رفتن به مطلب

در مورد انتخاب g2020 لطفا مشاوره بدید

Recommended Posts

سلام 

دوستان من قراره واسه یکی از بستگان یه سیستم ارزون جمع کنم به خاطر همین مدنظرم این هست که تا میشه هزینه رو کمتر کنم . البته برای یه دختر بچه میخوان که فقط میخواد بازی the sims 3 رو بازی کنه و کارهای معمولی مثل دیدن فیلم و اینترنت و از این جور مسائل 

سوالم اینه پردازنده g2020 گرافیک داخلیش میتونه این گیم رو به صورت low اجرا کنه یا نه . چون فقط میخواد همین بازی رو ران کنه به خاطر همین گفتم هزینه برای گرافیک و پاور قویتر نکنم 

و به طور کلی سوالم اینه گرافیک داخلی این سی پی یو در چه حدی هست ؟ مثلا در حد کدوم کارت گرافیک 

لینک به دیدگاه

والا گرافیک بدی نیست و بازی های زیادی رو من خودم بازی کردم از جمله Most wanted 2 و Gride و Call of duty BOP2! البته رم اقلا 4 باشه

ولی نظرم روی 2030 هست تا 2020

موفق باشید

لینک به دیدگاه

والا گرافیک بدی نیست و بازی های زیادی رو من خودم بازی کردم از جمله Most wanted 2 و Gride و Call of duty BOP2! البته رم اقلا 4 باشه

ولی نظرم روی 2030 هست تا 2020

موفق باشید

پس به نظر شما میشه تا حد پایینی باهاش بازی کرد . اگه اینجوری باشه دیگه نیازی به خرید گرافیک و هزینه بیشتر نداره . 

تشکر بابت زحمتتون . 

دوستان دیگه هم ممنون میشم اونایی که تجربه استفاده از گرافیک این پردازنده رو داشتن یه همکاری بکنن 

لینک به دیدگاه

سلام.دوست عزیز.

پیشنهاد من سری fm1  یا fm2  ای ام دی هست.

برای هزینه کمتر پیشنهاد می کنم. یه مادربرد A55 و سی پی یو A6 3500 گرافیکش AMD 6530D می باشد و دارای سه هسته می باشد.

از مجتمع 2020 خیلی بهتره.همون قیمتم میشه.

لینک به دیدگاه

پس به نظر شما میشه تا حد پایینی باهاش بازی کرد . اگه اینجوری باشه دیگه نیازی به خرید گرافیک و هزینه بیشتر نداره . 

تشکر بابت زحمتتون . 

دوستان دیگه هم ممنون میشم اونایی که تجربه استفاده از گرافیک این پردازنده رو داشتن یه همکاری بکنن 

درود

دوست عزیز بنده با مشخصات سیستمم بازی NFS most wanted 2012 رو با گرافیک مجتمع پردازندم اجراکردم.(با رزولیشن 600*800 و روان)

از لحاظ اجرای بازی شک نداشته باشید ولی باید رزولیشن بازی رو یک مقدار کم کنید تا روان اجرا بشه..

در هر صورت گرافیک مجتمع تحت تاثیر قطعات دیگه قدرتش ممکنه تغییر کنه و باید مشخصات باقی قطعاتتون رو فهمید.

موفق باشید.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

برای این نوع کارکرد، حتما amd بگیرید. گرافیک مجتمعش خیلی بهتره. قدرت پردازنده هم در حد کارکرد شما هست. لذا با یه تیر دو نشون می زنید. 

لینک به دیدگاه

بین A4 5300 و g2020 گرافیک داخلی a4 قویتر عمل میکنه .. به طور متوسط حدود 50 درصد بهتره

ولی اگر قرار باشه 500 تومن هزینه کنید برای a10 6800k .. یه 7750 با g2020 بندازید برای گیم 100 درصد بهتره

که اونم حدود 500 در میاد..

Intel hd 2500 ...... 8500 GT

intel hd 4000.........8600 GT

http://www.tomshardware.com/reviews/gaming-graphics-card-review,3107-7.html

منبع : سایت techspot

IGP_01.png

IGP_02.png

IGP_03.png

ویرایش شده توسط Sha-hab
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر پچ های جدید the sims 3 مثل isiland paradise یا university وseasons رو نصب نکنید مشکلی پیش نمیاد

ولی اگه اونا رو هم نصب بکنید یه core i3 با گرافیک قوی تر میخواد تا فقط بتونه اجرا بشه

لینک به دیدگاه

سپاس فراوان از همه دوستانی که کمک و راهنمایی کردن . با این حساب و مقایسه هایی که دوست گلمون گذاشتن که این گرافیک ها تو چه پله ای قرار میگیرن . مجبورم برم سمت همون fm1 که اگر خواست گیم دیگه ای هم اجرا کنه بتونه تا یه حدی جوابگو باشه 

همگی دوستان موفق و پیروز باشید 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...