رفتن به مطلب

نبرد تایتان های دنیای بازی:call of duty ghosts بر علیه battlefiled 4

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان من چند ساعت پیش هر دو بازی رو تموم کردم تجربه شگفت انگیز قطعا برای call of duty بود .کلا از هر لحاظ برتر بود جالبه حتی صحبت از برتری گرافیکی بتلفیلد میکردن قبل از عرضه بازی ها که خود من هم که آدم واقع بینی هستم و تا باز یرو نبینم و تجربه نکنم نظری نمیدم باور کرده بودم که call fo duty از لحاظ visual ضعیف تره ولی کاملا اشتباه بود .

نسخه موتور قدیمی تیم Revan , inifinty wardهنوز هم موثرو شگفت انگیزه و به کمک hbao+ انویدیا واقعا نمایش خیره کننده داشت من روی تصویر بزرگ 50 اینچ    بازی کردم هر دو رو و دیوانه Ghost شدم . داستان و گرافیک شخصیت پردازی و صداگذاری عملیلات های  فراموش نشدنی  تک تک صحنه ها رو میخوام روی آخرین درجه سختی باز تجربه کنم .حتما روی درجه سختی بالا بازی کنید واقعا زیباست و ضمنا عاشق رایلی سگ باوفای گروه خواهید شد که واقعا یه سگ واقعی دوست داشتنیه.

در عوض بتلفیلد 4 اصلا داستان تک نفره خوبی نداشت و فقط فقط مولتی پلیرش به دادش رسید که اون هم  من تجربه نکردم یعنی با نسخه کپی نمیشه ولی در کل چیز خاصی نداشت یک سری عملیات های احمقانه و ادای دست هزارم از call of duty.

فروش یک میلیاردی ghostsکه حتی غول راک استار هم شکست داد خودش تایید کننده نظر منه.

واقعا مراحل آخر کال آف نفس رو در سینه حبس میکنه  من نمیتونستم حتی برای لحظه ای از این  عملیات شگفت انگیز نظامی  چشم بپوشم.حتما گوست ور تجربه کنید که یادتون خواهد موند.ضمنا همین الان activion اعلام  کرد 2014 call of بعدی در راهه .خبر خوب  من که بی صبرانه منتظر Black ops III هستم.

خوشحال میشم تجربیات تون رو درباره بازی بنشوم.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

با دو تا 770 فریم چند گرفتین؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشی 

فقط داداش با چه سیستمی بازی میکردی و چقدر فریم میگرفتی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

روی 60 فریم قفل بود البته تمام مراحل رو چک نکردم برا دو جا FRAPS  رو امتحان کردم ولی کاملا معلوم بود که اگر مانیتور رفرش بالاتر بود تا فکر کنم راحت 80 یا حتی بالاتر هم اجراش میکردن .من رو آخرین حد با 4XTXAA و HBAO+ و تکسچر آخرین حد بازیش کردم دیوانه وار بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشی 

فقط داداش با چه سیستمی بازی میکردی و چقدر فریم میگرفتی 

سیستم توی امضام هست .واقعا ترکوند  نسل جدید رو .کی دیگه منتظره نسل بعد کنسول ها میمونه من که واقعا شگفت زده شدم هم از بتلفیلد هم از کال آف.بتلفیلد  هم مرحله رزمناوش آخر تکنولوژیه واقعا نسل بعد رو دیدم توی اون مرحله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من چند ساعت پیش هر دو بازی رو تموم کردم تجربه شگفت انگیز قطعا برای call of duty بود .کلا از هر لحاظ برتر بود جالبه حتی صحبت از برتری گرافیکی بتلفیلد میکردن قبل از عرضه بازی ها که خود من هم که آدم واقع بینی هستم و تا باز یرو نبینم و تجربه نکنم نظری نمیدم باور کرده بودم که call fo duty از لحاظ visual ضعیف تره ولی کاملا اشتباه بود .

نسخه موتور قدیمی تیم Revan , inifinty wardهنوز هم موثرو شگفت انگیزه و به کمک hbao+ انویدیا واقعا نمایش خیره کننده داشت من روی تصویر بزرگ 50 اینچ    بازی کردم هر دو رو و دیوانه Ghost شدم . داستان و گرافیک شخصیت پردازی و صداگذاری عملیلات های  فراموش نشدنی  تک تک صحنه ها رو میخوام روی آخرین درجه سختی باز تجربه کنم .حتما روی درجه سختی بالا بازی کنید واقعا زیباست و ضمنا عاشق رایلی سگ باوفای گروه خواهید شد که واقعا یه سگ واقعی دوست داشتنیه.

در عوض بتلفیلد 4 اصلا داستان تک نفره خوبی نداشت و فقط فقط مولتی پلیرش به دادش رسید که اون هم  من تجربه نکردم یعنی با نسخه کپی نمیشه ولی در کل چیز خاصی نداشت یک سری عملیات های احمقانه و ادای دست هزارم از call of duty.

فروش یک میلیاردی ghostsکه حتی غول راک استار هم شکست داد خودش تایید کننده نظر منه.

واقعا مراحل آخر کال آف نفس رو در سینه حبس میکنه  من نمیتونستم حتی برای لحظه ای از این  عملیات شگفت انگیز نظامی  چشم بپوشم.حتما گوست ور تجربه کنید که یادتون خواهد موند.ضمنا همین الان activion اعلام  کرد 2014 call of بعدی در راهه .خبر خوب  من که بی صبرانه منتظر Black ops III هستم.

خوشحال میشم تجربیات تون رو درباره بازی بنشوم.

با درود خدمت دوست عزیز و گیمر گرامی

دوست گرامی من هم دیروز با نصب بازی بتلفیلد 4 و انجام دادم اون ( البته در حالت ساده بازی بخاطر اشنایی با موضوع گیم )

تونستم بازی مربوطه رو تو همون دیروز بپایان برسونم و در پایان بازی هم اون دختر چینی  " هانا " رو برای عملیات انتحاری

منفجر کردن کشتی انتخاب کردم و حقیقتش حیفم اومد که " ایریش " یا همون شخصیت سیاه پوست و دوست داشتنی بازی رو

برای این کار فدا کنم . البته هانا رو بخاطر دو مورد اصلی انتخاب کردم . اول اینکه حقیقتش از چینی ها زیاد خوشم نمیاد !

دوم اینکه یکبار این زن با اصلیت چینی ولی نفوذی در ارتش اون کشور و همکار واقعی ارتش امریکا رو تا اخرین لحظه بالزی

احساس میکردم که بازهم ممکنه به شخصیت های اصلی گیم خیانت کنه ودر نهایت خیانتکار واقعی از اب دراد !! که با فدا کردن

جون خودش دیگه هیچ شک و شبهه ای در وفاداریش و درست بودنش برام نموند . حالا گذشته از موضوع بازی که من هنوز یکبار بیشتر

به انجامش نپرداختم و یه مقدار زوده که در اینخصوص بشه نظر قطعی داد بایستی در رابطه با مثلا گیم پلی اون بگم که درسته که

تو بتلفیلد 4 خیلی این مسئله از قسمت قبلیش بهتر شده ولی منی که عادت دارم با کلید های سمت راست کیبورد بازی کنم واقعا تنظیم

کلیدها در امر روون بودن بازی اذیتم کرد و تاحالا هنوز انجور که دلم میخواد نتونستم طبق عادتم با کلید های کیبورد بازی کنم و درست

حسابی بازی رو بکنترل خودم در ارم . البته همونطوری که گفتم از این نظر بتلفیلد 4 خیلی بهتر از قسمت سوم و دوم اون شده ولی بازم

منو تو انجام بازی حسابی کلافه کرد و نمیدونم که چرا کلا این بازی رو برای افرادی مثل من که با کلید های سمت راست کیبور بازی میکنن

بهینش نمیکنن ؟! درست عکس اینقضیه رو در بازیهای call of duty میبینیم که من ابدا" هیچ مشکلی تا حالا برای تنظیم کلیدها طبق عادتم

نداشتم . الته بازی بتلفیلد 4 بنظر من بازی بدی نبود و گیراییش هم خوب بود و تقریبا کل بازی رو من دیروز تو سه چهار مرتبه که پای اون نشستم

تونستم تمومش کنم . ولی اینو بجرات میتونم بگم که این بازی منو مثلا" مثل modern warfare 2 ویا 3 شدیدا تحت تاثیر قرار نداد و شیفته

خودش نکرد !! شاید نظرم بعد ها در اینرابطه عوض بشه مثل black ops ii که دفعه اول و دوم زیاد از بازیش خوشم نیومد ولی هر چی بیشتر به

انجامش میپردازم موضوعش و کلا بازیش بیشتر منو مجذوب خودش میکنه و به زیبایی های این گیم بیشتر پی میبرم . البته خیلی این موضوع رو در

رابطه با بازی بتلفیلد 4 بعید میدونم ! چنکه کل موضوش زیاد خاصیت تعمق روی اونو بنظر میاد نداشته باشه ! الا حالت نفوذی بودن  " هانا " تو این

بازی که همونجور که گفتم تا ثانیه های اخر بازی ادمو نسبت به صداقتش دودل میزاره !  گرافیک بازی هم درسته که از موتورجدید فراست بایت  3 تو

ساختنش استفاده شده و منم با کارت گرافیک تقریبا قدیمی 6990 بازیش کردم ولی اون انتظاری رو که ازش داشتم برام براورده نکرد و فکر میکردم گرافیک

بازی یه چیز دیگه ای باشه !! البته شاید عزیزانی که با کارتهای جدیدتر و بهتر اونو بازی کردن نظرشون با من فرق کنه ! و راستی این بازی باوجودی که از

اپدیت اول اونم استفاده کردم اما بازی با اینهمه که اکثرش با بیش از 40 فریم در ثانیه بود اما خیلی جاهاش هم باگ داشت و فکر کنم که در اینده باید منتظر

رفع مشکلاتش باشیم . در کل بازیه قشنگی بود ولی بنظر من گیرایی خیلی زیادی نداشت !!

در رابطه با گیم call of duty - ghost  که هنوز موفق به انجامش نشدم فقط میتونم بگم که کلا" سری بازیهای call of duty  منو هلاک خودشون کرده

و هیچ سری بازیهایی در کل زیبایی و جذبه و نفوذی که call of  رو من داره نداشته !! البته خداییش medal of honor سالهای 2010 و 2012 هم ازشون

واقعا خوشم اومد و بجرات میتونم بگم که موضوعشون ( که ادامه همدیگه بودن ) واقعا"عالی وبسیار کم نظیر  بود !

( بی صبرانه در انتظار اولین موقعیتم تا ghost رو انجامش بدم )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود خدمت دوست عزیز و گیمر گرامی

دوست گرامی من هم دیروز با نصب بازی بتلفیلد 4 و انجام دادم اون ( البته در حالت ساده بازی بخاطر اشنایی با موضوع گیم )

تونستم بازی مربوطه رو تو همون دیروز بپایان برسونم و در پایان بازی هم اون دختر چینی  " هانا " رو برای عملیات انتحاری

منفجر کردن کشتی انتخاب کردم و حقیقتش حیفم اومد که " ایریش " یا همون شخصیت سیاه پوست و دوست داشتنی بازی رو

برای این کار فدا کنم . البته هانا رو بخاطر دو مورد اصلی انتخاب کردم . اول اینکه حقیقتش از چینی ها زیاد خوشم نمیاد !

دوم اینکه یکبار این زن با اصلیت چینی ولی نفوذی در ارتش اون کشور و همکار واقعی ارتش امریکا رو تا اخرین لحظه بالزی

احساس میکردم که بازهم ممکنه به شخصیت های اصلی گیم خیانت کنه ودر نهایت خیانتکار واقعی از اب دراد !! که با فدا کردن

جون خودش دیگه هیچ شک و شبهه ای در وفاداریش و درست بودنش برام نموند . حالا گذشته از موضوع بازی که من هنوز یکبار بیشتر

به انجامش نپرداختم و یه مقدار زوده که در اینخصوص بشه نظر قطعی داد بایستی در رابطه با مثلا گیم پلی اون بگم که درسته که

تو بتلفیلد 4 خیلی این مسئله از قسمت قبلیش بهتر شده ولی منی که عادت دارم با کلید های سمت راست کیبورد بازی کنم واقعا تنظیم

کلیدها در امر روون بودن بازی اذیتم کرد و تاحالا هنوز انجور که دلم میخواد نتونستم طبق عادتم با کلید های کیبورد بازی کنم و درست

حسابی بازی رو بکنترل خودم در ارم . البته همونطوری که گفتم از این نظر بتلفیلد 4 خیلی بهتر از قسمت سوم و دوم اون شده ولی بازم

منو تو انجام بازی حسابی کلافه کرد و نمیدونم که چرا کلا این بازی رو برای افرادی مثل من که با کلید های سمت راست کیبور بازی میکنن

بهینش نمیکنن ؟! درست عکس اینقضیه رو در بازیهای call of duty میبینیم که من ابدا" هیچ مشکلی تا حالا برای تنظیم کلیدها طبق عادتم

نداشتم . الته بازی بتلفیلد 4 بنظر من بازی بدی نبود و گیراییش هم خوب بود و تقریبا کل بازی رو من دیروز تو سه چهار مرتبه که پای اون نشستم

تونستم تمومش کنم . ولی اینو بجرات میتونم بگم که این بازی منو مثلا" مثل modern warfare 2 ویا 3 شدیدا تحت تاثیر قرار نداد و شیفته

خودش نکرد !! شاید نظرم بعد ها در اینرابطه عوض بشه مثل black ops ii که دفعه اول و دوم زیاد از بازیش خوشم نیومد ولی هر چی بیشتر به

انجامش میپردازم موضوعش و کلا بازیش بیشتر منو مجذوب خودش میکنه و به زیبایی های این گیم بیشتر پی میبرم . البته خیلی این موضوع رو در

رابطه با بازی بتلفیلد 4 بعید میدونم ! چنکه کل موضوش زیاد خاصیت تعمق روی اونو بنظر میاد نداشته باشه ! الا حالت نفوذی بودن  " هانا " تو این

بازی که همونجور که گفتم تا ثانیه های اخر بازی ادمو نسبت به صداقتش دودل میزاره !  گرافیک بازی هم درسته که از موتورجدید فراست بایت  3 تو

ساختنش استفاده شده و منم با کارت گرافیک تقریبا قدیمی 6990 بازیش کردم ولی اون انتظاری رو که ازش داشتم برام براورده نکرد و فکر میکردم گرافیک

بازی یه چیز دیگه ای باشه !! البته شاید عزیزانی که با کارتهای جدیدتر و بهتر اونو بازی کردن نظرشون با من فرق کنه ! و راستی این بازی باوجودی که از

اپدیت اول اونم استفاده کردم اما بازی با اینهمه که اکثرش با بیش از 40 فریم در ثانیه بود اما خیلی جاهاش هم باگ داشت و فکر کنم که در اینده باید منتظر

رفع مشکلاتش باشیم . در کل بازیه قشنگی بود ولی بنظر من گیرایی خیلی زیادی نداشت !!

در رابطه با گیم call of duty - ghost  که هنوز موفق به انجامش نشدم فقط میتونم بگم که کلا" سری بازیهای call of duty  منو هلاک خودشون کرده

و هیچ سری بازیهایی در کل زیبایی و جذبه و نفوذی که call of  رو من داره نداشته !! البته خداییش medal of honor سالهای 2010 و 2012 هم ازشون

واقعا خوشم اومد و بجرات میتونم بگم که موضوعشون ( که ادامه همدیگه بودن ) واقعا"عالی وبسیار کم نظیر  بود !

( بی صبرانه در انتظار اولین موقعیتم تا ghost رو انجامش بدم )

حتما انجام بده  داستان  GHOSTS دیوانه وار بود حالا درباره بتلفیلد نظرت اینه وقتی اونو بازی کردی اصلا مراحلی داره ادم گریش میگیره!! بعدش کلا بتلفیلد خیلی کنترلش الکیه من نتوستم با TV به وسیله کنترلر 360 بازیش کنم مجبور شدم فقط گرافیکش رو تست زدم بعد برگشتم روی مانیتور خودم توی اتاق خودم بازیش کردم چون کنترلر وایرلیس 360 دارم ساپورت نکرد ولی کال اف رو یه بار با کیبرد بردم که خیلی عالیه برای درجات سختی VETERAN میتونی تند تند HEADSHOT کنی با کنترلر هم خوب بود عالی بود.

شما هم داستان  CALL OF  BLACK OPS I, II رو حتما اگر  احیانا زبانتون خیلی خوب نیست جایی بخونید داستان یک و دوش از خیلی فیلم های که دیده بودم شگفت انگیز تر بود مخصوصا یک با بازی عالی سم ورتینگتون و گری الدمن. 

خدمتت بگم شما منظورت از کلید راست چیه؟منظورت جهت نماست؟دیگه خیلی وقته ازشون استفاده نمیشه الان  سالهاست باز یها یPC  روی WASD کار میکنن.

کلا کنترل بتلفیلد مشکل دار بود من موس  زالمان  دارم گیمینگ چند تا دکمه اضاف داره تو کال اف راحت برنامه ریزی کردم برای nIGHT VISION و چیزهای دیگر در حال که بتلفیلد هیچ کدوم کلید ها رو نشناخت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حتما انجام بده  داستان  GHOSTS دیوانه وار بود حالا درباره بتلفیلد نظرت اینه وقتی اونو بازی کردی اصلا مراحلی داره ادم گریش میگیره!! بعدش کلا بتلفیلد خیلی کنترلش الکیه من نتوستم با TV به وسیله کنترلر 360 بازیش کنم مجبور شدم فقط گرافیکش رو تست زدم بعد برگشتم روی مانیتور خودم توی اتاق خودم بازیش کردم چون کنترلر وایرلیس 360 دارم ساپورت نکرد ولی کال اف رو یه بار با کیبرد بردم که خیلی عالیه برای درجات سختی VETERAN میتونی تند تند HEADSHOT کنی با کنترلر هم خوب بود عالی بود.

شما هم داستان  CALL OF  BLACK OPS I, II رو حتما اگر  احیانا زبانتون خیلی خوب نیست جایی بخونید داستان یک و دوش از خیلی فیلم های که دیده بودم شگفت انگیز تر بود مخصوصا یک با بازی عالی سم ورتینگتون و گری الدمن. 

خدمتت بگم شما منظورت از کلید راست چیه؟منظورت جهت نماست؟دیگه خیلی وقته ازشون استفاده نمیشه الان  سالهاست باز یها یPC  روی WASD کار میکنن.

کلا کنترل بتلفیلد مشکل دار بود من موس  زالمان  دارم گیمینگ چند تا دکمه اضاف داره تو کال اف راحت برنامه ریزی کردم برای nIGHT VISION و چیزهای دیگر در حال که بتلفیلد هیچ کدوم کلید ها رو نشناخت.

بله دوست گرامی با وجودی که هنوز وقت انجام ghost  پیدا نکردم ولی شدیدا اطمینان دارم بازیش حسابی منو مجذوب خودش میکنه چونکه

روی سری بازیهای modern warfare و کلا call of duty بجرات میتونم بگم که تقریبا کاملا اشراف دارم و با در نظر گرفتن اینکه بیش

از دودهه هستش که دارم به انجام گیمهای مختلف میپردازم و اینم بطور قطع میتونم بگم که تو این مدت هیچ سری بازیهایی به اندازه اینسری بازیها

منو تحت تاثیر خودش قرار نداده . هیچ وقت اون موضوع بسیار زیبای modern warfare  1و2و3 و اون اتفاقایی که تو این مجموعه بازیها پیش

اومد مثلا نقش و عملکرد های  " MAKAROV "  و قصی القلب بودنش تو این مجموعه و متقابلا جانبازیهای افرادی همچون  " SANDMAN " و

" GHOST "  و  " ROACH "  و "  SOAP "  با فدا کردن جونشون بخاطر بشریت و پایان بخشیدن به اون جنگ وحشتناک !! و کاپیتان پرایس با 

اون شجاعت بی نظیرش  از نظرم دور نمیشه !  واقعا کار و موضوعش خیلی کم نظیر بود !!

البته دوست گرامی در رابطه با گیم MEDAL OF HONOR   در سالهای 2010 و 2012 هم باید بگم که این دوقسمت که ادامه همدیگه هستند و بر اساس

واقعیت  اتفاق افتاده نیز تهیه و ساخته شده  ( بطور مثال MOTHER فرمانده گروه  که بدست شخصیت بد بازی وتروریست  SHAIK SAD E DIN بطور

بسیار ناجوانمردانه ای اونهم با دستان بسته بروی صندلی و تنها بخاطر گفتن یک کلمه مضحک در جواب اون تروریست با گلوله ای در سرش کشته میشه و یا

مثلا"  شخصیت دوست داشتنی و تنبل  " DUSTY "   در اینمجموعه که تصویر واقعی این فرد رو در فضای نت میتونه پیدا کنی و ببینی !! )

همگی نشان از زیبایی این گیم میتونه داشته باشه ! البته نظر ها متفاوته و بالعکس هستند عزیزانی که ممکنه از این مجموعه بازی کم نظیر بدلایلی خوششون نیاد !

و بازی بسیار زیبا و نخیلی BLACK OPS  1و2 که دقیقا اونهم ادامه همدیگس و مثلا شخصیت و بازی عالی MENENDEZ  که در دوران کودکی و دقیقا

یازده سالگیش خواهر هم سن سال خودشو "  جوزفینا  "  رو بر اثر حمله افراد  CIA  در اغوشش بصورت سوخته شده  از دست میده و در اینده بخاطر

قدرت وافری که پیدا میکنه باعث جنگ های بسیار بزرگ و کشتارهای فجیعانه ای در سطح جهان میشه  رو هم اصلا نمیشه از خاطر بدر برد !! با وجودی که بازی

کاملا تخیلیه و واقعیتی هم نداره ولی زیبایی داستان و گیم پلی بسیار کم نظیرشو و بکنترل در اوردن بازی توسط هر کلیدی رو هم ابدا" نمیشه منکرش شد .

( ضمنا اون کلمه شخصیت منفی ولی بسیار زیبای  "منندز" رو هم که همیشه ورد زبونشه و میگه رو نباید از یاد برد! یعنی منظورم همون گفتن کلمه " روز قلبهاست " )

درسته دوست عزیز که من باروش بسیار قدیمی کلید های سمت راست کیبرد بازی میکنم و اینروش کاملا منسوخ شده ولی همونطوری که گفتم سالیان درازیه که به

انجام گیم میپردازم و این عادت هم از اون زمان با من همراه بوده وبرام به یه عادت ترک نشدنی تبدیل شده . ولی واقعیت اینه که گیمها بایستی جوری طراحی و ساخته

بشن که هر شخصی به هر نحوی هم که مایله و عادت داره بتونه اونارو تنظیم کنه . مثل بازی های CALL OF DUTY که برای تنظیم کلید ها به هر نحوی که مایل

باشی میتونی اونارو تغییر بدی . ولی تو یکسری از بازیها یی مانند بتلفیلد این قابلیت بسیار ضعیفه .

لینک به دیدگاه

امشب یه دستی به سروروی این بازیو  بتل میکشم

هردورونصب کردم اگه بتونم و مشکل کمراجازه بده یه بررسی میکنم و اعلام نتیجه میکنم!

رضا جان خوشحال شما هم از سبک cod  هستی!

بسیار عالی

لینک به دیدگاه

گرافیک بتل واقعا حرف نداشت اما طبق معمول همیشه داستان درست حسابی نداشت

COD هم که مثل همیشه بینظیر بود هم از لحاظ داستان هم گیم یلی.

مخصوصا اون رایلی سگ جنگ جو دقیقا شبیه سگی هست که ما داریم وسط بازی من هی بهش میگفتم دنی(اسم سگ من) :)

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

دوست عزیز یه پیش نهاد: به نظرم شما این یه نظر سنجی بزاری بهتر هست.

هم گرافیکی هم گیم پلی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک بتل واقعا حرف نداشت اما طبق معمول همیشه داستان درست حسابی نداشت

COD هم که مثل همیشه بینظیر بود هم از لحاظ داستان هم گیم یلی.

مخصوصا اون رایلی سگ جنگ جو دقیقا شبیه سگی هست که ما داریم وسط بازی من هی بهش میگفتم دنی(اسم سگ من) :)

دقیقا همین طوره که شما میگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای نظر سنجی حتما وقت گیر بیارم چشم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امشب یه دستی به سروروی این بازیو  بتل میکشم

هردورونصب کردم اگه بتونم و مشکل کمراجازه بده یه بررسی میکنم و اعلام نتیجه میکنم!

رضا جان خوشحال شما هم از سبک cod  هستی!

بسیار عالی

بلا بدور الان اصلا نمیشه ناخوش شد!!!!انشالله هر چه زودتر بهبود پیدا کرده بازی ها رو پشت سر هم تمام کنید موفق باشی!!!!کال اف رو اول بزن آپدیت یکش هم اومده نسخه ریلودد حتما دانلود کن نصب کن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من این پست رو گذاشتم که دوستان از تجربه شون موقع این دوبازی حرف بزنن و نظر بدن چون هردو گیم مهمی هستن جز برترین شوتر ها ی تاریخ هستن هر دو جز پرفروش ترین های دنیای سرگرمی هستن و از همه مهم تر هردو عنوان نسل بعدی هستن در واقع جرز اولین بازی نسل بعدن که ما روی pc زودتر تجربه میکنیم و هردو لانچ تایتل xone ,ps4 هستن نظر سنجی احساسی میش چونخیلی دوبازی محبوبن. همین جور صحبت کنن دلیل بیارن که این گیم خوب بود یا اون هم خوبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بلاخره وقت شد و بتلفیلد رو نصب کردم وبه این نتیجه رسید که :

EA و Dice اول یه باگ ساختن بعد بهش گرافیک اضافه کردن و شد بتلفیلد 4 :(

--------------

اخه اینم شد بازی همش که باگه گیم پلی هم در حد تامو جری ، موضوع هم که ولش کن فقط بعضی جاهاش که اکشن میشه و خر تو خر میشه حال میده اونم فرقتی فریم میاد پایین :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی فقط همین دو مدل تموم شدن رو داشت ؟

لینک به دیدگاه

بلاخره وقت شد و بتلفیلد رو نصب کردم وبه این نتیجه رسید که :

EA و Dice اول یه باگ ساختن بعد بهش گرافیک اضافه کردن و شد بتلفیلد 4 :(

--------------

اخه اینم شد بازی همش که باگه گیم پلی هم در حد تامو جری ، موضوع هم که ولش کن فقط بعضی جاهاش که اکشن میشه و خر تو خر میشه حال میده اونم فرقتی فریم میاد پایین :(

یه آپدیت براش اومده که باگ هاش از بین میبره حدود 500MB هست.

شما اون نصب کن فکر کنم درست بشه.

من که افت فریمی ندیدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه آپدیت براش اومده که باگ هاش از بین میبره حدود 500MB هست.

شما اون نصب کن فکر کنم درست بشه.

من که افت فریمی ندیدم.

نصبیدم

فریم بیاد زیر 60 حتی 59 یعنی افت فریم  در مواقع بسیار خرتوخر مثل مرحله ای که تو شب روی کشتی ها بودی از بالا که میومدی پایین مثلا پیش میومد .

اونو نصب کردم

لینک به دیدگاه

شما دیگه خیلی حساس هستید این دیگه طبیعی هست  :)

COD هم من تو یکی 2تا جاش باگ های خیلی بدی داشت,اما در کل واقعا عالی بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما دیگه خیلی حساس هستید این دیگه طبیعی هست  :)

COD هم من تو یکی 2تا جاش باگ های خیلی بدی داشت,اما در کل واقعا عالی بود.

COD که فقط انلاینش و عشقسسس ، الان فرند های من تو استیم همش online اش رو میزنن منو هی میسوزونن

---------

اون 59 مثال بود ولی در همون صحنه هایی که گفتم تا 40 هم دیدم میاد پایین ولی درجا دوباره میره بالا که روی مانیتور 120 هرتز احساس میشه این کم و زیاد شدن ولی در کل چیز نرمالیه واسه این بازی

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

COD که فقط انلاینش و عشقسسس ، الان فرند های من تو استیم همش online اش رو میزنن منو هی میسوزونن

---------

اون 59 مثال بود ولی در همون صحنه هایی که گفتم تا 40 هم دیدم میاد پایین ولی درجا دوباره میره بالا که روی مانیتور 120 هرتز احساس میشه این کم و زیاد شدن ولی در کل چیز نرمالیه واسه این بازی

من نمیدونستم مانیتور شما 120هرتز هست.

بله تو این حالت واقعا بچشم میاد.

لینک به دیدگاه

---------

برو bf4 رو برای origin بگیر بعدا اگه 1 دقیقه cod بازی کردی 

steam : eniskon 

origin : tanbe2010

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...