رفتن به مطلب

خرید فن Antec 920

Shaho.R
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به تمامی دوستان 

لطفن تاپیک بسته شود!

از عنوان تاپیک مشخصه خریدار فن های کولر Antec 920 هستم!

لطفن دوستان اگر بدون استفاده موجود دارن یا، جای رو می شناسن که داشته باشه اعلام کنن ممنون می شم!

با تشکر

دوستان 1 عدد هم کارمو راه می ندازه!!!!!!  :( .

ویرایش شده توسط Shaho.R
لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بنظرم پول برای اون فن مذخرف ندین خودم هم فن ها شو عوض کردم ...

لینک به دیدگاه

بنظرم پول برای اون فن مذخرف ندین خودم هم فن ها شو عوض کردم ...

سلام

چرا؟ پیشنهاد شما برای جایگزین چه فنی است!

آیا هنوز فن های خودتون موجوده؟

ویرایش شده توسط Shaho.R
لینک به دیدگاه

بله فن های خودم موجوده ...

ولی فروشی نیست ...

دمندگی کمتر و نویز بیشتری داره ...

بنده انرمکس گرفتم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی فروشی نیست ...

بنده انرمکس گرفتم ...

دوست عزیز میشه بگی مدل فن انرمکس شما چیه که هم دمندگی بیشتری نسبت به فن های استوک انتک 920 داره و هم نویز کمتر؟ :blink: چون من هم به شدت دنبال چنین فنی هستم

بنده هم فن های استوک انتک 920 دارم و هم فن های tb silence و apolish انرمکس و چند تا فن از برندهای دیگه...(هیچکدوم هم فعلاً فروشی نیست!)

ایرفلوی آپولیش 71.76 cfm هست که تقریباً از سایر فن های انرمکس که در بازار داخلی موجوده دمندگی بیشتری داره و مدل وگاس 71.79 هست ولی فن های استوک انتک 920 دمندگی 110 cfm داره

اصولا نمیشه از فن 2400 RPM انتظار سایلنت بودن داشت

لینک به دیدگاه

دوستان همين امروز و فردا از طريق گرين فنهاى 143 ترمالتيك وارد بازار ميشن و اينها قويترين فن ها از لحاظ دمندگى خواهند. 

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فن های cougar vortex در حال حاضر بهترین فن های 12 سانتی موجود در بازار داخلی هستن

به دلیل اینکه هوا رو به صورت متمرکز به حرکت در میارن بهترین انتخاب برای خنک کردن رادیاتور به حساب میان

خیلی از سایت های سخت افزاری معروف رو بررسی کنید فن های ورتکس رو برای رادیاتور پیشنهاد کردن

لینک به دیدگاه

فن های cougar vortex در حال حاضر بهترین فن های 12 سانتی موجود در بازار داخلی هستن

به دلیل اینکه هوا رو به صورت متمرکز به حرکت در میارن بهترین انتخاب برای خنک کردن رادیاتور به حساب میان

خیلی از سایت های سخت افزاری معروف رو بررسی کنید فن های ورتکس رو برای رادیاتور پیشنهاد کردن

دوست گرامی ممنون از پیشنهادتون

درسته که فن های Cougar بی صدا و دمندگی خوبی دارن اما، به اندازه ی فن های Orginal آنتک دمندگی ندارن.

Antec: http://store.antec.com/Product/cooling-cpu_cooler/kuhler-h2o-920/0-761345-77086-6.aspx

Cougar: http://www.green-case.com/products/fan/fan.php?model=vortex_pwm120

لینک به دیدگاه

دوستان همين امروز و فردا از طريق گرين فنهاى 143 ترمالتيك وارد بازار ميشن و اينها قويترين فن ها از لحاظ دمندگى خواهند. 

ممنون از اطلاع رسانیتون!

دوست عزیز متاسفانه Fan 12Cm می خوام.

لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاع رسانیتون!

دوست عزیز متاسفانه Fan 12Cm می خوام.

اینم سایز پیچ هاش 12 سانتیه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز میشه بگی مدل فن انرمکس شما چیه که هم دمندگی بیشتری نسبت به فن های استوک انتک 920 داره و هم نویز کمتر؟ :blink: چون من هم به شدت دنبال چنین فنی هستم

بنده هم فن های استوک انتک 920 دارم و هم فن های tb silence و apolish انرمکس و چند تا فن از برندهای دیگه...(هیچکدوم هم فعلاً فروشی نیست!)

ایرفلوی آپولیش 71.76 cfm هست که تقریباً از سایر فن های انرمکس که در بازار داخلی موجوده دمندگی بیشتری داره و مدل وگاس 71.79 هست ولی فن های استوک انتک 920 دمندگی 110 cfm داره

اصولا نمیشه از فن 2400 RPM انتظار سایلنت بودن داشت

دوست گرامی ممنون. درسته دمندگی فن های Antec خیلی خوبه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی ممنون از پیشنهادتون

درسته که فن های Cougar بی صدا و دمندگی خوبی دارن اما، به اندازه ی فن های Orginal آنتک دمندگی ندارن.

Antec: http://store.antec.com/Product/cooling-cpu_cooler/kuhler-h2o-920/0-761345-77086-6.aspx

Cougar: http://www.green-case.com/products/fan/fan.php?model=vortex_pwm120

دقیقا تفاوت از همینجا شروع میشه فن های ورتکس به دلیل متمرکز کردن هوا کارایی بیشتری دارن، دلیلی نداره بر اساس پیشنهاد من و اعداد ارقام تصمیم بگیرید

توی گوگل جستجو کنید بررسی های زیادی هست

اگر اهواز بودید می تونستم 2 عدد از فن های ورتکس رو بهتون بدم که تست کنید اگر بهتر بود بعد بخرید

اما طبق تجربه ایی که خودم دارم فن های ورتکس برای خنک کردن رادیاتور عالی هستند به دلیل شکل پره ها

اینقدر از کارایی این فن ها راضی هستم که الان 10 عدد ازشون دارم

لینک به دیدگاه

ولی فروشی نیست ...

بنده انرمکس گرفتم ...

اگر قصد فروش فن آنتک ( 1 عدد) رو داشتید خبر بدید ممنون می شم! ;)

لینک به دیدگاه

دقیقا تفاوت از همینجا شروع میشه فن های ورتکس به دلیل متمرکز کردن هوا کارایی بیشتری دارن، دلیلی نداره بر اساس پیشنهاد من و اعداد ارقام تصمیم بگیرید

اگر اهواز بودید می تونستم 2 عدد از فن های ورتکس رو بهتون بدم که تست کنید اگر بهتر بود بعد بخرید

اما طبق تجربه ایی که خودم دارم فن های ورتکس برای خنک کردن رادیاتور عالی هستند به دلیل شکل پره ها

نمی شه 4 عددشو بفروشید. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم سایز پیچ هاش 12 سانتیه.

آرمین جان یکی از فن ها به اتصالات شیلنگ واترکولر گیر میکنه! خودم هم تست کردم با دو تا 140mm ترمالرایت ولی نتونستم نصبش کنم و بجاش ورتکس کوگار بستم

دقیقاً من هم همین کارو کردم. دو عدد ورتکس کوگار بجای فن های استوک بستم ولی باعث شد در حالت پیشفرض حداقل 2درجه افزایش دما داشته باشم که با توجه به سایلنت بودن فن های کوگار و اینکه دیگه صدای تیک آف از داخل کیس شنیده نمیشه به نظرم بازم منطقی هست

بنده هم به استارتر توصیه میکنم اگر نسبت به صدای فن ها کمی حساس هستند حتماً از فن های کوگار استفاده کنند 

لینک به دیدگاه

آرمین جان یکی از فن ها به اتصالات شیلنگ واترکولر گیر میکنه! خودم هم تست کردم با دو تا 140mm ترمالرایت ولی نتونستم نصبش کنم و بجاش ورتکس کوگار بستم

دقیقاً من هم همین کارو کردم. دو عدد ورتکس کوگار بجای فن های استوک بستم ولی باعث شد در حالت پیشفرض حداقل 2درجه افزایش دما داشته باشم که با توجه به سایلنت بودن فن های کوگار و اینکه دیگه صدای تیک آف از داخل کیس شنیده نمیشه به نظرم بازم منطقی هست

بنده هم به استارتر توصیه میکنم اگر نسبت به صدای فن ها کمی حساس هستند حتماً از فن های کوگار استفاده کنند 

در full load چی افزایش دما چند درجه بود؟

ویرایش شده توسط Shaho.R
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در full load چی افزایش دما نداشتید؟

حدود 5 درجه .

البته همه این تست ها برای چند ماه پیشه . بخاطر نویز بالا من کلاً کمتر از 10 روز از فن های استوک 920 استفاده کردم و بعدش رفت تو کارتنش

لینک به دیدگاه

حدود 5 درجه .

البته همه این تست ها برای چند ماه پیشه . بخاطر نویز بالا من کلاً کمتر از 10 روز از فن های استوک 920 استفاده کردم و بعدش رفت تو کارتنش

امکان فروش 1کی از فن ها هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه متاسفانه

فقط قصد کمک داشتم قصد فروش ندارم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...