رفتن به مطلب

خرید سیستم تا 3میلیون...فقط کیس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

آره گرین مودش روی قرمزه . البته دلیل داره . چون قرمز رنگ هیجان آوریه و خریدارها رو بیشتر جذب میکنه .

من لیستی که دادم با همین کیس که گفتم شد 2765 . حدود 90 تومان کمتر از چیزی که گفتی .

اره ولی همچنان دلم پیش msi هستش.

یه اخلاقیم دارم اکگه مثلا اون چیزی که از اول میخواستم نگیرم و یه چیز دیگه ای همرده اونو بگیرم عذاب وجدا میگیرم :D

نظرتو در مورد پست بالاییم بده

لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در آخر خودت انتخاب میکنی که چی بگیری . ما فقط پیشنهاد میدیم . اگر اینقدر رنگش اذیتت میکنه اصلا سراغش نرو . چون همیشه اگر چیزی خوشت نیاد و بگیریش ، عد از مدت کوتاهی رغبتی به استفاده از اون نداری دیگه . پس پولت رو دور ریختی . اگر فکر میکنی نیازی به امکانات اضافی X6 نداری و فنهای معمولی اون کیس ریدمکس برات کفایت میکنه ، ظاهرش هم همونه که میخوای ، بگیرش . فقط اول ختما از نزدیک ببین . چون دیدن کیس از نزدیک خیلی فرق داره با عکس . خیلی زیاد .

لینک به دیدگاه

در آخر خودت انتخاب میکنی که چی بگیری . ما فقط پیشنهاد میدیم . اگر اینقدر رنگش اذیتت میکنه اصلا سراغش نرو . چون همیشه اگر چیزی خوشت نیاد و بگیریش ، عد از مدت کوتاهی رغبتی به استفاده از اون نداری دیگه . پس پولت رو دور ریختی . اگر فکر میکنی نیازی به امکانات اضافی X6 نداری و فنهای معمولی اون کیس ریدمکس برات کفایت میکنه ، ظاهرش هم همونه که میخوای ، بگیرش . فقط اول ختما از نزدیک ببین . چون دیدن کیس از نزدیک خیلی فرق داره با عکس . خیلی زیاد .

داش راست میگی.ولی من بدبخت که هرجای شهرو گشتم کلا ازین کیسا نبود چیکار کنم الان؟

همه چی تو عکس خیلی خوشگلتر از واقعیت دیده میشه کلا.اینو قبول دارم ولی چاره چیه!

اینم نگفتی چجوریاس که اتصال ساتا هم داره همین مدل کیس : http://www.techpowerup.com/reviews/Raidmax/Aeolus/3.html

ویرایش شده توسط hamidjalab
لینک به دیدگاه

اتصال eSata داره . برای هاردهای اکسترنال که با این اتصال میتونن وصل بشن . سرعتش از USB خیلی بیشتره . ولی خیلی کم تو بازار هستن این مدلها . اونی که من میگم خود هارد میخوره روی کیس . عکسش اینجا هست :

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=x6

نمیتونی یه سر تهران بری و قطعاتت رو بگیری ؟ اینطوری راحت تر میتونی انتخاب کنی . ولی اگر میخوای همینطوری بخری امیدوارم همون چیزی باشه که تو میخوای . من هم از نزدیک ندیدم این کیس رو که بخوام نظری بدم .

لینک به دیدگاه

اتصال eSata داره . برای هاردهای اکسترنال که با این اتصال میتونن وصل بشن . سرعتش از USB خیلی بیشتره . ولی خیلی کم تو بازار هستن این مدلها . اونی که من میگم خود هارد میخوره روی کیس . عکسش اینجا هست :

http://www.green-case.com/products/case/midi/case.php?model=x6

نمیتونی یه سر تهران بری و قطعاتت رو بگیری ؟ اینطوری راحت تر میتونی انتخاب کنی . ولی اگر میخوای همینطوری بخری امیدوارم همون چیزی باشه که تو میخوای . من هم از نزدیک ندیدم این کیس رو که بخوام نظری بدم .

فکر کردم مثل همین گرین هستش.

رفتن که میتونم ولی خرج سفرو هم حساب کنی بارو این برنامه های همش باید خرج کنم دیگه.

قطعات که خب معلومه چی به چیه.ولی این کیس رو نمیدونم والا.مثلا من مگنوم 2رو که از نزدیک دیدم داشتن خیلی با عکس فرق داشت فکر نمیکردم اونقدر بزرگ باشه.

حاجی مگه شما تو همین فروشگاه لیون نیستی؟

لینک به دیدگاه

سلام 

عزیز اگر کیس تک خواستی این مدل رو دارم میفروشم 

antec 1200 

فوق العاده خنک و زیبا . بدون کوچکترین ایرادی 

لینک به دیدگاه

سلام آقا بابک . داری میفروشیش ؟ حیفه بابا . یادش به خیر . پارسال داشتم دنبال کیس میگشتم ، این یکی از انتخابهام بود ;) کیس خیلی خیلی خوبیه .

لینک به دیدگاه

خب تو شهر خودمون که کلا تعطیل،هرچی گشتمو وعده وعید دادن کلا نشد که بشه،قطعات مخصوصا گرافیک پیدا نشد :D

و با تلاش فراوان بلخره فردا یعنی یکشنبه کل سیستم رو از لیون کامپیوتر سفارش خواهم داد :p .اونم از طریق یکی از دوستان تهرانیمون B)

امیدوارم همون چیزی باشه که میخوام ^_^

دم حامدو بقیه گرم،در حالیکه هیچ یک از قطعات تغییر نکرد :lol:

و قطعات نهایی به شرح زیر هستش : 

CPU:intel i5 4670

MOB:ASUS B85-PLUS

VGA:MSI GTX 650 Ti Boost Gaming 2G GDDR5

POWER:GREEN GP600A-EU

HDD:Seagate 1T

DVD RW:ASUS

CASE:Raidmax Super Aeolus

5تا فن این مدلی هم سفارش شده : Case Fan Deepcool XFan 120 L/B
20110127115328225.jpg

ایشالا در آینده یه SSD اضفه میشه بهمراه کولر پردازنده و همینطور شاید یک گرافیک بهتر :D کلا شاید تا عید سیستم عوض شه :lol: :lol:

آقای حسینی اگه تاپیکو میبینی وقتی سیستمو بستید عکسشو هم تو اون تاپیک عکس سیستم های لیون بزارید :wub: .با تشکر :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...