رفتن به مطلب

خرید cooler master Hyper 412 Slim

Abraham
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان، من یه مدتی گشتم ولی اینو پیدا نکردم، اگر کسی داشته باشه خریدارم، متشکرم، 

نام محصول: cooler master Hyper 412 Slim

IMG_5122.jpg

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز چه چیز این کولر شمارو مجذوب خودش کرده که تو کولرهای دیگه پیدا نمیشه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام، این قسمتش زیرش، به اصطلاح:  سطح تماس مستقیم یکپارچه - Continuous Direct Contact 

4f4ab8ccc44f688afdba2d24eba3ad56_1361409

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، این قسمتش زیرش، به اصطلاح:  سطح تماس مستقیم یکپارچه - Continuous Direct Contact 

4f4ab8ccc44f688afdba2d24eba3ad56_1361409

حدس میزدم چنین باشه 

البته این دلیل خوبی برای پرفورمنس بالا نیست چون کولرهای قدرمند دیگری هم هستند که علرغم نداشتن چنین سطحی از قدرت و بازدهی بیشتری نسبت به این مدل برخوردارند 

ولی اگر یه سرجی تو گوگل کنین چندتا از این کولرهارو به انبوه میتونید انتخاب و خریداری کنید چون این برند خیلی وفته دیگه پیدا نمیشه و خیلی سخت شده 

مثلا : 

Noctua NH-D14  که یکی از بهترینهاست یا محصولات ترمالتک و کولرfrio یا محصولات ترمالرایت و کولرهای macho یا کولر silver arrow که شناخته شده

و قدرتمند هستند  و به اسونی پیدا میشن 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

بله، حق با شما می تونه باشه، در صورتی که لااقل توی برند های دیگه یه چیزی شبیه به چیزی که من خدمتتون عرض کردم پیشنهاد کنین، خیلی گشتم، توی بازار هم چیزی پیدا نکردم که CDC داشته باشه، دو تا شبیه به این بود که هر دوش هم راحت در دسترسه، اما متأسفانه دقیقاً اونی که عرض کردم نیست:

یکیش اینه: Deep Cool Ice Wing Pro

201101272146850.jpg

ویرایش: در مورد پرفورمنس هم که فرمودین، اگر ببینین که من برای کولینگ سیستمم چیکار کردم، شاخ در می آرین و حتماً تأیید می کنین که اگر یه همچین چیزی داشته باشم تأثیرش خیلی بیشتر می شه...  :D 

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 1 ماه بعد...

دوست عزیز coolermaster hyper 212 evo هم همینجوریه که شما می خوای. با اینکه قیمتش چندان زیاد نیست ولی در تمام تستها در رده های بالا قرار گرفته.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم، کف کولر Tuniq tower Extreme 120 که توسط شرکت گرین گارانتی شده، مثل این اتصال مستقیم بین لوله های مسی و پردازنده وجود داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز coolermaster hyper 212 evo هم همینجوریه که شما می خوای. با اینکه قیمتش چندان زیاد نیست ولی در تمام تستها در رده های بالا قرار گرفته.

دست دوم گیر میاد؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...