رفتن به مطلب

کاهش قیمت کارت های گرافیک GTX 770 و GTX 780

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دشمن میخواد ما رو از کار و زندگی بندازه بریم گیم بزنیم قیمت ها رو آورده پایین :دی :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سوالی واسم پیش امده 

وقتی یک شرکتی قیمت محصولاتش رو میاره پایین فروشگاها هم قیمتشون رو میارن پایین ( البته خارج از ایران )

حالا سوال ؟

اون شرکت اون مقدار درصد کم شده رو به فروشگا ها بر میگردونه یا خیر 

چونکه مثلا من دیدم تو سایت http://www.newegg.com بلافاصله قیمتها رو کاهش میده 

ویرایش شده توسط perans
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حدود 2 ماه پیش من یک مرجعی از قیمت کارتهای انویدیا با معماری کپلر داشتم.

تمام قیمت ها رو قیمت کف سایت نیو ایگ زده بودم.

post-7048-0-08072600-1379067002.jpg

عمده تغییرات قیمت برای همین دو کارتی هست که ابتدای این تاپیک گفته شده ولی قیما یکسری دیگه هم پایین اومده که از این قرار هست :

GT640

80$<85

650ti boost 1GB

130$<150

650TI Boost 2GB

150$<165

GTX770 4GB

380$<450

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

باید منتظر شرکت هایی باشیم که از امروز به بعد قصد دارن این سری کارت ها رو وارد کنن.

امیدی هست به این شرکت ها؟ یعنی اصلا شرکتی مونده که وارد نکرده باشه؟ مثلا شاب یا نمی دونم شرکتی که گینوارد وارد می کنه یا اینو 3d   ؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

یک سوالی واسم پیش امده 

وقتی یک شرکتی قیمت محصولاتش رو میاره پایین فروشگاها هم قیمتشون رو میارن پایین ( البته خارج از ایران )

حالا سوال ؟

اون شرکت اون مقدار درصد کم شده رو به فروشگا ها بر میگردونه یا خیر 

چونکه مثلا من دیدم تو سایت http://www.newegg.com بلافاصله قیمتها رو کاهش میده 

درود

سوال خیلی خوبی پرسیدید . اگر اون شرکت اصلی تعهد داده باشه براشون تخفیف رو منظور میکنه ولی این شرکتها توی ایران بسیارک من .

حالا اونهایی که کم نکردن براشون چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اونها مجبورن به دلیل قیمتهای پایینی که توی بازار میدن ضرر کنن و ارزون بفروشن . ضرر کردن در کار ما وجود داره ولی خلاصه در خرید و فروشهای بعدی جبران میشه

لینک به دیدگاه

درود

سوال خیلی خوبی پرسیدید . اگر اون شرکت اصلی تعهد داده باشه براشون تخفیف رو منظور میکنه ولی این شرکتها توی ایران بسیارک من .

حالا اونهایی که کم نکردن براشون چی میشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

اونها مجبورن به دلیل قیمتهای پایینی که توی بازار میدن ضرر کنن و ارزون بفروشن . ضرر کردن در کار ما وجود داره ولی خلاصه در خرید و فروشهای بعدی جبران میشه

درود آقای حسینی

فکر میکنید کی با کاهش قیمت این سری کارت های گرافیکی در ایران مواجه میشیم؟؟

لینک به دیدگاه

درود آقای حسینی

فکر میکنید کی با کاهش قیمت این سری کارت های گرافیکی در ایران مواجه میشیم؟؟

درود دوست گلم

همیشه یادتون باشه موقعی این اتفاق میفته که اولین باری که وارد ایران میشه با قیمت جدید خریداری شده باشه .

موارد دیگه ای هم میتونه باشه ولی خیلی محسوس نیست

این جمله من یادتون باشه دوستان .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست گلم

همیشه یادتون باشه موقعی این اتفاق میفته که اولین باری که وارد ایران میشه با قیمت جدید خریداری شده باشه .

موارد دیگه ای هم میتونه باشه ولی خیلی محسوس نیست

این جمله من یادتون باشه دوستان .

ممنون جناب آقای حسینی

اگر بین پایین اومد محصولات و وارد شدن کالا ها میانگین بگیریم (اون چیزی که تا حالا تجربش رو دارید)

به نظر شما چند هفته طول میکشه این اتفاق بیفته؟

ممنون

لینک به دیدگاه

ممنون جناب آقای حسینی

اگر بین پایین اومد محصولات و وارد شدن کالا ها میانگین بگیریم (اون چیزی که تا حالا تجربش رو دارید)

به نظر شما چند هفته طول میکشه این اتفاق بیفته؟

ممنون

خواهش میکنم عزیز

زمان رو نمیشه مشخص کرد مگر اینکه بدونیم کی کالاهای جدید وارد ایران میشن

لینک به دیدگاه

درود 

ولی یه چیز واسه من خیلی جالبه اون موقع شرکت ها کالایی رو با قیمت خیلی پایین تر وارد کردن بد یهو قیمتا /sec بالا رفت اومدن با قیمت خرید قبلشون بدن ؟

حالا قیمتا پایین اومد باید کالاهاشون تموم شه بد برای واردات جدیدشون صبر کنیم تا شاید فرجی بشه !

کلا ایران /sec بالا میره /year (اگه خرید قبل نباشه) پایین میاد

لینک به دیدگاه

خب تزشون اینه که اگه اینارو ارزون بفروشن باید گرون بخرن و ضرر میکنن !! ( به خودشون نمیگن خب گرون بخری گرون هم میفروشی خب !!!)

اما موقع ارزون شدن باید جنس گرون رد بشه بعد اگه فلان شد بهمان شد و ....... اگه اگه شد ارزون میشه اما امروز دلار بشه 9000 تومن همین الان جنسشون گرون میشه !!

لینک به دیدگاه

من اینارو دیدم ارزونم بخرن باز گرون میدن.در مورد google بگم داداش وقتی خود لیون از شرکت تو ایران می خره دیگه کاری به قیمت جدید نداره تا تموم شه باز شرکت وارد کنه قیمت اعلام کنه.آقای حسینی برا شما امکان نداره خودتون وارد کنید ؟

لینک به دیدگاه

من اینارو دیدم ارزونم بخرن باز گرون میدن.در مورد google بگم داداش وقتی خود لیون از شرکت تو ایران می خره دیگه کاری به قیمت جدید نداره تا تموم شه باز شرکت وارد کنه قیمت اعلام کنه.آقای حسینی برا شما امکان نداره خودتون وارد کنید 

من نمیدونستم که لیون وارد نمیکنه. ولی با توضیحی که دادن من تند رفتم. ولی هنوز سر حرفم هستم. اگر 100 تا تک تومن دلار گرون بشه یا قیمت دلاری محصول از خارج گرون بشه باز فردا صبحش با قیمت روز حساب می کنن. منظورم کس خاصی نیست . ولی اگر ارزون بشه انگار نه انگار . توقع من هم اینه که آقای حسینی سری بعد که فروشنده ها قصد وارد کردن داشتن اطلاع بدن به اون ها اگر امکانش البته که قیمت ها کمتر شده. اگر حاضر نشدن با قیمت جدید بدن لیون اون ها رو تحریم کنه و ازشون جنس نخره. در نهایت یکی مجبور هست کم کنه و بقیه شرکت های وارد کننده هم باید کم کنن. سنگر ما همینجاست که بتونه از حقمون دفاع کنه . انشاا... :)

لینک به دیدگاه

البته اینو هم بگم که دوستان میرن تو نیو اگ یا آمازون قیمت رو ضربدر قیمت دلار میکنن کاملا محاسباتشون غلطه !! یه سری هزینه ها میخوره به اجناس که طبیعی هست ... اما بالا و پائین شدن ارز باید همزمان تاثیر بزاره چه ارز گرون بشه چه ارز ارزون بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

_____

دوستان و سروران عزیز و بزرگوار خواهش میکنم با سولاتی که به بیرون از فروم ربط داره اینجا مطرح نکنید 

جناب حسینی هم تا میتونستن به تمام سوالات شما پاسخ دادن بدون کوچکترین فوت وقتی که ازشون نهایت تشکر رو میکنم 

اولا من که اول تایپیک عرض کردم این مسائل به بازار اینجا زیاد ربطی نداره و فقط جهت اطلاع رسانی و کمی خوشحالی این تایپیک ایجاد شده که از وظعیت بازار جهانی و price گرافیکها و زمان معرفی اونها باخبر بشین چون این حق هر خریداری هست

وظعیت بازار اینجا و نحوه قیمت گذاری در بازار ایران رو هم نمیشه به گردن کسی یا اشخاصی یا یه شرکتی انداخت چون این مسئله از ریشه باید بازسازی بشه و این یه مشکل بزرگیه که نه تنها بنده بلکه شما هم نمیتونید کاری واسش بکنید 

چون این معظل از فکر و ذهن و ایده ما خارجه و ماها کاری نمیتونیم بکنیم

و باز هم باید خدارو شکر کنیم که انسانهای شریفی همچون جناب حسینی صادقانه هرکه هست و نیست رو در اختیار مشتریها و کاربرانشون قرار میدن تا نیتشون همیشه مثل اینه باشه 

و دوباره میگم قضیه این مسائل و حل کردنشون کار پیچیده ایه و از دست ما خارجه که بتونیم با متهم کردن افراد مشکل رو حل کنیم / واینو به خاطر بسپارید و مطمئن باشین که مسائل مهمتری هست که باید به اونها توجه کنیم 

در اخر هم دوباره خواهش میکنم از بحثهایی که باعث ناراحتی فرد یا افرادی میشه پرهیز کنید و سعی کنید مطالب مفیدتر قرار بدید 

با تشکر

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

سلام

_____

دوستان و سروران عزیز و بزرگوار خواهش میکنم با سولاتی که به بیرون از فروم ربط داره اینجا مطرح نکنید 

جناب حسینی هم تا میتونستن به تمام سوالات شما پاسخ دادن بدون کوچکترین فوت وقتی که ازشون نهایت تشکر رو میکنم 

اولا من که اول تایپیک عرض کردم این مسائل به بازار اینجا زیاد ربطی نداره و فقط جهت اطلاع رسانی و کمی خوشحالی این تایپیک ایجاد شده که از وظعیت بازار جهانی و price گرافیکها و زمان معرفی اونها باخبر بشین چون این حق هر خریداری هست

وظعیت بازار اینجا و نحوه قیمت گذاری در بازار ایران رو هم نمیشه به گردن کسی یا اشخاصی یا یه شرکتی انداخت چون این مسئله از ریشه باید بازسازی بشه و این یه مشکل بزرگیه که نه تنها بنده بلکه شما هم نمیتونید کاری واسش بکنید 

چون این معظل از فکر و ذهن و ایده ما خارجه و ماها کاری نمیتونیم بکنیم

و باز هم باید خدارو شکر کنیم که انسانهای شریفی همچون جناب حسینی صادقانه هرکه هست و نیست رو در اختیار مشتریها و کاربرانشون قرار میدن تا نیتشون همیشه مثل اینه باشه 

و دوباره میگم قضیه این مسائل و حل کردنشون کار پیچیده ایه و از دست ما خارجه که بتونیم با متهم کردن افراد مشکل رو حل کنیم / واینو به خاطر بسپارید و مطمئن باشین که مسائل مهمتری هست که باید به اونها توجه کنیم 

در اخر هم دوباره خواهش میکنم از بحثهایی که باعث ناراحتی فرد یا افرادی میشه پرهیز کنید و سعی کنید مطالب مفیدتر قرار بدید 

با تشکر

کاملا درسته قیمت گذاری که دوستان میگن دست فروشنده نیست اصلا ...بیشتر واسطه ها و خریدار تعیین میکنه و از خریدار تا خود فروشگاه هرچی واسطه بیشتر باشه قیمت هم بالاتر میره ...

عطا جان وضعیت هم املای درست است :)

ویرایش شده توسط dante21
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

کاملا درسته قیمت گذاری که دوستان میگن دست فروشنده نیست اصلا ...بیشتر واسطه ها و خریدار تعیین میکنه و از خریدار تا خود فروشگاه هرچی واسطه بیشتر باشه قیمت هم بالاتر میره ...

درسته قیمت گذاری دست فروشنده ها نیست ولی میتونن به واردکننده ای که ازش کلی کارت میخرن فشار بیارن که قیمتاشونو بیارن پایین الان 780ti رو همین لیون 2900 زده نمیتونه به اون شرکتی که ازش گرفته بگه چه خبره کارتی که حدود 2300 برات تموم میشه رو چرا 2900 من باید بفروشم.

در ضمن از اقای حسینی هم تشکر میکنم ایشون خیلی زحمت می کشن در این آشفته بازار به ایشون زیاد نمی شه خرده گرفت

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...