رفتن به مطلب

ارتقا سیستم فعلی با بوجه 3 میلیون همراه با پرداخت هزینه مشاوره برای خرید

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

در مقایسه core 2 core سی پی یو 4770K حتی از 4960x هم کارایی بهتری در گیم داره (فقط گیم و در مقایسه کور به کور)

این مواردی که در پست اول نوشتی همه وابسته به رم زیاد هستن نه به پردازش سنگین cpu

50/60 تا تب سایت رو من با i3 هم باز کردم بدون اینکه مشکل خاصی پیش بیاد چون رم 8 گیگ بود

سوکت 2011 برای این موارد واقعا overkill هست و باید ببینی تفاوت قیمتی که دارن برای شما به صرفه هست یا نه

به جای این همه هزینه برای سوکت 2011 می تونی 32 گیگ رم سرعت بالا تهیه کنی و یک خنک کننده خوبم برای cpu

چیزی که بنده عرض می کنم تجربه شخصی خودم از سوکت 2011 هست که الان به 1150 تغییر دادم

من اگر مشکل مالی هم نداشته باشم و امروز بخوام سیستم جدید تهیه کنم سراغ 2011 نمیرم، چون به قول معروف "اونقدری که پول میدی آش نمی خوری"

لینک به دیدگاه

در مقایسه core 2 core سی پی یو 4770K حتی از 4960x هم کارایی بهتری در گیم داره (فقط گیم و در مقایسه کور به کور)

این مواردی که در پست اول نوشتی همه وابسته به رم زیاد هستن نه به پردازش سنگین cpu

50/60 تا تب سایت رو من با i3 هم باز کردم بدون اینکه مشکل خاصی پیش بیاد چون رم 8 گیگ بود

سوکت 2011 برای این موارد واقعا overkill هست و باید ببینی تفاوت قیمتی که دارن برای شما به صرفه هست یا نه

به جای این همه هزینه برای سوکت 2011 می تونی 32 گیگ رم سرعت بالا تهیه کنی و یک خنک کننده خوبم برای cpu

چیزی که بنده عرض می کنم تجربه شخصی خودم از سوکت 2011 هست که الان به 1150 تغییر دادم

من اگر مشکل مالی هم نداشته باشم و امروز بخوام سیستم جدید تهیه کنم سراغ 2011 نمیرم، چون به قول معروف "اونقدری که پول میدی آش نمی خوری"

1-اخه تنها باز کزدن 50 تا 60 تب نیست  --vmware  هم استفاده میکنم که داخلش 2 تا ویندوز در حال اجرا هست 

2-وقتی با  vmware  کار میکنم کندی سرعت محسوس هست 

3-شما قبلا 2011 داشتین که اومدین به 1150 ؟

4-چه مشکلی در 2011 بود که به 1150 اومدین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-اخه تنها باز کزدن 50 تا 60 تب نیست  --vmware  هم استفاده میکنم که داخلش 2 تا ویندوز در حال اجرا هست 

2-وقتی با  vmware  کار میکنم کندی سرعت محسوس هست 

3-شما قبلا 2011 داشتین که اومدین به 1150 ؟

4-چه مشکلی در 2011 بود که به 1150 اومدین

بله vmware هم استفاده کردم اونم 4 سیستم عامل ( مک، ویندوز سرور و ویندوز 8 رو همزمان در ویندوز 7 داشتم )

بله 2011 داشتم ولی به همون دلیلی که گفتم overkill بودن اومدم سراغ سوکت 1150

هیچ مشکل خاصی نداشت فقط اونقدری که پول داده بودم کارایی نمی گرفتم

البته برای کسی که اورکلاکر هست و می خواد رکورد بزنه حتی 1 امتیاز هم مهمه ولی برای من نه 

ولی بازم انتخاب با شماست اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید، قطعا سوکت 2011 انتخاب لوکس تری هست و 2 هسته اضافی می تونه بعضی جاها به کمک سیستم بیاد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...