رفتن به مطلب

مشکل DEVICE BOOT LED

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام،

حدود دو سه هفته پیش firmware (بایوس) مادربوردم رو به آخرین ورژن آپدیت کردم و سه چهار روز بعدش متوجه شدم بعد از آپدیت ال ای دی زیر پورت 24 پین BOOT DEVICE به صورت دائم روشن هست

دوستان باتجربه راه حلی برای این مشکل سراغ ندارین؟؟؟؟

چند نکته:

1-قربون دستتون ولی نیازی به سرچ کردن تو اینترنت نیست چون زیر و روش کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست

2-مشخصات سیستم تو امضام هست

3-هیچگونه خرابی تو هارد ها و ... وجود نداره(همه اتصالات به جز مانیتور و کیبورد رو قطع کردم ولی مشکل همچنان چراغش روشن بود)

4- بعد از آپدیت تنظیمات سیستم رو به پیشفرض برگردوندم و باتری مادربورد رو هم برای چند ساعت دراوردم

لینک به دیدگاه

بایوس رو فلش بک کن ببین میشه یا نه!

رستور کن!

لینک به دیدگاه

با سلام،

حدود دو سه هفته پیش firmware (بایوس) مادربوردم رو به آخرین ورژن آپدیت کردم و سه چهار روز بعدش متوجه شدم بعد از آپدیت ال ای دی زیر پورت 24 پین BOOT DEVICE به صورت دائم روشن هست

دوستان باتجربه راه حلی برای این مشکل سراغ ندارین؟؟؟؟

چند نکته:

1-قربون دستتون ولی نیازی به سرچ کردن تو اینترنت نیست چون زیر و روش کردم ولی مشکل همچنان پا برجاست

2-مشخصات سیستم تو امضام هست

3-هیچگونه خرابی تو هارد ها و ... وجود نداره(همه اتصالات به جز مانیتور و کیبورد رو قطع کردم ولی مشکل همچنان چراغش روشن بود)

4- بعد از آپدیت تنظیمات سیستم رو به پیشفرض برگردوندم و باتری مادربورد رو هم برای چند ساعت دراوردم

سلام دوست عزیز 

شما به چه ورژنی آپدیت کردید؟ اگر بایوس دوم آپدیت نکردید با استفاده از دکمه سویچ بایوس با بایوس دوم سیستم راه اندازی کنید  چون CPU شما از سریIvy Bridge-E هست باید از بایوس های سری 4400به بالا استفاده کنید ، بعضی موقع کلیر کردن با استفاده از دکمه Clear CMOS جواب نمیده باید باطری Main به مدت 30 ثانیه خارج کنید و دوباره نصب کنید 

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت راهنمایی

چون سی پی یو رو چند روز پیش ارتقا دادم امکان دانگرید وجود نداره

ورژن حال حاظر 4502 

متاسفانه امروز Copy bios 1 to bios 2 زدم دوتاش آپگرید شد

هرچی این مشکل از تنضیمات پیشرفته بوت و advanced هست

دارم باهاشون ور میرم ببینم چی میشه!

ویرایش شده توسط peyman_sh
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

تجربه ای که بنده داشتم مربوط به کمبود ولتاژ در رم  ویا تغییر bclk درمادربرد هست!

بهتره یه بررسی داشته باشید

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

تجربه ای که بنده داشتم مربوط به کمبود ولتاژ در رم  ویا تغییر bclk درمادربرد هست!

بهتره یه بررسی داشته باشید

حمید جان چراغ boot روشن شده نه vcore یا vram!

07224107044558940512.jpg

مدل پاورهم تو امضام هست

آک بند خریدم با گارانتی

لینک به دیدگاه

درسته پیام جان

ولی تجربه ای که بنده داشتم مشکل شما مربوط به اورکلاک هست

بهتره یکبار تنظیمات رو ریست کنید و امتحان کنید

یا میتونید از طریق خود مادربرد oc کنید که خود مادربرد رم و سی پی یو رو درحالت استاندارد تا یه حدی اورمیکنه!

لینک به دیدگاه

درسته پیام جان

ولی تجربه ای که بنده داشتم مشکل شما مربوط به اورکلاک هست

بهتره یکبار تنظیمات رو ریست کنید و امتحان کنید

یا میتونید از طریق خود مادربرد oc کنید که خود مادربرد رم و سی پی یو رو درحالت استاندارد تا یه حدی اورمیکنه!

OK شد!

اولین فرصت آموزش فیکس کردنش رو میزارم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...