رفتن به مطلب

مشکل صدای اسپیکر در لپ تاپ HP

Recommended Posts

سلام به دوستان گرامی

والا قضیه ازین قراره که داداش من یه لپ تاپ hp حدود 20 روز پیش خرید و تا همین 3روز پیش هیچ مشکلی نداشت،تا اینکه وقتی 3 روز پیش روشن کرد دید هیچ صدایی از لپ تاپ نمیاد!..هرچی پخش کردیم نشد،درایورو دوباره نصب کردو بازم نشد.صدا تو هدفون ولی میاد.

از اسپیکرها زمان تست صدای بوق میاد.ولی زمان پخش موزیک یا کارهای خود ویندوز اصلا صدا نداره.

اگه کسی میدونه مشکل از کجاس لطفا راهنمایی کنه.

ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

نوت بوک شما اگر گارانتی داره بدید گارانتی

اگر گارانتی نداره به نظر من دست یک تعمیر کار حرفه ای بدید

اگر میخواید تعمیر نشه میتونید از souncard USB استفاده کنید که حدودا 10 تومانه

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

نوت بوک شما اگر گارانتی داره بدید گارانتی

اگر گارانتی نداره به نظر من دست یک تعمیر کار حرفه ای بدید

اگر میخواید تعمیر نشه میتونید از souncard USB استفاده کنید که حدودا 10 تومانه

یعنی میگید کلا اسپیکراش تعطیل شد؟

لینک به دیدگاه

یعنی میگید کلا اسپیکراش تعطیل شد؟

تا کاملا چیزی بررسی نشه نمیشه نظری داد

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام ظاهرا این بحث به روز تر از بقیه بحثای مربوط به مشکل منه پس این جا مشکلم رو مطرح میکنم چون جای دیگه نوشتم کسی جوابگو نبود

مشکلم در مورد نصب فلش پلیره و آپ دیت پلاگینش

تا حالا چند ورژن مختلف و حتی 1ورژن از چند منبع متفاوت از فلش پلیر خواستم نصب کنم ولی ارور میده و نصب نمیشه.در ضمن تازه ویندوز عوض کردم و درایورا رو نصب کردم فک کنم مشکل از درایورا باشه ولی نمیدونم چطور باید حلش کنم

ممنون میشم راهنمائی کنید

لینک به دیدگاه

سلام ظاهرا این بحث به روز تر از بقیه بحثای مربوط به مشکل منه پس این جا مشکلم رو مطرح میکنم چون جای دیگه نوشتم کسی جوابگو نبود

مشکلم در مورد نصب فلش پلیره و آپ دیت پلاگینش

تا حالا چند ورژن مختلف و حتی 1ورژن از چند منبع متفاوت از فلش پلیر خواستم نصب کنم ولی ارور میده و نصب نمیشه.در ضمن تازه ویندوز عوض کردم و درایورا رو نصب کردم فک کنم مشکل از درایورا باشه ولی نمیدونم چطور باید حلش کنم

ممنون میشم راهنمائی کنید

درود

دوست عزیز مطلبتون مربوط به این تاپیک نیست و برای حل مشکلتون میتونید تاپیکی که ایجاد کردید رو اپ کنید

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

باید تست شود ولی ic sound, ic ampi ان سالم است چون به قول شما تو خروجی هدفون صدا هست خروجی اسپیکر وبرق و کانکتور پینی ان چک شود در صورت سالم بودن درایورها و هم خوانی ان با ویندوز چک شود ودر صورت سالم بودن این قسمت اسپیکر تعویض شود.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...