رفتن به مطلب

ارتقا سیستم فعلی با بوجه 3 میلیون همراه با پرداخت هزینه مشاوره برای خرید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان  مشخصات سیستم توی امضا هست  

مبلغ 3.000.000 میلیون برای افزایش و نغییر قطعات  در نظر گرفته شده--برای تغییر هر قطعه اگه گزینه های بیشتری هست  بفرمایید که بهترین حالت را در نظر بگبیرم   

موارد استفاده :

50 تا 60 تب کروم برای سایت باز باشه 

دو تا سیستم عامل با vmware  اجرا باشه

فیلم هم run  باشه 

به عبارتی سیستم نفس نکشه

مانیتور ها به 3 یا 4 تا ارتقا پیدا کنه 

پایداری سیستم با ویندوز 8 و 8.1 برام خیلی مهم هست 

ویرایش شده توسط alikocholo2013
لینک به دیدگاه

دقیفا واسه چه کاری؟

دیگه چیشو میخوای تغییر بدی آخه؟؟؟ :D

لینک به دیدگاه

دقیفا واسه چه کاری؟

دیگه چیشو میخوای تغییر بدی آخه؟؟؟ :D

پست اول اپدیت شد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای آپگرید اول به فکر یک پاور حداقل 750 وات به همراه گرافیک سریعتر باشید و در صورت امکان هم از کیس بزرگتر با تهویه بهتر استفاده کنید مثل X7 گرین

به نظرم فعلاً کمی صبر کنید تا 290X هم وارد بشه و تعدیل قیمت های انویدیا هم لحاظ بشه.مثلاً اگر 290X با قیمت زیر 2 تومن وارد بازار داخلی بشه , با خرید این گرافیک به همراه یک پاور قدرتمندتر و یک کیس بزرگتر میشه یک ارتقاع معقول و محسوس داد!

ضمناً اکثریت قریب به اتفاق دوستان در این انجمن بدون هیچ چشم داشتی مشاوره و راهنمایی میکنند. همون 250 تومن هم به بودجه اضافه کنید برای خرید کولر حرفه ای ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

علی جان به جای اون جایزه همون دکمه + رو فشار بدی کافیه / دوستان لیونی فراتر از این حرفا هستن خدایی ( خدایی راحت میتونم بگم به خاطر اون مبلغ جایزه شاید نتونن درستو حسابی کمک کنن )  

چون ما اینطوری فکر میکنیم که خدای نکرده روم به دیوار به خاطر اون جایزه دارن کمک میکنن 

همین که جنابعالی به هدفتون برسید و تو این امر موفق باشین برای ما همه چیه 

مرسی

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

خوب پس در این حالت حتما کیس باید عوض بشه! به یه کیس Full tower

مواردی که شما میخواین منایع رم رو میگیره! پس یه پک 16 گیگ رم دیگه!

یه SSD دیگه هم جفت قبلی اضافه کنید!

پاور رو هم حتما به +750 ارتقا بدین!

ضمناً اکثریت قریب به اتفاق دوستان در این انجمن بدون هیچ چشم داشتی مشاوره و راهنمایی میکنند. همون 250 تومن هم به بودجه اضافه کنید برای خرید کولر حرفه ای ;)

لینک به دیدگاه

برای آپگرید اول به فکر یک پاور حداقل 750 وات به همراه گرافیک سریعتر باشید و در صورت امکان هم از کیس بزرگتر با تهویه بهتر استفاده کنید مثل X7 گرین

به نظرم فعلاً کمی صبر کنید تا 290X هم وارد بشه و تعدیل قیمت های انویدیا هم لحاظ بشه.مثلاً اگر 290X با قیمت زیر 2 تومن وارد بازار داخلی بشه , با خرید این گرافیک به همراه یک پاور قدرتمندتر و یک کیس بزرگتر میشه یک ارتقاع معقول و محسوس داد!

خیلی ممنون از راهنماییتون  اگه جزئی تر باشه  بهتر هست  --- برای مبلغ هم جسارت نباشه --- چون جواب ها را حرفه ای می خواستم  و ودوستان برای این تاپیک وقت بیشتری بگذارن 

لینک به دیدگاه

سلام

علی جان به جای اون جایزه همون دکمه + رو فشار بدی کافیه / دوستان لیونی فراتر از این حرفا هستن خدایی ( خدایی راحت میتونم بگم به خاطر اون مبلغ جایزه شاید نتونن کمک کنن )  

چون ما اینطوری فکر میکنیم که خدای نکرده روم به دیوار به خاطر اون جایزه دارن کمک میکنن 

همین که جنابعالی به هدفتون برسید و تو این امر موفق باشین برای ما همه چیه 

مرسی

برای مبلغ هم جسارت نباشه --- چون جواب ها را حرفه ای می خواستم  و ودوستان برای این تاپیک وقت بیشتری بگذارن  -همین 

لینک به دیدگاه

دوستان  مشخصات سیستم توی امضا هست  

مبلغ 3.000.000 میلیون برای افزایش و نغییر قطعات  در نظر گرفته شده--برای تغییر هر قطعه اگه گزینه های بیشتری هست  بفرمایید که بهترین حالت را در نظر بگبیرم   

به 5 نفر از دوستانی  که  به طور کامل  در این مورد  فعالیت  خوبی داشته باشن و اطلاعات دقیق  برای خرید قطعات جدید و فروش قطعات من داشته باشن  مبلغ  50.000 تومان جهت تشکر و مشاوره داده میشود

دوستان فقط سو نفاهم نباشه  چون اکثر دوستان حرفه ای هستی --با بت  مشاوره ای که بهم میدن 

موارد استفاده :

50 تا 60 تب کروم برای سایت باز باشه 

دو تا سیستم عامل با vmware  اجرا باشه

فیلم هم run  باشه 

به عبارتی سیستم نفس نکشه

مانیتور ها به 3 یا 4 تا ارتقا پیدا کنه 

به نظر من این سیستم چیزی کم نداره . ولی اگر واقعا میخوای هزینه کنی میتونی به این شکل انجام بدی :

کیس بزرگتر بگیری ، مثل X9 یا X7 . پاور قویتر مثل 850OC .یکی کولر خوب برای پردازنده مثل NOCTUA NH-D14 . با این قطعات سیستم رو اورکلاک کن . ضمنا یک SSD دیگه بگیر و راید کن با SSD فعلی . حدود 2 میلیون هزینه اینها میشه . کیس و پاور خودت رو میتونی حدود 400 تا 500 بدی . حدودا 1.5 میمونه برات . میتونی پردازنده و مادربورد رو به 1150 ارتقاء بدی . هزینه این کار با فروش پردازنده و مادربورد خودت و خرید پردازنده 4770K و مادربورد مناسب برای اورکلاک حدود 500-600 تومان میشه . میتونی کارت گرافیک رو هم عوض کنی و با فروش کارت فعلی در حدود 500-600 تومان . مبلغی که باقی مونده یک کارت 770 تهیه کنی .

با تمام این تفاسیر و تعییرات انتظار نداشته باش که سیستم در حد خیلی زیادی تعییر کنه . با اورکلاک و راید SSD سرعت سیستم بهتر میشه . با تغییر گرافیک هم کمی بهتر میشه . اما نه خیلی زیاد .

یک نکته ای هست . شما میخوای همزمان از 3 یا 4 مانیتور استفاده کنی . اگر بخوای یک تصویر بزرگ روی هر 3 مانیتور همزمان بگیری این کار با هر کارت گرافیکی امکان نداره . ممکنه به مشکل بر بخوره . یا باید از کارتهای خیلی قوی مثل تایتان ، 690 و یا 7990 استفاده کنی و یا باید از 2 کارت گرافیک در کنار هم . برای این کار هم نیاز به پاور بالاتر داری . اگر کارت 7870 فعلی رو با یک کارت 7870 دیگه کراس کنی ، با یک پاور 850 وات مشکل حل میشه . اما اگر کارت قویتر بخوای هزینه بیشتری باید بکنی.  حداقل باید 4 میلیون هزینه کارت بدی و یک پاور حداقل 1000 وات هم میخوای.ولی اگر تصویر ها رو به صورت مجزا روی هر مانیتور بخوای میتونی یا از 2 کارت استفاده کنی و یا از یک کارت مثلا 7970 یا 780 .

ویرایش شده توسط Hamed
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای مبلغ هم جسارت نباشه --- چون جواب ها را حرفه ای می خواستم  و ودوستان برای این تاپیک وقت بیشتری بگذارن  -همین 

خواهش میکنم / نگران نباش علی جان اینجا فروم لیونه و مطمئن باش که به بهترین نحو ممکن مشاوره و راهنمایی خواهی شد حالا چه با جایزه چه بی جایزه .

با وجود مدیران و اساتید و دوستان ارزشمند دیگه اصلا فکرشم نکن که خدای نکرده کمکت نکنن یا حتی کم کمکت کنن 

موفق باشی

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

به نظر من هم قطعات زیر رو اضافه کن

کیس x7 حدود ۳۵۰

یه ssd 128 که اونم حدودا ۵۰۰ میشه

یه یه پاور گرین ۸۰۰ هم فک کنم ۴۰۰ تومن بشه

اینا رو هم شد ۱۲۵۰۰۰۰

۱۷۵۰۰۰۰ میمونه که اونم پیشنهاد می کنم به سوکت ۱۱۵۰ نقل مکان کنی

قطعات قدیمی رو هم اب کنی راحت میتونی یه 4770k با یه ماربرد سطح بالا بگیری

لینک به دیدگاه

پولتم بزار تو جیبت داداش یه جا به کارت میاد ممکنه به کاربرا بر بخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوست گلم فک کنم اقا علی اگر اشتباه نکنم 

جناب شما اول از همه باید یک کیس بهتر ، شیکتر و با کیفیتر انتخاب کنین حال بین دو کیس میتونین یکی رو انتخاب و خریداری کنین یکی از کیسها همونطور که دوستان عزیز گفتن میتونین X9 بگیرین و اگر از X9 خوشتون نیومد ( که بعیده ) به سمت HAF-X حرکت کنین ولی من خودم HAF-X رو بهتر پسند میکنم .

حال اگر سیستم رو برای کار گیم میخواین باید به سمت گرافیک بهتر برید گرافیک رو میتونین مدل MSI GTX 770 Lightning TF IV 2GB GDDR5 انتخاب کنین که یکی از بهترینها محسوب میشه با گرفتن این گرافیک همانوطر که عزیزان و دوستان گل گفتن باید حتما به فکر پاور باشین پاور یک امر ضروری تو سیستم شما خواهد بود پاورم که همون مدل OC بگیرین بهتره و با کیفیت تر . 

از لحاظ SSD اگر شما یک RAID0 انجام بدین سرعت نزدیک به دو برابر خواهد شد و خیلی موثر واقع خواهد شد . 

و در اخر اگر چیزی باقی موند و تونستین بگیرین پیشنهاد میدم به تعویض مین و سی پی یو بپردازید . 

تشکر میکنم و ببخشید وقت همه ی شما رو گرفتم 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

با اجازه ی بزرگتر های فروم که خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم

بر خلاف بقیه کسایی که میگن کیس رو عوض کنید ، با عوض کردن کیس کارایی سیستم زیاد نمیشه!(منظورم شخص خاصی نیس)

لطفا خودتن رو کنترل کنید و از فشردن دکمه rep_down.png اجتناب کنید :D

خوب، Chrome و WM.Ware هر دو از نرم افزار های هستن که رم زیاد میخوان و بعد از اون پردازش قوی پیشنهاد میکنم سوکت ۲۰۱۱ رو بگیرید

اول از همه مادربورد + cpu+  پاور رو میفروشی ، حدودا ۱٫۵۰۰ تومن به بودجه اضافه میشه

حالا: ۴٫۵ تومن بول داریم

Intel Core i7-4930K Ivy Bridge-E Processor  قیمت ۲ تومن

ASUS P9X79 DELUXE 2011 MB قیمت ۱.۲۰۰ تومن

یه پک دیگه از رمای خودت (اگه پیدا نکردی که فکر نکنم پیدا بشه رم هاتونو بفروشید و ۴ ماژول ۸گیگ تهیه کنید) حدود ۶۰۰ هزار تومن (در هر حالت)

پاور: ۸۵۰ یا ۹۰۰ وات که دوستان گفتن اینم حدود ۵۰۰ تومن

یک کولر خوب معمولی مثل Macho  اینم ۱۵۰ تومن

حالا از پرفورمنس واقعی لذت ببرید

اکثرا قیمت ها رو دسته بالا گرفتم

جمعا ۴٫۵ تومن یخورده بالا پایین.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Saeed#
لینک به دیدگاه

با اجازه ی بزرگتر های فروم که خیلی چیزا ازشون یاد گرفتم

بر خلاف بقیه کسایی که میگن کیس رو عوض کنید ، با عوض کردن کیس کارایی سیستم زیاد نمیشه!(منظورم شخص خاصی نیس)

لطفا خودتن رو کنترل کنید و از فشردن دکمه rep_down.png اجتناب کنید :D

خوب، Chrome و WM.Ware هر دو از نرم افزار های هستن که رم زیاد میخوان و بعد از اون پردازش قوی پیشنهاد میکنم سوکت ۲۰۱۱ رو بگیرید

اول از همه مادربورد + cpu+  پاور رو میفروشی ، حدودا ۱٫۵۰۰ تومن به بودجه اضافه میشه

حالا: ۴٫۵ تومن بول داریم

Intel Core i7-4930K Ivy Bridge-E Processor  قیمت ۲ تومن

ASUS P9X79 DELUXE 2011 MB قیمت ۱.۲۰۰ تومن

یه پک دیگه از رمای خودت (اگه پیدا نکردی که فکر نکنم پیدا بشه رم هاتونو بفروشید و ۴ ماژول ۸گیگ تهیه کنید) حدود ۶۰۰ هزار تومن (در هر حالت)

پاور: ۸۵۰ یا ۹۰۰ وات که دوستان گفتن اینم حدود ۵۰۰ تومن

یک کولر خوب معمولی مثل Macho  اینم ۱۵۰ تومن

حالا از پرفورمنس واقعی لذت ببرید

اکثرا قیمت ها رو دسته بالا گرفتم

جمعا ۴٫۵ تومن یخورده بالا پایین.

موفق باشید.

دادا فرمایش شما متین ولی سیستم مورد نظر شما به کولینگه مناسبی نیاز داره که ممکنه با کیس کنونی با مشکل مواجه بشن یه لایکم میدم که بدونی ما انتقاد پذیریم

ویرایش شده توسط علی گنجی
لینک به دیدگاه

سلام - خسته نباشی دوست عزیز. در کل سیستمی خوبی دارین.

اما می تونید با اعمال یک سری تغییرات، شاهد بهینه شدن کلی سیستم باشید:

1- شما نیاز به دو عدد اس اس دی خواهید داشت. با هر حجمی که فکر می کنید براتون مناسب هست، دو عدد اس اس دی می خرید جهت سیستم عامل vmware. پیشنهادم A-Data XPG SX910 هست. برای صرفه جویی در هزینه، می تونید یک مدل اس اس دی عین همین مدل که فعلاً دارید و استفاده می کنید، بخرید.

2- پاور 850 وات گرین جایگزین می کنید. 585 وات رو پیشنهاد می کنم به قیمت دست دوم بفروشید.

3- در مورد کارت گرافیک اگر کارت گرافیک فعلی شما از معماری Kepler استفاده می کنه که فبح المراد و نیازی به خرید و ارتقا کارت گرافیک نخواهید داشت و با همین یک عدد 7870، می تونید در چهار مانیتور، تصویر مطلوب خروجی بگیرید. اما به نظرم این معماوری منحصراً در دست Nvidia باشه و بعید می دونم کارت های AMD این رو ساپورت کنن. شاید در اونجا به یک نام دیگه ای مطرح شده باشه که اطلاعات ندارم. اما در هر صورت بعید می دونم کارت فعلی شما از Multi Display 4 گانه بهره ببره.

اگر پشتیبانی نمی کنه، قطعاً لازم به ارتقای کارت گرافیک خواهید داشت. به نظر بنده کارت 7870 رو بفروشید و یک عدد کارت GTX 770 بخرید. این یک عدد به تنهایی از پس چهار مانیتور بر میاد و می تونه خروجی مطلوب به شما ارائه بده. اگر اهل گیم هم هستید، دو عدد GTX 760 بخرید و SLI کنید. (از همون برند ایسوس) 

کراس فایر 7870 رو اینطور که شنیدم مشکلات و باگ های زیادی نسبت به SLI داره. (اگرچه تا حدود زیادی با عرضه ی درایورهای جدید، این مشکل مرتفع شده) اما باز هم پیشنهاد نمی کنم به شما و لذا توصیه نمی کنم یک عدد 7870 دیگه بخرید و کراس فایر کنید!

این نقل قول رو از یکی از دوستان حرفه ای در حوزه ی کراس فایر کارت های AMD جهت کاربری گیمینگ داشته باشید: (اینکه این موارد در سایر کاربری ها به جز گیمینگ هم صدق کنه یا نه، الله اعلم)

مشکل عمده ای که کراس فایر داشت Micro Stuttering بود که باعث میشد حتی در فریم بالا هم بازی لگ داشته باشه، این مشکل بخاطر تکنیک همگام سازی فریم ها در CF و الگوریتمهای بکار رفته ایجاد میشد و در FRAPS قابل اندازه گیری نبود. تا اینکه NVIDIA تجهیزات FCAT رو معرفی کرد و امکان تست این مشکل با تجهیزات مربوطه فرآهم شد. از یک ماه پیش به این سو AMD سعی کرده مشکل فوق رو با عرضه ی درایورهای بتای جدید حل کنه و تا 90 درصد هم موفق بود، معدود عناوین باقیمانده هم بازیهای جدید هستن که در زمان انتشار ممکنه از این رفع مشکل برخوردار نباشن و یا اینکه با فعال سازی گزینه ی مربوطه در CC مربوط به درایور بازی با مشکل اجرا بشه.

4- در حوزه ی مانیتور هم که خب انتخابی خودتون هست و خیییییلی مشاوره ی فنی شامل نمیشه و تمامی مانیتورهای سطح بالا در کشور ما از وضعیت خیلی خوبی برخوردار هستن و هیچکدوم بد نیست. بنابراین می مونه به عهده ی خودتون که چه مدلی با چند اینچ و سایر جزئیاتش خریداری کنید. فقط سعی کنید مانیتور بدون قاب خریداری کنید تا بتونید با چیدمان استاندارد مانیتور در کنار هم، جهت دریافت تصاویر به صورت Multi Display خروجی خوبی بگیرید.

به نظرم به سه عدد مانیتور اکتفا کنید. اگر واقعاً نیازی به 4 عدد نیست، 3 عدد به نظرم مناسب تر باشه.

5- نکته ی بعدی که مستلزم اجرا هست در سیستم شما بحث کولینگ و سیستم خنک کننده ی مناسب هست تا بتونه تهویه و دفع حرارت خوبی رو اعمال کنه درون کیس. برای این منظور می تونید از واترکولینک های لیکویید کرسیر استفاده کنید. (مدل های H100i , H80i).

6- بر خلاف دیدگاهی که دوستان در مورد تعویض کیس داشتن، به نظرم نیازی به اینکار نبوده و چندان اجباری نیست!

موارد مهم تر و اساسی تری از این جهت وجود داره.

اما اگر تمایل داشته باشید، این X5 رو بفروشید و کمی روش بودجه بذارید، منطقیه. مثلاً در حد 200 هزار تومن. نه بیشتر. جوری که بیش از این براتون هزینه بردار نباشه. مثلاً X7 کوگار می تونید بخرید که خیلی عالیه و نظرم رو این کیس هم برای شما. چند عدد از بهترین فن های کیس موجود در ایران (کوگار ورتکس) هم درون این کیس وجود داره که بیش از پیش وضعیت کولینگ سیستمتون رو بهبود می بخشه.

همین. سیستم شما نیاز به تغییرات فوق داره و هزینه ی بیش از این هم نیازی نیست.

ضمناً اگر بتونید دو ماژول رم 8 گیگ 2400 عین مدلی که دارید بخرید و به سیستم اضافه کنید، خیلی خوب میشه.

البته خب می تونید بعداً هم اضافه کنید اگر محدودیت بودجه دارید و این ارتقا رو به تعویق بندازید.

حالا اگر مایل بودید و بودجه ی زیادی هم داشتید، می تونید تغییر سوکت بدید به 2011 و چیپست X79. اما لزوم 100% نداره و لازم الاجرا فعلاً نیست.

اینکه به سوکت 1150 بخواید ارتقا بدید، موافق نیستم. چرا که تفاوت بین 1155 و 1150 محسوس نیست.

فقط ارتقا به سوکت 2011 برای شما محسوس خواهد بود و کلاً ماهیت ساخت این سوکت برای کاربری های سنگین و صنعتی و رندرینگ ساخته شده.

در کل راه های زیادی وجود داره و به چندین شکل مختلف میشه ارتقا داده و به هر حال هر کسی نظری داره.

از بنده اگر باشه که میگم کلاً سیستم رو بفروشید و 8-9 میلیون یک سیستم نو و قدرتمند خریداری کنید!

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

حالا كه دارى ارتقاء ميدى براى قطعات تايپيك بزن ما هم دندون تيز كرديم حمله كنيم براى خريد...

بعضى از موارد سيستمتو خواستى ارتقاء بدى هم مواردى برا تعويض دارم در خدمتم...

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

دوستان  1150 را انتخاب کنم یا 2011 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قطعاً 2011.

افزایش بودجه دادین؟

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با اجازه ی استادان لیون

درود 

بنظر من 2011 و 1150 تو گیم یکسان هستند و فک نکنم بیش از 2 الی 3 فریم تاثییر داشته باشه اما اگر برای کارهای سنگین میخواین همانطور که استاد حسام گفتن 2011 انتخاب شایسته خواهد بود . 

و اگر نمیخواین کار سنگینی انجام بدین و محدودیت مالی دارین همون 1150 رو بردارین و بیشتر روی گرافیک تمرکز کنین ( برای گیم ) 

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

قطعاً 2011.

افزایش بودجه دادین؟

با اجازه ی استادان لیون

درود 

بنظر من 2011 و 1150 تو گیم یکسان هستند و فک نکنم بیش از 2 الی 3 فریم تاثییر داشته باشه اما اگر برای کارهای سنگین میخواین همانطور که استاد حسام گفتن 2011 انتخاب شایسته خواهد بود . 

و اگر نمیخواین کار سنگینی انجام بدین و محدودیت مالی دارین همون 1150 رو بردارین و بیشتر روی گرافیک تمرکز کنین ( برای گیم ) 

موفق باشید 

خیلی ممنون  

فقط 2011  توقف تولید  نمیشه   ؟

اخه موقعی که 1155 میخواستم بخرم  میگفتن 2011 داره توقف تولید میشه  

حالا من دو دل هستم  برم 2011 یا  1150 ؟

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون

فقط 2011 توقف تولید نمیشه ؟

اخه موقعی که 1155 میخواستم بخرم میگفتن 2011 داره توقف تولید میشه

حالا من دو دل هستم برم 2011 یا 1150 ؟

ت عزیز پیشنهاده بنده هم قطعا سوکت ۱۱۵۰ هستش البته باز انتخاب نهایی با شماست
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون  

فقط 2011  توقف تولید  نمیشه   ؟

اخه موقعی که 1155 میخواستم بخرم  میگفتن 2011 داره توقف تولید میشه  

حالا من دو دل هستم  برم 2011 یا  1150 ؟

نه عزیز... توقف تولید چیه؟! :D

تمامی سوکت ها یه روزی میان و یه روز هم منقرض میشن و جای خودشون رو به سایر نسل ها میدن!

شما 1150 هم بخرید، دو سال دیگه باید تغییرش بدی و به ملکوت اعلا خواهد پیوست! هیچ فرقی نداره! از نظر طول عمر هر دو کاملاً یکسان هستن.

اما از نظر پتانسیل قدرت پردازشی، بدون شک 2011 چیزی فراتر از 1150 خواهد بود و هست.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

نه عزیز... توقف تولید چیه؟! :D

تمامی سوکت ها یه روزی میان و یه روز هم منقرض میشن و جای خودشون رو به سایر نسل ها میدن!

شما 1150 هم بخرید، دو سال دیگه باید تغییرش بدی و به ملکوت اعلا خواهد پیوست! هیچ فرقی نداره! از نظر طول عمر هر دو کاملاً یکسان هستن.

اما از نظر پتانسیل قدرت پردازشی، بدون شک 2011 چیزی فراتر از 1150 خواهد بود و هست.

چون اگه بخوام برم به 2011 باید تمام قطهات را عوض کنم و کم کم حدود 1.5 ضرر میکنم ایا با تفاوت قیمت --تفاوت  چشم گیری  در قدرت و پردازش و کارایی داره یا نه ؟

لینک به دیدگاه

چون اگه بخوام برم به 2011 باید تمام قطهات را عوض کنم و کم کم حدود 1.5 ضرر میکنم ایا با تفاوت قیمت --تفاوت  چشم گیری  در قدرت و پردازش و کارایی داره یا نه ؟

بنده گفتم شما مستلزم تغییر سوکت نیستید. اما چنانچه مایل بودید، پیشنهادم 2011 بود.

بله. دست کم 20% قدرت پردازشی بهتری خواهد داشت 2011.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...