رفتن به مطلب

مزایده قطعات کامپیوتر ati 6850 و cpu E5700 وکیبردA4TECH و ASROCK P34

Recommended Posts

مزایده قطعات کامیوتر کارت گرافیک ATI 6850 HD و سی پی یو E5700 و مادربرد ASROCK P43 و کیبرد A4TECHبه بالاترین قیمت به فروش میرسد به مدت 24 ساعت تاپیک بسته میشود ....قیمت پایه:570  .....فروش فوری: 650 

post-14177-0-70497000-1383398042_thumb.jpgpost-14177-0-85434500-1383398145_thumb.jpgpost-14177-0-59231300-1383398198_thumb.jpg

ویرایش شده توسط delpiero107
لینک به دیدگاه

قطعات همیناس؟ پاوری، کیسی، رمی؟

قیمتش بالاس یه کم 540 خریدارم با این تفاسیر

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

اونا رو فروختم داداش ...اما پاور قدیمی دارم اگه به کارت میاد

لینک به دیدگاه

پدرام جان تا صبح اگه کسی بالاتر نبود 540 واسه شما

ویرایش شده توسط delpiero107
لینک به دیدگاه

دوستان من میرم بخوابم تا2 ظهر فردا مزایده ادامه داره فعلا با 550 ماله پدرام هستش

لینک به دیدگاه

دوستان من میرم بخوابم تا2 ظهر فردا مزایده ادامه داره فعلا با 550 ماله پدرام هستش

:blink:  من 540 قیمت دادم ها  :blink:

لینک به دیدگاه

میدونم پدرام جان از سایت همسایه 545 پیشنهاد دارم

لینک به دیدگاه

داداش هر 12 ساعت یه بار آپ میدن، بعدشم شما نگفتین که در جای دیگه هم در حال فروشه؟

طبق قوانین کار شما ایراد داره با این روش

لینک به دیدگاه

پدرام جان اونجا مزایده نیست تک فروشی هستش که منصرف شدم فعلا همون 540 مال شماست تا ساعت 2 کسی نباشه شما صاحب جدیدشون هستشد

لینک به دیدگاه

یعنی این کارت دیگه در حد تیم ملیه دیگه ها!!!

به این کار می گن بازار گرمی.می دونی یعنی چی؟

یعنی خودت برا جنس خودت همینجوری قیمت بالا پایین می بری! کو این آقای nsm 1000 که ما رویتش نمی کنیم در تاپیک!

لینک به دیدگاه

طبق قوانین خرید و فروش بازارچه فقط قیمت هایی که در تاپیک مطرح میشه معتبره

لینک به دیدگاه

استارتر محترم شما قطعه رو ساعت 2 فروختید به قیمت 540 تومان به کاربر Pedram sharif . طبق این گفته :

پدرام جان اونجا مزایده نیست تک فروشی هستش که منصرف شدم فعلا همون 540 مال شماست تا ساعت 2 کسی نباشه شما صاحب جدیدشون هستشد

20 دقیقه پیش اعلام کردید که پیشنهاد بالاتر هست . 20 دقیقه پیش ساعت 5:50 دقیقه بود . پس شما از این قانون تخطی کردید :

10 - در صورت توافق برای فروش و یا خرید کالا ، طرفین موظف به به اجرای توافق بوده و در صورت پشیمان شدن یکی از آنها ، اگر شخص مقابل رضایت نداشته باشد ، بر خورد خواهد شد .

لطفا دلیل این کار رو توضیح بدید و رضایت کاربر Pedram Sharif رو جلب کنید . در غیر این صورت با شما برخورد میشه .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من ساعت 2 به ایشون پیام دادم اما جوابی نگرفتم چند بار هم پیام دادم اما جوابی نشد تا ساعتای 5 که تازه پیام دادن به من که جنس رو بفرستید هنوز توافقی بین دو طرف نشده بود دوست عزیز در حال مذاکره بودیم ....

لینک به دیدگاه

اگه همه بخوان بیان اینجا یا حتی توی P.T (اونجا که قوانینش سختگیرانه تره) و این مدلی خرید و فروش کنن سنگ رو سنگ بند نمیشه

به هر حال بنده رسما انصراف و عدم رضایت خودم رو اعلام می کنم.

حد اقل قبل از تاپیک زدن قوانین رو مطالعه کنین و طبق همین قوانین اقدام به فروش کنید.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...