رفتن به مطلب

خاموش شدن کامپیوتر قبل از بالا اومدن ویندوز!

rezrez
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من یه سیستم دارم که وقتی میخواد وارد ویندوز بشه یا وارد مراحل نصب ویندوز بشه  خاموش میشه...با یه پاور سالم امتحان کردم بازم خاموش شد..رم رو عوض کردم بازم خاموش شد.هارد رو رو یه سیستم دیگه گذاشتم ویندوز نصب کردم مشکلی نداشت...سیلیکون رو پاک کردم و دوباره خمیر سیلیکون زدم بازم درست نشد..فقط اینم بگم فقط موقع بالا اومدن ویندوز یا نصب اینجوری میشه و قیل از اون مشکلی نداره الان یه ساعته رو صفحه تنظیمات بایوس هست  فعلا خاموش نشده ولی اگه بره  رو ویندوز یا نصب ویندوز خاموش میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، salarjavanpour گفته است :

من یه سیستم دارم که وقتی میخواد وارد ویندوز بشه یا وارد مراحل نصب ویندوز بشه  خاموش میشه...با یه پاور سالم امتحان کردم بازم خاموش شد..رم رو عوض کردم بازم خاموش شد.هارد رو رو یه سیستم دیگه گذاشتم ویندوز نصب کردم مشکلی نداشت...سیلیکون رو پاک کردم و دوباره خمیر سیلیکون زدم بازم درست نشد..فقط اینم بگم فقط موقع بالا اومدن ویندوز یا نصب اینجوری میشه و قیل از اون مشکلی نداره الان یه ساعته رو صفحه تنظیمات بایوس هست  فعلا خاموش نشده ولی اگه بره  رو ویندوز یا نصب ویندوز خاموش میشه

عزیز تاپیک مال 4 سال پیشه . اگر مشکلی دارید تاپیک جداگانه بزنید تا دوستان راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 8 آبان 1392 در 18:52، rezrez گفته است :

با سلام به اساتید.
این سیستم من وقتی روشنش میکنم توی مراحل بوت شدن یهو خودش خاموش میشه و باید چند باری روشن بکنم تا سیستم بالا بیاد.خاموش شدنش هم قبل از بالا اومدن ویندوز هست پس ذهنتونو از مشکلات ویندوز دور کنین. من فک کردم مشکل از پاور باشه واس همین عوضش کردم اما بازم خاموش میشد. اینم بگم که بوق رم رو میزنه و مشکلی نداره و وقتی هم که ویندوز بالا میاد بدون هیچ مشکلی کار میکنه و دیگه خاموش نمیشه. اینم مدل مادربرد: ASUS P5K

سلام مشکل شما چگونه حل شد  مرا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...