رفتن به مطلب

فروش یک عدد کارت گرافیکی Gainward 9800GT دست دوم تمیز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت مورد نظر به کاربر محترم Abraham فروخته شد امیدوارم مبارکشون باشه لطفا سئوال نفرمایید تاپیک بسته .

37725378882688865713.jpg

06987007018634686281.jpg

03801574260651426129.jpg

09310382593893805422.jpg

ویرایش شده توسط amir ghayour
لینک به دیدگاه

پایه واسه من / gpuz هم بزارید لطفا از صفحه اول و صفحه دوم درحال لود کارت عکس بزارید

ویرایش شده توسط roozbeh_pc
لینک به دیدگاه

پایه واسه من / gpuz هم بزارید لطفا از صفحه اول و صفحه دوم درحال لود کارت عکس بزارید

اینم از درخواست شما ببخشید یکم دیر شد نبودم یکم هم کم پیدا هستم شرمنده یکم باید صبور باشید.

لینک به دیدگاه

بدرد نمیخوره دیگه دایرکس 10 ثاپورته الان بازی های جدید دایرکس 11 ساپورت میخوان

لینک به دیدگاه

بدرد نمیخوره دیگه دایرکس 10 ثاپورته الان بازی های جدید دایرکس 11 ساپورت میخوان

به شما کی گفته دخالت کنی اگه خریدار نیستی بیخود میکنی نظر میدی اونی که میخره میدونه چی میخواد از شما هر وقت نظر خواستن نظر بده تکرار بشه گزارش میدم.

لینک به دیدگاه

بنده پایه خریدارم پایان مزایده کی هست عزیز

نهایتا دو سه روز بعد نگران نباشد زیاد طولش نمیدم .

لینک به دیدگاه

..........................................

ویرایش شده توسط MasterEdon
لینک به دیدگاه

سلام، اگر موجوده، با هزینه ی پست از شما 150 خریدارم، البته جسارت نباشه، این پیشنهاده بنده هست.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

متاسفم 160کمتر نمیشه پست هم به عهده خودتون بهیچ وجه امکان نداره موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام

با سیپیو E5300 یا کارت گرافیگ 9500 1GB تعویض ندارید مبلغ باقی مانده هم تقدیم میکنم:: با تشکر

لینک به دیدگاه

1- نخیر من تهران نیستم من شهرستان خوی در آذربایجان غربی هستم .

2- نخیر تعویض نداریم.

لینک به دیدگاه

من از اینا داشتم

گرافیک خنک و بدون صداییه.

قدرتشم ک دیگه...

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان با نام کاربری Abraham قیمت 165 با هزینه پست رو پیشنهاد دادن خواستم اطلاع رسانی کنم دلخوری پیش نیاد بلاخره مزایده هستش دیگه اگه منصرف شدن یا پیشنهاد بالاتری بود درخدمتیم.

لینک به دیدگاه

مهدى جان بنده خودم 9600 512

256 bit

دارم بازى هاى امروزى رو به خوبي و بدون کمترين لگ بر روى اخرين رزولوشم اجرا ميکنه قدرتش در حد گرافيک هاى ddr5 معمولي هست

لطفا بدون داشتن اطلاعات کافي نظر نديد

لینک به دیدگاه

مهدى جان بنده خودم 9600 512

256 bit

دارم بازى هاى امروزى رو به خوبي و بدون کمترين لگ بر روى اخرين رزولوشم اجرا ميکنه قدرتش در حد گرافيک هاى ddr5 معمولي هست

لطفا بدون داشتن اطلاعات کافي نظر نديد

ایشون درمورد دایرکت ایکس صحبت کردن

یک سری از گیم های جدید مثل کرایسیس 3 فقط با کارتهای دایرکت ایکس 11 قابل اجرا هستن اینجوری که دوستان میگن

لینک به دیدگاه

از دوست عزیزمون جناب غیور خریداری شد. 

مدیران محترم، زحمت تاپیک رو بکشید.

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه ولی درست نبود بعد از اینکه بنده نوشتم هماهنگی شده و پول قراره واریز بشه شما معامله رو بهم بزنید

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه ولی درست نبود بعد از اینکه بنده نوشتم هماهنگی شده و پول قراره واریز بشه شما معامله رو بهم بزنید

دوست عزیز من معامله رو بهم نزدم مزایده هست دیگه و تا زمانی که پول واریز نشه مزایده در جریان خواهد بود و در ضمن شما خودتون انصراف دادید من نگفتم به شما نمیفروشم گفتم این کاربر پیشنهاد بهتری داده اگر منصرف بشن یا اینکه پیشنهاد بهتری بدین شما هم هنوز قطعی نشده انصراف دادید در ضمن وقتی شماره تماس دادم یعنی تماس بگیرید برای اتمام کار ولی شما تا اون زمان هیچ تماسی نگرفتید که قطعیش بکنیم که اگر اینطوری نشه و اگر بعد تماس شما به کس دیگه ای میفروختم حق با شما بود.

باز هم اگر کدورتی هست من از شما دوست عزیز معذرت میخوام و امیدوارم یکی بهترش رو با قیمت بهتر تهیه کنید موفق باشید.

لینک به دیدگاه

بنده عرض کردن شنبه بانکا باز بشه واریز میکنم بله اگر در شرایطی بود که من اعلام نکرده بودم که صحبتها شده و شنبه واریز میکنم مزایده رو ادامه میدادم ولی اینجوری ممکن بود در حین رفتن بنده به بانک هم یک نفر پیشنهاد بالاتر میداد

وقتی صحبتها شده شماره رد و بدل شده و اوکی شده و قراره در اولین فرصت مبلغ واریز بشه به معنای این هست که معامله انجام شده

بنده تا 180 هم حاضر به خرید بودم ولی در شرایطی که قبل از صحبتهای ما ایشون قیمت رو در تاپیک میزدن نه اینکه بعد از اعلام بنده درمورد واریز پول من مزایده رو ادامه ندادم چون از این حرکت شما و دوستمون ناراحت شدم

لینک به دیدگاه

سلام، به دوستان عزیز، جریان چیه؟، من متوجه نمی شم عزیزان، جناب Rozbeh PC اگر نیت شما اینه که کارت رو داشته باشید، من اصلاً راضی نیستم کسی ناراحت باشه، به رایگان تقدیمتون میشه، آدرس بفرمائید بعد از دریافت از پست که آقای غیور زحمت کشیدن، خدمت شما ارسال کنم.

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز یه کارت که ارزش نداره فقط اگه این چیزای کوچیک در معاملات رعایت بشه بهتره

اگه بانکها باز بود من همون روز واریز میکردم خوب هفته پیش تعطیل بودن. تاپیک فعال نبود و چند روز از پیشنهاد من گذشته بود پیام ردوبدل شد که گفتم اوکی بنده خریدارم + پول پست هم با خودم انشاالله شنبه واریز میکنم ایشونم شمارشون رو دادن و ..... خوب شما بودید ناراحت نمیشدید؟جای اینکه ایشون بیان و پست بنده رو که گفتم صحبتها شده و شنبه واریز میشه رو تایید کنن میگن دوستی توی پیام خصوصی.......

بهرحال گذشت و معامله انجام شده مبارکتون باشه و بهتره این بحث رو ادامه ندیم :)

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...