیستم اعمال کنید، بیش از 5/5 واستون در میاد!!

بهترین پیشنهاد لزوماً اینطور نیست که نصف بودجه روی دو قطعه ی مادربرد و کارت گرافیک هزینه بشه!

اما این 350 تومن واقعاً ارزشش رو داره...! هزینه ی هرز و غیر اصولیی نیست.

لینک به دیدگاه

5,350,000 تومان!

می تونید قطعات غیراصلی رو تغییراتی بدید. مثلاً کولر رو حذف کنید. یا کیس مدل پایین تری انتخاب کنید و ... .

بدون شک شما نیاز به کولر پیدا خواهید کرد که در لیست دوستان موجود نبود. سیستم کولینگ مناسب و در خور یک سیستم 5 میلیونی، اعمال نشده بود در لیست ها. فقط مین و کارت گرافیک رو غول پیشنهاد دادن! شما این موارد و نکات ریز رو در سیستم اعمال کنید، بیش از 5/5 واستون در میاد!!

بهترین پیشنهاد لزوماً اینطور نیست که نصف بودجه روی دو قطعه ی مادربرد و کارت گرافیک هزینه بشه!

اما این 350 تومن واقعاً ارزشش رو داره...! هزینه ی هرز و غیر اصولیی نیست.

والا داداش من خودمم موندم وگرنه از محصولات msi بیشتر خوشم میاد و قیمت بصرفه تری هم دارن
لینک به دیدگاه

والا داداش من خودمم موندم وگرنه از محصولات msi بیشتر خوشم میاد و قیمت بصرفه تری هم دارن

ما اینجا حضور داریم تا شما رو از دو راهی در بیاریم و یک راه به شما نشون بدیم!

نه اینکه شما رو جلوی یک دو راهی دیگه بذاریم...!

خدا رو شکر بنده با مدارک موسق برتری این مادربرد و اون سیستم پیشنهادیم رو نمیگم در حدِ خیلی ایده آل و استثنایی؛ اما در حد قابل قبول و پذیرش و مطلوب به شما ارائه دادم.

دیگه تصمیم گیرنده خودتون هستید!

اگر ابهامی هنوز براتون باقی مونده، پُست های قبلی بنده و سایر دوستان رو ببینید و خودتون قضاوت کنید. بنده اصلاً نمیخوام به زوووووور به شما بگم آقا بیا همین رو بگیر! وگرنه سرتون رو از تنون جدا می کنم! نه! اصلاً.

میخوام خودتون انتخاب کنید و ببینید بهترین انتخاب چی می تونه باشه. نه به تحمیل منو و سایرین.

شما هر چی و از هر برندی بخرید، هیچی تو جیب منه نوعی نمیره...! 

اما از دوستان در این انجمن بعید هست که چشم بسته برند ایسوس رو همیشه و همه جا قبول دارند و به همه پیشنهاد می دند. به اعتقاد من برند باید متناسب با نیاز و بودجه ی کاربر ارائه بشه...! حتی اگر بهترین باشه تو دنیا!

شما زمانی در خرید موفق هستید که با حداقل بودجه، حداکثر بهره وری رو ببرید و از این مهم تر دیدگاه آینده نگر داشته باشید. اما نه اونقدر آینده نگری که از اون ور جهنم هم بزنه بیرون!!

ضمناً فراموش نکنید که پاورهای گرین 4th Gen CPU Certified Haswell Ready نیستن! یعنی سازگاری 100% و کاملی با سری هاسول اینتل ندارن. اما با این وجود ایراد فنی به حساب نمیاد.

ضمناً اگر چنانچه تا 5/5 افزایش بودجه تونستید بدید، پیشنهاد من هم قطعاً مادربرد ASUS MAXIMUS VI HERO هست.

در غیراینصورت شما باید یک لول بیاید پایین تر. دقیقاً یک لول پایین تر از اون، G45 اِم اِس آی هست که میون سایر رقبا به همون دلایلی که در پست های قبل گفتم، برتری داره...!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...