رفتن به مطلب

آیا ایجاد سایت نیازمندیها سود دارد دلایل موفقیت یا شکست؟

adver
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آیا ایجاد سایت نیازمندیها سود دارد دلایل موفقیت یا شکست؟

سلام دوستان

بعد از موفقیت سایت های مانند ایستگاه و نیازروز و...... که بسیار موفق عمل کرده اند خیلی ها هم به این فکر افتادند با ایجاد همچنین سایت های بتوانند به درامد بالا برسند ، ولی همانطور که میدانید تعدا سایتهای این قبیل در ایران بسیار زیاد شده است ،ولی تعداد کمی به اهداف اولیه و درآمد بالا رسیدن به نظر شما دلیل چیست؟

مثلا سایت نیازمندیهای استان فارس  فوق پربازدیترین سایت استان فارس می باشد ولی به نظر درآمد آن چقدر است؟

یا مثلا سایت  سایت نیاز  و  ملک711   سایت های با ایده های جدید و نو هستند اما بازهم آن چنانکه باید و شاید موفق نبوده اند

دلیل چیست؟                      

شاید عدم بازاریابی یا عدم بازدید کننده یا درامد در دراز مدت؟

نظر شما چیست؟

مثلا سایت خرید فروش خودرو با چه فاکتورهای میتوانند موفق عمل شود مانند سایت خودرو711

آیا فقط طراحی و گرافیک آن باید درس باشد یا بحث تبلیغاتی و بازاریابی هم مهم است؟

سرمایه یا طراحی تنها دلیل موفقیت نیست داشتن استراتژی هدفمند خیلی مهم می باشد؟

لینک به دیدگاه

درود عزیز

هر سایتی اگه به صورت اصولی و سرمایه ی اولیه ی مناسب استارت بخوره نتیجه میگیره،

سایت نیازمندی نیاز به تبلیغات خیلی خیلی زیاد داره، و باید خیلی خرج تبلیغات کنین، من خودم 1 سال قبل

یک سایت نیازمندی داشتم که به دلیل عدم سرمایه برای تبلیغات فروختمش، یه نمونه از سایتی که دیدم زود پیشرفت کرده

تو این زمینه تاری استار هستش، که تونسته با کمتر از دوسال فعالیت 215 همین سایت پربازدید ایران بشه که البته

تاری استار تبلیغات خیلی خیلی گسترده ای داشته و داره میکنه، تو پرشین تولز الان بنرش هست.

پس در نتیجه اگه سرمایه ای حداقل بین 5 تا 10 میلیون دارین 100 درصد نتیجه میگیرین.

واینو هم اضافه کنم که از لحاظ درآمد هم نمیشه پیش بینی کرد، اما سایتی که رنک خوبی داشته باشه مطمئنا تبلیغات توش میشه.

در ضمن اون سایتی که شما دادین، بازدید زیادی نداره، فکر نکنم به 200 یا 300 آی پی در روز برسه.

به نظر من :

1- سرمایه مناسب

2- تبلیغات

3- بهینه سازی سایت واسه موتورها جستجو =====> تقریبا بیشتر بازدیدکندگان اکثر سایتها از موتورهای جستجو میان

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...