رفتن به مطلب

ارتقا اری یا خیر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من  یک سیستمی دارم که در امضام هست لازم به ذکر هست که من تازه پردازنده قبلی خودم رو که 1090 بود با این مدل 8350 عوض کردم میخواستم بدونم ایا برای بازیهای جدید با جزئیات بالا ایا باید پردازنده ومین رو عوض کنم یانه چون الان مین و پردازنده 1 تومن مشتری داره ایا ارزش داره که به سمت 1150 اینتل کوچ کنم یا نه منتظر بشم که پلتفرم جدید اینتل رونمایی بشه حقیقتا از بس دوستان از این 8350 بد گفتند که ما هم نامید شدیم ولی من خودم الان در کرایسیس 3 تست میکنم میبینم تقریبا همون میانگین فریم رو میگرم که وقتی در فورمهای خارجی سرچ میکنم میبینم که با 4770 و با همین گرافیکها گرفتند اصلا دوستان یک سوال برام پیش اومده ایا میشه به این بچنچها اعتماد کرد یا نه ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم

به نظرم نه، ارزش نداره. کجای FX-8350 بده که دوستان بد گفتند؟؟ این پردازنده با بیش از 1000 فیدبک مثبت در سایت Newegg بالای 95% رضایت مطلق کاربرانش رو رقم زده! به ندرت یک قطعه ای با این همه نظر مثبت مواجه میشه. این پردازنده تنها موفقیت AMD در سری FX پردازنده هاشه.

اگر شما FX-8150 رو داشتید، بله شاید ارتقا به مدلهای جدید اینتل معنا پیدا میکرد اما با داشتن پرچمداری مثل FX-8350 روی چنین سیستمی به نظرم ارزش نداره. همین سیستمت عالیه. و اگر نیازهای شما رو برطرف میکنه، اصلا" به صحبت های دوستان گوش نکن.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم

به نظرم نه، ارزش نداره. کجای FX-8350 بده که دوستان بد گفتند؟؟ این پردازنده با بیش از 1000 فیدبک مثبت در سایت Newegg بالای 95% رضایت مطلق کاربرانش رو رقم زده! به ندرت یک قطعه ای با این همه نظر مثبت مواجه میشه. این پردازنده تنها موفقیت AMD در سری FX پردازنده هاشه.

اگر شما FX-8150 رو داشتید، بله شاید ارتقا به مدلهای جدید اینتل معنا پیدا میکرد اما با داشتن پرچمداری مثل FX-8350 روی چنین سیستمی به نظرم ارزش نداره. همین سیستمت عالیه. و اگر نیازهای شما رو برطرف میکنه، اصلا" به صحبت های دوستان گوش نکن.

منم خودم همین فکر رو میکنم اخه من با نرم افزارهای 3dmax  هم کار میکنم واقعا نیازم رو براورده میکنه ودر مقوله بازی هم تقریبا غیر از کرایسیس 3 همه بازیها بالای 60 فریم بر ثانیه اجرا میشوند با تمام جزییات میخواستم بدونم ایا در با زیهای جدید مثل بتل 4 هم میشه روش حساب کرد یا نه ممنونم از شما دوست گرامی

لینک به دیدگاه

منم خودم همین فکر رو میکنم اخه من با نرم افزارهای 3dmax  هم کار میکنم واقعا نیازم رو براورده میکنه ودر مقوله بازی هم تقریبا غیر از کرایسیس 3 همه بازیها بالای 60 فریم بر ثانیه اجرا میشوند با تمام جزییات میخواستم بدونم ایا در با زیهای جدید مثل بتل 4 هم میشه روش حساب کرد یا نه ممنونم از شما دوست گرامی

على جان، هر وقت به تشخيص خودت ديدى كه سيستمت در كارهايى كه ازش انتظار دارى كم مياره، اون موقع اقدام براى ارتقا كن. هميشه يه چيزى بهتر و بالاتر از هر چيزى كه بخرى هست، حتى اگر بهترين و آخريم مدل ماشين رو هم بخرى يكى دو ماه بعدش يك مدل بهترى وارد بازار ميشه. پس به نيازهاى خودت از سيستمت توجه كن. مادامى كه سيستمت به خوبى ميتونه از پس Task ها بر بياد. ارتقاعش نده.

در مورد بتل 4 هم كمى صبر كن روى سيستمت نصبش كن نبايد موردى باشه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...