رفتن به مطلب

شکسته شدن قاب مانیتور

Mehrad Can
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

به قاب مانیتور لبتاب آسیب ناچیزی وارد شده آیا جایی را برای تعویض آن سراغ دارید؟

آیا از گارانتی خارج میشود؟

lenovo y480 "14.1

لینک به دیدگاه

هر گونه صدمه فیزیکی به محصول جنس رو از گارانتی خارج میکنه

این چیزی هستش که روی کارت گارانتی و جزء شرایط گارانتی هستش.اندازه صدمه حتی به یک عدس هم نمیرسه نمیخوام فرمایش شمارو نقض کنم اما آسیب وارد شده به فریم بقل مانیتور به اجزای دیگر لبتاب چه ارتباطی میتونه پیدا کنه

لینک به دیدگاه

هر گونه صدمه فیزیکی به محصول جنس رو از گارانتی خارج میکنه

این چیزی هستش که روی کارت گارانتی و جزء شرایط گارانتی هستش.اندازه صدمه حتی به یک عدس هم نمیرسه نمیخوام فرمایش شمارو نقض کنم اما آسیب وارد شده به فریم بقل مانیتور به اجزای دیگر لبتاب چه ارتباطی میتونه پیدا کنه

درود

هر گونه ضربه و ایراد فیزیکی کالا رو فاقد گارانتی میکنه و دلیلشون هم اینه که میگن قطعه شما ضربه خورده و این اشتباه شما بوده و از کالا نیست و مسئله بعدی اینکه این ضربه میتونه باعث خراب شدن سایر اجزای قطعتون بشه

لینک به دیدگاه

درود

به نظر شما میتونم فریم دور مانیتور رو گیر بیارم؟ اینرو بیشتر بخاطر میل خودم میپرسم کاری به گارانتی ندارم

لینک به دیدگاه

به نظر شما میتونم فریم دور مانیتور رو گیر بیارم؟ اینرو بیشتر بخاطر میل خودم میپرسم کاری به گارانتی ندارم

بعضی وقتها میشه عزیز ولی خیلی خیلی باید بگردید تازه پیدا نمیکنید مدل اصلیش رو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه شکستگی هست , چسب زدن حرفه ای میتونه یه قطعه رو از روز اولم محکمتر کنه ، یه عکس بزار ...

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

اگه شکستگی هست , چسب زدن حرفه ای میتونه یه قطعه رو از روز اولم محکمتر کنه ، یه عکس بزار ...

کوچک تر از اونه که بشه ازش عکس گرفت از عرض قاب دور مانیتور به اندازه یه نخود فرو رفته و جای شکستگی یا رنگ رفتگی نداره  

لینک به دیدگاه

این مورد چیز خاصی نیست که بخاید به خاطرش قاب رو تعویض کنید و ضمن اینکه به این راحتیا قاب اصلیش احتمالا گیرتون نمیاد .ممکنه بعدش هم به دلیل نصب غیر اصول کارخانه ای مشکلات دیگه همراه داشته باشه.اگر خیلی دلتون رو زده بفروشید و یکی دیگه بخرید کم دردسر تر و نتیجه قطعی تری داره

لینک به دیدگاه

این مورد چیز خاصی نیست که بخاید به خاطرش قاب رو تعویض کنید و ضمن اینکه به این راحتیا قاب اصلیش احتمالا گیرتون نمیاد .ممکنه بعدش هم به دلیل نصب غیر اصول کارخانه ای مشکلات دیگه همراه داشته باشه.اگر خیلی دلتون رو زده بفروشید و یکی دیگه بخرید کم دردسر تر و نتیجه قطعی تری داره

ممنون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...