رفتن به مطلب

تیم skidrow گیمرها رو شوق زده کرد!!!!

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

چند دقیقه پیش بازی فوق محبوب

CALL OF DUTY GHOSTS

توسط تیم کرک skidrow عرضه شد حجم این بازی برای دانلود 32 Gb هستش دوستان idm ها رو اماده کنید!!!!

post-13512-0-30597500-1383586033_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

چند دقیقه پیش بازی فوق محبوب

CALL OF DUTY GHOSTS

توسط تیم کرک skidrow عرضه شد

من منتظر ریلودد میمونم .

آقا این نسخه های مختلف بازی چیه قضیه اش؟

بگین ما هم بدونیم

این ریلودد چیه ؟؟

یا همین اکسیدرو

یا بلک باکس

من میخوام دان کنم 

بعضی بازیها تو چندین نسخه و چنیدن حجم مختلف ارائه میشن

نمونه اش همین چند روز پیش برای یکی از بازیها بود که یه اختلاف 7 8 گیگی هم داشت

یه توضیح میدین قضیه چیه؟؟

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من منتظر ریلودد میمونم .

منم همینطور :) :) :)

دوستان دقت داشته باشن این بازی هم به نظر مثل کرایسیس 3 هست و وفقط با کارتهایی که از دایرکت 11 پشتیبانی میکنن اجرا میشه

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان خددمتون بگم که بله بازی فقظ dx11 رو پشتیبانی میکنه من نسخه dx9 نداره متاسفانه.

خدمتت دوستمون که میگه نسخه ها چین دوست عزیز این نسخه همه یکی هستن همون بازی call of duty که عرضه شده توسط سازنده حالا یا به صورت retail یا  روی دیسک و یا به صورت دیجیتال روی  شبکه استیم.

منتها این اسمه که میگید بلک باکس ریلودد و اسکیدرو اینا تیم ها یکرک کننده هستن که بازی رو کرک میکنن و میزارن برای دانلود حالا هر کدوم که بازی رو کرک کرد زودتر همون شر میکنه توی تورنت .

اینا تیم هایی هستن که غیر قانونی بازی رو کپی میکنن معروف ترین هاشون رو پایین مینویسمم براتون که اسماشون رو بدوننید اگر جایی دیدید منظور تیم کرک هست .

skidrow-flt-reloaded-warlamet-fightclub-razor1911-blackbox 

خدمت دوستمون که میگه من منتظر نسخه reloaded هستم ببینید در صورتی یه کرک کننده دیگه نسخه بازی رو میزنه که مثلا نسخه عرضه شده   خراب باشه یا باگ داشته باشه ولی اگر برای مثال نسخه اسکیدرو کامل باشه و کار کنه دیگهreloaded نمیاد باز هم همون رو عرضه کنه.

لینک به دیدگاه

خدمتت دوستمون که میگه نسخه ها چین دوست عزیز این نسخه همه یکی هستن همون بازی call of duty که عرضه شده توسط سازنده حالا یا به صورت retail یا  روی دیسک و یا به صورت دیجیتال روی  شبکه استیم.

منتها این اسمه که میگید بلک باکس ریلودد و اسکیدرو اینا تیم ها یکرک کننده هستن که بازی رو کرک میکنن و میزارن برای دانلود حالا هر کدوم که بازی رو کرک کرد زودتر همون شر میکنه توی تورنت .

اینا تیم هایی هستن که غیر قانونی بازی رو کپی میکنن معروف ترین هاشون رو پایین مینویسمم براتون که اسماشون رو بدوننید اگر جایی دیدید منظور تیم کرک هست .

skidrow-flt-reloaded-warlamet-fightclub-razor1911-blackbox 

ممنون از توضیحت

آخه مسئله اینه که چه فرقی دارن باهم ؟

آخه همونطور که گفتم اختلاف حجمی بازیها هم بالاس

مثلا یه بازی که اختلاف حجمی 7 8 گیگی داره با دو نسخه به قول شما کرکی، خب کدومو دان کنیم؟

مثلا این بتمن آرخام اوریجین تو اینجا http://p30download.com/fa/entry/48485/

تو دوتا نسخه با یه اخلاف 8 گیگیه

خب با این اینترنت هندلی بیام اون 16 گیگی رو بگیرم 

یا نه همون 8 گیگیه ؟

یهو بیایم 16 گیگ رو بگیریم تو یه ماه در صورتی که میشد فرضا 8 گیگی رو گرفت

مسئله اینه

چرا اصلا اینقدر اختلاف حجم دارن؟

چون خودت که بهتر میدونی این بازیهایی که کرک میشن غالبا امکان بازی انلاین ندارن (در صورتی که خود بازی به شکل اصلی امکان بازی انلاین داره مثل COD3)

خب مثلا اونی که حجمش زیاده مشکل بازی انلاین توش برطرف شده یا چی؟

ممنون بازم ازت

لینک به دیدگاه

مطمئنا نسخه ی اسکیدرو دارای مشکلاتی خواهد بود ( تجربه اینو ثابت کرده ) واسه همین شک نکنید که ریلودد منتشر خواهد کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ب

ممنون از توضیحت

آخه مسئله اینه که چه فرقی دارن باهم ؟

آخه همونطور که گفتم اختلاف حجمی بازیها هم بالاس

مثلا یه بازی که اختلاف حجمی 7 8 گیگی داره با دو نسخه به قول شما کرکی، خب کدومو دان کنیم؟

مثلا این بتمن آرخام اوریجین تو اینجا http://p30download.com/fa/entry/48485/

تو دوتا نسخه با یه اخلاف 8 گیگیه

خب با این اینترنت هندلی بیام اون 16 گیگی رو بگیرم 

یا نه همون 8 گیگیه ؟

یهو بیایم 16 گیگ رو بگیریم تو یه ماه در صورتی که میشد فرضا 8 گیگی رو گرفت

مسئله اینه

چرا اصلا اینقدر اختلاف حجم دارن؟

چون خودت که بهتر میدونی این بازیهایی که کرک میشن غالبا امکان بازی انلاین ندارن (در صورتی که خود بازی به شکل اصلی امکان بازی انلاین داره مثل COD3)

خب مثلا اونی که حجمش زیاده مشکل بازی انلاین توش برطرف شده یا چی؟

ممنون بازم از

بله خدمتت بگم که نصف این حجم زیاد مربوطه به مپ های مولتی پلیر بازی که یکپارچه توی بازی هستن وگرنه حجم تک نفره یا کمپین اش کمتر ازیناست

اون نسخه کم حجم مال بلک باکس هستش که زیاد خوب نیست چون میاد کیفیت فایل های ویدیویی رو کم میکنه زبان های مختلف رو حذف میکنن کلا دست کاری زیاده بعد معمولا چون ادرس رجیستری عوض شده دیگه اپدیت و پچ هم روش نصب نمیشه بنابراین نسخه ای کامل رو دانلود کنید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

پ خ رو چک کن دوست عزیز

تو پ خ ادامه دادم

گفتم تاپیک به بیراهه نره

لینک به دیدگاه

دوستان جدی جدی فقط دایرت ایکس 11 هستش؟؟امتحانش کردین شخصا؟؟

اگه اینطوری باشه به فاک رفتیم بدجوری...... :(  :wacko:  8-X

لینک به دیدگاه

این skidro یه بارم شوق زدمون کرد دوستان یادتونه بازی فیفا 14

نه جدا از شوخی که بگم کلا skidro همیشه دارای مشکلاتی بوده وطبیعی هم هستونن کرک اول باید هم مشکل داشته باشه

اصلا ارزش دانلود کردن با حجم 32G رانداره و به نظر من هم باید منتظر کرک بی نقص Reloaded موند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استیم چند روز پیش برامون پیغام داد که دانلودش کنیم و برای نصبش گقته که 64 گیگ فضا لازم دارید

و جالب اینجاس که نسخه ای که استیم قرار داده مولتی و سینگل جداس

لینک به دیدگاه

استیم چند روز پیش برامون پیغام داد که دانلودش کنیم و برای نصبش گقته که 64 گیگ فضا لازم دارید

و جالب اینجاس که نسخه ای که استیم قرار داده مولتی و سینگل جداس

64 گیگ؟؟؟!!!؟؟؟؟ :blink:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :blink: بدبخت شدیم بریم یه هارد دیگه بخریم  پول واسه 10 تا دی وی دی بازی جور کنیم.گفته بودن 40 گیگ پس چطور شد اینطور شد :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

64 گیگ؟؟؟!!!؟؟؟؟ :blink:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :wacko:  :blink: بدبخت شدیم بریم یه هارد دیگه بخریم  پول واسه 10 تا دی وی دی بازی جور کنیم.گفته بودن 40 گیگ پس چطور شد اینطور شد :wacko:

ببین خودت

25207978214705665271.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله این نسخه پورت ایکس باکس وان به کامپیوتره حجمش هم اندازه یک بلوری هستش و فقط هم دایکرت ایکس 11 و ماکه نسخه استیم رو نمیتونیم بگیریم پس منتظر ریلودد باشین یا اسکیدرو بگیرین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

موقع ساخت لید پلتفرمش ایکس باکس وان بوده پس حجمش کم نمیشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این skidro یه بارم شوق زدمون کرد دوستان یادتونه بازی فیفا 14

نه جدا از شوخی که بگم کلا skidro همیشه دارای مشکلاتی بوده وطبیعی هم هستونن کرک اول باید هم مشکل داشته باشه

اصلا ارزش دانلود کردن با حجم 32G رانداره و به نظر من هم باید منتظر کرک بی نقص Reloaded موند

دوست خوب حجم همنه ریلودد ه که کمش نمیکنه که! بعد حالا اسکیدرو هم یه بار فیفا ش خراب بود کرکش ولی باز خویبه کرکش کرد همون امتحانی حالا یا ناقص ولی سعی شون رو کردن بعدش هم فیکس شد نمیشه به خاطر یه بازی خراب ازشون ایراد بگیرید قدیمی ترین گروه کرک هستن   !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نسخه reloaded هم پنج دقیق پیش اومد تو تورنت !!

حجم دقیق

post-13512-0-64731300-1383597692_thumb.jpggb28.62

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا مثل اینکه بازی 6gb رم میخواد فقط آزاد برای اجرا یعنی حتما باید 8گیگ رم روی سیستم باشه گرافیکش هم کسایی که دیدن چند ساعت پیش میگن معرکه است یه حالت نیمه open world کوچییک هم گرفته بعضی مراحل ضمنا از مرحله ایستگاه فضاییش خیلی تعریف میکنن میگن مثل فیلم gravity  (جاذبه) الفونسو کوران در امده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمنا مثل اینکه بازی 6gb رم میخواد فقط آزاد برای اجرا یعنی حتما باید 8گیگ رم روی سیستم باشه گرافیکش هم کسایی که دیدن چند ساعت پیش میگن معرکه است یه حالت نیمه open world کوچییک هم گرفته بعضی مراحل ضمنا از مرحله ایستگاه فضاییش خیلی تعریف میکنن میگن مثل فیلم gravity  (جاذبه) الفونسو کوران در امده.

دیگه قرار نشد بازی رو اسپویل کنی دیگه

چرا ریلودد یهو 4 گیگ کم شد ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

این یعنی چی؟؟؟ اسپویل

خدا رو شکر که شد 28 گیگ

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

28 گیگ با اینترنت 512 نزدیک 1 ماه طول میکشه دانلودش کنیم  :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...